Početna stranicaPretraľnikOdržavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? 610RegistracijaLogin

 

 Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 12:50

Imam u firmi jedan Kymco koji smo uzeli pod račun i na motoru je navodno itišla getriba. Ima još sitnica za popraviti. Zanima me tko se bavi servisom tih motora, ako možete nekog preporučiti. Hvala!
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 12:56

Dukes of hazzard je napisao/la:
Imam u firmi jedan Kymco koji smo uzeli pod račun i na motoru je navodno itišla getriba. Ima još sitnica za popraviti. Zanima me tko se bavi servisom tih motora, ako možete nekog preporučiti. Hvala!

osim u bilo kojem ovlaštenom Kymco servisu, možeš još i u bilo kojem Hondinom serivsu - posebno što se tiče Venox-a

recimo moto Sekol u Jačkovini
kvalitetan svakako, a cijena je relativan pojam za svakog od nas  What a Face
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 13:16

Slažem se sa Tommy-em, svaki Kymco servis i Honda ( Venox ti je kopija Honda Magne i oni usko surađivaju s njima...) no moram priznati da sam čuo da je getriba prilično skup popravak na Venoxu.... Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 14:19

Iskakanje iz treće brzine, to je najčešča boljka tog motora, što se mjenjača tiče. Relativno mali kvar, koji zahtjeva demontažu i rasklapanje kompletnog motora...
[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 14:34

OK ljudi, fala vam!
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 15:42

zoric ti je zastupnik za kymca
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitimesri 11 pro 2013, 17:46

Što nije Dinko Jakovljević? On je meni bio sponzor na putu, koliko znam on je glavni u Hrvatskoj za Kymco  Question 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Empty
PostajNaslov: Re: Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?   Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Održavanje i popravci - Kymco Venox - gdje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kymco venox 250
» Kymco venox 250
» Kymco Venox My Way...
» Kymco Venox
» Kymco Venox 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: