Početna stranicaPretraľnikKemijanje s Venoxom! 610RegistracijaLogin

 

 Kemijanje s Venoxom!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
besni007
man
man
besni007


Broj postova : 48
Godina imam : 38
Prebivalište : Jastrebarsko
Vozim : Suzuki gsx 550
Na forumu od : 22.01.2009

Kemijanje s Venoxom! Empty
PostajNaslov: Kemijanje s Venoxom!   Kemijanje s Venoxom! Icon_minitimeuto 20 oľu 2012, 22:17

...ovak zanima me da li je moguce ugurati neki drugi V2 motor u šasiju Kymco Venoxa, i da li je vec netko to pokusao napraviti??
Jer imao sam jednoga prije i jos me hvata nostalgija za samim dizajnom tog motora, a s obzirom da znam kakva je cijena dijelova za taj motor,a frend ga ima i prodao bi ga jeftino jer je njemu zaribao motor , htio bih probati staviti drugi motor na njega i doraditi ga za svoj ukus! Very Happy
...pa bih molio nekog da mi da neku sugestiju i savjet o tome!

hvala Laughing
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Kemijanje s Venoxom! Empty
PostajNaslov: Re: Kemijanje s Venoxom!   Kemijanje s Venoxom! Icon_minitimesri 21 oľu 2012, 16:47

besni007 je napisao/la:
...ovak zanima me da li je moguce ugurati neki drugi V2 motor u šasiju Kymco Venoxa, i da li je vec netko to pokusao napraviti??
Jer imao sam jednoga prije i jos me hvata nostalgija za samim dizajnom tog motora, a s obzirom da znam kakva je cijena dijelova za taj motor,a frend ga ima i prodao bi ga jeftino jer je njemu zaribao motor , htio bih probati staviti drugi motor na njega i doraditi ga za svoj ukus! Very Happy
...pa bih molio nekog da mi da neku sugestiju i savjet o tome!

hvala Laughing


Brijem da se sve može uz dovoljno varenja i mesarenja. Po zapremini ti odgovara 250 s recimo aquile ili tak neš, samo nosači, getriba... Nisam baš ziher koliko ti se s venoxom isplati kemijati....
[Vrh] Go down
 
Kemijanje s Venoxom!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» pomagajte problem s venoxom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: