Početna stranicaPretraľnikboja za topove 610RegistracijaLogin

 

 boja za topove

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




boja za topove Empty
PostajNaslov: boja za topove   boja za topove Icon_minitimeuto 25 lip 2013, 09:35

Isprike na temi u ovom forumu, meni nekako više spada ovdje pa ako se moderatori ne slažu neka prebace tamo gdje spada :-)

Dakle trebao bih ofarbati topove ( ne grane ). Kako nisam vidio tamnosivu boju za visoke temperature, zanima me da koliko i koja boja može izdržati temperaturu a da se ne uništi - oljušti, zapali, promjeni...  

Što se tiče nekakvih temperatura, ne čini mi se previsoka na samom kraju, kada ih recimo dobro zagrijem jedva da šišti kaplica vode. Na početku je znatno toliji ali nije usijan kao što znaju biti grane.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




boja za topove Empty
PostajNaslov: Re: boja za topove   boja za topove Icon_minitimesub 29 lip 2013, 09:59

bump ?
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

boja za topove Empty
PostajNaslov: Re: boja za topove   boja za topove Icon_minitimeuto 02 srp 2013, 18:13

.koshchall. je napisao/la:
bump ?

Sorry, tek sam sada vidio upit.... zašto ne bi probao sa termo bojom u spreju, ima ih u trgovinama boja i lakova? Ja sam sa njim odradio dio mašine na mjestu gdje je strugao ključ i nema problema. Istina, na tome mjestu nije temperatura kao na topovima. Idi u trgovinu i pronađi sprej, dođe između 40-50 kn, i pročitaj do koje temperature podnosi.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





boja za topove Empty
PostajNaslov: Re: boja za topove   boja za topove Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
boja za topove
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» VN 900 boja
» ...boja za gume???
» Boja za auspuh i grane
» Boja za VN 900 (orginal) NEMA JE?
» crna boja za meshinen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: