Početna stranicaPretraľnikpoglavica ponovo jaše 610RegistracijaLogin

 

 poglavica ponovo jaše

Go down 
+9
lord
vstarrider
sef-sale
Yzzy
Dr.Ma$$a
simke
lukylipik
merla
magna
13 posters
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 07:01

dakle izašle su slike novog cheefa model 2009
sad se njegov plagijat DRIFTER mora makunuti s ceste a merla promjeniti sliku u rubrici našao sam svoj sljedeći motor
poglavica ponovo jaše Indian_full_1

http://www.indianmotorcycle.com/TheMotorcycles1/ChiefVintage/ChiefVintageFeatures/tabid/159/Default.aspx
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 13:52

e jbg...
sad si me sjebo No

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 21:36

merla je napisao/la:
e jbg...
sad si me sjebo No


....lako je meni za tvoju zbunjenost, ali kad prodaješ????
...pozdrav moru i Vama!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 21:42

davno me nešto ovako nije zdrmalo. sinoć sam naletio na vijest u nekom oglasniku, jutros našao na netu, a danas cijeli dan mislim samo o njemu.
sad znam da je jedini motor koji dolazi u obzir nakon shadowa, CHEEF. sve ostalo (uključujući HD je olagijat)
[Vrh] Go down
simke
man
man
simke


Broj postova : 301
Godina imam : 40
Prebivalište : Apatin,Srbija
Vozim : Yamaha Drag Star 650
Na forumu od : 26.03.2008

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 21:47

stvarno je prelep,prava masina
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 21:49

beba i pol.....vidi se tko voli old school svaka cast svaka cast
[Vrh] Go down
Gost
Gost




poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 23:35

ostao sam zjevajući

impresivno
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 01 lip 2008, 23:37

OHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
sef-sale
man
man
sef-sale


Broj postova : 210
Godina imam : 41
Prebivalište : zagreb
Vozim : drag star xvs 1100 custom
Na forumu od : 17.04.2008

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 09:04

na motoru je jebeno sve osim blatobrana....ali opet tko voli nek izvoli kao sto je vec i receno... Very Happy
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 11:14

Chief je super ali je mali

po meni je drifter puno bolji zato što je veći

međutim original je original i Chief je legenda
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:41

Meni se isto pre sviđa, al blatobrani mi nikak ne pašu...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:49

vstarrider je napisao/la:
Chief je super ali je mali

po meni je drifter puno bolji zato što je veći

međutim original je original i Chief je legenda

meni ovaj ne izgleda baš mali, iako nikad nisam vidio nijednog uživo

poglavica ponovo jaše Vernvint495
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 12:59

ovo je mala povijest indian motora. prijevod je by google, malo nespretno ali ipak dovoljno da se vidi ko je u biti gazda u USA avliji:



1901
Prototype and two production units successfully designed, built and tested. Prototip i dvije proizvodne jedinice uspješno razvija, izgrađen i test.

1902 1902
First Indian motorcycles, featuring innovative belt-drives and streamlined styling, sold to public. Prvi indijski motocikli, sadrži inovativni remen-diskovi i uravnotežen styling, prodan u javnosti.

1903 1903
Indian co-founder and chief engineer Oscar Hedstrom sets world motorcycle speed record (56mph). Indijanski suosnivač i glavni inženjer Oscar Hedstrom postavlja svijet motor speed rekord (56mph).

1904 1904
Crimson Steed of Steel paint scheme introduced; Indian wins Gold Medal for Mechanical Excellence at St. Louis Exposition Crven konj of Steel boje shemu uvela; Indijanski pobjeda Zlatna medalja za Mehanička Excellence at St. Louis izložbi

1906 1906
Indian releases first American production V-Twin after several years of development and testing; 101 years later V-Twin remains most popular cruiser-motorcycle engine design Indijski tisak prvi American proizvodnje V-Twin Nakon nekoliko godina razvoja i testiranja, 101 godina kasnije V-Twin ostaje najpopularniji Cruiser-motor motor dizajn

1907 1907
New York Police Department selects Indians for first motorcycle police unit New York Police Department odabire Indijanci za prvi motor policijske jedinice

1909 1909
Indian "loop frame" positions gas tank on front horizontal frame member, other makers eventually follow suit; basic configuration still used by virtually all motorcycles. Indijanski "loop okvira" položaje na gas tank front horizontalni okvir članica, drugih makeri na kraju slijede odijelo; osnovne konfiguracije i dalje koristi gotovo sve motocikli.

1911 1911
Indian sweeps top three positions in first Isle of Man Mountain Course Race Indijanski sweeps vrh tri pozicije u prvi Isle of Man Mountain Course Race

1913 1913
First swingarm and leaf-spring rear suspension in the industry is introduced. Prvi swingarm i leaf-spring suspension straga u industriji je upoznao.

1914 1914
Indian debuts world's first motorcycle with electric lights and starter; Cannonball Baker sets cross-country speed record on an Indian V-Twin Indijanski debuts svijet je prvi motor s električnim svjetlima i starter; Cannonball Baker setovi cross-country speed rekord na Indijanski V-Twin

1916 1916
61-cubic-inch Powerplus side-valve engine is introduced 61-cubic-inch Powerplus strani ventil motor je uvedena

1918 1918
An overhead cam, four-valve-per-cylinder Powerplus racing motorcycle tops 120 mph An nadzemne cam, četiri-ventil-po-cilindarski motor Powerplus utrke vrhu 120 m / h

1920 1920
First use of semi-monocoque engine/transmission/frame construction; Indian Scout introduced Prva uporaba polu-monocoque motor / prijenos / okvir konstrukcije; Indian Scout uvedena

1922 1922
Indian becomes first company in America to use "leakproof" aluminum primary cases; competition retains leaks for decades. Indijanski postaje prvi tvrtka u Americi da koriste "leakproof" aluminij primarne slučajevima; natjecanja zadržava Leaks za desetljeća.

1924 1924
74-cubic-inch Big Chief V-Twin introduced 74-cubic-inch Big načelnik V-Twin uvedena

1927 1927
Four-cylinder Indian Ace introduced. Četiri-cilindarski Indijanski as upoznao.

1937 1937
Indian Rider Ed "Iron Man" Kretz wins inaugural Daytona 200; Indian introduces first motorcycles with dual carburetors Indijanski Rider Ed "Iron Man" Kretz pobjeda nastupni Daytona 200; Indijanski uvodi prvi motocikli s dva operacijska carburetors

1940 1940
Indian pioneers use of "plunger" (spring coupled to an oil-dampened shaft) rear suspension; introduces trademark full-skirt fenders (aka valences). Indijanski pionira upotrebe "plunger" (proljeće spojenih na ulje-dampened shaft) Stražnja suspenzija; uvodi zaštitni znak full-suknja bokobrane (inače poznat pod imenom valences).

1941 1941
Indian begins production of advanced shaft-drive, four-speed military motorcycle Indijanski započinje proizvodnja naprednih shaft-pogon, četiri brzine vojne motor

1943 1943
Indian wins Army-Navy Production Award Pobjeda-Indian Armije Navy Proizvodnja Award

1948 1948
First Daytona 200 held on new beach/road course won by Indian rider Floyd Emde Prvi Daytona 200 održan na nove plaža / road naravno osvojio Indian jahač Floyd Emde

[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 13:13

kad kupite bajk onda kupite i ovo da imate kod kuće

http://namm.harmony-central.com/SNAMM02/Content/Gibson/PR/Les-Paul-Indian-Chief-lg.jpg
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 13:15

ali me gitare ipak ostavljau ravnodušnim,
a bajk ću kupiti u dalekoj budućnosti. trenutno mi je jako nedostižan, kao ii shadow kad sam ga prvi put vidio prije 15 godina, ali za utjehu sad imam shadowa, pa ću valjda jednom imati i chiefa


Zadnja promjena: magna; pon 02 lip 2008, 13:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 13:16

magna je napisao/la:
vstarrider je napisao/la:
Chief je super ali je mali

po meni je drifter puno bolji zato što je veći

međutim original je original i Chief je legenda

meni ovaj ne izgleda baš mali, iako nikad nisam vidio nijednog uživo

poglavica ponovo jaše Vernvint495

s obzirom na zvanični podatak o visin sjedišta

Seat height: 600 mm

kad pogledaš sliku shvatiš da se ovdje radi o izrazito niskom čovjeku jer su mu nog skroz ispravljene
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 13:19

hahaha pa ni ja se nisam baš ubio visinom, neće me čak ni u kinesku košarku hahaha
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 14:31

magna je napisao/la:
ali me gitare ipak ostavljau ravnodušnim,
a bajk ću kupiti u dalekoj budućnosti. trenutno mi je jako nedostižan, kao ii shadow kad sam ga prvi put vidio prije 15 godina, ali za utjehu sad imam shadowa, pa ću valjda jednom imati i chiefa

da ali ovo nije obična gitara Very Happy

Citat :
Gibson Celebrates Indian Motorcycle with Limited Edition LP

July 19, 2002

Gibson brings two American classics together - the Les Paul guitar and the Indian Chief motorcycle - in a limited-edition model that features authentic two-tone Indian finishes and the Indian headdress motif.

The Les Paul Indian Chief, produced in a run of 100 by Gibson's Custom, Art & Historic division, will come with a lacquered display wall cabinet, leatherette case with chrome hardware, Indian Concho strap and Certificate of Authenticity.
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 14:31

magna je napisao/la:
hahaha pa ni ja se nisam baš ubio visinom, neće me čak ni u kinesku košarku hahaha

ma ne, samo kažem da je Drifter veći

Chief je legenda
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimepon 02 lip 2008, 17:16

Sve mi sline cure kad gledam Indian motore! Embarassed
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimeuto 03 lip 2008, 13:24

a da li ce se novi indian prodavati kod nas ili je samo za usa trzista?
ako ga bude i kod nas onda... Twisted Evil

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
tamigo
man
man
tamigo


Broj postova : 135
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha VIRAGO 750 / 94g
Na forumu od : 29.12.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimečet 05 lip 2008, 11:10

bile noge ispružene ili ne, ja vičem IIIIDDEEEEEEŠŠŠ BEBA TO JE MAKINA!
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 13:24

magna je napisao/la:
davno me nešto ovako nije zdrmalo. sinoć sam naletio na vijest u nekom oglasniku, jutros našao na netu, a danas cijeli dan mislim samo o njemu.
sad znam da je jedini motor koji dolazi u obzir nakon shadowa, CHEEF. sve ostalo (uključujući HD je olagijat)
poglavica ponovo jaše Ph-10110
Evo, ja bih ti se onda pridružio sa ovim.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimeuto 17 lip 2008, 13:27

2 mikogo: Ako imaš ovu zadnju sliku, koju si postavio, u većem formatu, daj mi ju molim te pošalji na PM.
[Vrh] Go down
trunta
man
man
trunta


Broj postova : 341
Godina imam : 48
Prebivalište : zagreb
Vozim : tramvaj
Na forumu od : 07.09.2008

poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitimened 14 ruj 2008, 13:27

mikogo je napisao/la:
magna je napisao/la:
davno me nešto ovako nije zdrmalo. sinoć sam naletio na vijest u nekom oglasniku, jutros našao na netu, a danas cijeli dan mislim samo o njemu.
sad znam da je jedini motor koji dolazi u obzir nakon shadowa, CHEEF. sve ostalo (uključujući HD je olagijat)
poglavica ponovo jaše Ph-10110
Evo, ja bih ti se onda pridružio sa ovim.
.................ajd pogodi cija je masina gore........... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





poglavica ponovo jaše Empty
PostajNaslov: Re: poglavica ponovo jaše   poglavica ponovo jaše Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
poglavica ponovo jaše
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» evo me ponovo...
» MOTORMANIA
» Predstavljanje
» honda vtx 1300

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: