Početna stranicaPretraľnikTovari oćemo se vozat? - Page 17 610RegistracijaLogin

 

 Tovari oćemo se vozat?

Go down 
+50
Lars_Viking
darko68
dudo
Kicho
sklopka222
freebee
gaso999
vroc-bobi
izigoing
merla
Mačak
mavo
custom rider
arcty
necchi
medo
MP86
NadanVN
Bosqeto
palomas
lukylipik
Zlac
Bart
pinky
ST_Johnny
emirharley
Zmija
nikomil1
Gad_
rudy
Kum
Saba
Vjerna Učiteljica
Acyd
zed12
jebiki
Vilko
Karlo
mbani83
cro.chopper
mparac
Safet(y)
vedranst
ica
stain
zanotti
magna
asy
dragger
GIBO56
54 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 18:44

stain je napisao/la:
Ja moram uglancat motor za novog vlasnika, tako da ništa od đira What a Face


.....ma samo ga uglancaj i da ga novi vlasnik povede....a za đir sa tovarima bit će još prilika, pa makar na magninoj vespi roker
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 18:51

...ili na mojoj Very Happy moguce da cu je u ponedjeljak kupit....
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimesub 17 oľu 2012, 18:58

stain je napisao/la:
...ili na mojoj Very Happy moguce da cu je u ponedjeljak kupit....
dobar
[Vrh] Go down
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimepet 23 oľu 2012, 16:58

Zasto je ova tema umrla?
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimesub 12 svi 2012, 23:28

Evo, mali đir po Braču, kako je plan odlaska u Umag neslavno propao...

Nadan i ja, prvo kava u Postirama...

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 2epn0gy

Pa malo do Vidove gore, najvišeg vrha hrvatskih otoka, 780m s nevjerojatnim pogledom na Hvar...

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 34spc3q

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Xdc76q

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Fc02ki

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 350we9j

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 28jk4dd

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 10nhtsh

... i na kraju marenda u Supetru pa na trajekt...

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 3340kfb
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 18:11

vedranst je napisao/la:
Zasto je ova tema umrla?

Neznam ni ja zašto, ali niko se više ne voza.. Recesija ili nešto treće?... Počeja sam razmišljati o prodaji VN-a i kupovini nekog putnog motora, jer se takvi voze a a ja ih ne mogu baš jednostavno pratit na ovoj mojoj kravici od 350 kg... pljuga Sa sjetom se sitim starih ne tako davnih vremena...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 19:46

Aj ako ces prodavationda prodaj i moj meni se ne vozi Najradije bi ga odjavija titanik
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 20:20

...ja san svog odjavija (mislin na motor) ali ga ne bi prodava....
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 20:38

Registrira ga prije 10 dana Sad mi je ža. Bohmann
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 20:56

Uff, znam taj osjecaj... tako san se ja osjecao prosle godine. I osjecaj me nije prevario, registrira san motor samo da bi ga odvea u Zagreb na servis i nazad Bohmann Bohmann Bohmann Bohmann
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:04

asy je napisao/la:
vedranst je napisao/la:
Zasto je ova tema umrla?

Neznam ni ja zašto, ali niko se više ne voza.. Recesija ili nešto treće?... Počeja sam razmišljati o prodaji VN-a i kupovini nekog putnog motora, jer se takvi voze a a ja ih ne mogu baš jednostavno pratit na ovoj mojoj kravici od 350 kg... pljuga Sa sjetom se sitim starih ne tako davnih vremena...

kako ne mozes? pa koliko ide vn900?? nije valjda taaaaako tezak
[Vrh] Go down
arcty
man
man
arcty


Broj postova : 162
Godina imam : 56
Prebivalište : Zadar
Vozim : aquila
Na forumu od : 07.09.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:05

magna je napisao/la:
Aj ako ces prodavationda prodaj i moj meni se ne vozi Najradije bi ga odjavija titanik

Koji su razlozi Crying or Very sad ?
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:07

stain je napisao/la:
...ja san svog odjavija (mislin na motor) ali ga ne bi prodava....
Šta nisi li ti svog prodava ili ti prodao.....
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:14

Zlac je napisao/la:
stain je napisao/la:
...ja san svog odjavija (mislin na motor) ali ga ne bi prodava....
Šta nisi li ti svog prodava ili ti prodao.....

možda ima kolekciju pljuga affraid
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:16

arcty je napisao/la:
magna je napisao/la:
Aj ako ces prodavationda prodaj i moj meni se ne vozi Najradije bi ga odjavija titanik

Koji su razlozi Crying or Very sad ?

Malo san se zasitija motora i "moto scene". Vespa me trenutno uveseljava a honda mi lagano ide na neku stvar
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:17

asy je napisao/la:
vedranst je napisao/la:
Zasto je ova tema umrla?

Neznam ni ja zašto, ali niko se više ne voza.. Recesija ili nešto treće?... Počeja sam razmišljati o prodaji VN-a i kupovini nekog putnog motora, jer se takvi voze a a ja ih ne mogu baš jednostavno pratit na ovoj mojoj kravici od 350 kg... pljuga Sa sjetom se sitim starih ne tako davnih vremena...


pljuga raz1 ti si bolestan2 hitno u spavanje ili krevet , cice2 pa te prođe takva crna misao....
[Vrh] Go down
Vilko
cro chopper forum
cro chopper forum
Vilko


Broj postova : 2333
Godina imam : 51
Prebivalište : Podvinje
Vozim : Yamaha Dragstar 650,1100, XJR 1300,Night Rod spec.
Na forumu od : 08.10.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:18

MAGNA

raz1 rendeer jel te to južina pere a -

Ovog zasićenja što se tiče "moto scene " još ti i odobravam jer uvijek si bio free al zasićenosti sa motorom e to prijatelju ne
ti to voliš samo možda te pere nešto al proće i to rendeer biker2

Evo ti jednog primjera sa moje strane.Nisam još stavio slike al bio sam kod majstora Kambe i ugradio Ape na svoj motor .
Motor mi je bio nekih 5 dana kod njega u Desincu i mogu ti reći da sam se osijećao bezveze svaki puit kad prođem pokraj
mijesta gdje inače stoji motor a njega nema .Jebote samo da zapnem za njega nekako mi dan drukćiji .


Zadnja promjena: Vilko; ned 13 svi 2012, 21:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:23

...ja sam se zasitija posla i rada po cile dane(i smatram se sretnim u današnje vrime) pa nemam baš previše vrimena za motor, a kad dođe vikend onda me toka da čuvam maloga...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:28

Vilko je napisao/la:
MAGNA

raz1 rendeer jel te to južina pere a -

Ovog zasićenja što se tiće "moto scene " još ti i odobravam jer uvijek si bio free al zasićenosti sa motorom e to prijatelju ne
ti to voliš samo možda te pere nešto al proće i to rendeer biker2

Bura je. Ima bit da mi je razbistrila glavu Shocked

Cilu se zimu nisan vozija. Proslo i prolice sa 1000 km a liti se tradicionalno ne vozin.
Dakle samo triba zbrojiti 2+2
Istresao se za registraciju, gume presle 20000,…
Ok prodat ga vjerojatno necu, ali odjava i povrat love od osiguranja mi padaju napamet
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:28

magna je napisao/la:
arcty je napisao/la:
magna je napisao/la:
Aj ako ces prodavationda prodaj i moj meni se ne vozi Najradije bi ga odjavija titanik

Koji su razlozi Crying or Very sad ?

Malo san se zasitija motora i "moto scene". Vespa me trenutno uveseljava a honda mi lagano ide na neku stvar
bu te prešlo What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 21:38

nikomil1 je napisao/la:
asy je napisao/la:
vedranst je napisao/la:
Zasto je ova tema umrla?

Neznam ni ja zašto, ali niko se više ne voza.. Recesija ili nešto treće?... Počeja sam razmišljati o prodaji VN-a i kupovini nekog putnog motora, jer se takvi voze a a ja ih ne mogu baš jednostavno pratit na ovoj mojoj kravici od 350 kg... pljuga Sa sjetom se sitim starih ne tako davnih vremena...

kako ne mozes? pa koliko ide vn900?? nije valjda taaaaako tezak


Nije važno koliko motor "ide", već za što je namijenjen, npr. ciklistika, kočnice, konji, težina itd.. Kad pratim v-stromove, transalpove i slične motore, ja kad siđem s motora ko da sam orao, a oni pitaju zašto smo stali.. U zavojima moju kravicu vozim na mišićima doslovno dok ovi drugi "sami" prolaze... Zaminija se ja za motore sa ovim jednim 20-ak kilometara i bolje da nisam... On mi je čestita kad je proša par zavoja sa mojim..
U svakom slučaju, već neko vrime nemam nikoga u mome rangu za vozat se, mislim čoperaša (selim u Slavonski Brod Twisted Evil ) . Ja volim taj lagani stil vožnje, ali nije to to kad si sam. Prije nas je bilo ohohoho, stavrno sam uživa - Saba i splićani, Zmija i zadrani, forumska grupna odlaženja na neke partije - svega je toga preko noći nestalo... Šta se može, znam, teška vremena. Ali ja se još mogu vozit (ne znam koliko još dugo), a vidim da postoji jedna sasvim druga "scena" a to su ljudi na endurima i drugim "cestovnjacima" koji uvijek negdi putuju "radi putovanja", nećeš ih puno viditi na partijima. Počelo me svrbit da zaminim motor dok se i ja još uvik mogu vozat...

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
vedranst
cro chopper forum
cro chopper forum
vedranst


Broj postova : 1104
Godina imam : 51
Prebivalište : split
Vozim : HONDA GL1800 GOLDWING, KAWASAKI VN1500 DRIFTER
Na forumu od : 22.02.2010

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 22:07

A ljudi moji, sta da van kazen na ovo? Citam i ne vjerujem! Svak ima svoje mogucnosti, zelje i probleme. Zao bi mi bilo da Asy i Magna odu u druge vode. Nije da se vozamo i vidimo svaki dan, ali kad uspijemo, ja sretan. Ni sam nemam previse mogucnosti za voznju, ali ustipnem svako malo za neku voznjicu. Ja i slicni meni spadamo u grupu "obiteljskih" bajkera, djeca, obaveze, posao, ... to je normalno.

A zasto je forumska scena iscezla u Dalmaciji, tj zasto nema okupljanja kao prije...? Znalo nas se skupit i 10ak. Sad tu vidim pomalo razlog zasto neki stavljaju boje moTo klubova na ledja.

No, sto je tu je. Steta, bilo je lipo dok je trajalo. Ja cu i dalje jahat Veena kad stignem.
[Vrh] Go down
http://www.geosustavi.hr
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimened 13 svi 2012, 22:54

asy je napisao/la:


Nije važno koliko motor "ide", već za što je namijenjen, npr. ciklistika, kočnice, konji, težina itd.. Kad pratim v-stromove, transalpove i slične motore, ja kad siđem s motora ko da sam orao, a oni pitaju zašto smo stali.. U zavojima moju kravicu vozim na mišićima doslovno dok ovi drugi "sami" prolaze... Zaminija se ja za motore sa ovim jednim 20-ak kilometara i bolje da nisam... On mi je čestita kad je proša par zavoja sa mojim..


mozda je malo off-topic ali moram jos jednom iskomentirati:

Ili sam ja nekad sve krivo shatio jos kad sam kupovao motor ili sad krivo shvatam tvoj komentar. od uvek sam mislio da su vulkan i dragstarka puno komotniji nego neki tamo transalp ili sta ja znam vstrom. siri sic .. ispravno sedenje ... noge fino lepo protegnute prema napred...

kad sam polagao vozacki vozio sam neki Qingqi QM200GY-B(A) taj bas spada u tu grupu dual sport motora, ali ta krtnija me je puno vise umorila nego moj spyder.

znam da ni Spyder ni Qingqi nisu Vulkan i Vstrom ali konstrukciski gledano mislim da kruzeri bas dobro voze i imaju dobra sedista, sto je uslov za dobru voznju i manji zamor.

neka me neko slobodno popravi (ali nek me ne ismejava) ako sam pogresio

ah da ... umalo da zaboravim ... kad bi imao novce sigurno bi kupio ili vn900 ili dragstarku 1100
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 08:08

...već po ure razmišljan šta kome odgovorit, ali mi se ne da... Eto zato je zamrla tema....
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitimepon 14 svi 2012, 08:39

stain je napisao/la:
...već po ure razmišljan šta kome odgovorit, ali mi se ne da... Eto zato je zamrla tema....

...ne, nego zato sto vam se slavonci vise ne mjesaju u temu.. Very Happy


..ma svagdje je manje ili vise slicno.. i sam kad dodjem kuci nemam se s kim voziti.. nikom se neda, imaju drugogo posla i jos sto kojekakvih drugih izgovora... d ai kriza utjece na sve, istina... a i da su se poenki zasitili i to je istina.. opet s druge strane, kome se da svaki puta pisati gdje sam bio i s kim sam kavio pio?.. u samimim pocetcima ccf-a biolo nam je zadovloljstvo upoznavati sve te nove ljude i utvrdjivati novonastala prijateljstva.. logicno je da s vremenom nestane.. a i opet je logicno da se pojave neke nove face i nastave tamo gdje su neki stali... pa zar ne postoji opet jedna "nova'' populacija i kod vas dolje i kod nas u Slavoniji, a naravno i oko metrople nam koja s ushicenjem opisuje svoje prve forumaske susrete i voznje?


.. jedino sto mozemo napraviti, da se mi pocnemo voziti prema vama dolje, a vi krenete prema gore i da objedinimo nase dvije teme (ajde dobro, prihvatit cmo i one purgere da nam se ne ljute) Very Happy ane smijemo zaboraviti ni Rijeku u Istru, jer su nam u zadnje vrijeme ipak poceli biti sve aktivniji cheers

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Tovari oćemo se vozat?   Tovari oćemo se vozat? - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tovari oćemo se vozat?
[Vrh] 
Stranica 17 / 40.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Tovari u akciji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: