Početna stranicaPretraľnikkymco venox 250  610RegistracijaLogin

 

 kymco venox 250

Go down 
+4
freshman
palomas
swileni
OLD WEBER
8 posters
Autor/icaPoruka
OLD WEBER
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 62
Prebivalište : RIJEKA
Vozim : aprilia pegaso 650
Na forumu od : 21.03.2011

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 01:12

Pozdrav , dobri ljudi! Novi sam u ovim krugovima i imam par problemčića , za koje mislim da ću tu nać odgovore. Moj venox je "stigao" sa gumama koje traže zamjenu . Tražim neke gume koje nisu pretjerano skupe . Nisam od neke brze vožnje a niti od nekih velikih kilometara. Dimenzije guma i nisu neke svakidašnje , pa sam malo na čudu , kamo da potražim(120/80/17 , 150/80/15) . Zanima me , koje druge dimenzije mogu montirati a da se previše ne razlikuju od originala , tj. neke dimenzije koje provjereno mogu montirati na motor . Ako neko ima kakve polovne , odgovarajuće , i takve me interesiraju . Nadalje , dodatna oprema ?????Tražim dodatne "sitnice" i rezervne djelove . Interesantno mi je novo i polovno .I još jedna stvarčica; dali sa skidanjem "zakovica"(pop-nitna)na auspuhu , mogu izvaditi prigušivač bez dodatnog zahvata ?? Zahvljujem na svakom dobronamjernom odgovoru ! hvalax
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 01:26

OLD WEBER je napisao/la:
Pozdrav , dobri ljudi! Novi sam u ovim krugovima i imam par problemčića , za koje mislim da ću tu nać odgovore. Moj venox je "stigao" sa gumama koje traže zamjenu . Tražim neke gume koje nisu pretjerano skupe . Nisam od neke brze vožnje a niti od nekih velikih kilometara. Dimenzije guma i nisu neke svakidašnje , pa sam malo na čudu , kamo da potražim(120/80/17 , 150/80/15) . Zanima me , koje druge dimenzije mogu montirati a da se previše ne razlikuju od originala , tj. neke dimenzije koje provjereno mogu montirati na motor . Ako neko ima kakve polovne , odgovarajuće , i takve me interesiraju . Nadalje , dodatna oprema ?????Tražim dodatne "sitnice" i rezervne djelove . Interesantno mi je novo i polovno .I još jedna stvarčica; dali sa skidanjem "zakovica"(pop-nitna)na auspuhu , mogu izvaditi prigušivač bez dodatnog zahvata ?? Zahvljujem na svakom dobronamjernom odgovoru ! hvalax


pokusaj nazvat furlan u sloveniji,vidi dal ti tamo cijena odg,mozes za male pare dobit nove gume dobar

kakve sitnice trazis..?

zasto bi skidao prigusivac,ja to nisam radio,meni moj ima dobar zvuk i ovako
[Vrh] Go down
OLD WEBER
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 62
Prebivalište : RIJEKA
Vozim : aprilia pegaso 650
Na forumu od : 21.03.2011

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 02:12

imaš još koji podatak,za ove gume u sloveniji ?jel ima ovih dimenzija ??? A prigušivači ! Pa malo mi je pretih , pa sam želio izvadit prigušivače a neznam dali bi izašli ako skinem zakovice ?? dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 08:18

Moj kolega vozi Venoxa, na zadnji kotač je montirao (korejsku) gumu Shinko Tourmaster 150/90 -15, istu kakvu i ja trenutno imam na Aquili. Njegov komentar je bio da ta guma dosta bolje drži od originalne, i zadovoljan je s njom. Nabavio ju je iz Splita, od Motobox-a.

Ne znam zašto, ali web stranice im trenutno ne rade.. http://shop.motogume.hr
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 10:44

nove gume u sloveniji su ti puno povoljnije nego kod nas..pa zato ni nemoj razmišljati o rabljenima..ipak je nova guma nova guma..a glava samo jedna Wink
mene bi nove gume kod nas koštale oko 3000kn..u sloveniji sam dao 1400kn..
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 18:26

pozdrav brate, sto se tice guma slazem se sa kolegama najbolje nove, mislio sam da je to u cro. manji problem nego kod nas, al vidim da su muke iste. sto se tice topova nikakav problem za otvoriti, razbusis sve cetiri popnitne i izvuces prigusivac i grmece boze sacuvaj! jedini problem sto ce motor izgubiti malo na krajnjoj brzini (barem je kod mene tako) i sto ce buka mozda smetati komsijama.
[Vrh] Go down
bananajoe
cro chopper forum
cro chopper forum
bananajoe


Broj postova : 526
Godina imam : 35
Prebivalište : Koprivnica
Vozim : Bandit 650n
Na forumu od : 24.03.2009

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 20:53

OLD WEBER je napisao/la:
A prigušivači ! Pa malo mi je pretih , pa sam želio izvadit prigušivače a neznam dali bi izašli ako skinem zakovice ?? dobar

ja sam ovako napravio,
dobije se jaci zvuk a ne mora se stelat fergazere ko kad skroz maknes prigusivace
https://www.youtube.com/watch?v=8oDYLSBma80
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 21:45

bananajoe je napisao/la:
ja sam ovako napravio,
dobije se jaci zvuk a ne mora se stelat fergazere ko kad skroz maknes prigusivace
https://www.youtube.com/watch?v=8oDYLSBma80

Zanimljivo! dobar

još kad bi kužio kaj piše na onom nekom jeziku Embarassed
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 23:12

[quote="Suhi"]
bananajoe je napisao/la:
ja sam ovako napravio,
dobije se jaci zvuk a ne mora se stelat fergazere ko kad skroz maknes prigusivace
https://www.youtube.com/watch?v=8oDYLSBma80

stvar ukusa, probao sam to prvo,i nije mi se svidelo,pa sam ih otvorio skroz. sa tim distancerima se po mom misljenju dobije zvuk kao kod trkalice ni nalik zvuku copera, sa otvorenim topovima grmi pravo.
[Vrh] Go down
OLD WEBER
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 4
Godina imam : 62
Prebivalište : RIJEKA
Vozim : aprilia pegaso 650
Na forumu od : 21.03.2011

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 23:48

Kako odgovori na pitanje nebi bili uzaludni , danas izbacio prigušivače. Skoro sam zadovoljan sa uloženo - dobiveno . Malo mi nedostaje "dubine" , kada se otpusti gas(prviše je rezak zvuk) , no sve skupa sasvim prolazno . Hvala na savjetu i na odgovorima . Kada bi sve bilo tako jednostavno , bilo bi SUPER! POzz za svu ekipu!!
[Vrh] Go down
bananajoe
cro chopper forum
cro chopper forum
bananajoe


Broj postova : 526
Godina imam : 35
Prebivalište : Koprivnica
Vozim : Bandit 650n
Na forumu od : 24.03.2009

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 10:33

sale 73 je napisao/la:


stvar ukusa, probao sam to prvo,i nije mi se svidelo,pa sam ih otvorio skroz. sa tim distancerima se po mom misljenju dobije zvuk kao kod trkalice ni nalik zvuku copera, sa otvorenim topovima grmi pravo.

jesi morao stelat fergazere?
vele da mogu i ventili dobit po piksi i motor izgubit snage ?
scratch study

meni je i ovak dobro, zamisljam si da imam supertapp dancingbanana dobar3
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 18:38

jesi morao stelat fergazere?
vele da mogu i ventili dobit po piksi i motor izgubit snage ?
scratch study

meni je i ovak dobro, zamisljam si da imam supertapp dancingbanana dobar3 [/quote]

fergazeri=karburatori pretpostavljam, nisam stelovao nista ali planiram naci nekog pismenog majstora(sto je nemoguca misija doduse) da mi to urad. motor nije izgubio na snazi nista ali jeste na krajnjoj brzini. tako da bi verovatno trebalo podesiti smesu.i
[Vrh] Go down
Vida
cro chopper forum
cro chopper forum
Vida


Broj postova : 501
Prebivalište : Belišće - Ogulin
Vozim : Kymco Venox
Na forumu od : 02.07.2008

kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 20:07

Objasnio sam ti sve u PP-u. Iako skines prigusivac kod novijih modela ostaje jos puno toga sto ga "gusi", za starije modele ne znam kakva je unutrasnjost samoga auspuha. Kod novih imas jos pregradu sa vrlo malom rupom cca 2cm promjera i jos dolje kod grana mrezicu, tako da.... ALi ipak ti savjetujem "štelanje" karburatora.
[Vrh] Go down
Sponsored content





kymco venox 250  Empty
PostajNaslov: Re: kymco venox 250    kymco venox 250  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kymco venox 250
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kymco Venox
» Kymco Venox 250
» Kymco Venox My Way...
» Kymco venox 250
» Kymco Venox 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: