Početna stranicaPretraľnikIzrada aluminijskih kofera 610RegistracijaLogin

 

 Izrada aluminijskih kofera

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimečet 30 svi 2013, 20:53

Da li netko zna kako ide sa izradom aluminijskih bočnih kofera (bisaga) za Choppera? Neko uputstvo iskustvi ili slično dobro je došlo. Planiram ih sam izraditi ako je moguće - radi cijene.
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimečet 30 svi 2013, 21:39

Proguglaj, ima tema koje to obrađuju, ali po mom mišljenju ako nisi majstor koji se baš bavi takvim stvarima, skupo i upitan je estetski rezultat jer ako misliš staviti kvalitetan okov (bočne i kutne lajsne , kutne zaštite, kvalitetne kopče/bravice, šarnire (poželjno inox)), sve to izađe puno na kraju , da ne spominjem težu dobavljivost sve ga toga u HR. Sretno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimečet 30 svi 2013, 21:49

Je mogao Admin. poslati PVT gdje je ovo prebacio?
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimečet 30 svi 2013, 22:20

sory, ali dajte malo prvo pogledajte a ne sve u glavni forum, pogotovo tehnička pitanja. hvala i sory još jednom

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimepet 31 svi 2013, 00:33

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimepet 31 svi 2013, 09:31

.koshchall. je napisao/la:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t7810p30-samoizrada-bisaga-torbica-gepek-torbe?highlight=samoizrada

ovdje imaš ponešto savjeta i iskustva...


Hvala Koshcall takvo nešto mi je i trebalo osobna iskustva - pošto nisam neki majstor i ne varim baš najbolje. dobar a kada gledaš nešto sa neta sve po njima ide super ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitimepet 31 svi 2013, 09:37

cro.chopper je napisao/la:
sory, ali dajte malo prvo pogledajte a ne sve u glavni forum, pogotovo tehnička pitanja. hvala i sory još jednom

Sve je OK ja sam kriv nisam obratio pažnju gdje se postavlja post sa tim pitanjem ali prvo sam pomislio da je pobrisan pa se pitao "što sam to lupetao??" dok nisam skužio da se preselio ... nemoj me glup Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izrada aluminijskih kofera Empty
PostajNaslov: Re: Izrada aluminijskih kofera   Izrada aluminijskih kofera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izrada aluminijskih kofera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izrada springer vilice
» izrada vjetrobrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: