Početna stranicaPretraľnikauspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 610RegistracijaLogin

 

 Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka

Go down 
+9
asy
maxart
Safet(y)
zanotti
Kicho
buralee
crocopzmaj
barny
Bosqeto
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimesub 27 lis 2012, 11:30

Molim preporuku radionice koja može napraviti kompletan ispušni sistem po željama vlasnika.
Ako tko zna kako se kreću cijene i koliko traje izrada.

Želja mi je na hondi vt 750 prebaciti auspuhe na obje strane i spustiti što niže je moguće.
U planu je raditi bagger pa sa ovim postojećim to nije moguće pošto su dupli i visoko postavljeni.

nešto kao ovako :
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 3ABF1A1F-C85F-2644-AE03-FE41CA67EF33_thumb


A sadašnje stanje je:

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka BF5BA17D-ECB1-AE43-ABA2-0D11183E3856_thumb


BTW, koliko bih mogao dobiti za ove?

Neoštećeni, 2 godine stari ( cca 4000km) Remus original, dva seta prigušivača.

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka BBB6DD28-7512-2F4B-BBE7-66478107AA69_thumb

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka CBA8FFF1-4C6E-0F4E-9145-C694AFF81C6F_thumb

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 880E46EF-0D40-5C41-8C00-DE7ACEBF133F_thumb

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 8930C7D2-1AAF-594B-A9E7-461350857575_thumb

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 504C0982-9F05-B84C-A41E-FDFCF4C85ED7_thumb

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 4C0C9114-1E5B-5C4D-B038-F676832352B3_thumb












[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimesub 27 lis 2012, 15:55

koliko ja znam da je po kvaliteti Dubravcic jedan od boljih domacih proizvodjaca,
a vjerojatno bi ti mogao ispuniti zelju,
odnosno tu modifikaciju dobar

a ovi tvoji Remusi polovni bi mogli biti oko 1000-njak kuna,
obzirom da se novi u celofanu mogu naci vec za 2000 kn,
to sam naveo okvirno,
ali svejedno preguglaj oglase Exclamation
[Vrh] Go down
barny
man
man
barny


Broj postova : 157
Godina imam : 60
Prebivalište : zgb
Vozim : bolt
Na forumu od : 21.07.2009

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimesub 27 lis 2012, 17:03

majstor ignjac
radi što ti duša poželi
nije skup
0981684620
[Vrh] Go down
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 09:38

Zanima me gdje na shadow-ici provući granu zadnjeg cilindra na drugu stranu. Ispod vilice, a prije kotača smeta lanac. Odmah iza cilindra smeta bravica....

Najlakše bi bilo odvući sa prednjeg cilindra, ali to i nije baš tako lako izvedivo.

[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 10:58

.koshchall. je napisao/la:
Zanima me gdje na shadow-ici provući granu zadnjeg cilindra na drugu stranu. Ispod vilice, a prije kotača smeta lanac. Odmah iza cilindra smeta bravica....

Najlakše bi bilo odvući sa prednjeg cilindra, ali to i nije baš tako lako izvedivo.


baš gledam da je to isto kao i kod mene, tako da:

ako se ne varam jedina mogućnost bi bila da sa stražnjeg cilindra provučeš kroz prostor gdje je elektrika (naravno nju bi trebao prvo izmjestiti negdje) a ako bi išao sa prednjeg onda bi bilo preblizu hladnjaku tako da....
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 13:55

inox top, preporuke, sve radim kod njih
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 15:13

što se tiče provlačenja, gledam baš... odmah iza štela, tj. osovine stražnje vilice, tek toliko niže da prođe ispod lanca. Čini mi se kao jedino rješenje.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 15:17

Na mojoj slici se vidi mjesto...

https://2img.net/r/ihimizer/img265/4518/08vodostrc.jpg
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 16:33

e Shocked al se loše vidi lanac scratch scratch

[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 17:04

Ja ih pokušavam več par godina napraviti ali teško nači meštra za duple auspuhe Evil or Very Mad

Ali ima ih kupiti ako se ima soma eura za dati Bohmann
http://www.custommania.com/DettaglioAftermarket_Produttori.php?specializzazione=13&produttore=41
Evo malo slija slinim
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 2yx0uc9
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 30w72is
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Ivcysj
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Sd0k5h
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 2wcpcpf
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 2gtnbbr
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka 2mwim2r
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 17:20

..ovi gore su mi katastrofa.. trbalo bi se na krajeve staviti i crvene zastavice kao oznaku za prijevoz dugackog tereta pljuga

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 17:25

.koshchall. je napisao/la:
U planu je raditi bagger pa sa ovim postojećim to nije moguće pošto su dupli i visoko postavljeni.


..jednostavniije rjesenje ti moze biti dva u jedan? Za HD-a je tu zakon SuperTrapp.. vjerujem da rade i za Hondu

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 17:38

Safet(y) je napisao/la:
..ovi gore su mi katastrofa.. trbalo bi se na krajeve staviti i crvene zastavice kao oznaku za prijevoz dugackog tereta pljuga

Auspusi su OK samo torbe loše izrađene tj. trebali bi staviti kufere..ovako na male torbe izgleda nakaradno

Neko je tražio i za Klapasvakija pa evo

http://www.wildbike.it/catalogo/scarichi-per-moto-kawasaki/2158-scarico-2in2-dx-sx-a-sonorita-variabile-kawasaki-vn-900.html
[Vrh] Go down
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 19:02

mislim da bi igralo 2-1-2,

kao na slammer-u :


auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka CB3AEBFD-A6BA-4F4F-89FF-8C066E6646BB_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 15 stu 2012, 19:14

možda ću biti prestrog, ali mislim da od toga neće biti ništa...

ja sam imao i volju i želju i majstora, da na kraju od toga ne bude ništa, jer jednostavno KUDA?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimepet 16 stu 2012, 02:27

crocopzmaj je napisao/la:
možda ću biti prestrog, ali mislim da od toga neće biti ništa...

ja sam imao i volju i želju i majstora, da na kraju od toga ne bude ništa, jer jednostavno KUDA?

(pre)dugi su zimski poslijepodnevni sati.... idemo polako...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimepon 11 vel 2013, 19:28

ljeto dolazi, a auspusi još nisu riješeni.

Danas bio u auspuh servisu. Običnom, ali iz iskustva poštenom i kvalitetnim.
Malo razmotrili situaciju i provući će se cijev odmah ispod lanca. Da opušteni lanac ne dodiruje cijev. cca 2cm niže od najniže točke rame ( čepa kartera ) što i nije baš nekakav problem. Malo će drugačije izgledati sa desne strane ali što-je-tu-je.

Topovi i grane neće ići u inox tako da se mogu kvalitetnije ofarbati jer pucam na crno.

Završetak - odnosno topovi bili bi dugački cca 85 cm projera 7-8 cm, a sistem 2-1-2 (grane se spajaju u jednu cijev te nakon 10 cm odvojak za dva topa)

Farbanje će izvesti meštri pa me i ne brine kvaliteta, a opet ako boja počne otpadati - tu je spray :-)
Možda grane omotam trakom.

Ono što me brine je da nisu ukomponirani nikakvi prigušivaći - ništa. Samo cijevi.
Čitam da je to štetno za mašinu. Da li je ? Što napraviti ?



E da, razgovor je bio čisto informativne naravi da se vidi da li je moguće ovo izvest.
Cijena svega skupa bila bi do 2000kn ( računajući tu i nosače koji se moraju izraditi)


Pojima nemam ....

[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimepon 11 vel 2013, 22:14

ja na tvom mjestu ne bih stavljao gole cijevi Evil or Very Mad

prvo sto ce buka biti nenormalna,ispocetka tebi osobno mozda simpaticno,
ali s vremenom ce ti prerasti u nerviranje,
drugo,materijal ce vjerojatno tesko podnositi toliku temperaturu,
pa ces imati diskolorizaciju ili u slucaju farbanja,spadanje boje,
trece,nije dobro za makinu Exclamation
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimeuto 12 vel 2013, 06:34

Bosqeto je napisao/la:
ja na tvom mjestu ne bih stavljao gole cijevi Evil or Very Mad

prvo sto ce buka biti nenormalna,ispocetka tebi osobno mozda simpaticno,
ali s vremenom ce ti prerasti u nerviranje,
drugo,materijal ce vjerojatno tesko podnositi toliku temperaturu,
pa ces imati diskolorizaciju ili u slucaju farbanja,spadanje boje,
trece,nije dobro za makinu Exclamation
iagree a navedeni iznos i za prigušivaće na vađnje bio bi dostatan Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 08:23

Ovih dana malo sam '' studirao '' moguće štete i razlog nastajanja istih kod otvorenih aspuha.

Svi su se manje više složili da postoji mogućnost oštećenja ispušnih ventila iz dva razloga:

Presiromašna smjesa koja uzrokuje pregrijavanje, no naj logičniji zaključci da je osiromašivanje smjese uzrokovano lošem štelanju karburatora. Usko je povezano i sa ugradnjom protočnijih filtera te u tom slučaju neophodna je zamjena dizni većim jer stare nemaju dovoljnu propusnost.

drugi razlog pregrijavanja su pr kratki ili predimenzionirani auspusi - odnosno grane ako su prekratki ili ih uopće nema, postoji mogućnost da u jednom trenutku klip kroz ispušni ventil povlači vanjski zrak iz grane. Ako je tu nekakva količina neizgorene smjese ona se zapali i stvara povišenu temperaturu. Ako su grane vrlo kratke u njih dolazi i kisik što pospješuje neželjeno izgaranje u području ventila.
Ovo mi ne drži nekako vodu, ali po Magninom iskustvu, kako kaže, stavljanjem brtvi na grane (koje nije imao) u potpunosti se je riješio pucanja.

Rezime svega, po mojem mišljenju : otvoreni auspusi ne bi trebali štetiti mašini ako dobro brtve i ako su dosta dugački i pod uvjetom da se ne mijenja usisni sistem te da se izvrši štelanje karburatora bez zamijene dizni.

Ovi auspusi koje planiram dati napraviti grane bi bile iste kao original, čak bi se i spajale na približno istom mjestu i pod sličnim kutem u jednu cijev.
Ta cijev bi se račvala i svaka bi ulazila u top dužine cca 80 cm i promjera 7cm. Top bi s sastojao od perforirane ( rupičaste) - u stvari nastavak grane koja je obložena vunom koja se i inače meće u topove. Ova perforirana cijev je dužine cca 50 cm.

Usis ne bih dirao za sada nego samo poštelao karburatore. Kasnije je u planu staviti hipercharger i tada bi se napravio kompletan rejeting karburatora. Ovo bi napravila stručna osoba.

Prigušivaći bi bili kopija od ovih remusa.

Brine me jedino da li treba prigušnica kod račve grane u dvije cijevi obzirom da će tu spoj biti pod pravim kutem.

[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 09:28

netreba ,ali spajanje pod pravim kutom nikako nije dobro !
Ako već spajaš radi vizuelnog pod 90 tada bi svakako trebalo prije samog spoja biti savinuta cjev prema nazad da usmjerava plinove u protivnom nečeš moći postići rad drugog cilindra pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 10:14

budem nacrtao pa mi daj mišljenje...

[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 12:57

Ja sam sve svjesniji potrebe za homologiranim auspuhom... Već sad ne možeš mirno ići u zemlje EU, a pitanje je vremena kad će to gledat i kod nas... Original neću kao ni svi mi, ali razmišljam kupit top sa homologacijom, pa prigušivač "van-unutra"...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
izigoing
cro chopper forum
cro chopper forum
izigoing


Broj postova : 733
Godina imam : 39
Prebivalište : Split / Dugopolje
Vozim : HD Low Rider S(T)
Na forumu od : 18.08.2012

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 14:18

kad već spominješ homologaciju.. imaju li je V&H ?
navodno su preglasni za nase zakone (bez dBkilera).. al neznan ima li to veze s homo..?
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitimečet 14 vel 2013, 14:20

Ja ću se zadovoljit db-kilerima koje sam si napravio, ali ću ih od sad nositi u bisagama, umjesto da mi stoje u šupi. Very Happy

Jer vjerujem da moji "Silvertail" topovi prve generacije nemaju homologaciju.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Sponsored content





auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» cijena inoxa
» auspusi
» MCJ Auspusi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: