Početna stranicaPretraľnikkaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? 610RegistracijaLogin

 

 Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Aki
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha SR 250
Na forumu od : 25.03.2013

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 20:35

U biti ako netko ima ovu kacigu i nesmeta mu sto bih ju i ja htio imati volio bih saznati vise i vidjeti ali sad nista do Zagreba duze vrijeme znaci na podrucju Osijeka, Đakova, Vukovara, Vinkovaca, Sl. Broda da naletim jer inace vozim dostavno vozilo na tim relacijama pa ono nisam ni za velicinu siguran da li M ili L jer neznam kakva je školjka....ili samo neka iskustva da cujem kako se ponaša kaciga , znaci ja vozim od ovog proljeća Yamahu SR 250 tako da bi mi takva neka kaciga odgovarala najviše
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 20:58

Aki je napisao/la:
U biti ako netko ima ovu kacigu i nesmeta mu sto bih ju i ja htio imati volio bih saznati vise i vidjeti ali sad nista do Zagreba duze vrijeme znaci na podrucju Osijeka, Đakova, Vukovara, Vinkovaca, Sl. Broda da naletim jer inace vozim dostavno vozilo na tim relacijama pa ono nisam ni za velicinu siguran da li M ili L jer neznam kakva je školjka....ili samo neka iskustva da cujem kako se ponaša kaciga , znaci ja vozim od ovog proljeća Yamahu SR 250 tako da bi mi takva neka kaciga odgovarala najviše

osobnog sam mišljenja da treba izbjegavati otvoren tip kacige...sve je to lijepo, šminka...
moja preporuka je neki flip up...sve ovisi koliko para imaš...

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Slikaphpm



[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 21:59

TommyZG je napisao/la:
Aki je napisao/la:
U biti ako netko ima ovu kacigu i nesmeta mu sto bih ju i ja htio imati volio bih saznati vise i vidjeti ali sad nista do Zagreba duze vrijeme znaci na podrucju Osijeka, Đakova, Vukovara, Vinkovaca, Sl. Broda da naletim jer inace vozim dostavno vozilo na tim relacijama pa ono nisam ni za velicinu siguran da li M ili L jer neznam kakva je školjka....ili samo neka iskustva da cujem kako se ponaša kaciga , znaci ja vozim od ovog proljeća Yamahu SR 250 tako da bi mi takva neka kaciga odgovarala najviše

osobnog sam mišljenja da treba izbjegavati otvoren tip kacige...sve je to lijepo, šminka...
moja preporuka je neki flip up...sve ovisi koliko para imaš...

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Slikaphpm




iagree
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 22:19

knjiga članova

Aki je napisao/la:
U biti ako netko ima ovu kacigu i nesmeta mu sto bih ju i ja htio imati volio bih saznati vise i vidjeti ali sad nista do Zagreba duze vrijeme znaci na podrucju Osijeka, Đakova, Vukovara, Vinkovaca, Sl. Broda da naletim jer inace vozim dostavno vozilo na tim relacijama pa ono nisam ni za velicinu siguran da li M ili L jer neznam kakva je školjka....ili samo neka iskustva da cujem kako se ponaša kaciga , znaci ja vozim od ovog proljeća Yamahu SR 250 tako da bi mi takva neka kaciga odgovarala najviše
[Vrh] Go down
Aki
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha SR 250
Na forumu od : 25.03.2013

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 23:00

[quote="TommyZG"]
Aki je napisao/la:
U biti ako netko ima ovu kacigu i nesmeta mu sto bih ju i ja htio imati volio bih saznati vise i vidjeti ali sad nista do Zagreba duze vrijeme znaci na podrucju Osijeka, Đakova, Vukovara, Vinkovaca, Sl. Broda da naletim jer inace vozim dostavno vozilo na tim relacijama pa ono nisam ni za velicinu siguran da li M ili L jer neznam kakva je školjka....ili samo neka iskustva da cujem kako se ponaša kaciga , znaci ja vozim od ovog proljeća Yamahu SR 250 tako da bi mi takva neka kaciga odgovarala najviše

osobnog sam mišljenja da treba izbjegavati otvoren tip kacige...sve je to lijepo, šminka...
moja preporuka je neki flip up...sve ovisi koliko para imaš...

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Slikaphpm



[/quote
Ma znam lova je kao problem .... mada mi je najveći problem, relativno mali izbor kaciga koje mogu probat bez da ispalim pola budžeta na put "u nepoznato" do recimo ZG jer kad nađem nesto sto mi odgovara nekako cu i skontat lovu za samu kacigu......ali ako netko ima neke konkretne prijedloge za solidne kacige ...recimo osim zastite najvaznije mi je da nije preglasna do 100km/h jer ipak barem ove sezone mi je na pameti lagana vožnjica i uzivanje tog tipa ....provrtit cu se ovih dana tu po Osijeku i do Broda pa ću vidjet
[Vrh] Go down
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 09:44

[quote="Aki"][quote="TommyZG"]
Aki je napisao/la:

Ma znam lova je kao problem .... mada mi je najveći problem, relativno mali izbor kaciga koje mogu probat bez da ispalim pola budžeta na put "u nepoznato" do recimo ZG jer kad nađem nesto sto mi odgovara nekako cu i skontat lovu za samu kacigu......ali ako netko ima neke konkretne prijedloge za solidne kacige ...recimo osim zastite najvaznije mi je da nije preglasna do 100km/h jer ipak barem ove sezone mi je na pameti lagana vožnjica i uzivanje tog tipa ....provrtit cu se ovih dana tu po Osijeku i do Broda pa ću vidjet

Mislim da si već sam sebi odgovorio na pitanje....
Kad kupuješ kacigu ispali i dio buđeta do Zagreba. Ne znam koliko su zastupljeni dealer-i kaciga u tvojoj okolici, ali ako nisu, bolje onda u ZG. Isprobavanje kacige s tuđe glave po meni nije dobro, jer se jastučići i postava kacige prilaođavaju osobi, tako da je upitno da li ćeš dobiti dobar filing za kacigu.
Najbolje nazvati dealer-e u Zagrebu, rezervirati par modela i isprobati ....
Sad će i lijepo vrijeme pa eto i prilike za vožnju ...

Otovren tip kacige je jako bučan i do 100 km/h, osobno znam, jer sam to naučio na teži način i zaradio oštečenje sluha.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitimeuto 26 oľu 2013, 20:12

Evo, u novom (zadnjem) Moto Pulsu, kacige 2 u 1 ... integral (zaštita brade) je skidiv... počinju od 680 Kn, na više....
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?   kaciga - Kaciga Draxtar pt-104...kakva je? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kaciga Draxtar pt-104...kakva je?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kaciga .....koja,kakva, uh problema
» Jet kaciga-da ili ne?
» Slavonija kakva je nekad bila: Eko-etno selo Stara Kapela
» Kaciga
» Kaciga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: