Početna stranicaPretraľnikMoto Guzzi California 1400 Touring i Custom 610RegistracijaLogin

 

 Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom

Go down 
+8
Safet(y)
Beatnik
Dukes of hazzard
Bosqeto
lunaroid
Hedo
Karlo
Kicho
12 posters
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimepet 07 pro 2012, 19:33

Vidim da ovo nitko nije popratio (napravih search)... Moto Guzzi California, 1400 (točnije 1380) ccm, 96 KS pri 6500 o/min, 120 Nm okretnog momenta pri 2750 o/min.

U dvije izvedbe: Touring i Custom. Sviđaju mi se oba, smeta mi samo previsok sic.

Uvijek sam volio vidjet Guzzije. Možda bi rado i imao jednog, al kao drugi motor, da imam love za dva motora. Jer, za japance znam da su dobri, za ovo - nemam pojma.

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Californiatouringambass



Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Californiacustomgrigiom

[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimepet 07 pro 2012, 20:20

Kicho je napisao/la:
Vidim da ovo nitko nije popratio (napravih search)... Moto Guzzi California, 1400 (točnije 1380) ccm, 96 KS pri 6500 o/min, 120 Nm okretnog momenta pri 2750 o/min.

U dvije izvedbe: Touring i Custom. Sviđaju mi se oba, smeta mi samo previsok sic.

Uvijek sam volio vidjet Guzzije. Možda bi rado i imao jednog, al kao drugi motor, da imam love za dva motora. Jer, za japance znam da su dobri, za ovo - nemam pojma.

Saznaj cijenu pa ćeš odmah imati pojma . Twisted Evil



[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimepet 07 pro 2012, 21:02

dobar dobar slinim
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 07:46

Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 11:05

ne dopada mi se niti po jednoj osnovi Wink
[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 11:41

Krasan motor!
[Vrh] Go down
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 12:43

Uuuu pre lijep
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 14:12

lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

..mozda bi se i prevario.. ja sam imao hondu cx500c s tako postavljenim motorom i uopce nije bilo lose, cak dapace, bilo je jako dobro,,

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 14:16

Da jljepo izgleda samo mislim da če mu cijena bit paprena..
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 14:30

Safet(y) je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

..mozda bi se i prevario.. ja sam imao hondu cx500c s tako postavljenim motorom i uopce nije bilo lose, cak dapace, bilo je jako dobro,,


Ma nisam nikad vozio ništa slično pa ne znam prednosti i mane tako postavljenog motora....sigurno da mora biti dobro jer ga ne bi radili toliko dugo, netko bi već rekao car je gol, ili slično...

Meni samo vizuelno ne sjeda na pravo mjesto...
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 14:56

lunaroid je napisao/la:
Safet(y) je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

..mozda bi se i prevario.. ja sam imao hondu cx500c s tako postavljenim motorom i uopce nije bilo lose, cak dapace, bilo je jako dobro,,


Ma nisam nikad vozio ništa slično pa ne znam prednosti i mane tako postavljenog motora....sigurno da mora biti dobro jer ga ne bi radili toliko dugo, netko bi već rekao car je gol, ili slično...

Meni samo vizuelno ne sjeda na pravo mjesto...

..to mnogi kazu i za bmw-e s boxer masinama dobar ..kod honde samo znam da je s ovako izlozenim cilindrima hladjenje bilo fantasticno, iako je imala i vodeno hladjenje.. kad sam ju gasio nije bilo nikakvog pucketanja ko' na plinskoj peci ili svim ovim drugim motorima (ukljucujuci i moj)


..a sto se cijene tice, nisam siguram, ali vjerujem da ne bi trebala nista veca od japanske konkurencije, barem kad usporedim cijene manjeg modela od 750ccm
http://www.promoto.hr/images/cijene-i-katalozi/cijene/bozicni-cjenik/bozicni-cjenik-2012-Moto-Guzzi.pdf

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 15:05

vizualno su motori lijepi ali bi ovog bez kofera mogao staviti u neku naked grupu - vece zapremine.

Sto se tice postavke cilindara mislim da drzi vodu jer sigurno svaki pojedinacno ima bolje hladjenje - ako govorimo o zrakom hladjenom motoru.

S druge strane, cuo sam od servisera da su im materijali dosta losi i da brzo dolazi do zamora te da su vrlo cesto u servisu nakon par tisuca km - i to na vecim radovima. Kaze da je jedan od razloga to sto se u biti primcip i materijali nisu promjenili puno, a snaga je narasla za duplo i vise i jednostavno cijeli sklop ne drzi vodu. To sam cuo, odnosno dobio savjet sa par strana da ga ne kupim. Navodno stari bolji od novih.
Mozda se konacno nesto promijenilo pa ce ovaj novi biti bolji.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 20:46

Safet(y) je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

..mozda bi se i prevario.. ja sam imao hondu cx500c s tako postavljenim motorom i uopce nije bilo lose, cak dapace, bilo je jako dobro,,

Ee, ta Honda spada u legende... Navodno su gazile jaaako puno km.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 20:56

lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

Kad sam si kupovao motor, u obzir je dolazio jedino V-twin postavljen "kako treba"... Al kad sam ga kupio, nekako mi je postalo svejedno.
Jedno vrijeme sam se drogirao slikama dobro napravljenih bobbera, a najdraži su mi za vidjet bili oni s rednim dvocilindrašima.
Pa se zaljubih na prvi pogled u Kawu W800, neke modele Triumph-a... A ništa od toga nema V-twin.

A Guzziji su mi oduvijek bili zanimljivi za vidjet.

Puno je lijepih motora. Ja'b to sve im'o. Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
fire fox
man
man
fire fox


Broj postova : 363
Godina imam : 52
Prebivalište : PGŽ
Vozim : trenutno ništa
Na forumu od : 05.08.2012

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimesub 08 pro 2012, 21:03

Puno je lijepih motora. Ja'b to sve im'o. Very Happy Very Happy [/quote]


iagree
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimened 09 pro 2012, 00:08

Kicho je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Malo su fulali...zna se kako treba stajati V2 i po kojoj osi...

dancingbanana

Kad sam si kupovao motor, u obzir je dolazio jedino V-twin postavljen "kako treba"... Al kad sam ga kupio, nekako mi je postalo svejedno.
Jedno vrijeme sam se drogirao slikama dobro napravljenih bobbera, a najdraži su mi za vidjet bili oni s rednim dvocilindrašima.
Pa se zaljubih na prvi pogled u Kawu W800, neke modele Triumph-a... A ništa od toga nema V-twin.

A Guzziji su mi oduvijek bili zanimljivi za vidjet.

Puno je lijepih motora. Ja'b to sve im'o. Very Happy Very Happy

Da, i ja sam bio neko vrijeme sluđen Triumph motorima...prekrasni su. Već sam mjerkao kako bih uzeo T100 bonnevilea-a, krem bijelog+ nararančastog...

A onda sam bio u jednom malom talijanskom mjestašcu upravo kad je stigao HD šleper i počinjali Harley Days...dogovorim probnu vožnjicu (Iron) i čekam red pijuckajući odličan espresso na terasi kafića. Dolazi lik na T100 i parkira se drito ispred mene. Ja pomislim - ovo je znak! Frajer siđe s motora i nakon kraćeg razgovora shvatim da je to znak da taj bike nije za mene. Nekoliko minuta kasnije, bio sam na Ironu...

Dakle, ima nešto savršeno u toj V2 nesavršenosti...
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2331
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimened 09 pro 2012, 13:01

Kako izlaze svi ti silni novi modeli meni moja Yamaha sve bolja i nekako ljep[a.
Nemam ni[ta protiv futurizma i led dioda,alu felgi ALI nekako mi to nije za chopper/custom stil.
rendeer biker2

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitimeuto 25 pro 2012, 20:18

men ružno - oba!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Empty
PostajNaslov: Re: Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom   Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moto Guzzi California 1400 Touring i Custom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moto guzzi V35 custom
» Moto guzzi prototip
» California Scooter Company
» Moto GUZZI v35c
» Moto Guzzi Nevada 750

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: