Početna stranicaPretraľnikposuda ulja kocnice 610RegistracijaLogin

 

 posuda ulja kocnice

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
sklopka222
man
man
sklopka222


Broj postova : 49
Godina imam : 33
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha dragstar 650 classic
Na forumu od : 23.01.2013

posuda ulja kocnice Empty
PostajNaslov: posuda ulja kocnice   posuda ulja kocnice Icon_minitimepet 05 srp 2013, 15:00

evo ovako jucer mi se ucinilo da je ona prozirna guma za ocitanje razine ulja prednje kocnice napukla i danas doden doma i iman sta vidit ulje palo ispod minimuma a ona guma sa vanjske strane masna skroz , pa da ne ne pokusavam nista mudrovat prije nego se posavjetujem dali se to da kako relativno lako rijesit tipa ispraznit svo ulje tu gumicu malo pobrusit i zaljepit super ljepilom ili se sve treba mijenjat. ako sve treba mijenjat kolika je uopce cijena tako necega jer nisam bas bio uspijesan sa potragom ili ako neko od ljudi ovdije mozda ima tu posudu da je na prodaju. Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

posuda ulja kocnice Empty
PostajNaslov: Re: posuda ulja kocnice   posuda ulja kocnice Icon_minitimepet 05 srp 2013, 15:07

Ne brusi nista i ne lijepi , nego mijenjaj . Da ti ne pametujem previse , gume i kocnice moraju uvijek bit tip-top . Cijenu ti ne znam , zovi picila pa pitaj ili Borcica , to je par minuta posla . I pazi da ti ulje ne cijedi po pituri , jer ce je skinut skroz . Pozz
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

posuda ulja kocnice Empty
PostajNaslov: Re: posuda ulja kocnice   posuda ulja kocnice Icon_minitimesub 06 srp 2013, 12:38

Osim što je ulje za kočnice jedan od najtežih otrova kojeg imate kod kuće (i kancerogeno je), također je i prilično nagrizajuče za lakirane metalne i plastične površine. Mislim da tu nema mjesta za improvizacije, treba zamijeniti taj dio koji pušta ulje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





posuda ulja kocnice Empty
PostajNaslov: Re: posuda ulja kocnice   posuda ulja kocnice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
posuda ulja kocnice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Provjera razine ulja u VN-u
» marka ulja?..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: