Početna stranicaPretraľnikdekorativna rasvjeta U auspuhu ... 610RegistracijaLogin

 

 dekorativna rasvjeta U auspuhu ...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimečet 25 tra 2013, 16:03

da, dobro ste pročitali, unutar auspuha....

Planiram staviti diskretne LED trake ispod prednjeg blatobrana i ispod bisaga. Ne u smislu da blješti nego da osvijetli felgu i sve ispod.

Kako su mi topovi odrezani u koso i to pod dosta velikim kutom, a dosta su i duboki, bila bi fora unutra staviti i sijalicu, crvenu da diskretno osvijetli unutrašnjost. mislim da se ne bi vidjela sijalica skroz dok se ne sagneš.

jel tko što vidio / čuo / radio po tom pitanju. U rernama uredno rade sijalice na svojih 250C tako da mislim da bih mogao nešto upasati...


Question Question Question
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimečet 25 tra 2013, 16:13



a nakon gledanja snimke, google je tvoj prijatelj....

ali dobro će izgledat kada dim bude izlazio a svjetlo ga boji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimečet 25 tra 2013, 16:27

vidiš vidiš to bi bilo sasvim OK, samo što ne izlazi nikakav dim/para kroz špulje. Više sam mislio na diskretnu rasvjetu unutrašnjosti..


[Vrh] Go down
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimečet 25 tra 2013, 17:09

Sto ja znam , rade max na oko 60-80 C . Postoje i one za visoke temperature , ali i te idu samo do 130 . Ako nadjes di , pa objavi
[Vrh] Go down
chavez
man
man
chavez


Broj postova : 43
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb
Vozim : scot
Na forumu od : 08.03.2013

dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimepet 26 tra 2013, 07:36

Ajme,meni su ove ideje affraid Razz Exclamation
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitimepet 26 tra 2013, 11:10

Svakako podržavam sve, čime je motor bolje (prije) vidljiv drugima !...

slikano malo preblizu, ali vjerujte, ove bijele reflektirajuće trake se jednako vide i sa 100 m (ako ima tolika ravnina), čim ih obasja far vozila, koje dolazi u susret... nije puno lošija ni označenost otraga... da mi otraga i pregori svjetlo pozicije, auti koji me dostižu, ne bi ni primjetili Cool

dekorativna rasvjeta U auspuhu ... P4260089u



dekorativna rasvjeta U auspuhu ... P4260091

[Vrh] Go down
Sponsored content





dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Empty
PostajNaslov: Re: dekorativna rasvjeta U auspuhu ...   dekorativna rasvjeta U auspuhu ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dekorativna rasvjeta U auspuhu ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rasvjeta tablice
» Rupa na auspuhu, crom
» RASVJETA I SIGURNOST - preinaka elektrike

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: