Početna stranicaPretraľnikKymco Venox My Way... 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Venox My Way...

Go down 
+3
Oyeyeye
stain
sale 73
7 posters
Autor/icaPoruka
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimened 17 tra 2011, 17:44

Pozdrav drustvo, evo i ja da predstavim svoju masinu. Kymco Venox iz daleke 2002 god. presao 32000 km, kod mene je tacno godinu dana. Kupljen u fabrickom stanju, pa sam morao malo da ga doteram, pa sam uradio sledece: zameni rucice, retrovizore, zmigavce, i napravio crshbar i lightbar... evo slika:
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0487.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0489u.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0490xf.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0491.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0492g.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0494xh.jpg/
https://2img.net/r/ihimizer/i/dscn0495y.jpg/
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimened 17 tra 2011, 17:50

Tlaka mi je kad ne vidim odmah slike pa sam ih ukopirao...


Kymco Venox My Way... Dscn0487



Kymco Venox My Way... Dscn0489u.th



Kymco Venox My Way... Dscn0490xf



Kymco Venox My Way... Dscn0491



Kymco Venox My Way... Dscn0492g



Kymco Venox My Way... Dscn0494xh.th



Kymco Venox My Way... Dscn0495y

[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimened 17 tra 2011, 18:35

hvala, nisam umeo da namestim slike da se odmah vide.
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimened 17 tra 2011, 19:15

Lip nema sta , sretno ga vozio gde god. dobar
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimepon 18 tra 2011, 23:01

Sretno s bajkom i nek te služi kao i moj mene ...


Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 06:58

sale 73 je napisao/la:
hvala, nisam umeo da namestim slike da se odmah vide.

Kad podignes slike na server, sto si napravio, umjesto da kopiras "link to this image" kopiraj i zaljepi "forum code"
[Vrh] Go down
ninek
man
man
ninek


Broj postova : 249
Godina imam : 56
Prebivalište : Opatija
Vozim : Suzuki VS 600
Na forumu od : 24.06.2009

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 07:20

Laughing Laughing Laughing

"mali" jednostavno djeluje "brutalno" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

palipilu bok
[Vrh] Go down
http://elbit.hr
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 12:23

lijepo izgleda,stvarno si ga dobro uredio,no pokusaj jos sa bisagama...crashbar mu odlicno stoji,jesi razmisljao da na njega jos stavis nogare,cisto radi gustanja pri duzim relacijama pljuga ..?

sve u svemu,venox je dobar

daj mi samo reci,koliko su te kostale ove maglenke..?ja planiram na svoga stavit rendeer
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 19:09

swileni je napisao/la:
lijepo izgleda,stvarno si ga dobro uredio,no pokusaj jos sa bisagama...crashbar mu odlicno stoji,jesi razmisljao da na njega jos stavis nogare,cisto radi gustanja pri duzim relacijama pljuga ..?

sve u svemu,venox je dobar

daj mi samo reci,koliko su te kostale ove maglenke..?ja planiram na svoga stavit rendeer


hvala na lepim recima dobar sve sto vidis na masini je home-made i kostalo je oko 100€ novca i tonu zivaca! u toku je pravljenje sissybara i naravno potraga za bisagama.
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 19:10

swileni je napisao/la:
lijepo izgleda,stvarno si ga dobro uredio,no pokusaj jos sa bisagama...crashbar mu odlicno stoji,jesi razmisljao da na njega jos stavis nogare,cisto radi gustanja pri duzim relacijama pljuga ..?

sve u svemu,venox je dobar

daj mi samo reci,koliko su te kostale ove maglenke..?ja planiram na svoga stavit rendeer


hvala na lepim recima dobar sve sto vidis na masini je home-made i kostalo je oko 100€ novca i tonu zivaca! u toku je pravljenje sissybara i naravno potraga za bisagama.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 21:12

sale 73 je napisao/la:
swileni je napisao/la:
lijepo izgleda,stvarno si ga dobro uredio,no pokusaj jos sa bisagama...crashbar mu odlicno stoji,jesi razmisljao da na njega jos stavis nogare,cisto radi gustanja pri duzim relacijama pljuga ..?

sve u svemu,venox je dobar

daj mi samo reci,koliko su te kostale ove maglenke..?ja planiram na svoga stavit rendeer


hvala na lepim recima dobar sve sto vidis na masini je home-made i kostalo je oko 100€ novca i tonu zivaca! u toku je pravljenje sissybara i naravno potraga za bisagama.

ma pitam za ova dodatna svjetla,ne vjerujem da si i njih doma sam radio lol! ...
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimeuto 19 tra 2011, 21:58

Neka je sa srećom i u zdravlju i veselju ga vozio i prevalio mnogo ugodnih i bezbjednih kilometara..... dobar dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimesri 20 tra 2011, 00:01

swileni je napisao/la:
sale 73 je napisao/la:
swileni je napisao/la:
lijepo izgleda,stvarno si ga dobro uredio,no pokusaj jos sa bisagama...crashbar mu odlicno stoji,jesi razmisljao da na njega jos stavis nogare,cisto radi gustanja pri duzim relacijama pljuga ..?

sve u svemu,venox je dobar

daj mi samo reci,koliko su te kostale ove maglenke..?ja planiram na svoga stavit rendeer


hvala na lepim recima dobar sve sto vidis na masini je home-made i kostalo je oko 100€ novca i tonu zivaca! u toku je pravljenje sissybara i naravno potraga za bisagama.

ma pitam za ova dodatna svjetla,ne vjerujem da si i njih doma sam radio lol! ...

evo ovako: dodatna svetla su ustvari farovi od traktora lol! ispeskareni zatim polirani do visokog sjaja pa bakrenisani, dva puta niklovani i na kraju hromirani. crashbar i lightbar su uradjeni od crnih besavnih cevi za grejanje i uradjen isti postupak kao i sa svetlima. znaci sve je homemade osim hemiskog procesa koji su mi uradili usluzno. i kazem ti sve skupa 100 evrica i tona zivaca.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimesri 20 tra 2011, 00:22

haha,dobra fora...ja sam svoje mislio narucit s eBey-a,fora su mi...vjerujem da ces venox-a lijepo uredit,nadam se da cu te pratit preko fotki na forumu...dobar je to motor,uzivat ces na njemu,ja sam zaljubljen u svog,volim ga za popizdit...zelim ti puno sretnih km na njemu...nadam se da cemo podijelit jos koja misljenja i savjeta o venox-u rendeer
[Vrh] Go down
sale 73
man
man



Broj postova : 24
Godina imam : 51
Prebivalište : novi sad
Vozim : honda vtx 1300r
Na forumu od : 27.09.2010

Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitimesri 20 tra 2011, 00:33

swileni je napisao/la:
haha,dobra fora...ja sam svoje mislio narucit s eBey-a,fora su mi...vjerujem da ces venox-a lijepo uredit,nadam se da cu te pratit preko fotki na forumu...dobar je to motor,uzivat ces na njemu,ja sam zaljubljen u svog,volim ga za popizdit...zelim ti puno sretnih km na njemu...nadam se da cemo podijelit jos koja misljenja i savjeta o venox-u rendeer

naravno, a ja se nadam i sresti negde na drumu... rendeer
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kymco Venox My Way... Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Venox My Way...   Kymco Venox My Way... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Venox My Way...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kymco venox 250
» Kymco Venox 250
» Moj Kymco venox!
» Kymco venox
» kymco venox 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: