Početna stranicaPretraľnikDokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 610RegistracijaLogin

 

 Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću

Go down 
+28
ljubo100
oktalz505
Bart
Slavonac
Kum
Zlac
vroc-bobi
VU COP
Karlo
Hedo
tochka
Kingman
necchi
Bosqeto
palomas
magna
maxart
Ash
Safet(y)
Vjerna Učiteljica
Kicho
asy
lukylipik
cro.chopper
pinky
crocopzmaj
lunaroid
nenad barinić
32 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 17:38

Vijest koju sam krajem ožujka postavio na svoj facebook profil glasila je: "Nakon 2 dana pregovora sa redateljem i producentom HRT-a, od 27.03.-02.04.2012. godine u Vukovar je došla ekipa snimatelja, ozvučenja itd. (njih 7), obzirom da snimaju dokumentarni film "Život sa slikama" o meni i mom radu,svim mojim hobijima i interesima pod redateljskom palicom urednika u Dokumentarnom programu HRT-a Krunoslava Tomaševića, što će im po njihovim riječima biti teško sve strpati u pola sata trajanja dokumentarca. Mislim da će se nahodati i živjeti tih 7 dana mojim tempom, rekli su da će me pokušati pohvatati na poslu u MUP-u (posao detektiva) i poslu crtanja fotorobota, crtanju stripova i ilustracija, airbrushu, ribolovnom novinarstvu, aktivnostima u Fishing Teamu proizvođača umjetnih mamaca, konstruktorskom dizajnu umjetnih ribolovnih mamaca i izradi istih, ribolovu, volontiranjem u ribočuvarskoj službi, aktivnostima unutar MK.... MUP RH odobrava gliser za potrebe snimanja, ribočuvari isto sudjeluju, MK isto sudjeluje, snimat će se na području unutar 50 km.... Većina je do sada odrađena....".... U razgovoru sa gazdom foruma, zamolio me je da nešto napišem o tome.

Dakle...

Dobio sam primjerak dokumentarnog filma "Život sa slikama" koji je o meni snimala HRT od 23.03.-02.04.2012. godine. Film traje 45 minuta, obzirom da je redatelj radi obima materijala tražio i dobio dozvolu za proširenje filma. Premijera će biti u jesen NN datuma, poradi spriječenosti redatelja Krunoslava Tomaševića. Ovo je 300-ti film u njegovoj redateljskoj karijeri, treba snimiti još jedan i ide u mirovinu. Po njegovoj izjavi, ovaj film je za njega strašno kompliciran jer treba spojiti u jednu cjelinu toliko interesa i hobija uz umjetnost i policijsku službu, gomile stripova i raznih priznanja, ribolov i bajkere. Film je lijepo ukomponiran i prilikom gledanja vrijeme brzo prolazi. Obzirom da gospoda iz HRT-a NISU održali svoju riječ i naveli u odjavnoj špici sve one koji su svojim djelovanjem ina bilo koji način potpomgli snimanju ovog filma i napravili da bude bogat takvim prizorima kakvima jeste bogat, navodim ih ovdje i zahvaljujem se još jednom svima i ispričavam ukoliko sam nekoga zaboravio: Vinariji Zlatka Bošnjaka-Baje i Vinariji Dragun iz Iloka, Ugostiteljskom obrtu "Žabac" iz Dalja, MUP-u, Agenciji za marketing "Media Mrak" iz Cerića, Zajednici športsko ribolovnih udruga - Vukovar i Ribočuvarskoj službi ZŠRU - Vukovar, Moto klubu "Golubica", proizvođaču ribolovnih umjetnih mamaca "Monarch Dok" i Milanu Marijanu Pocrnji, Mihi, Dači, Jakobu, Smrkiju i Čobiju, svim prijateljima koji su bili tu kada su trebali.... Hvala. Jedan dio filma posvećen je bajkerima iz moga kluba, ima prekrasnih kadrova vožnje motorom i prekrasne glazbe (npr. čitavim filmom se proteže skladba "Local Hero" Marca Knopflera). U jednom dijelu filma spomenuo sam i svoj najdraži forum, odnosno Cro Chopper forum.

U film ipak nisu stali svi materijali, nemoguće ih je strpati i u 45 minuta po riječima redatelja. Jednu noć nisam spavao i jedno prijepodne,jer sam naknadno pripremao fotografije oslikanih motora i još ponešta što je u montaži trebalo biti ubačeno unutra, ubio se da dostavim pod jučer,što je zatraženo od mene, na kraju nema ništa od toga unutra....

Ali, sve u svemu, film je prekrasan i kvalitetno odrađen, svaka čast ekipi!

U nastavku posta stavljat ću pojedine fotke sa snimanja i iz gotovog filma, kao i video isječke.

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 30691494

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 47809569

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 39674941

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 40194714

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću 19773032768291601461209

Ostatak fotki kasnije, ako vas bude zanimalo......


[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 20:15

Svaka čast! Baš me zanima film i ajde hvala Bogu da je i HRT napravio nešto dobro...

Kad nisu dobrih petnaestak godina snimili ništa o braniteljima a državna su televizija...ali to je već druga tema...
[Vrh] Go down
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 20:52

čovjek neka te snimaju na poslu za vrijeme marende, da ne vide ubijanje od posla Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 22:39

Svaka čast, slije su extra dobar dobar cuga
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 22:46

Bravo majstore

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 22:54

... pajdo, u najvi ovog projekta što je sada rezultirao konačnicom
izrazih svoje viđenje tvoga životnog opusa,
još jedna repeticija iz srca:

svaka cast
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 23:01

iagree svaka cast svaka cast

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Gost
Gost




Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 23:07

dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimeuto 26 lip 2012, 23:24

Aj valjda ću doživjet i taj film. Uzevši u obzir koliko je firmi, klubova, institucija i ljudi učestvovalo, "Gospodar prstenova" će ispast go' klinac u usporedbi s "Životom sa slikama". Very Happy roker
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 00:30

Čestitke i aplauz! dobar :queen: Jedva čekam pogledati film, javi kad saznaš kad će ga prikazati na telki.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 03:01

..citajuci tvoj tekst i gledajuci ovih nekoliko isjecaka koje si postavio, mogu samo reci da sam neizmjerno nestrpljiv da vidim cijeli uradak.. dobar



..sve si razmisljam nesto... hoces sada htjeti uopce popit pivo s nama obicnim smrtnicima?.. Very Happy

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 06:21

Sa uzitkom ce se gledat! dobar
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 06:26

dobar dobar jedva čekam vidjeti ga u cjelosti
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 07:12

Bravo majstore

Srecom smo napravili posao ranije jer sad kad si zvijezda rastu i cijene lol!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 07:41

Izuzetno mi je drago zbog ove vijesti, jedva čekam vidjeti taj dokumentarac, i sa velikim užitkom ću ga pogledti prvom prilikom!

Nenad je nesumnjivo veliki čovjek i veliki umjetnik, ali je i dalje ostao jednostavan, skroman i običan čovjek. Po tome se velikani i razlikuju od "instant zvijezda" bez pokrića, a iza Nenada su ostala brojna umjetnička djela!
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 09:01

Safet(y) je napisao/la:
..citajuci tvoj tekst i gledajuci ovih nekoliko isjecaka koje si postavio, mogu samo reci da sam neizmjerno nestrpljiv da vidim cijeli uradak.. dobar



..sve si razmisljam nesto... hoces sada htjeti uopce popit pivo s nama obicnim smrtnicima?.. Very Happy

Nisi ti običan smrtnik..... ti si moderator lol! . Normalno da ću uvijek popiti pivo s vama!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 17:13

koja lijepa tema i bas me obradovala Very Happy
cestitke moj dragi prijatelju i usudio bih se reci,
zasluzujes ovo jer si stvarno svestran i nisi *svakidasnji lik* dobar

to je nas Neno legenda,
sada cu se moci pohvaliti da sam sa ovim covjekom,
dok nije dosegnuo Holywood pio Vukovarsko u njegovoj kuci,
na terasi i tada je imao VN-a kojeg mi je nudio da provozam Very Happy
o zbirci naoruzanja necu javno Cool
sada ne prodajem svog Drag Stara ni pod razno jer ga je provozao Neno Very Happy

to cu pricati jaranima dok na Tv-u bude reportaza o Neni,
snimaju ga u vili,ispred Harley itd. .... Twisted Evil

salim se naravno,

Neno jos jednom cestitke i obavezno javi datum emitiranja dobar dobar
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimesri 27 lip 2012, 23:28

magna je napisao/la:
Bravo majstore

Srecom smo napravili posao ranije jer sad kad si zvijezda rastu i cijene lol!


nemoj me nemoj me glup glup
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimečet 28 lip 2012, 00:50

Cestitam!!!
I ja bi radi pogledala film a neznam kad cu nazad u Hr. Imam live streaming hrvatskih programa ali mi je tesko pratit program radi vremenake razlike.
Valjda ce biti nacina da ga i ja jednom pogledam.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimečet 28 lip 2012, 00:52

necchi je napisao/la:
Cestitam!!!
I ja bi radi pogledala film a neznam kad cu nazad u Hr. Imam live streaming hrvatskih programa ali mi je tesko pratit program radi vremenake razlike.
Valjda ce biti nacina da ga i ja jednom pogledam.

Obećao sam da neću dilati film do prikazivanja. A tada ćemo već nešto smisliti dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimečet 28 lip 2012, 00:57

nenad barinić je napisao/la:
necchi je napisao/la:
Cestitam!!!
I ja bi radi pogledala film a neznam kad cu nazad u Hr. Imam live streaming hrvatskih programa ali mi je tesko pratit program radi vremenake razlike.
Valjda ce biti nacina da ga i ja jednom pogledam.

Obećao sam da neću dilati film do prikazivanja. A tada ćemo već nešto smisliti dobar
Strpljen/ spasen
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimečet 28 lip 2012, 01:14

dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimečet 28 lip 2012, 15:42


Iskrene čestitke dobar
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimepon 03 ruj 2012, 21:43

eto... rekao sam javiti. Dana 13.09.2012. godine u 20:07 sati na 1. programu HRT-a premijerno možete pogledati dokumentareni film "Život sa slikama" sniman o meni: http://tvprofil.net/tvprogram/#!datum=2012-09-13&kanal=htv1

Gledajte i navijajte, ima tu i bajkera u filmu dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitimepon 03 ruj 2012, 22:43

... i podsjetnik na dan prikazivanja ! ... thx !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Empty
PostajNaslov: Re: Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću   Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dokumentarni film "Život sa slikama" o Nenadu Bariniću
[Vrh] 
Stranica 1 / 6.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Sezona 2011. u slikama...
» 28.05.10 Zagreb,Dubrava,Jadran film
» TABOR FILM FESTIVAL 12-19. 07

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: