Početna stranicaPretraľnikRegal Raptor Spyder 250 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Regal Raptor Spyder 250

Go down 
+9
Genesis051
buralee
HP_fan
rocky 61
jsimic
aleksandra goreta art
freshman
Zlac
Cali
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
I'gore
man
man
I'gore


Broj postova : 38
Godina imam : 45
Prebivalište : Zadar
Vozim : Regal Raptor(zvonko)320
Na forumu od : 14.05.2012

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 13:35

Ta postarina is a bitch!!!!Najbolje naci nekog ko sverca iz Italije onda ili tako nesto.
[Vrh] Go down
Cali
man
man
Cali


Broj postova : 11
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Regal raptor spyder
Na forumu od : 06.05.2012

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 18:03

aleksandra goreta art je napisao/la:
E bay cijene: USA vt 600 mašina 300 USD ali poštarina doslovce 3000USD.
Ebay de cijene: DE vt 600 oko 700 eura.
Nisu baš povoljne cijele. Zapravo je poštarina puno.

motori su po 300-injak dolara i poštarina također!(redovnim putem,usps)...i na to carina.
...a iznos od 3000$ vrijedi za kurirske službe(dhl,ups),a to stavrno neznam koji bi bedak platio!!
tak da,dont panic! rendeer
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 18:23

Cali je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
E bay cijene: USA vt 600 mašina 300 USD ali poštarina doslovce 3000USD.
Ebay de cijene: DE vt 600 oko 700 eura.
Nisu baš povoljne cijele. Zapravo je poštarina puno.

motori su po 300-injak dolara i poštarina također!(redovnim putem,usps)...i na to carina.
...a iznos od 3000$ vrijedi za kurirske službe(dhl,ups),a to stavrno neznam koji bi bedak platio!!
tak da,dont panic! rendeer

neznam stvarno.. ja kad sam htio naruciti felgu, ispala me postarina po 600-700 usd.
jedino ako imas nekako sa brodom da dovezu?
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 19:16

Ideja je prekrasna i nadalje sa zanimanjem pratim tvoj rad!!!! Sretno sa radom i nabavkom dijelova!!!!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Gost
Gost




Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 20:16

mašina je toliko koliko košta.
Pitanje je nadaje koliko treba da se ista pokrene - karburatori, paljenje, filteri....
To još diže cijenu tako da mislim da je bolje kupiti cijeli motor bez papira u HR, pretumbati što treba, a višak prodati...
I još sam uvijek u uvjerenju da je tu optimalna cijena redni 2 cilindaraš - kawa 500 ( er5, KLE )
Mašine su vrlo slične, takoreći izbjegao bi se atest itd, itd...

No da ne dvojimo, V mašina daleko bolje stoji i zvuči, ali..... nije li to previše love za neizvjestan ishod ???

[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 22:54

Dobar bi to bio spoj, Raptor Spider i VT600, ako baš želiš V-twin bobbera.

No, proučavajući bobbere po internetu, nagledao sam se rednih dvocilindraša i uvijek su mi bolje izgledali na bobberima.

Stil bobbera je u sitnicama. Ostavi mašinu koju imaš, radije traži druge kotače, manji tank, pa stilske sitnice poput retro-ručki i slično.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimečet 17 svi 2012, 01:50

http://motocentarparic.com/images/stories/prodaja/ostalo/suzuki-vx-800-01.jpg

Da se puno ne hebeš sa glupostima i da te taj raptor ne košta ko svetog Petra maslo prodaj to i pogledaj strojeve koji su idealni za preradu kao što je ovaj na linku gore 800 ccm , kardanski prenos , prešao svega 24 000 km servisiran i spreman za cestu.Cijena mu je 2900 KM ili nešto manje od 12000 kn i nije fiksna za keš se da razgovarati i skinuti cijenu i do 20% ( lik nije cicija , rođen je bogat i lova ga ne hebe, hebote vozi dva ferarija ).Za te novce imaš ga računa ponovno uvest u Croatiu , homologija ti ne treba ( mislim ) pošto su makine sa Europskog tržišta.I da napomenem svi dijelovi koji ti eventualno trebaju za prerade možeš ovdje ili kupiti ili naručiti.Takvih salona polovnih notora imaš i u Hr i vjeruj daleko ćeš proći jeftinije nego da na raptora stavljaš mašine sa drugih notora,koliko sam proračunao ovo sa E bay- a +tvoj motor su gotovo 6000 eura
i kada bude gotov koštat će te kao i onaj Pagov od 13 000 USD-a , e sad jedino ako te ne hebe lova k'o onog lika gore a to je več nešto drugo.
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimečet 17 svi 2012, 08:17

.koshchall. je napisao/la:
mašina je toliko koliko košta.
Pitanje je nadaje koliko treba da se ista pokrene - karburatori, paljenje, filteri....
To još diže cijenu tako da mislim da je bolje kupiti cijeli motor bez papira u HR, pretumbati što treba, a višak prodati...
I još sam uvijek u uvjerenju da je tu optimalna cijena redni 2 cilindaraš - kawa 500 ( er5, KLE )
Mašine su vrlo slične, takoreći izbjegao bi se atest itd, itd...

No da ne dvojimo, V mašina daleko bolje stoji i zvuči, ali..... nije li to previše love za neizvjestan ishod ???


Slažem se u potpunosti. Ja bih sigurno krenuo tim smjerom.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimečet 17 svi 2012, 08:53

Uključi se na ebay i napiši Amerikancu mail. Pitaj ga za koliko bi ti poslao usps-om. AKo lova štima to je to. MI ovdje možemo filozofirati do sutra. Evo čitam i druge komentare pa ljudi dobro govore. U svemu je računica. Treba paziti da cijela stvar ne ode u svemir jer ispadne da za tu lovu kupiš već gotov motor. Razumijem strast oko slaganja jer sam i sama to prošla. Sretno!
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimečet 17 svi 2012, 15:22

aleksandra goreta art je napisao/la:
Uključi se na ebay i napiši Amerikancu mail. Pitaj ga za koliko bi ti poslao usps-om. AKo lova štima to je to. MI ovdje možemo filozofirati do sutra. Evo čitam i druge komentare pa ljudi dobro govore. U svemu je računica. Treba paziti da cijela stvar ne ode u svemir jer ispadne da za tu lovu kupiš već gotov motor. Razumijem strast oko slaganja jer sam i sama to prošla. Sretno!


iagree I to potpuno,strast je ono što nas i nagoni da vozimo motore.Nije problem ni što će ga i koštati ta strast međutim problem je ona narodna '' što se iza brda valja''a iza svakog brda je novo brdo, hoću reči kada odradi željeni motor vozit će ga možda par stotina a možda par tisuća km i strast za istim polako jenjava dok ne pređe u dosadu,(a custom se polako uvlači pod kožu i postaješ gotovo ovisnik o tome)nailazi pored nekog motora koji mu daje nove vidike i nove ideje za sljedeću preradu.Kupio bi novi motor ali šta sa starim,kome prodati nešto što te koštalo 8,9 ili 10 tisuća eura a njegova realna vrijednost je 3 tisuće,malo je ko toliko bogat da može gomilati motore u garažu.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitimečet 17 svi 2012, 15:49

Mudro zboriš.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regal Raptor Spyder 250   Regal Raptor Spyder 250 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Regal Raptor Spyder 250
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Regal Raptor Spyder No.2
» Regal Raptor Spyder
» iiiiihhhhhaaaaa (Regal Raptor Spyder 250)
» 99% regal raptor spyder
» ( K) Regal Raptor Spyder

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: