Početna stranicaPretraľnikKvačilo - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Kvačilo

Go down 
+3
lukylipik
Kamikaza
cityn
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Kvačilo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kvačilo   Kvačilo - Page 2 Icon_minitimened 08 lip 2008, 09:50

klesoo je napisao/la:
cvecamu, pa otpusti sajlu. Uopce nisam pomisljao da se cuje lamela. Ni sad ne znam kad ti skrici, a kad ne... Smile
iskreno se nadam da je sitna caka.
Wink

I ja sam optimista Very Happy
Dal' je lamela, oprugice ili nešto treće, samo su nagadjanja dok se ne otvori.
I mislim da sam pogriješio u prijenosu, prvo ide mjenjač pa kvačilo čini mi se.
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Kvačilo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kvačilo   Kvačilo - Page 2 Icon_minitimened 08 lip 2008, 09:51

Saba je napisao/la:

A ŠTA, četkice mjenjane, sve ok s njim, DI JE AUTOMAT

Automat je onaj dodatak kod anlasera, neki ga još nazivaju i bendiks i slično... Na njemu završava najdeblji kabel anlasera, ustvari na njemu su svi vanjski kontakti.

On s malom strujom iz releja uklapa veliku struju koja pokreće anlaser. Njegivi glavni dijelovi su dva kontakta i kotva, a sve to najčešće se ne može otvarati, nego je predviđeno da se mijenja. Kod anlasera za aute automat se ipak može otvoriti, nakon što se odleme neki spojevi.

Kod motora to još nisam radio, pa ne bih znao dal se stvarno može otvoriti i pobrusiti kontakte.
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Kvačilo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kvačilo   Kvačilo - Page 2 Icon_minitimeuto 07 srp 2009, 00:06

PROBLEM RIJEŠEN - ostah dužan odgovor ;

Ukratko, kad se skine zadnji točak, dio koji kači kardan na samom habu ima jedan okrugli zaštitni lim koji ima tako finu rezonancu u slučaju da se malo kucne p njemu........ Dodamo tome osušenu mast koja se pretvorila u grudvice i eto idealnog recepta za odvratno "struganje" koje se tako glasno čulo da je i bajker koji je vozio paralelno sa mnom ne samo čuo već mogao i precizno locirati lokaciju odakle zvuk dolazi....

Nikakve veze nema sa lamelom i sl. ali se tako manifestiralo da bi u prvi mah pomislio upravo na nju => dok je motor u brzini i to samo kad se koči mašinom......

Nakon čišćenja i podmazivanja sve ok, a meni nema više Question iznad glave dobar

(a tko bi rekao, obični zaštitni lim.....)
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
Sponsored content





Kvačilo - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kvačilo   Kvačilo - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kvačilo
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: