Početna stranicaPretraľnikMetzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra 610RegistracijaLogin

 

 Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra

Go down 
+2
Karlo
cro.chopper
6 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimečet 14 stu 2013, 17:19

Nova guma u novim dimenzijama u znaku plavog slonića namjenjena je ljubiteljima custom motocikala biti će predstavljena u dimenziji od 23″ kao i u Whitewall verziji, odnosno u bijeloj bolji na bočnim stranama. Whitewall izvedba uključuje 12 dimenzija, 5 prednjih i 7 stražnjih, koje bi trebale pokriti potrebu većine custom motocikala.

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra 600_me10
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimečet 14 stu 2013, 17:23

Kao da su znali da trebam prednju novu WW . dancingbanana Very Happy 
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimečet 14 stu 2013, 18:04

Karlo je napisao/la:
Kao da su znali da trebam prednju novu WW . dancingbanana Very Happy 
23 zolla ? What a Face 
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Gost
Gost




Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimepet 15 stu 2013, 07:16

lipo

ali zasto svi hvale mtz do neba???? imao na intruderima i nisu sad bas najbolje

ali to je off the topic
Twisted Evil 
[Vrh] Go down
El Nino
man
man
El Nino


Broj postova : 231
Godina imam : 38
Prebivalište : Čakovec
Vozim : HD FLSTC
Na forumu od : 25.08.2012

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimepet 15 stu 2013, 12:19

Ove godine je Metzeler kompletnu proizvodnju preselio u Kinu... hm.
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 731
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : VN 900 custom SE
Na forumu od : 18.08.2012

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimepet 15 stu 2013, 13:08

taman ću za  misec dana morat minjat gume.. pa se mislin između Metzelera i Dunlopa...
sad je Pirelli rout..i nisu mi se bas svidile... malo se troše (20 000 su prešle od drugog miseca ove godine) al slabije i drže (u usporedbi s Dunlopom sta sam ima)..
[Vrh] Go down
besmrtni
man
man
besmrtni


Broj postova : 325
Godina imam : 48
Prebivalište : Zagreb
Vozim : kad god stignem...
Na forumu od : 22.02.2013

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimepet 15 stu 2013, 13:44

ja stavio take...
al 15" i 19"
je kao što sam prije rekao nakon što je nekoliko puta proglašena gumom godine (880 Marathon ) odlučili su raditi i u WW verziji jer do sada je bilo samo obična 880 WW dok sam bio u potražnji WW nabaso na njih a očito im dobro išla prodaja pa su odlučili proširiti asortiman i colažu i to im je zasigurno dobar potez.

Jer sjetimo se kako je to nekad bilo doći do takve gume, prava umjetnost, em nema odgovarajućih dimenzija pa kemijaj s felgama pa i onih kojih ima proizvode se samo kvartalno jednom i kad se rasprodaju čekaj iduću šaržu i moli boga da ostane i za teba a sad gle ovo kažeš koja ti treba i za tjedan dana najkasnije na bajku...
i ako se za to odlučite samo pići kod Matka iz MOTOBOX-a u Splitu
Čovjek ažuran,susretljiv, poslovan...
ja mu rekao šta trebam on mi u roku par dana naručio iz Njemačke sebi u Split kad sam rekao da sam iz Zg, poslao u Zg direktno kod Vulkanizera bez pitanja o dodatnim naknadama još mi dao i popust, obavještavao me od trenutka narudžbe do montaže gdje su gume ,stvarno za svaku pohvalu
tako da toplo preporučam MOTOBOX d.o.o. svima kome trebaju nove gume
http://shop.motogume.hr/
nije da ga reklamiram i imam koristi ali čovjek svojim postupcima zaslužije dobru preporuku bar od mene

Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Tvy4
I eto odero nekih 3000km žnjima i sad bi kobajage trebale biti najbolje ...
al ide motor u garažu na sređivanje pa o utiscima ove gume više na proljeće

za sad me dobro služila mada mi se čini da joj mokro i hladno ne leži nekak najbolje znalo me bacakat (a nisam baš silovo) a jel do mene ili gume scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitimepet 15 stu 2013, 17:52

besmrtni
da istina je, nije do tebe, oce da malo vushhhhhhh skliz

ali netko voli i malo kad guza vuushhhhhhhhhh smrd smrd

hahaaa, da meni ne pase ali......
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Empty
PostajNaslov: Re: Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra   Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Metzeler u Milanu predstavio ME 888 MARATHON Ultra
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» PREDSTAVLJANJE KLUBOVA!
» Harley-Davidson predstavio 9 novih modela za 2010
» dunlop ili metzeler
» Metzeler 110/90-16 ; 150/80B16
» Nova "Cipela" Dunlop VS Metzeler

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: