Početna stranicaPretraľnikJel volite ovakve motore? - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Jel volite ovakve motore?

Go down 
+10
vulkan
Easy rider
Vladek
mrljo#2
Lars_Viking
Bosqeto
Acyd
vroc-bobi
Reponja
Tarze
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Jel volite ovakve motore? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel volite ovakve motore?   Jel volite ovakve motore? - Page 2 Icon_minitimepet 07 vel 2014, 22:20

Do moje Sonje je burazova CB400 iz '76. Meni osobno ne paše položaj volana, ali izuzev toga, mašina koja daje puno gušta. Niz brda Rijeke se obrušava kao štuka! Nekako, ima svoj šarm...
Jel volite ovakve motore? - Page 2 9oi8
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Jel volite ovakve motore? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel volite ovakve motore?   Jel volite ovakve motore? - Page 2 Icon_minitimesub 08 vel 2014, 11:16

Jeli velika razlika između te Hondice i tvoje Yamahe, jel bolje vuče, ubrzava, troši?

Čuo sam da je ta Honda nepoderiva i jeftino održavanje.
[Vrh] Go down
Reponja
man
man
Reponja


Broj postova : 266
Godina imam : 35
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Virago XV250
Na forumu od : 21.01.2013

Jel volite ovakve motore? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel volite ovakve motore?   Jel volite ovakve motore? - Page 2 Icon_minitimesub 08 vel 2014, 15:51

Vuče malo bolje od Yamahe, ipak je 400ccm, a sad koliko, ne znam... Još se nisam naganjao sa burazom. Putna brzina nam je tu negdje, oboje volimo polaganiju vožnju... Troši oko 4,0-4,5, može i manje i više, ovisi tko, koliko i zašto...
Dali je nepoderiva, to je vrijeme pokazalo (38 godina star motor). Održavanje je nezahtjevnije, ali dijelovi baš i nisu jeftini i lako dostupni. Teže je iskopati neke detaljnije gluposti, ali pašu dijelovi i sa kasnijih modela, samo treba skužiti koji. Na primjer, identične plastike poklopca žmigavca kao i na starom fići. Fala klincu, pa se nema puno stvari a pokvariti, jednostavnost na djelu.  Very Happy 
[Vrh] Go down
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1107
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

Jel volite ovakve motore? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel volite ovakve motore?   Jel volite ovakve motore? - Page 2 Icon_minitimened 09 vel 2014, 18:32

Ima i bikeova i bikera na Icelandu, ali mi se ovo ucinilo prikladnije za zimske dane:

Jel volite ovakve motore? - Page 2 Uysa
[Vrh] Go down
https://route66.me
Sponsored content





Jel volite ovakve motore? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Jel volite ovakve motore?   Jel volite ovakve motore? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jel volite ovakve motore?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» gume za male motore
» Original dijelovi za sve motore

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: