Početna stranicaPretraľnikkaciga - Kaciga Givi X.01 610RegistracijaLogin

 

 Kaciga Givi X.01

Go down 
+3
maxart
lunaroid
mavo
7 posters
Autor/icaPoruka
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimečet 24 svi 2012, 18:13





Kako vam se čini? Da čujem mišljenja ili eventualno iskustva ako je netko ima ili je vidio u živo.
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimečet 24 svi 2012, 22:41

Ako ima mat crna i poveći broj za moju pametnu glavicu...bio bih u iskušenju...
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimečet 24 svi 2012, 23:19

boja se lako rješi Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimečet 24 svi 2012, 23:25

ali ima previše minusa
-previše djelova i alata,više nego motor
-nema čvrstoču kao jednodjelna
-previše pklopaca koji se lako skidaju ali i gube
+dobiješ3u 1
????????cjena sgurno nije mala
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 07:19

Da, malo je komplicirana.

Ima mat crna, do veličine XL (61)

A cijena joj je 1690 - 1780 kn, tako piše u moto puls katalogu za 2012, samo ne piše gdje.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 07:32

Puno djelova za izgubiti i pokvariti Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 09:38

Hm, slažem se....na prvi pogled guba - na drugi truba...previše prtljanja.

Iako čvrstoća kod kacige bi trebala biti relativna, (kao i kod novih auta)..da primi udarac, odradi ga i prenese po svojoj konstrukciji i tako zaštiti glavu.

Moja kaciga je karbonska i mislim da bi ju mogao rukama stisnuti tako da pukne...a opet predpostavljam da bi ipak nešto dobro napravila u slučaju udesa.

Full face, Marushin.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 09:50

lunaroid je napisao/la:
Hm, slažem se....na prvi pogled guba - na drugi truba...previše prtljanja.

Iako čvrstoća kod kacige bi trebala biti relativna, (kao i kod novih auta)..da primi udarac, odradi ga i prenese po svojoj konstrukciji i tako zaštiti glavu.

Moja kaciga je karbonska i mislim da bi ju mogao rukama stisnuti tako da pukne...a opet predpostavljam da bi ipak nešto dobro napravila u slučaju udesa.

Full face, Marushin.

ajd probaj Shocked
mislim da, ako uspiješ, možeš tužiti marushin i dobiri doživotnu zalihu kaciga od njih Wink
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 09:58

merla je napisao/la:
lunaroid je napisao/la:
Hm, slažem se....na prvi pogled guba - na drugi truba...previše prtljanja.

Iako čvrstoća kod kacige bi trebala biti relativna, (kao i kod novih auta)..da primi udarac, odradi ga i prenese po svojoj konstrukciji i tako zaštiti glavu.

Moja kaciga je karbonska i mislim da bi ju mogao rukama stisnuti tako da pukne...a opet predpostavljam da bi ipak nešto dobro napravila u slučaju udesa.

Full face, Marushin.

ajd probaj Shocked
mislim da, ako uspiješ, možeš tužiti marushin i dobiri doživotnu zalihu kaciga od njih Wink


Evo, strgo sam je. Daj mi pliz broj da ih nazovem Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 10:25

evo ti link http://www.marushin-helmets.jp/

i pozovi se na mene kad ih nazoveš lol!
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 10:35

E, puno hvala!

Prvo su bili malo rezervirani, ali kad sam se pozvao na tebe - rekli su: " Merla-san, no problem".

Tak da su mi već poslali zamjensku...malo ih je iznenadila veličina, jel, ali kao, nema frke.

dancingbanana svaka cast Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 10:43

lunaroid je napisao/la:
E, puno hvala!

Prvo su bili malo rezervirani, ali kad sam se pozvao na tebe - rekli su: " Merla-san, no problem".

Tak da su mi već poslali zamjensku...malo ih je iznenadila veličina, jel, ali kao, nema frke.

dancingbanana svaka cast Very Happy

ha,
jesam ti rekao dobar

lol!

drž se teme

kad vidim ove dijelove na skidanje, i masivnost spoja, bojim se pomisliti šta bi se dogodilo kod ozbiljnijeg udarca Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 10:52

joj kad vidim da neko kupuje po 300 kuna kacige kosa mi se diže na glavi sjetim se svojih polomljenih daleko skupljih Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 11:24

maxart je napisao/la:
joj kad vidim da neko kupuje po 300 kuna kacige kosa mi se diže na glavi sjetim se svojih polomljenih daleko skupljih Evil or Very Mad

Pa 1700 baš i nije 300...

A što se tiče lomljenja i spojeva homologirana je, prema tome nekakve standarde prolazi.
Sigurno nije čvrsta kao integralka ali opet pruža veću zaštitu od obične jet dok je skroz
sklopljena, a kad hočeš imaš samo jet.
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimepet 25 svi 2012, 22:33

Evo stigla meni moja nova Marushinka iz Japana, Merla - imaš cugu prvom prilikom Wink


Nakon što se poteglo pitanje tih pomičnih dijelova, hvata me paranoja što bi se dogodilo sa svim tim pomičnim dijelovima prilikom kvalitetnog udarca...da nebi ispalo nakraju da se pretvore u projektile pa da ispadne da je i jedostavnija jet kaciga sigurnija...

Trebalo bi probati par komada sa bejzbol palicom, pa bi brzo dokazali....ako Merla nekog zna i u Giviju, evo ja ću se žrtvovat da ih redom atestiram ...

bolestan2
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimesub 26 svi 2012, 02:08

Kupio ja Airoh TR1 prije 2 god. Isto mi bila fora to skidanje "njuške" i ko fol mozes ju koristiti kao "jet kacigu",kad ono GK (goli kur..),piri na sve strane zbog rupa na bradi,magli se.bucna,a kad bi drmnio bradom o nest vjerojatno bi me taj dio preklao ko prase...kad skines bradu opet nevalja (a to vidim i kod ove kacige) jer nije ni kao "jet" kaciga posto staklo zavrsava vec kod nosa i sve ti piri po ustima i povlaci do ociju,dok je kod prave jet kacige staklo do ispod brade. Uglavnom...ja nebih nikad vise uzeo takvu kacigu. Airoh tada kostao 1500 kn,tako da cjena nije odavala sr anje od kacige....
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimesub 26 svi 2012, 06:58

lunaroid je napisao/la:
Evo stigla meni moja nova Marushinka iz Japana, Merla - imaš cugu prvom prilikom Wink


Nakon što se poteglo pitanje tih pomičnih dijelova, hvata me paranoja što bi se dogodilo sa svim tim pomičnim dijelovima prilikom kvalitetnog udarca...da nebi ispalo nakraju da se pretvore u projektile pa da ispadne da je i jedostavnija jet kaciga sigurnija...

Trebalo bi probati par komada sa bejzbol palicom, pa bi brzo dokazali....ako Merla nekog zna i u Giviju, evo ja ću se žrtvovat da ih redom atestiram ...

bolestan2
iagree za test je dovoljno da ti ispadne iz ruke odmah vidiš koliko ima viška djelova šta ispadnu , da je šminka -JE ali ostavimo to šminkerima a nama trebaju kvalitetne poput Sisonovih da možeš cjepati drva na njima Smile
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimesub 26 svi 2012, 07:33

Šalu na stranu, ova tema mi je jako zanimljiva jer sam razmišljao o nabavci ili otvorene kacige ili flip up...

Acyd, hvala na recenziji jer sad znam na što obratiti pažnju.

Naravno, svima vam je jasno da ljudi vole vidjet tko vozi Harleya, pa me samo zato to interesira, ja to to zbog ljudi i sveopćeg dobra, ...

iloveharleydavidson dancingbanana nemoj me
[Vrh] Go down
Night rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Night rider


Broj postova : 821
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago
Na forumu od : 26.06.2008

kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitimesub 26 svi 2012, 10:58

Ja nosim ovu i pre zadovoljan sam.
http://www.bikermotoshop.com/shop/index.php?route=product/product&path=45_91&product_id=262
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
Sponsored content





kaciga - Kaciga Givi X.01 Empty
PostajNaslov: Re: Kaciga Givi X.01   kaciga - Kaciga Givi X.01 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kaciga Givi X.01
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kaciga
» Jet kaciga-da ili ne?
» Izbor kacige
» Retrovizor - kaciga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: