Početna stranicaPretraľnikauspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka

Go down 
+9
asy
maxart
Safet(y)
zanotti
Kicho
buralee
crocopzmaj
barny
Bosqeto
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 14:46

Hm... Evo malo podataka ako još netko ima Silvertail:

Silvertail je talijanski proizvođač, dio LeoVince grupe. Proizvode auspohe od 1993 i IMAJU ECE homologaciju.

http://www.leovince.com/en/group/brands/silvertail


Pokušavam naći točan model topova koje ja imam po internetu, ali ne uspijevam. Ali ovi prethodni podatci su mi dovoljni. Wink
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 15:06

Imao sam Vance&Hines, a sada imam Silvertail K01 auspuhe na motoru. Moja saznanja o njima su seljdeća:
Vance&Hines su auspusi homologirani samo za USA tržište ali ne i za EU - jednostavno su preglasni čak i sa prigušivačima.
Silvertail auspusi K01, dakle prve generacije imaju 2 nastavka - trenutno gore imam otvorene završetke i motor bruji taman za moj ukus, dok u "rezervi" imam nastavke sa prigušivačima, koji toliko stišaju zvuk da je kao orginal auspuh gore. Na sebi imaju holologacijsku oznaku EU i TUV.
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 15:10

Moji nisu ni K01, ne znam koji su. Moram pogledat šta piše, uostalom, ako piše atest onda nije ni važan model.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 15:47

izigoing je napisao/la:
kad već spominješ homologaciju.. imaju li je V&H ?
navodno su preglasni za nase zakone (bez dBkilera).. al neznan ima li to veze s homo..?
svi su preglasni bez db kilera, homologacija vrjedi samo sa d-k pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 16:25

maxart je napisao/la:
izigoing je napisao/la:
kad već spominješ homologaciju.. imaju li je V&H ?
navodno su preglasni za nase zakone (bez dBkilera).. al neznan ima li to veze s homo..?
svi su preglasni bez db kilera, homologacija vrjedi samo sa d-k pljuga

Da, sa db kilerima i sa EC oznakom i papirima tj. certifikatu o homologaciji koje daje proizvođač tj. prodavač kad kupiš. Nije dovoljno imati samo db kilere ili biti tih, moraš imati baš homologiran auspuh sa papirima.

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Ivan-Shadow
man
man
Ivan-Shadow


Broj postova : 321
Godina imam : 46
Prebivalište : Kastav
Vozim : Honda Shadow VT 750 ACE
Na forumu od : 18.11.2012

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 16:25

Super je homologacija i sve to ali za dvije cijevi dati 4800kn, nažalost ne dam.Pitao uvoznika za Silvertail tu u mom susjedstvu.Morat ću se i dalje mučiti sa tišinom orginal auspuha na shadowici.
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimečet 14 vel 2013, 16:28

je, sve je skupo, naročito za cruisere....

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimesub 16 vel 2013, 16:34

Vladek je napisao/la:
Imao sam Vance&Hines, a sada imam Silvertail K01 auspuhe na motoru. Moja saznanja o njima su seljdeća:
Vance&Hines su auspusi homologirani samo za USA tržište ali ne i za EU - jednostavno su preglasni čak i sa prigušivačima.
Silvertail auspusi K01, dakle prve generacije imaju 2 nastavka - trenutno gore imam otvorene završetke i motor bruji taman za moj ukus, dok u "rezervi" imam nastavke sa prigušivačima, koji toliko stišaju zvuk da je kao orginal auspuh gore. Na sebi imaju holologacijsku oznaku EU i TUV.

slazem se Vladek,
ali Vance and Hines koji nabavlja Janbo,
mislim da ide iz Engleske gdje se proizvode pod licencom,
tako da ne idu kao Americka original jedinka,
vec bar ja mislim dok se proizvode u Engleskoj trebali bi zadovoljavati Europske norme i standarde
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimened 17 vel 2013, 12:10

Bosqeto je napisao/la:


slazem se Vladek,
ali Vance and Hines koji nabavlja Janbo,
mislim da ide iz Engleske gdje se proizvode pod licencom,
tako da ne idu kao Americka original jedinka,
vec bar ja mislim dok se proizvode u Engleskoj trebali bi zadovoljavati Europske norme i standarde

Vance&Hines aupusi su prvenstveno razvijani za trkaće HD motore, te kao takvi se i prodaju - auspusi za utrke. to znači da da zadovoljavaju kvalitetu izrade ali ne znači da imaju i cestovnu hologaciju. Pošto mi Janbo nije daleko, baš ću se zaletiti do njega jedan dan da vidim kakave auspujhe ima u ponudi.
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimesri 28 kol 2013, 02:04

Evo da se malo osvježi jer koliko vidim (uspijevam nać) nigdje nema teme o tome "Koji auspusi a da može po EU normama, da su proizvedeni u EU (carina), itd. itd."

Htio bi i MORAM stavljat nove auspuhe a neda mi se trošit pare ako na kraju opet 'izvisim'.

Kakve pečate/gravure/oznake moraju imat da policija  i ostali ne hebu...
Šta je sa tehničkim?
Kad ih nabavim da idem se savjetovat na stanicu za tehnički?

Mislio sam, kako sam vidio da u Novom ZG rade te stvari, firma se zove Inox-Top. http://inox-top.hr/
Da imaju gravure/pečat, stavljaju punjenje vune ili čega već. Ima već i gotovih za neke motore.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimesri 28 kol 2013, 10:29

Ivan-Shadow je napisao/la:
Super je homologacija i sve to ali za dvije cijevi dati 4800kn, nažalost ne dam.Pitao uvoznika za Silvertail tu u mom susjedstvu.Morat ću se i dalje mučiti sa tišinom orginal auspuha na shadowici.
vjeruj mi da vrijedi,
chopper nije chopper bez topova,
bar meni,a vjerujem i vecini dobar 

ne mozes bez njih osjetiti onaj rad v masine,
nema onog gusta kada ga upalis biker2 

a i pomalo je opasno jer te niko ne cuje affraid 
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitimesri 28 kol 2013, 10:34

Lars_Viking je napisao/la:
Evo da se malo osvježi jer koliko vidim (uspijevam nać) nigdje nema teme o tome "Koji auspusi a da može po EU normama, da su proizvedeni u EU (carina), itd. itd."

Htio bi i MORAM stavljat nove auspuhe a neda mi se trošit pare ako na kraju opet 'izvisim'.

Kakve pečate/gravure/oznake moraju imat da policija  i ostali ne hebu...
Šta je sa tehničkim?
Kad ih nabavim da idem se savjetovat na stanicu za tehnički?

Mislio sam, kako sam vidio da u Novom ZG rade te stvari, firma se zove Inox-Top. http://inox-top.hr/
Da imaju gravure/pečat, stavljaju punjenje vune ili čega već. Ima već i gotovih za neke motore.
prijatelju ne znam koliko ti je pametno ici uzimati topove u firmi koja pravi i ograde i ostalo od inoxa Rolling Eyes 

ne znam za Hr ali u Bih ne prave nikakav problem na tehnickom sto se tice topova,
kod mene su Cobra poluotvoreni,a i dalje se jako cuje,
dosada nisam imao problema, ni u Bih ni okolo kada sam granice prelazio!

opcenito mislim da topovi koje narucujemo iz Amerike su preglasni za Eu standarde Exclamation 
cak i sa prigusivacima,
a opet ovi eropski proizvodjaci mozda imaju prolaz sa prigusivacima,
a kad odradis tehnicki skines i to je to dobar 

od europskih renomiranih imas na raspolaganju Marving,Silvertail,Thunder,Eagle itd
[Vrh] Go down
Sponsored content





auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka   auspusi - Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Auspusi po narudžbi - cijena / preporuka
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» cijena inoxa
» auspusi
» MCJ Auspusi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: