Početna stranicaPretraľnikČunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 610RegistracijaLogin

 

 Čunga Lunga vožnje i okupljanja

Go down 
+27
Safet(y)
izigoing
Vilko
i.k.b
Genesis051
DavorS
palac
Tarze
Ivan-Shadow
merla
martinx
vroc-bobi
Drifter
freddie
Bosqeto
custom rider
rikitumba
Danijel
darko68
Reponja
sklopka222
Vladek
crocopzmaj
frutkejk
TommyZG
Lars_Viking
pinky
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next
Autor/icaPoruka
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 21:15

Djoni,ne znam iskreno zasto si prozvao Kocshalla,on samo iznosi ono svoje misljenje.Ja sam covjeka upoznao i sasvim je ok,definitivno nije jalna osoba - mene je odmah pozvao na novogodisnji party od Bestija a ja vozimTajvanca od 125ccm...
[Vrh] Go down
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 21:53

Gledaj te dečki imate različita iskustva sa kineskim proizvodima pa tako i sa motorima. Ja sam vozio QVINQIJA od 125 kubika tri sezone prošao preko 9000 km i nisam imal nikakvih zamjerki osim kaj mi je bil preslab, Djoni također ima pozitivna iskustva dok .koschall. naprotiv ima loša nažalost. Ipak to nije razlog za prepucavanja. Djonija znam osobno i prijatelji smo a .koshchall. sudeći po postovima je vrlo umjeren čovjek koji vjerojatno nikog nije želio prozivati i vrijeđati. Zato dečki pitajte da li su kineski proizvodi vrijedni prepucavanja.  cuga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 22:42

NISU!!!

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 22:43

Tarze je napisao/la:
Djoni,ne znam iskreno zasto si prozvao Kocshalla,on samo iznosi ono svoje misljenje.Ja sam covjeka upoznao i sasvim je ok,definitivno nije jalna osoba - mene je odmah pozvao na novogodisnji party od Bestija a ja vozimTajvanca od 125ccm...

Lijepo da te pozvao na doček nove ali zamjeti da i ja samo iznosim svoje mišljenje. Odnosno ako voliš očitati drugima da su nekoga bez razloga prozvali prozivaš ih ali to sebi ne računaš već se smatraš umjerenim i pametnim. Vjerojatno je razlog što sam ti normalno odgovorio na pitanja u postu.


KOSCH - "vlasnik upravo te LI-Fang mašine uokvirene u šasiju jednog od, po meni, vrlo lijepog motocikla" ako se ne varam u igri je bio regal raptor za kojeg većina vlasnika kaže da je ok - ne tvrdi da svi lažu vređaš ih.

Nadalje potrudi se pročitati o čemu pišem nije Li Fang nego Lifan, a inače si jedini koji je na stranicama o dogovoru oko okupljanja vlasnika kineza napisao "jednom kinez nikad više" nadalje i u nekoliko postova se okomiš na vlasnike kineskih prometala kao na "one koji su u zabludi" primjer zadnji post o HD sa naslovom Doktore da li sam ...
Skraćeno JA NIKADA NISAM KOMENTIRAO VLASNIKE RAZLIČITIH MOTORA IZ RAZLOGA ŠTO NE ŽELIM NIKOGA VREĐATI NITI SE PREPUCAVATI. Iznositi mišljenje o motoru je jedno ali o vlasniku takvog motora je nešto drugo. Moja definicija bilo kojeg foruma je "Ako ne mogu stvarati prijatelje ne želim stvarati neprijatelje" nažalost nabrijanih se uvijek nađe.

Sada vas lijepo molim obojicu da se otkačite od moga posta i dopustite da ostane ono što je meni bitno na postu. raz1   drž se teme  Po 103 put pitanje:

Da li ima zaiteresiranih za put do Grčke ovog ljeta?


[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 22:46

eeeeeeeee djoni djoni ti jesi hrabar coek ali ZASTO DJoNI Why, ???? Stani i ne budi lud!!!!!

hahahaahahahahah


 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dobar3 dobar3 dobar3 cheers cheers cheers 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimesri 08 sij 2014, 22:56

intruderprofa je napisao/la:
eeeeeeeee djoni djoni ti jesi hrabar coek ali ZASTO DJoNI Why, ???? Stani i ne budi lud!!!!!

hahahaahahahahah


 Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy dobar3 dobar3 dobar3 cheers cheers cheers 

Zašto Profo? Ne želim nikoga vređati želim se družiti ali ne po svaku cijenu. Imam respect prema svima ali ako netko razvali po meni držim se onoga kada okreneš drugi obraz trećeg nemaš. Kosch ima iskustva sa tvorničkom greškom ili ti ljepilom sastavljenim motorom ali to ne znači da su svi vlasnici tih motora malumnici u zabludi. Tko me tako tretira znači da nema poštivanja prema meni, a za takve nemam ni ja poštivanja gledam se skloniti od istih ali ako ne ide ...napisao sam već da mogu komentirati motore ali ne i vlasnike budući da ne želim nikoga vređati ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 08:32

ma ok ok, nije to bilo da te kritiziram nego zasto čungosom na tako dalek put, rizik, iako i novi moze da rikne-ali i spor je. ali ok ti imas svoje ti i pomalo pomalo, nemoj se zalijetati iza kamiona,,,,,,,,

a tu zlahtinu i malvaziju sto si sakrio u demižonu, da tu bas tu, iza vrata u spajzu vrime je da se to vidi da li je mutno iliprelazi u sirke!!!!

 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 09:09

Profo nemam nista skriveno ali za teve ce se uvijek naci koja casa vina i nesto za narezati (pa makar i sir i slane srdele da se bolje pije i zahebava) po onom hebes zivot bez rakije i smjeha.

Sto se kamiona tice u pravu si - jedini razlog zasto sam odlucio zamjeniti motor je sto me malo ubija u pojam na dugim putovanjima cekati po 5-10 minuta iza kamiona da bi naisao na dio ceste gdje ga mogu preteci. Pa sada kako bog i financije dopuste ako nadjem do polaska nesto od 500 do 600 ccm i do 10-11 god staro zamjenim.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 10:08

Djoni_Gitara je napisao/la:
Profo nemam nista skriveno ali za teve ce se uvijek naci koja casa vina i nesto za narezati (pa makar i sir i slane srdele da se bolje pije i zahebava) po onom hebes zivot bez rakije i smjeha.

Sto se kamiona tice u pravu si - jedini razlog zasto sam odlucio zamjeniti motor je sto me malo ubija u pojam na dugim putovanjima cekati po 5-10 minuta iza kamiona da bi naisao na dio ceste gdje ga mogu preteci. Pa sada kako bog i financije dopuste ako nadjem do polaska nesto od 500 do 600 ccm i do 10-11 god staro zamjenim.

...i sada se vracamo na situaciju od prije par mjeseci kada si izjavio da sam ja bezobrazan jer sam jednom novom clanu savjetovao da, ako misli ici na dalje voznje, radje kupi jaci i stariji motor nego 125/250 ccm...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 10:49

merla je napisao/la:
Djoni_Gitara je napisao/la:
Profo nemam nista skriveno ali za teve ce se uvijek naci koja casa vina i nesto za narezati (pa makar i sir i slane srdele da se bolje pije i zahebava) po onom hebes zivot bez rakije i smjeha.

Sto se kamiona tice u pravu si - jedini razlog zasto sam odlucio zamjeniti motor je sto me malo ubija u pojam na dugim putovanjima cekati po 5-10 minuta iza kamiona da bi naisao na dio ceste gdje ga mogu preteci. Pa sada kako bog i financije dopuste ako nadjem do polaska nesto od 500 do 600 ccm i do 10-11 god staro zamjenim.

...i sada se vracamo na situaciju od prije par mjeseci kada si izjavio da sam ja bezobrazan jer sam jednom novom clanu savjetovao da, ako misli ici na dalje voznje, radje kupi jaci i stariji motor nego 125/250 ccm...
Koliko se sjecam rasprava je bila oko 500 ccm ili više budi ljubazan pa daj link za topic molim ovo buduci da sam na nekoliko topica kao savjet napisaa da je "250 ccm dovoljno ako imas zivaca voziti u koloni" a da sam izjavio da si bezobrazan ne vjerujem u nekom drugom smislu koji si mogao isčitati kao takav možda ali da si bezobrazan zato sto iznosis svoje misljenje o motorima nije bilo. Smatram bezobraznim ako ljudi preko misljenja o motorima iznose misljenje o vlasniku motora. Ja se druzim sa ljudima, a ne motorima. Jos uvijek mislim da je bila rijec o 500 ccm i da je covjek napisao da ima zivce za sporu voznju i da je bilo prije godinu ili tako nesto pa molim te daj link na topic ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 12:03

hehehehhe
moze. ja cu poneti slanininninice i kobaje, a tices vina. a komsinica MINERALNE
[Vrh] Go down
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 12:24

jaoooo... kakva prozivanja i prepucavanja... Bohmann puca1 

ovo je tema o ekipi sa kineskim motorima i druzenjima...
a ne o valjaju li ti motori ili ne.. ni o putovanju za grčku..ni o karakteru određenih ljudi... ni o opravdavanju zasto se voze kinezi ili zasto ne..

znam da je tesko ostat suzdržan kad osjećaš da nesto moras odgovorit..al za osobne osvrte postoji PP ili nova tema...
primjeti se malo PMSa... (Parked Motorcycle Syndrome)
malo skretanje s kursa ne škodi al ovo vodi daleko od teme..
 drž se teme  drž se teme  biker2 
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 12:29

ne da mi se tražiti ali nije ni bitno, bilo pa prošlo...
naravno da bi neki normalan put bio krenuti stepenicu po stepenicu, ali...
ja i dalje mislim da bi određeni tip ljudi trebali "preskočiti" klase...
npr, mislim da si ti tipičan primjer onoga koji bi trebao preskočiti klasu od 500 ccm. zašto?

da se razumijemo, en500/kle500 su odlični motori, svestrani, (relativno) jeftini - prvenstveno kle, jer en je možda malo preskup.
moj kum je imao kle i bio je prezadovoljan dok se nije počeo voziti sa ženom (a ne putuje, samo jednodnevne vožnje, jednom je išao do Albanije). kad se počeo voziti sa ženom rekoa je da je premal (malo mjesta za suvozača), snaga čak i nije bila (pre)velik problem, ali kočnice jesu...
drugi frend trenutno vozi kle i zadovoljan je, sve dok (njegove riječi) "vozim se sam i za to mi je dovoljan"

Vožnja motora je kao ovisnost o drogama. što više voziš, vozi ti se još više. Što dalje putuješ, putovao bi još dalje i duže...
Ti si "oveći" čovjek a koliko znam ni žena ti nije baš sitna  Very Happy 
En500 je mali motor (gabaritima). pitanje je udobnosti sjedenja na dužim putovanjima.
Jači je od tvog sadašnjeg motora pa ćeš tu definitivno dobiti na mogućnostima. ali,
kada na takav motor sjednu dvoje ovećih ljudi, pa se motor još i natovari, sve te kile opterećuju motor. a to je još više izraženo kod manjih kubikaža, motor se počinje "mučiti". A onda dolazi ono što je meni osobno bio veliki problem. Takav motor će u jednom trenutku postići brzinu, ali onda je problem STATI! Jedan disk naprijed i bubanj otraga ne mogu to odraditi kako se spada.
Moje iskustvo: najveći strah na motoru sam doživio kad sam na putu sa ženom (shadow 750) pretekao kamion, ušao ispred njega, a onda je došao dosta oštar zavoj... ni sam ni danas ne znam kako sam uspio dovoljno zakočiti i proći zavoj u svojoj traci...
Koliko vidim namjeravaš i dalje putovati, pa se bojim da će ti i ovaj motor ubrzo postati premal/preslab...
Financije?
Naravno da veći motor povlači veće izdatke. ali,
karikiram, sada ćeš prodati motor, situacija je takva da nećeš dobiti realnu cijenu, kupiti ćeš drugi. Moraćeš dodati teško zarađene novce za drugi. ako ga budeš prodavao za god-dvije, opet ćeš "popušiti" na prodaji i morati dodati za novi, i tako dalje, i tako dalje...

Naravno da financije odlučuju, bolje voziti i "mučiti" se na 125 ccm, nego gladovati i nemati za benzin a u garaži imati 2000 ccm. ali treba i razmišljati unaprijed.

Dugo sam na forumu, dosta pričam sa ljudima o motorima, i pečesto sam slušao priče o tome kako su se ljudi zaribali (njihove riječi) sa izborom motora, i sa svim problemima koji su iz toga proizašli...

Nadan se da ćeš dobro razmisliti o novom motoru i odlučiti se za ono što će tebi biti najbolje.  dobar 


p.s. ja već neko vrijeme razmišljam da uzmem neki mali motor 250-400 ccm, da ga "sredim" pa da se vozim s njim na posao... a nebi imao ništa protiv da bude i Čunga-lunga  Wink


sorry na (pre)dugom postu, ovakve stvari treba raspravljati uz  cuga 

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 12:31

e da,
nazad na temu:
Ko je za put u Grčku?
(ja nisam, ne radi motora s kojim bi se išlo, nego zato što sam bio 2 puta, ove godine ili za crno more ili prema Belgiji)


_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 12:43

merla je napisao/la:

Financije?
Naravno da veći motor povlači veće izdatke. ali,
karikiram, sada ćeš prodati motor, situacija je takva da nećeš dobiti realnu cijenu, kupiti ćeš drugi. Moraćeš dodati teško zarađene novce za drugi. ako ga budeš prodavao za god-dvije, opet ćeš "popušiti" na prodaji i morati dodati za novi, i tako dalje, i tako dalje... 

Gledajući na malo duži rok i uz dozu strpljenja za realizaciju (a to je ono što nam općenito jako često nedostaje)....ovo ti je zaista dobar savjet !!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 13:20

Slazem se sa napisanim u prethodna tri posta izuzev sa tvrdnjom Izigoinga da ovo nije stranica za putovanje u Grčku. Upravo to je kako joj naziv i kaže. Sto se tice nabave jaceg motora uvijek je to omjer financijskih mogucnosti i zelje za voznjom pa kako sam ovisnik o voznji i vidljivo da imam onaj PMS (btw dobro receno) odlucio sam se za tri mogucnosti kawasaki kle ili en uz malo dorade, a uz to bi mogla proci i yamaha xj 600.

Ali vracam se topicu Čunga lungasi i simpatizeri

Tko je za put preko juga Albanije do Grčke ovo ljeto.
[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 14:04

Previše se svađate oko minornih stvari, kao da ste žene u klimakteriju  Bohmann 

Ja se slažem u potpunosti sa Izigoingom i smatram da ovo isto nije tema za odlazak u Grčku jer budimo realni, nije to put od 100 km, a na to navodi naslov no to je samo opaska, mislim da bi ti Djoni imao možda veći odaziv na to putovanje da napraviš zaseban topic o tome.

A o tome tko što mrzi,voli,tko je bezobrazan - jedno je voditi konstruktivne rasprave a drugo je ovo.  No 

No, jednom za svagda - ja vozim Tajvanca jer ( trenutno ) nemam dovoljno novaca za bolji motor i mislim da tako većina nas.

Nažalost, cijena određuje sve, živimo u takvome svijetu.

No, ajmo se napokon vratiti na topic, pa taman to bilo o Grčkoj - nego se bezveze prepucavati.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 14:40

Dragi moj Tarze stvarno i iskreno bez ikakve zelje za prepucavanjem. Ovu stranicu sam ja otvorio uz dogovor sa par Čungića da tu pišemo ideje i prijedloge za čunga lunga vožnje okupljanja i putovanja ...

Prijedlog PUT U GRČKU
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 16:12

okok oooooo ti izigoinže....

ajmo nazaj na topic

samo mirno i laganini

 pljuga Rolling Eyes Rolling Eyes 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 17:54

ON TOPIC

Za put u Grčku trenutno nisam, makar bih volio...

Jer ima u HR puno dobrih lokacija i Moto klubova i njihovih partija da je šteta ne iskoristiti te destinacije kao cilj ili kao VIA točke.

Radije ću za te novce par vikenda otići na 1,2,3 dnevni izlet, podružiti se na destinaciji i vratit se kući nego opičiti 10-tak dana neizvjesnog avanturizma po (meni)egzotičnim destinacijama. Ovo "neizvjesnog" mislim na moguće komplikacije koje se svakom od nas mogu desiti.



[Vrh] Go down
Tarze
cro chopper forum
cro chopper forum
Tarze


Broj postova : 781
Godina imam : 41
Prebivalište : Dalmacija
Vozim : Kymco Zing chopper ; Vespa PX
Na forumu od : 22.07.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 18:25

Dobro, u tome je čar, izaći iz komforne zone, zar ne? Tko je statičan - ne napreduje. Tko ne napreduje - propada. Zakon prirode.

Ja volim izazove i u Grčku bi definitivno išao ali Zapadna Europa mi je postala opsesija u zadnje vrijeme, jedini problem kod EU je novac.  Bohmann 
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 18:53

a jebiga... moderatori....... molim da očistite temu jer tu je od jedne smjernice nastalo 4.....

Predlažem 3 akcije..

1. otvoriti temu - Putovanje u grčku ovoga ljeta preko juga Albanije (bez obzira na vrstu motora (jer tako govori inicijana tema))
2. otvoriti temu - Moj kinez, ego, ja i drugi..
3. očistiti ovu temu počevši od stavke 1..

I kao bonus....
banirati koshchall-a na par dana

hvala..

[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 19:06

Ja neću čistiti jer sam sudjelovao u konstruktivnoj raspravi pa da ne bi ispalo da sam pristran.
a pod 2, ovo je tema cunga-voznje i okupljanja a to je siroki pojam pa moze sadrzavati i ovo o cemu je pisano... Ne vidim razlog za brisanje dok se ne pređe granica dobrog ukusa...
a ako hoćes ban, plati pivu (kao i maxart Smile )

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
darko68
cro chopper forum
cro chopper forum
darko68


Broj postova : 908
Godina imam : 56
Prebivalište : Rovno 23
Vozim : Yamaha dragstar 1100 piagio fly
Na forumu od : 11.01.2012

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 19:41

Točno Merla.
Vratimo se mi na ono što čunga-lungašima i njihovim simpatizerima najbolje ide: fešte i druženja.
Zato dečki imam finog vina friških kobasica oće ko probati ? Navratite  dobar3
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitimečet 09 sij 2014, 22:21

darko68 je napisao/la:
Točno Merla.
Vratimo se mi na ono što čunga-lungašima i njihovim simpatizerima najbolje ide: fešte i druženja.
Zato dečki imam finog vina friških kobasica oće ko probati ? Navratite  dobar3

može, subotu navecer sam kod THMC. Ponesi kobasu. Smile

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Sponsored content





Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Čunga Lunga vožnje i okupljanja   Čunga Lunga vožnje i okupljanja - Page 14 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čunga Lunga vožnje i okupljanja
[Vrh] 
Stranica 14 / 23.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Forumska okupljanja, nekad i danas...
»  Slavonija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: