Početna stranicaPretraľnikyamaha dragstar 650 - doc 610RegistracijaLogin

 

 yamaha dragstar 650 - doc

Go down 
+8
simke
vstarrider
zanotti
custom rider
stain
lord
cityn
doc
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 16:42

evo mog dragstara...

yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1001mp2
yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1001mp2.e4fee9eef3

tu sam samo malo sredio bisage nakon sto sam ga kupio... ima jos dosta ideja..prvo kres bar..
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 17:31

Veery nice, imaš još fotki ?
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 17:39

Je sviđa mi se, lijepo joj stoji crna boja. A i crashbar bi joj lijepo legao. Al definitivno fali još koja fotka
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 17:47

Nice, aj daj nama nezasitnima malo podataka, i fotografija.....
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 18:08

Koliko je stara,kilometara,kako si zadovoljan,daj malo podjeli sa nama :bounce: :bounce: :bounce:
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 19:09

2002 godina, 8400 km, kupio sam je u prilicno dobrom stanju, servis kod grigica u starom cicu, rekao covjek sve ok,promijenio samo ulje..
nakon sto sam se istankao van predviđenih okvira
(cijena sama po sebi pa porez,prirez, zarez i ostalo..)
ostalo mi para jos samo za kavu
( sva sreca pa sam prije prestao pusit pa mi netrebaju i cigare)
ipak narucim ja kod MM kres bar pa reko snaci cu se kad stigne..
ono vec dva tjedna ne zove niko od tamo..

i tako.. skinuo bisage..pofarbao u mat crnu boju nitne koje su djelomicno pohrđale, a i nisu mi se svidjele.. nekako mi bilo previse.. zategnuo ovaj pojas između bisaga da bolje drzi i da ne vise bisage.. sa straznje strane dodao nosace da drze bisage na okvirima i da ne padaju na spuh i slicno.. uglavnom..dosta posla iako se ne cini ovako kad pisem o tome..
e da.. sa unutarnje strane bisaga sam napravio metalne okvire da se ne urusavaju nego uvijek stoje napeto.. imam negdje i to poslikano.. pa kad nađem ..postam

yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1129oq6
yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1129oq6.f230a9ab06
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 19:14

Makina je odlična :bravo:
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 19:17

yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1106gl3
yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1106gl3.d84f9d2211
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 19:23

doc je napisao/la:

ipak narucim ja kod MM kres bar pa reko snaci cu se kad stigne..
ono vec dva tjedna ne zove niko od tamo..


Evo pa malo prouči i nauči, ja sam se zajebao i evo prošlo je preko mjesec ipol i još ništa.

https://cro-chopper.forumcroatian.com/glavni-forum-f7/iskustvo-sa-motormanijom-t1224.htm
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 19:33

yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1085vd1
yamaha dragstar 650 - doc Roaddoc1085vd1.2bdd726026

svidio mi se motor na prvu loptu zbog tih lampi napred..
ima nekako police look..
poviseno straznje sjedalo,vjetrobran,lampe... sve mi se to svidjelo
jedini problem na tom motoru je spaljeni jedan spuh pa nema vise onaj kromirani sjaj nego je žut na mjestima
naljepnice sam uspio skinut sve osim onih na vjetrobranu, ali i to je u razmatranju..

mozda stavim preko toga jednu vecu naljepnicu od cro-chopper foruma Very Happy
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 20:33

OPREZ!

to što ti je krom promijenio boju na Drag Star fabričkom ispuhu je znak da ti mješavina nije uredu tj. da je previše rich.

Eh sad ili je bila nekad pa je auspuh promijenio boju ili je i dalje.

U svakom slučaju neka ti to provjere u servisu.

Super bajk, nebih ga da nizašta na svijetu.

Sretno
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 20:35

lepa masina cheers
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 20:35

doc je napisao/la:

ipak narucim ja kod MM kres bar pa reko snaci cu se kad stigne..
ono vec dva tjedna ne zove niko od tamo..


Pa bar tebi nije daleko Krško scratch, ako si iz V. Gorice. Narućiš, ako nemaju tu je za par dana, đir do tamo, sve obaviš za dva sata, dobiješ kvalitetnije i puuuuno estetskije, uštediš parsto kuna i ne zaheb. se sa MM.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 20:58

vstarrider je napisao/la:
OPREZ!

to što ti je krom promijenio boju na Drag Star fabričkom ispuhu je znak da ti mješavina nije uredu tj. da je previše rich.

Eh sad ili je bila nekad pa je auspuh promijenio boju ili je i dalje.

U svakom slučaju neka ti to provjere u servisu.

Super bajk, nebih ga da nizašta na svijetu.

Sretno

Slažem se u potpunosti da omjer gorivo/zrak nije u redu ali se ne slažem da to serviser treba rješavati tj. štelati smjesu, jer u večini slučajeva nema potrebe. Naime na dragicama 650/1100 do promjene boje kroma auspuha na prednjem cilindru (od svjetlo zlatno žute do zagasito plave) i to u djelu od spoja na cilindar do spoja sa topom dolazi u 70% slučajeva od predugog rada motora pod čokom na mjestu tj. prebogate smjese, 20% od raznoraznih pregrijavanja a u 10% slučajeva je prebogata smjesa i potrebno štelanje iste. Ne mogu dobro viditi ali mislim da je i prednji top na početku dobio malo zlatne boje. Imaju još neki uzroci a to je način korištenja bikea.
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 21:47

rekao majstor grigic ovako; auspuh ti je ostecen sto se neko predugo vozio sa čokom...
i stvarno prijasnji vlasnik ga je palio sa čokom, a vjerojatno i drzao dosta
ja od kad ga imam nisam nijednom osjetio potrebu da treba čok
zapalim..par sekundi neznatno pojacam gas.. tek toliko da se ne ugasi.. nakon toga mogu pustit gas i motor normalno radi..
kakvo je vase misljenje u vezi toga?

krsko?? koji ducan??
link plz
nije mi problem otici tamo
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 22:14

evo jos jedne slike koja mi je draga...

yamaha dragstar 650 - doc Virmaca024bi8
yamaha dragstar 650 - doc Virmaca024bi8.88252e3cd6

prvi put da sjedi na motoru, nadam se da nije i posljednji...
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 23:07

doc je napisao/la:
rekao majstor grigic ovako; auspuh ti je ostecen sto se neko predugo vozio sa čokom...
i stvarno prijasnji vlasnik ga je palio sa čokom, a vjerojatno i drzao dosta
ja od kad ga imam nisam nijednom osjetio potrebu da treba čok
zapalim..par sekundi neznatno pojacam gas.. tek toliko da se ne ugasi.. nakon toga mogu pustit gas i motor normalno radi..
kakvo je vase misljenje u vezi toga?

krsko?? koji ducan??
link plz
nije mi problem otici tamo

Nisam se nikad interesirao za palenje 650setice ali kod 1100 je obavezan čok čak i ljeti a isto tako i neposredno nakon vožnje. Palenje bez čoka i sa malo gasa je pogubno; dolazi do pucanja i oštećenja alnasera i kumpluga kvačila. Ja uvik palim pod čokom i BEZ GASA. Nakon pola minute polazak a nakon par sto metara vračam čok. Mislim da bi i ti trebao bez obzira na manju kubikažu. Dragice su osjetljive na to.

Yamaha Krško:
http://www.yamaha-motor.si/Content/?ID=4

Ako šta zapne, pošalji PP.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 23:20

dragger je napisao/la:

Nisam se nikad interesirao za palenje 650setice ali kod 1100 je obavezan čok čak i ljeti a isto tako i neposredno nakon vožnje.

kod hladne masinen koja ima dobro postelanu smjesu treba cok kod prvog paljenja. Ako pali bez coka (Doc) znaci da je smjesa PREBOGATA! Moze i manjak zraka.
ovo sto ti kazes da trebas cok naeposredno poslije voznje mi mirisi na siromasnu smjesu. To je opasnije od prebogate jer slabije hladi i spali ispusne ventile.


dragger je napisao/la:

Palenje bez čoka i sa malo gasa je pogubno; dolazi do pucanja i oštećenja alnasera i kumpluga kvačila. Ja uvik palim pod čokom i BEZ GASA. Nakon pola minute polazak a nakon par sto metara vračam čok.

pali se bez gasa, s cokom i to je OK. Pola minute je malo. Bar se meni tako cini. Misljanja sam da treba odraditi na mjestu ili na jaaako laganom gasu sve dok ne postigne radnu temp. Poslije deri peri k'o vrag svoju mater......
E, ajd mi obrazlozi ovo s pucanjem kvacila i anlasera Question
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 23:34

po katalogu sto mi je djevojka kod grigica pokazala
na moj motor moze ovakav kres bar

yamaha dragstar 650 - doc Dddq5
yamaha dragstar 650 - doc Dddq5.120f4df3b2

onaj koji sam ja htio je obicni kakvog nudi highwayhawk
mozda cura nije znala ,ali za tog obicnog mi je tvrdila da ide samo na klasik verziju 650 ..??
upravo ovako ko sto ti imas dragger
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimepet 13 lip 2008, 23:56

...lijepo je vidjeti sestricu "dragicu" u super izdanju!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimesub 14 lip 2008, 00:35

[quote="klesoo"]
ovo sto ti kazes da trebas cok naeposredno poslije voznje mi mirisi na siromasnu smjesu. To je opasnije od prebogate jer slabije hladi i spali ispusne ventile.

Da je u pitanju siromašna smjesa, nakon 25tkm bi ga odnija vrag (isp. ventile). Od prvog dana a isto tako i frendovi (tri 1100tke) pale i sve štima.
Nakon vožnje ako ne sastavi iz prve/druge obavezan čok. U 60/70 % ne sastavi.


dragger je napisao/la:


pali se bez gasa, s cokom i to je OK. Pola minute je malo. Bar se meni tako cini. Misljanja sam da treba odraditi na mjestu ili na jaaako laganom gasu sve dok ne postigne radnu temp. Poslije deri peri k'o vrag svoju mater......
E, ajd mi obrazlozi ovo s pucanjem kvacila i anlasera Question

1100tka je zrakom hlađen motor i nije preporućen dugi rad na mjestu. Jedna od loših strana je između ostalog i promjena boje kroma auspuha.
Nevidim a nisam u nijednim uputama pročitao a niti iz dosadašnjeg iskustva donio zaključak da je poželjno da motor na mjestu treba postići radnu temperaturu.
Tjelo alnasera učvrščeno je sa poklopcom (četkice) glavom (zupčanik) sa dva vijka 6mm dužine 10tak cm. a osigurano je sa dvije tanke limice protiv zakretanja što naravno nije dovoljno. Prilikom palenja motora sa gasom, motor (alnaser) zastaje pa sastavlja velikom brzinom. Za vrijeme zastoja rada alnasera dolazi do nekog lupanja tj. koje se u dužem periodu manifestira kvarom kvačila alnasera, znaju to vlasnici dragica kako izgleda (U prethodnom odgovoru krivo sam napisao: kumplug kvačila umisto kumplug alnasera) Kako dolazi do zastoja alnasera i lupanja, u pojedinim slučajevima dolazi i do zakretanja poklopca alnasera u odnosu na tjelo sve dotle dok se cjeli ne deformira. Jedina stvar o kojoj imam info u svezi tvorničkih grešaka na 1100tki je alnaser i to je yamaha čak i priznala.Kad kumplug (kvačilo, spojka) ne mogu više obavljati svoju funkciju, alnaser vrti uprazno. Ima slučajeva da ode kumplug alnasera a ima sam alnaser, aisto tako i oboje. Ako si kojim slučajem vidio da netko pali dragicu na guranje , to je to.

yamaha dragstar 650 - doc W89d7t
yamaha dragstar 650 - doc 2hgsm5g
yamaha dragstar 650 - doc Rrmah3
yamaha dragstar 650 - doc Ngvxap
yamaha dragstar 650 - doc Imnprq
yamaha dragstar 650 - doc Zlrrt4
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimesub 14 lip 2008, 00:46

doc je napisao/la:
po katalogu sto mi je djevojka kod grigica pokazala
na moj motor moze ovakav kres bar
onaj koji sam ja htio je obicni kakvog nudi highwayhawk
mozda cura nije znala ,ali za tog obicnog mi je tvrdila da ide samo na klasik verziju 650 ..??
upravo ovako ko sto ti imas dragger

Imaš dva modela od yamahe, onaj šta je na slici drugi malo drugačiji. Meni izgledaju mali, no ja sam navika na veliko.

Pogledaj ode;
http://www.yamaha-motor.it/accessories/acc_overview.jsp#Star+Acc/XVS650
[Vrh] Go down
doc
man
man
doc


Broj postova : 50
Godina imam : 50
Prebivalište : V.G.
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 12.06.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimesub 14 lip 2008, 01:09

upravo to mi je djevojka pokazala..
ne sviđa mi se to.. premali su..

ovo je ono sto mi se sviđa.. nadam se kad dođe ..ako ikad dođe..da nece biti problema sa montažom


yamaha dragstar 650 - doc 592014ew7
yamaha dragstar 650 - doc 592014ew7.744c793e1a
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimesub 14 lip 2008, 08:20

[quote="doc"]upravo to mi je djevojka pokazala..
ne sviđa mi se to.. premali su..

ovo je ono sto mi se sviđa.. nadam se kad dođe ..ako ikad dođe..da nece biti problema sa montažom


Nebi trebalo biti problema u montaži, malo ih pritisni i brzo će to doći. Sezona je i češće naručuju robu.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitimesub 14 lip 2008, 11:31

dragger je napisao/la:
Za vrijeme zastoja rada alnasera dolazi do nekog lupanja tj. koje se u dužem periodu manifestira kvarom kvačila alnasera, znaju to vlasnici dragica kako izgleda

covjek uci dok je ziv. Ja nisam vidio slican problem. Jbga, to je tak kad imas stroj s kamionskim okretnim.....
Glede grijanja motora na mjestu, vec sam negdje pisao o problemu startanja hladnog motora (kad dijelovi nisu podmazani) i ulja, jelda. Prve sec. ili minute su definitivno najpogubnije za dijelove. Zato treba biti umjeren s gasom, a i s cokom.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





yamaha dragstar 650 - doc Empty
PostajNaslov: Re: yamaha dragstar 650 - doc   yamaha dragstar 650 - doc Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
yamaha dragstar 650 - doc
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» yamaha dragstar 250
» Yamaha xvs Dragstar 650
» yamaha dragstar 125
» yamaha dragstar 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: