Početna stranicaPretraľnikTovari oćemo se vozat? - Page 18 610RegistracijaLogin

 

 Tovari oćemo se vozat?

Go down 
+50
Lars_Viking
darko68
dudo
Kicho
sklopka222
freebee
gaso999
vroc-bobi
izigoing
merla
Mačak
mavo
custom rider
arcty
necchi
medo
MP86
NadanVN
Bosqeto
palomas
lukylipik
Zlac
Bart
pinky
ST_Johnny
emirharley
Zmija
nikomil1
Gad_
rudy
Kum
Saba
Vjerna Učiteljica
Acyd
zed12
jebiki
Vilko
Karlo
mbani83
cro.chopper
mparac
Safet(y)
vedranst
ica
stain
zanotti
magna
asy
dragger
GIBO56
54 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 13:23

nikomil1 je napisao/la:
asy je napisao/la:


Nije važno koliko motor "ide", već za što je namijenjen, npr. ciklistika, kočnice, konji, težina itd.. Kad pratim v-stromove, transalpove i slične motore, ja kad siđem s motora ko da sam orao, a oni pitaju zašto smo stali.. U zavojima moju kravicu vozim na mišićima doslovno dok ovi drugi "sami" prolaze... Zaminija se ja za motore sa ovim jednim 20-ak kilometara i bolje da nisam... On mi je čestita kad je proša par zavoja sa mojim..


mozda je malo off-topic ali moram jos jednom iskomentirati:

Ili sam ja nekad sve krivo shatio jos kad sam kupovao motor ili sad krivo shvatam tvoj komentar. od uvek sam mislio da su vulkan i dragstarka puno komotniji nego neki tamo transalp ili sta ja znam vstrom. siri sic .. ispravno sedenje ... noge fino lepo protegnute prema napred...

kad sam polagao vozacki vozio sam neki Qingqi QM200GY-B(A) taj bas spada u tu grupu dual sport motora, ali ta krtnija me je puno vise umorila nego moj spyder.

znam da ni Spyder ni Qingqi nisu Vulkan i Vstrom ali konstrukciski gledano mislim da kruzeri bas dobro voze i imaju dobra sedista, sto je uslov za dobru voznju i manji zamor.

neka me neko slobodno popravi (ali nek me ne ismejava) ako sam pogresio

ah da ... umalo da zaboravim ... kad bi imao novce sigurno bi kupio ili vn900 ili dragstarku 1100

Tako sam i ja mislio.. Ne, cruiseri nisu "putni" motori, oni su "show off" motori koji su udobni za lagano kruzanje bez nekog konkretnijeg ili daljeg cilja.. Na našim motorima puno više pati i guzica i kičma, pričao sam npr., ne tako davno i sa Free Spiritom, i on bi svoje ne baš mlade kosti radije ubuduće vozao na nečemu poput v-stroma ili slično..

I najvažnije - takvi motori su puuno "jeftiniji za imati", jeftiniji tehnički i osig., gume duplo jeftinije, manje troše itd itd...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
NadanVN
man
man
NadanVN


Broj postova : 216
Godina imam : 55
Prebivalište : Supetar - Brač
Vozim : Kawasaki VN 900 Classic
Na forumu od : 11.10.2011

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 14:56

Ma koji vam je vrag?! Prvenstveno mislim na ove "moje" (Asy, Magna...). Nema me neko vrijeme na forumu i već pričate pi...darije. Kakvo prodavanje / odjavljivanje motora ?! Jeste li vi normalni?! Svi imamo obaveze, većina smo obiteljski ljudi pa nije čudno da se nije lako dogovorit, ali iskreno govoreći ja koji sam relativno novi na forumu mogu reć da mi i nije bilo jasno kako ste se vi prije tako često dogovarali za vožnje uz obiteljske i poslovne obaveze... Ali nema veze, evo u subotu je bio Vedran kod mene na Braču i bacili smo jedan lijepi đir po otoku, a nismo prošli ni četvrtinu što bi se isplatilo vidjeti. Ionako sam Vedranu predlagao da dogovorimo jedan vikend sada prije ljeta da se malo vidimo na Braču. Uostalom evo mog prijedloga- jedan vikend (pet. - ned.) tko želi da se malo vidimo na Braču. Ja ću se malo raspitati u kampu ovdje kakva je situacija i koliko bi to koštalo... A vi recite ima li zainteresiranih... Prokrstarit ćemo otok uzduž i poprijeko i usput se malo družiti... biker2
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 15:06


Ja znam da ne odustajem ... roker ima tu istine manje više u svim pričama.
Ja mislim da najviše pere recesija ... a onda izbor sa kim češ u đitu ( enduro + chopp.= Razz ). Imamo prijatelje jedne i druge pa je malo zeznuto sve uskladit. Svakako nek ja dođem na svoje odo ja starim rutama roker .
Solo ili čoporativno sve jedno ako mi se vozi i ako imam za bengu i pivu dobar
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 23:35

Laughing

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 12:14

roker Laughing Laughing
Porebambija bi da ne sidnen u sedlo pa barem to bilo pedesetak km sa prikama do Primoštena ili Makarske.
Jedva čekam da se oporavim. Kad ti je nešto uskračeno to isto duplo želiš.
biker2 dobar
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 14:28

Vidim da je i kod vas slična situacija kao i kod mene ,ja sam imao ozbiljnu namjeru prodat svoj motor da uzmem stroma ili nešto slično al se nešto u meni prelomilo prošli vikend kad smo išli za Umag,naime radi se o tome da sam isprobao Kawasaki er 7 ,stao prijatel pa mi govori ajde probaj da vidiš drukčiju vožnju,ja nisam bio oduševljen sa time al on je več sjeo na moga i partio.

A nema druge nego zajahat i krenut,vožnja tiha ,sjedenje uspravno,nema vjetra,koćnice oduševljavaju,ja šokiran kako ljepo ide,vozim par đireva polako i meni crag neda mira i ja po gasu,jedno auto ,drugo auto,prelazim njega na mom motoru(al ljepo izgleda mislim u sebi),nema puno razmišljanja nego stiščem gas i dalje ,đir jedan đir drugi ravnica i po gasu pogledam na sat i na satu stoji 180 ,neki lik izlječe sa sporedne ceste,kočenje izbjegavanje i oped po gasu,malo prije Umaga stanem i pričekam kolegu da dođe sa mojim motorom da mu ga vratim dok je još cijeli,kažem fala lipa al daj ti meni moju kopačicu.

Poanta svega je da taj motor te vuče vozit i ne osječaš ti tu brzinu ,a ja volim malo življu vožnju i znam da nebi to završilo dobro za mene,ovako ja tiram svoju kopačicu i svi sretni zadovoljni,ionako je meni putna brzina nekih 140 -150 kmh,sasvim dovoljno
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 15:42

iagree

Više konja = više ludosti!
Jašeš na 100 i više konja i da nećeš ih upotibit?! Ma nemoj.
Ovako s ovih 50 i velikom težinom motora, nemaš izbora.
Ali i to je dovoljno snage.
Iman ja doma dicu kojima se moran vratit u komadu, pa ni tih 50 ne forsiram skroz.

Ovako i onako smo ugrožena skupina na cesti, pa ne moram doljevat ulje na vatru, ...
Barem sam eliminirao čimbenik moje prekomjerne brzine.

Ali, ko voli, nek izvoli, svako po svom guštu!


[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimeuto 15 svi 2012, 16:19

Ovo o čemu neki razmišljaju moglo bi se nazvati i obijest . scratch
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 10:32

moram priznati da je i mene ulovila ta želja ..... čak imam i ponudu za zamjenu za xjr 1300. probao sam malo voziti taj motor i strašan je bike, kočnice,vuče,ide,ma super....
nakon što sam razmislio i opet razmislio, njie to za mene, nije to moj đir , vn900 chopper rules iloveharleydavidson

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 10:40

cro.chopper je napisao/la:
njie to za mene, nije to moj đir

he-he-he o tome ja pričam! iagree
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 11:27

vedranst je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
njie to za mene, nije to moj đir

he-he-he o tome ja pričam! iagree
a i onda mi morao napraviti novi forum What a Face What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 11:32

Hej nemojte mi offtopičKarit u mojoj temi, jel jasno pljuga tongue
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 11:34

Saba je napisao/la:
Hej nemojte mi offtopičKarit u mojoj temi, jel jasno pljuga tongue
nebum obečavam What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 11:35

Saba je napisao/la:
Hej nemojte mi offtopičKarit u mojoj temi, jel jasno pljuga tongue

Čekaj, tebe nema mjesecima u ovoj temi i sad je javiš da ne offamo??? dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 11:36

da, reci mu vedrane Evil or Very Mad

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 12:06

cro.chopper je napisao/la:
moram priznati da je i mene ulovila ta želja ..... čak imam i ponudu za zamjenu za xjr 1300. probao sam malo voziti taj motor i strašan je bike, kočnice,vuče,ide,ma super....
nakon što sam razmislio i opet razmislio, njie to za mene, nije to moj đir , vn900 chopper rules iloveharleydavidson

Istog xjr-a 1300 ja išao gledat i trebala biti zamjena ALI neznam nisam imao srca tko zna možda jednog dana Rolling Eyes

[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 12:10

Sve ja pratim i morat ću okupit vas tovare na sastanak jer ovo nema smisla više... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 12:20

Vilko je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
moram priznati da je i mene ulovila ta želja ..... čak imam i ponudu za zamjenu za xjr 1300. probao sam malo voziti taj motor i strašan je bike, kočnice,vuče,ide,ma super....
nakon što sam razmislio i opet razmislio, njie to za mene, nije to moj đir , vn900 chopper rules iloveharleydavidson

Istog xjr-a 1300 ja išao gledat i trebala biti zamjena ALI neznam nisam imao srca tko zna možda jednog dana Rolling Eyes


Fabienne: Whose motorcycle is this?
Butch: It's a chopper, baby.
Fabienne: Whose chopper is this?
Butch: It's Zed's.
Fabienne: Who's Zed?
Butch: Zed's dead, baby. Zed's dead.

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimesri 16 svi 2012, 17:42

svaka cast chopper rules ... Okupi tovare puno su počeli razmišljat. affraid
Laughing Laughing roker ..... i love yamaha
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimepet 18 svi 2012, 06:24

di je taj XJR da ja probam zamjenit? Rolling Eyes
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimened 03 lip 2012, 08:33

magna je napisao/la:
Vilko je napisao/la:
MAGNA

raz1 rendeer jel te to južina pere a -

Ovog zasićenja što se tiće "moto scene " još ti i odobravam jer uvijek si bio free al zasićenosti sa motorom e to prijatelju ne
ti to voliš samo možda te pere nešto al proće i to rendeer biker2

Bura je. Ima bit da mi je razbistrila glavu Shocked

Cilu se zimu nisan vozija. Proslo i prolice sa 1000 km a liti se tradicionalno ne vozin.
Dakle samo triba zbrojiti 2+2
Istresao se za registraciju, gume presle 20000,…
Ok prodat ga vjerojatno necu, ali odjava i povrat love od osiguranja mi padaju napamet

Ukredi ženi lancun i pokrij ga 10 godin dok ti vespa ne ishlapi pa onda vidi oš prodat ili ne ...
Što se tiče odjave povrata para nemaš pa ti razmisli jer su se gospoda dosjetila i to ukinula jer ih je dosta reg. liti a u jesen odjavljivalo ...

Šta se tiče vožnje i brzine sve je u glavi ... ja npr. imam motor koji ide i može potegnit ali mi je putna brzina oko 100 km/h dok frend koji ima isto gleda samo kako stisnit gas ...

Vedrane recesija radi svoje tako i vožnje i druženja ... Ja ove god. zaobilazim party na braču jer me trajekt za me i bolju polovicu izađe 272 kn. povrat ...

Ja na jednodnevne vožnje idem uglavnom nediljom tako da ide kum sa KLEom i frend sa XJRom i pratimo se jer smo skupa a ne ožeži pa di stigneš ...(Split- Đakovo preko bosne 10 sati pa sad izračunaj prosjek)
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimened 03 lip 2012, 09:41

NadanVN je napisao/la:
Ma koji vam je vrag?! Prvenstveno mislim na ove "moje" (Asy, Magna...). Nema me neko vrijeme na forumu i već pričate pi...darije. Kakvo prodavanje / odjavljivanje motora ?! Jeste li vi normalni?! Svi imamo obaveze, većina smo obiteljski ljudi pa nije čudno da se nije lako dogovorit, ali iskreno govoreći ja koji sam relativno novi na forumu mogu reć da mi i nije bilo jasno kako ste se vi prije tako često dogovarali za vožnje uz obiteljske i poslovne obaveze... Ali nema veze, evo u subotu je bio Vedran kod mene na Braču i bacili smo jedan lijepi đir po otoku, a nismo prošli ni četvrtinu što bi se isplatilo vidjeti. Ionako sam Vedranu predlagao da dogovorimo jedan vikend sada prije ljeta da se malo vidimo na Braču. Uostalom evo mog prijedloga- jedan vikend (pet. - ned.) tko želi da se malo vidimo na Braču. Ja ću se malo raspitati u kampu ovdje kakva je situacija i koliko bi to koštalo... A vi recite ima li zainteresiranih... Prokrstarit ćemo otok uzduž i poprijeko i usput se malo družiti... biker2

mene ova ponuda zanima i to jako dobar
kao sto znate iz mojih kratkih putopisa obozavalac sam otoka i djiranja po njima!

ovo je otok na kome nisam bio,
jos bi imao vodica,
jos bi se druzio sa dragim ljudima,
pa sta bi covik vise moga pozelit dobar

ajmo ekipa na Brac biker2
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimečet 07 lip 2012, 13:09


slaaaaboooooo tovari Razz What a Face
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimečet 07 lip 2012, 22:44

GIBO56 je napisao/la:

slaaaaboooooo tovari Razz What a Face


Gibo kada jos malo prizdravis,ja i ti cemo skupa dobar
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitimečet 07 lip 2012, 23:37

dobar iagree
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tovari oćemo se vozat?
[Vrh] 
Stranica 18 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Tovari u akciji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: