Početna stranicaPretraľnikCobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300

Go down 
+13
Scratchy1
Vatever
El Nino
Ivan-Shadow
criiistian
gaso999
Karlo
Genesis051
Rocker-C
cro.chopper
Vladek
Bosqeto
Sime
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
criiistian
man
man
criiistian


Broj postova : 86
Godina imam : 46
Prebivalište : Umag
Vozim : HD Heritage Softail
Na forumu od : 25.08.2014

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimečet 25 vel 2016, 09:59

i na kraju kupio sam cobra slip on u Poljskoj, ušparao nekih 100 eurića na cijenu što su mi dali kod nas, u petak sam platio i drugi petak paket je bio tu, za ugradnju treba nekih 5 minuta.
Što se tiče prvi dojmovi, jako sam zadovoljan, zvuk je jeben i motor ide bolje jer sa stari lonac ide ća i katalizator

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Cobra
[Vrh] Go down
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimečet 18 kol 2016, 09:38

Da ne otvaram novu temu, imam par pitanja za ovaj Cobra slip-on 2275 na Midnight Star 1300...

Jedino što bih zapravo htio promijeniti na motoru je zvuk, serijski je zbilja prigušen, na srednjim i višim okretajima mi više vuče na neki jači skuter nego na V2 cruiser od 1300 kubika. Mislim, vozim pored nekog T-Maxa (vjerojatno s otvorenijim ispuhom) i on grmi da ja skoro ne čujem svoju Yamahu Very Happy  

Par pitanja za kolege s foruma koji imaju općenito iskustva i one koji su probali ili imaju ovu Cobru:

1. Da li motor prolazi ekotest sa ovim slip-onom?
2. Po pitanju dugotrajnosti motora, da li je potrebno odmah otići na neki remap nakon ugradnje? Ako da, kod koga (u Rijeci sam)?
3. Ako treba raditi remap, pretpostavljam da bi bilo pametno prije toga uzeti i protočniji filter zraka?
4. Da li je zbilja toliko prepreglasan? Very Happy
[Vrh] Go down
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimečet 18 kol 2016, 22:14

Isto sam zainteresiran za slipon pa me zanimaju iskustva.. Tko je što uzeo, kako je zadovoljan. Vidim gore Gost je pisao da je morao vratiti original auspuh jer mu je bio preglasan i pucalo mu je iz auspuha pri puštanju gasa. Sada... ako je to samo ponekad nije problem ali ako je to stalno prisutno onda već nije za pljunut lovu.

Preskupa opcija - kupiti slip-on za nekoliko stotina EUR i još pljunuti više nego duplo za elektroniku...

Molim iskustva i kako ste rješavali probleme s auspuhom. Ukoliko je potrebno preraditi original tko to radi, kako i koliko kn?
[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 19:24

jedno tupasto pitanje prije odgovora - što je to slip-on ?
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 20:01

..koshchall.. je napisao/la:
jedno tupasto pitanje prije odgovora - što je to slip-on ?

to ti dođe ko kondom...

[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 20:12

ne seri, lijepo objasni ili ostani kući :-)

[Vrh] Go down
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepet 19 kol 2016, 21:20

..koshchall.. je napisao/la:
jedno tupasto pitanje prije odgovora - što je to slip-on ?

http://www.cobrausa.com/motorcycle_exhausts/slip_on_mufflers/
[Vrh] Go down
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 10:16

e baš dobro, hvala na linku i detaljnom odgovoru.

Evo da i ja tebi odgovorim : http://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/auspuh-servis-oglas-2905172
[Vrh] Go down
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 10:54

Ovaj tvoj link na njuškalu nije aktivan Very Happy

Pošto "njušim" sarkazam, evo ja ću kao totalni amater probati ukratko odgovoriti na pitanje Smile

Slip-on (ili muffler) je jednostavno zadnji lonac, po mogućnosti skidljiv.

Na ovom videu se može vidjeti konkretno taj od Cobre (2275), čija bi montaža i demontaža trebala biti relativno jednostavna i brza, ima još hrpa videa sa usporedbom zvuka.

https://www.youtube.com/watch?v=jX6XU6VTdD0

Sviđa mi se jer ga mogu po potrebi skinuti i vratiti original (ako Cobra bude zbilja preglasna na dužim putovanjima) pogotovo ako nema potrebe remapirati motor, tj. ako zamjena samo slip-ona neće dugoročno naškoditi motoru.

Ali valjda će ipak netko od znalaca uskoro dati par konkretnih odgovora na ona moja pitanja gore...
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 11:40

Slip-on je lonac koji pase na originalni auspuh. Znaci, skines original i samo zasarafis taj, bez dodatnih radova Wink
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 12:28

Sad je to već nešto, dakle SlipOn (papuče), MUFfler, Lonac & TOP je jedno te isto.

Tko danas od odgovarača dođe na Čiovo ima 2 piva, glednjaci dobiju jedno. :-)

Mislim da bi ti Kucelj to mogao napraviti uredno, za njega nisam čuo negativu.
Imaš i Serdarevića makar sam pročitao i ponešto negative za brzinu.

E sad odgovor koji mi svi manje-više znamo.

Glasnoća je relativan pojam, nekom paše nekom ne. U stvari mogao bih slobodno tvrditi da NEKAD paše, a nekad NE.

Isto tako poznato je da svaki zahvat na specifikaciji usisa ili ispuha zahtjeva kalibraciju rada mašine.
Poznato je da do sada nije proizveden pasivan TOP(slipon,muffler,lonac) koji zadovoljava vozača u svim režimima rada.

Sustavi kontrole rada mašine se načelno mogu podijeliti na dvije vrste : mehanički i elektronički.
Mehanički je tipa karburator-fergazer-rasplinjač ecc
Elektronički je INJEKŠN.
Elektronički može biti, ovisno o klasi, ili čista zamjena za mehanički ili inteligentni sustavi - adaptivni.
Ovi LOW EDGE (kakve najčešće susrećemo na našim makinama) imaju preddefinirane mape rada koje su manje više fiksne i rade fiksno, razlika prema HIGH EDGE je u procesiuranju i promjenama parametara mape u odnosu na očitanje senzora (tlak, vlaga, oktani, karakteristike ispušnih plinova ecc)

Činjenica je da niti jedna postavka rada mašine ne može promijeniti zvuk TOP-a koji je pak čista mehanika/fizika.

Iz ovoga zaključak je očit, ako na motocikl staviš bilo kakve topove i ako je u pitanju HIGH EDGE ECU - onda možeš očekivati zadržavanje optimalnih karakteristika rada, ali ne i zvuka. Ako je u pitanju LOW EDGE ili karburator, onda moraš napraviti rekalibraciju ili dobivaš drugačije karakteristike rada mašine - ecc pucanje....

Na tržištu su se pojavili i topovi koji imaju automatske ili manualne prigušnike, ali oni su također mehanički - što pak rezultira promjene u protočnosti ispuha i ako nemaš HIGH EDGE ECU - pušiona. Rješenje je sprezi ECU & mehanizma automatskih prigušnika i dakako konstrukcije TOPOVA. To je manje više skupo i nisam do sada čuo da ima tvorničkih rješenja, barem ne za motocikle.

U svemu ovome možeš spoznati odgovor na svoje nedoumice... ili ultra skupo i upitno rješenje ili kompromis.






[Vrh] Go down
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 16:08

..koshchall.. je napisao/la:
e baš dobro, hvala na linku i detaljnom odgovoru.

Evo da i ja tebi odgovorim : http://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/auspuh-servis-oglas-2905172

Pošto sam i ja kao i kolega nanjušio sarkazam... evo odgovora na tvoj odgovor. Radi se o prilično jednostavnoj stvari, zato sam ti postavio link jer najbolje je kada sam vidiš sliku i dobiješ pravu predodžbu o tome što je to.... a usput sve piše. Ovaj link te je trebao navesti da skužiš o čemu se radi a ako si imao dodatnih dvojbi trebao si ili upisati u google (sad kad već sam znaš otprilike što je to) ili postaviti pitanje na normalan način.

Inače po tvojem toliko opširnom odgovoru koji si nam odmah gore objavio izgleda da si već prije upoznat što je to slip-on pošto si poznavatelj tematike a time je tvoj sarkazam bio još nepotrebniji... ako nisi znao i ako se ne razumiješ u problematiku već si samo ovo copy/paste od nekoga drugog sve te informacije sam i sam mogao pronaći. Mene su osobno zanimali konkretni podaci od nekoga tko je takvo nešto ugradio i koje je posljedice imao iz prve ruke.

Ne znamo se i ne da mi se istraživati tvoju prošlost tipa (dobar si i koristan član ove zajednice i sl...) ali za mene ovakav način komunikacije nije primjeren.

Ako sam pogriješio i u tvojem postu nije bilo sarkazma odmah ti se ispričavam... ali mislim da sam ipak bio u pravu.

Makar si jednu dobru stvar napravio... natjerao si me da nakon dugo vremena napišem poduži post...

Lp!
[Vrh] Go down
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 17:31

Mislim da nema potrebe da se ova tema nastavlja u smjeru sukobljavanja...

Mene zanima nešto konkretnih informacija, jer se ovo odnosi baš na ovaj motori i ovaj slip-on, a vidim da par članova u temi ima baš tu kombinaciju. Mogu kontaktirati i Kucelja, ali opet se vraćamo na pitanje nužnosti remapiranja. Znam da se parametri neće podesiti automatski. A pitanje glasnoće je više bilo u komičnom tonu, jer sama tema počinje s zanimljivim postom da je zbilja brutalno glasan Smile

Imam nešto malo iskustva oko izmjena na ispuhu i njihovim posljedicama, samo dosad je to sve bilo na autima - koji su izvlačili osjetno više od cca 55 konja po litri kao što je u slučaju ove Yamahe. Nikad dosad nisam išao na custom remapiranje, tj. podešavanje mape na valjcima uz praćenje parametara, već stavljao predefinirane mape (ili ih nisam ni stavljao) i prešao prilično kilometara uz redovno održavanje bez problema i bez osjetnog pada performansi...

Ono što me primarno zanima jest, ako uzmemo u obzir da je ovo atmosferski motor s 1300 kubika i 70-ak konja koji se vrti na relativno niskim okretajima (znači motor nije nešto pretjerano nabrijan) koliko njemu može dugoročno štetiti ovakva promjena zadnjeg lonca bez remapa...?

Ne govorim sad o performansama ni o zvuku, već o štetnosti za motor.

Sigurno nije svatko s foruma mijenjao mapu paljenja čim je promijenio auspuh?

U svakom slučaju, hvala na informacijama.

P.S. Što se tiče "plave" poruke, evo nekim slučajem sam završio u Trogiru na poslovnom putu (i to s motorom, hehe), prvi put sam ovdje i gdje se to dijeli piva na Čiovu? Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 18:08

[quote="..koshchall.."]

Tko danas od odgovarača dođe na Čiovo ima 2 piva, glednjaci dobiju jedno. :-)



Evo ja dodjem. Drzim te za rijec Wink
Znas da je promjenjeno mjesto susreta?
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 18:45

Poslao sam broj vateveru. Di je to novo mjsto ? Kazu na kraju slatine... 098 436 855
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 19:08

..koshchall.. je napisao/la:
Poslao sam broj vateveru. Di je to novo mjsto ? Kazu na kraju slatine... 098 436 855

Tako je i meni rekao Šuki. Valjda cu naci. Kad si tamo? Ja dodjem oko 8..
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimesub 20 kol 2016, 21:23

..koshchall.. je napisao/la:
Poslao sam broj vateveru. Di je to novo mjsto ? Kazu na kraju slatine... 098 436 855

Jbg, mimoisli smo se u Slatini. Drugi put.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
..koshchall..
man
man



Broj postova : 154
Godina imam : 51
Prebivalište : ZD
Vozim : V-Rod Muscle...
Na forumu od : 09.08.2015

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimened 21 kol 2016, 03:09

aha.. sad će ispast da sam te strateški izbjegao cuga
ali Vatever je napojen i do sad je mislio da ništa ne zna o aspusima, sad zna da ništa ne zna scratch scratch

no, Merla, vrijeme je da pročistiš ovaj 'trahead' ako je istražitelj završio :-(

[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimened 21 kol 2016, 15:59

..koshchall.. je napisao/la:


no, Merla, vrijeme je da pročistiš ovaj 'trahead' ako je istražitelj završio :-(

Na odmoru sam, nemam komp. Ako ne obavi neko drugi rjesicu kad se vratim.
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimened 21 kol 2016, 16:40

Uf, dobio sam toliko informacija da sad još manje znam što i kako napraviti Very Happy
[Vrh] Go down
criiistian
man
man
criiistian


Broj postova : 86
Godina imam : 46
Prebivalište : Umag
Vozim : HD Heritage Softail
Na forumu od : 25.08.2014

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepon 22 kol 2016, 11:26

Ja sam stavio cobrin slipon na yamahicu nešto prije lijeta, zvuk je fenomenalan i jako malo pucketa kada povratiš gas ( imao sam prije apriliju sa akrapovicem i to je bilo pucanje ) . Slip on sam kupio u nekoj onlite trgovina u Polskoj jer dođe mnogo jeftinije nego u ostatak Europe. ja sam super zadovoljan , original auspuh ima katalizator u zadnjem loncu tako da sa cobrin motor ide bolje. Što se tiče montaže 5 - 10 minuta maximum je montiran ako se dobro sijetim ima tri šerafa .....
[Vrh] Go down
Vatever
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 7
Godina imam : 39
Prebivalište : Kvarner
Vozim : Yamaha XVS1300A
Na forumu od : 09.05.2016

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepon 22 kol 2016, 19:27

Da li se možda sjećaš kako se ta trgovina u Poljskoj zvala? I koliko te cca koštala dostava u HR?
[Vrh] Go down
criiistian
man
man
criiistian


Broj postova : 86
Godina imam : 46
Prebivalište : Umag
Vozim : HD Heritage Softail
Na forumu od : 25.08.2014

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepon 22 kol 2016, 19:32

http://www.lidor.pl/uklady-wydechowe-cobra.html?product_fit_name=YAMAHA%3A461&product_fit=461

Cijene su u sloti, za doatavu su mi uzeli 25 eura. Auspuh mi je došao ped dana nakon sto sam uplatio.
[Vrh] Go down
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepon 22 kol 2016, 20:45

criiistian je napisao/la:
Ja sam stavio cobrin slipon na yamahicu nešto prije lijeta, zvuk je fenomenalan i jako malo pucketa kada povratiš gas ( imao sam prije apriliju sa akrapovicem i to je bilo pucanje ) . Slip on sam kupio u nekoj onlite trgovina u Polskoj jer dođe mnogo jeftinije nego u ostatak Europe. ja sam super zadovoljan , original auspuh ima katalizator u zadnjem loncu tako da sa cobrin motor ide bolje. Što se tiče montaže 5 - 10 minuta maximum je montiran ako se dobro sijetim ima tri šerafa .....

Hvala na odgovoru... Napisao si da je zvuk dobar. Kako si zadovoljan s glasnoćom? Čini li ti se da je preglasan ili si zadovoljan?
[Vrh] Go down
criiistian
man
man
criiistian


Broj postova : 86
Godina imam : 46
Prebivalište : Umag
Vozim : HD Heritage Softail
Na forumu od : 25.08.2014

Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitimepon 22 kol 2016, 20:56

Ja sam ful zadovoljan, zvuk je jak, auspuh nema nikakve omologacije i zato ima takvu cijenu, meni ne smeta, po naseljenom mjesto gledam voziti laganini da ne smeta nikome. Ja zivim van grada i za sada nisam imao kritike od susjeda. Kada cu trebat registrirat motor u slucaju da kompliciraju na tehnickom vratim original. Bio sam vise puta preko granice u Sloveniji i u Italiji i nikad me niko nije kenjao
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300   Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cobra Slipons za Yamahu Midnight Start 1300
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» YAMAHA MIDNIGHT STAR 1300
» ponocna zvijezda (Yamaha midnight star 1300)
» Yamaha Midnight Star 1300
» yamaha midnight star 1300
» Cobra auspuh

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: