Početna stranicaPretraľnikZamjena zadnje vilice 610RegistracijaLogin

 

 Zamjena zadnje vilice

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
besni007
man
man
besni007


Broj postova : 48
Godina imam : 38
Prebivalište : Jastrebarsko
Vozim : Suzuki gsx 550
Na forumu od : 22.01.2009

Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitimečet 23 kol 2012, 19:54

Posto sam naumio malo preraditi svoj motor suzuki gsx 550 es imam par pitanja u vezi tog pa bi molio cijenjene kolege za koji savjet! Ovak, htio bih zamjeniti zadnju felgu i gumu sa dosadasnjih 18 na 17 cola,ali zbog malog razmaka vilice nemogu staviti širu zadnju gumu, pa mislim zamjeniti zadnju vilicu!
Sad me zanima da li postoji koja druga solucija osim zamjene ili od kojeg motocikla bi najbolje pasala na njega,normalno uz neke preinake?!
...da li mozda od bandita 600,jer gsx isto ima centralni amortizer kao i on?

hvala Very Happy
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Re: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitimečet 23 kol 2012, 21:03

hm , nijedna ti neće pasati bez adaptacije (širina rame , promjer osovine , zadnji fuzići i još detalja) najjednostavnije 5,5 cola vilica sa felgom diskomi kještima(komplet) tako da samo upasivaš prednji dio vilice u ramu Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
besni007
man
man
besni007


Broj postova : 48
Godina imam : 38
Prebivalište : Jastrebarsko
Vozim : Suzuki gsx 550
Na forumu od : 22.01.2009

Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Re: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitimečet 23 kol 2012, 21:17

maxart je napisao/la:
hm , nijedna ti neće pasati bez adaptacije (širina rame , promjer osovine , zadnji fuzići i još detalja) najjednostavnije 5,5 cola vilica sa felgom diskomi kještima(komplet) tako da samo upasivaš prednji dio vilice u ramu Twisted Evil


...znam da nece,od frenda stari bi to rijesavao, mislim kaj se tice pripasivanja na ramu (tokarenje,varenje i takve stvari).
Okvirno, od kojeg motora bi to bilo najbolje uzeti?
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Re: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitimepet 24 kol 2012, 06:58

ZXR-750: dovoljno mršava i felga je 5,5 cola , bandit još mršavija i čelićna ali felga je 4,5 na kraju izbor je tvoj Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
besni007
man
man
besni007


Broj postova : 48
Godina imam : 38
Prebivalište : Jastrebarsko
Vozim : Suzuki gsx 550
Na forumu od : 22.01.2009

Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Re: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitimepet 24 kol 2012, 09:55

maxart je napisao/la:
ZXR-750: dovoljno mršava i felga je 5,5 cola , bandit još mršavija i čelićna ali felga je 4,5 na kraju izbor je tvoj Twisted Evil

ok, hvala na informaciji, budem jos malo prozujao po netu pa krecemo u potragu! Cool

...imas pivkana kad se stignemo negdje!!! dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zamjena zadnje vilice Empty
PostajNaslov: Re: Zamjena zadnje vilice   Zamjena zadnje vilice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zamjena zadnje vilice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» zadnje sjedalo na prekklapanje
» Razlika izmedju prednje i zadnje gume

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: