Početna stranicaPretraľnikopet bisage.... 610RegistracijaLogin

 

 opet bisage....

Go down 
+9
lukylipik
doc
rmalic6
barnie
dragger
Vladek
magna
stain
dibidus
13 posters
Autor/icaPoruka
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 08:50

ajde da i to riješim kad nisam do sada... znam da se po forumu puno pričalo o tome, sve sam pročitao, ali nisam sebe našao u tim odgovorima...

dakle za dragstar 650, što trebam gledati i tražiti i gdje... jesu li bisage - bisage ili tražim posebne za svoj motor (ne govorim o zapremini nego modelu koji je baš za dragstar). jesu li nosači bisaga obavezni, gdje njih tražiti? gdje proći najpovoljnije?

ista se pitanja odnose na sissy bar!

iskreno, zbog posla (dakle vremena za putovanje do sredine kolovoza) i lokacije (Osijek) Louis u Grazu mi baš nije blizu (šalju li oni naručeno poštom, ide li netko pa da mi učini uslugu)

kopao sam po oglasnicima na netu, nisam se baš usrećio, a po našim trgovinama opremom bisage oko 1.700 kuna...
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 08:53

[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 09:09

hvala ti. ali može li još koja riječ da ne naručim krivo. recimo iz louisa ove bisage: http://www.louis.de/_308d28542bbce60dd21c2d72d0e74b9901/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=23&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025553
može li to na moj motor... ne vidim nigdje na louisovoj stranici nosače za bisage, kako da ja to montiram...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 09:29

to ti je jednostavno, digneš zadnji sic te prebaciš bisage preko blatobrana i vratiš sic. sa dodatnim konopćićima pričvrstiš bisage da ne plešu i to je to.
ukoliko hoće nosač, možeš ga i sam napraviti tako da pridržava bisage ispo da ne vise, ali to napravi nakon što kupiš bisage
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 09:57

Nosači bisaga za tvoj motor (Highway Hawk) su oko 300kn.




Meni pašu na Zinga. Very Happy
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 15:54

stain je napisao/la:
Evo pa kontaktiraj


[url=https://cro-chopper.forumcroatian.com/garaza-podrum-f11/luois-dostupan-i-kod-nas-t421.htm?highlight=dostupan
https://cro-chopper.forumcroatian.com/garaza-podrum-f11/luois-dostupan-i-kod-nas-t421.htm?highlight=dostupan[/quote[/url]]

Nisam siguran dali i koliko često ide u nabavu. Zadnji put kad sam naručivao za sebe i neke frendove, rasteglo se misec dana!!"
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 15 lip 2008, 16:07

dibidus je napisao/la:
hvala ti. ali može li još koja riječ da ne naručim krivo. recimo iz louisa ove bisage: http://www.louis.de/_308d28542bbce60dd21c2d72d0e74b9901/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=23&anzeige=0&page=1&artnr_gr=10025553
može li to na moj motor... ne vidim nigdje na louisovoj stranici nosače za bisage, kako da ja to montiram...

Mislim da je takve magna kupio za svoju old lady a dao ih je nekome ? pa ti oni mogu više reći o njima a u ostalom i cjena ti govori onaj drugi dio. Mislim da ti navedene bisage mogu odgovarati ali obavezan ti je nosač za koje čeč ih učvrstiti (dobro pročitaj šta ti je magna napisao) Pa napravi ga sam, može biti i malo lošije zavaren jer se on uostalom i ne vidi ... ili daj nekom meštru. U HH su ti uski i nećeš imati od njih velike pomoći. Poželjno je (tako sam ja sebi radio) da nosač kad ga več radiš, bude veličine bisaga sa unutrašnje strane i na isti zavari 4-5 debljih šajbi i ušvrsti ih sa vijkom. Ako bisaage nisu ojačane plastikom (mislim da nisu), odma ih ojačaj jer če ti se raskecati-obisiti-deformirati. Ako si spreman dati malo više para, yamaha origigi su ti zakon.
[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimepon 16 lip 2008, 07:24

Čuo sam se s Krešom... u petak pali u Louis i vjerojatno ću to rješavati već ovaj tjedan... baj d vej, bisage 70 eura, nosač 40 eura, sissy 190 eura i za cca. 2.500 kuna sve riješeno.... za vikend će vjerojatno u Inđiju na susret pa postoji mogućnost bespla dostave, no nisu ni poštanski troškovi neki veliki bed.

Inače nosač i sissy sam birao po katalogu za svoj motor, a bisage su Iron Horse 2x27 litara.

hvala svima na pomoći!
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimepon 16 lip 2008, 07:35

Hvala tebi na informaciji da pali u petak! I meni trebaju bisage! cheers
[Vrh] Go down
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimepon 16 lip 2008, 07:39

da, zaboravio sam... obračunava euro po 8 kuna, ali zaista mislim da to nije nimalo bed za takvu uslugu!
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimepon 16 lip 2008, 16:10

dibidus je napisao/la:
Čuo sam se s Krešom... u petak pali u Louis i vjerojatno ću to rješavati već ovaj tjedan... baj d vej, bisage 70 eura, nosač 40 eura, sissy 190 eura i za cca. 2.500 kuna sve riješeno.... za vikend će vjerojatno u Inđiju na susret pa postoji mogućnost bespla dostave, no nisu ni poštanski troškovi neki veliki bed.


hvala svima na pomoći!

I obavezno neka ih pošalje hpekspresom, moram i ja od nećeg živjeti lol!
[Vrh] Go down
barnie
girl
girl
barnie


Broj postova : 215
Godina imam : 56
Prebivalište : hrvatska,austrija,kina
Vozim : honda rebell
Na forumu od : 11.11.2007

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 04:24

Ja imam problem s bisagama..prebacene su preko sica i imaju nosace i svejedno su prenisko neznam jesu li krivi nosaci ali mislim ih skinuti No
[Vrh] Go down
rmalic6
man
man



Broj postova : 43
Godina imam : 59
Prebivalište : karlovac
Vozim : vn 900
Na forumu od : 24.01.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 16:09

Ljudi bisage možete regulirati koliko su spuštene, ako ne onda probušite dvije nove rupice gdje se spajaju i suzite onaj dio koji ide na blatobran i odmah su višlje.
ako se ne možete snać navratite i naći ćemo riješenje!

Pozdrav !
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 21:39

ja sam problem visecih bisaga rijesio tako sto sam onaj kozni dio koji se nalazi ispod zadnjeg sjedala presavinuo na sredini i zašio jedno dva centimetra ispod tog ruba
tako je taj dio ispao kraci i bisage su se podigle za 2 cm sa svake strane

kad sam stavio nazad zadnje sjedalo ono je jos dodatno pritisnulo taj dio tako da se ne bojim da ce se s vremenom otporit ili nesto slicno

neznam jesam li uspio objasnit ucinjeno ,ali ako nekoga zanima nek se javi na PM pa cu rado dodatno objasnit Smile
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 23:13

dibidus je napisao/la:
ajde da i to riješim kad nisam do sada... znam da se po forumu puno pričalo o tome, sve sam pročitao, ali nisam sebe našao u tim odgovorima...

dakle za dragstar 650, što trebam gledati i tražiti i gdje... jesu li bisage - bisage ili tražim posebne za svoj motor (ne govorim o zapremini nego modelu koji je baš za dragstar). jesu li nosači bisaga obavezni, gdje njih tražiti? gdje proći najpovoljnije?

ista se pitanja odnose na sissy bar!

iskreno, zbog posla (dakle vremena za putovanje do sredine kolovoza) i lokacije (Osijek) Louis u Grazu mi baš nije blizu (šalju li oni naručeno poštom, ide li netko pa da mi učini uslugu)

kopao sam po oglasnicima na netu, nisam se baš usrećio, a po našim trgovinama opremom bisage oko 1.700 kuna...


...ako hočeš nazovi me pa da ti kažem kako sam ja to nedavno riješio! ...mob preko PP!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 36
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 13 srp 2008, 15:59

Baci oko na ovu stranicu http://www.glavak-renzzo.com/
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesri 30 srp 2008, 19:06

samo da zaključim ovaj topic...

dakle naručio iz Louisa preko Kreše iz Bjelovara... sve pet, Krešo je ljudina i sve preporuke kada je riječ o poslovanju s njim!

A još bitnije od toga, velika zahvala Kumu koji mi je isto poslijepodne pomogao oko montaže nosača bisaga i sissyja, dobro, nije pomogao, on je montirao a ja gledao... njegovo dvorište, njegov alat, njegovo znanje... HVALA BRATE!

ostalo mi je riješiti već spominjane bisage iron horse od 27 litara... nadam se da stižu za desetak dana
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimepet 05 ruj 2008, 15:10

I ja mislim nabaciti bisage na zinga, moze te li mi dati pametan savjet koliko velike bisage, ove spomenute od 27 litara u Louisu se prevelike? Mislim, ne bih tio da izgleda nakaradno, a bojim se da bolja polovica ne bi imala mjesta zbog njih, ili?
Ove od 11 litara su mozda najbolje? http://www.louis.de/_306b080d652d00f53c61eeea508bb6814a/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=520&wgr=220&list_total=23&anzeige=0&page=0&artnr_gr=10025567
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 20:45

isprid santosa san vidija na jednom zinku (parkiran do ulaza) bisage od cca o.75 litara vjerojatno u svrhu nesesera za šminku. ali na zinku pristaju
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 22:56

Ja sam baš jučer "pobjedio" na eBayu na jednoj od dražbi, za 55,99 dolara kupio sam komplet od 7 kožnih torbi za prtljagu, ukljućujući i bisage.

opet bisage.... Lumset

Kad to stigne poštom na moju adresu, vjerojatno ću trebati neke savjete stručnjaka. Ako bisage budu mekane, s čime i kako ih je najbolje obložiti?
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 23:02

2crash - moje su od 12l, i nisu prevelike, samo su žmige morale promjenit mjesto

2palomas - dobija si i takujin cheers
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 23:09

Na eBayu imate takva izbor modela, veličina, oblika i svega, da se uopće teško odlučiti između tolike ponude!

http://motors.search.ebay.com/SADDLEBAGS_Motorcycle-Parts_W0QQcatrefZC6QQcoactionZcompareQQcoentrypageZsearchQQcopagenumZ1QQfclZ3QQfromZR2QQfsooZ2QQfsopZ33QQftrtZ1QQftrvZ1QQsabfmtsZ1QQsacatZ10063QQsaobfmtsZinsifQQsbrsrtZd
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 23:13

necchi je napisao/la:
2palomas - dobija si i takujin cheers

necchi, nije to takujin, nego Windshield Bag, to se stavi s unutarnje strane vjetrobrana, a služi za stvari poput mobitela, love, cigareta i slično..
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimesub 06 ruj 2008, 23:39

palomas je napisao/la:
necchi je napisao/la:
2palomas - dobija si i takujin cheers

necchi, nije to takujin, nego Windshield Bag, to se stavi s unutarnje strane vjetrobrana, a služi za stvari poput mobitela, love, cigareta i slično..

auuuuuuuu!!!!!!!,
meni to takujin za platit lemozinu ako slučajno ideš autoputem lol!
a vidim da si dobija i ruksak, taman za kestenjadu lol!
a da bisage budu čvrste stavi u njih stvari da budu krcate do vrha Twisted Evil Twisted Evil ,
lipo si pazarija cheers
[Vrh] Go down
Crash
man
man
Crash


Broj postova : 60
Godina imam : 54
Prebivalište : Slavonija pusta
Vozim : ga polako
Na forumu od : 25.08.2008

opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitimened 07 ruj 2008, 09:31

Thnx necchi!
Palomas dobar pazar.
[Vrh] Go down
Sponsored content





opet bisage.... Empty
PostajNaslov: Re: opet bisage....   opet bisage.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
opet bisage....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bisage iz Louis-a
» Bisage!?
» Bisage
» Bisage
» bisage ili koferi ili. . .

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: