Početna stranicaPretraľnik"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 610RegistracijaLogin

 

 "Stara dama" (Honda Magna 750)

Go down 
+53
Slavonka
Tomo-vz
Emil
mungos
george
mustra
Yzzy
Beatnik
coHr
glavina01
cro.chopper
rock
asy
geroman
ica
zuta guja
shadow
buba
Vladek
Burke
calc69
merla
Night rider
Kamikaza
Franjo
zida
KekoWaspnation
One Night Stand
Easy-R
Piva
huš
klesoo
tata
custom rider
Kum
zlatkohorvat69
aero
dragger
sef-sale
webrider
Saba
magna
stain
jebiki
freshman
Zmija
zanotti
Leso
Jack
Dr.Ma$$a
lukylipik
necchi
lord
57 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesri 08 lis 2008, 13:37

lol! lol!
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesri 08 lis 2008, 17:00

2lord
Ma pusti perverznjake, nego ozbiljno, jesi opro ruke nakon obrade kite(a) lol!
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesri 08 lis 2008, 20:24

Burke je napisao/la:
majstore, jesil opro ruke kad si završio igru s "kitom"

kakav pervert!! sex
cura

lol!
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 13:47

Evo novih dogodovština. Naime jučer mi je pukla kuglica na poluzi za mjenjanje brzina (koja spaja štel-štangicu za polugom za mjenjanje brzina i sa osovinom na getribi. Dakle dio na poluzi kod fuzića, nova košta 600kn, no uz Kamikazinu il El Torovu pomoć uspio riješit za nekih 40-ak kuna... Slike bacim kad nađem vremena... Pozz!
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 16:17

koliko si novaca uštedio logiranjem na forum ha
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 16:39

magna je napisao/la:
koliko si novaca uštedio logiranjem na forum ha

Ništa. Zašto?


Anyhow...

Slikice sad nemogu nać... Sad
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 912
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 16:54

lord je napisao/la:
Evo novih dogodovština. Naime jučer mi je pukla kuglica na poluzi za mjenjanje brzina (koja spaja štel-štangicu za polugom za mjenjanje brzina i sa osovinom na getribi. Dakle dio na poluzi kod fuzića, nova košta 600kn, no uz Kamikazinu il El Torovu pomoć uspio riješit za nekih 40-ak kuna... Slike bacim kad nađem vremena... Pozz!

Pa sex te, ko je tebo oženio za taj motor? stalno nešto?? dobar lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 20:53

lord je napisao/la:
magna je napisao/la:
koliko si novaca uštedio logiranjem na forum ha

Ništa. Zašto?


Anyhow...

Slikice sad nemogu nać... Sad

kako ništa, uvik dobiješ pravo usmjerenje i prrođeš 10 puta jeftinije
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 22:22

magna je napisao/la:
lord je napisao/la:
magna je napisao/la:
koliko si novaca uštedio logiranjem na forum ha

Ništa. Zašto?


Anyhow...

Slikice sad nemogu nać... Sad

kako ništa, uvik dobiješ pravo usmjerenje i prrođeš 10 puta jeftinije

ja samo plaćam duplo telefonski račun. a i u birtiji mi je veći lol!
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimepet 17 lis 2008, 23:51

handdeploy je napisao/la:
magna je napisao/la:
lord je napisao/la:
magna je napisao/la:
koliko si novaca uštedio logiranjem na forum ha

Ništa. Zašto?


Anyhow...

Slikice sad nemogu nać... Sad

kako ništa, uvik dobiješ pravo usmjerenje i prrođeš 10 puta jeftinije

ja samo plaćam duplo telefonski račun. a i u birtiji mi je veći lol!

Smile

Uzimaš mi riječi iz gladnih ustiju Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 18 lis 2008, 16:56

De, de. Preracunaj to u "nase" pivo. Inace ne znam o cemu pricas. lol!



Super, pa tomu i sluzi ovaj forum....izmedju ostalog. dobar

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 15:10

Dogodila se nezgoda....
Probušio sam gumu jučer kad smo bili kod HMC u clubhouseu se spraznila...

Dečki iz HMC-a su mi izašli u susret s alatom za eventualno vađenje čavla van (što nisam uspio jer je onaj mali postolarski bez glave) ili ostatak čavla bez glave. I veliko hvala gospodinu MArijanu Lukiću zvanom Luky što me je opskrbio sprejom za prvu pomoć i pratnju do kuče.
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Thankyou
Doma sam skinuo kotač i odveo ga vulkanizeru, no tamo sam dobio odgovor da se te gume ne krpaju, da mi je ionako vrijeme za zamijenit gumu jer je iz 2005. i imaju oni po 1100kn.

Znam da je bila negdje tema o gumama, to ću sam naći, no zanima me kakva vi iskustva imate s krpanjem guma?? Znam da ljudi krpaju gume, no koliko je to opasno? Rupa je velim - mali čavlić...

Ja gumu nebi kupovao, jer nemam para. No kaj se mora, mora se. Ako se mora Very Happy

Evo malo slikica za one koji vole stripove Smile

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Dsc00022lf1
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Dsc00026hm4
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Dsc00028gf5
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Dsc00029li5
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Dsc00031fx7
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 15:13

Bas mi je zao zbog nezgode..kad se meni probusila..skrpao sam ju i vozio neko krace vrijeme jer mi je u interesu bilo zamijenit za novu jer mi je stara vec ionako bila...ja mislim da je bolje uzet novu al opet ak si bez love..treba se i ovako snaci..
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:26

mislim da guma od tri godine starosti nije toliko stara da je se mora zamjeniti, a krpaju se i veće gume. na skuteru sam krpao gumu koju je probila velika brokva. vulkanizer je stvio nešto kao konop u rupu i namazao ljepilom i stvar riješena. pretpostavljam da guma nije spaljena na autoputu te da nije ćelava a u tri godine neće sama od sebe propasti
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:36

magna je napisao/la:
mislim da guma od tri godine starosti nije toliko stara da je se mora zamjeniti, a krpaju se i veće gume. na skuteru sam krpao gumu koju je probila velika brokva. vulkanizer je stvio nešto kao konop u rupu i namazao ljepilom i stvar riješena. pretpostavljam da guma nije spaljena na autoputu te da nije ćelava a u tri godine neće sama od sebe propasti

Ja sam sabio taj sprej u nju, vulkanizer je spominjao da sam s tim zajebo stvar, al nije rekao da zbog toga nemože zakrpati, nego zbog sigurnosti.
Nisam još odlučio.

Zovem, gledan cijene, i Metzeler kod Pađena je 1100kn s ugradnjom, a na Criuser Customizing je 160$, što je 800kn. Kakvih davanja još imam na to?

PS Kaj je BROKVA?
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
shadow
cro chopper forum
cro chopper forum
shadow


Broj postova : 1100
Godina imam : 38
Prebivalište : Livno, Boravište: Zagreb
Vozim : Honda VT1100 shadow
Na forumu od : 15.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:45

lord je napisao/la:
magna je napisao/la:
mislim da guma od tri godine starosti nije toliko stara da je se mora zamjeniti, a krpaju se i veće gume. na skuteru sam krpao gumu koju je probila velika brokva. vulkanizer je stvio nešto kao konop u rupu i namazao ljepilom i stvar riješena. pretpostavljam da guma nije spaljena na autoputu te da nije ćelava a u tri godine neće sama od sebe propasti

Ja sam sabio taj sprej u nju, vulkanizer je spominjao da sam s tim zajebo stvar, al nije rekao da zbog toga nemože zakrpati, nego zbog sigurnosti.
Nisam još odlučio.

Zovem, gledan cijene, i Metzeler kod Pađena je 1100kn s ugradnjom, a na Criuser Customizing je 160$, što je 800kn. Kakvih davanja još imam na to?

PS Kaj je BROKVA?

BROKVA = ČAVAO
[Vrh] Go down
http://spom-livno.com
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:45

Idealno rješenje je pokrpati gumu takozvanom inekcijom ili iglom i to drži veoma dobro,naravno da je bolje kupiti novu.
Vulkanizeri izbjegavaju krpanje guma motoristima radi straha i bojazni da ih ovi nebi poslije ganjali ili slučajno tužili u slučaju nezgode,jer motor je malo delikatniji od automobila.
Oni koji nemaju zračnicu(bujel)u gumi imaju savršeno i brzo rješenje za ovakve probleme.
Moja velika zamjerka žičanim felgama je ta hebena zračnica jer kad je probušimo ostaje nam najvjerovatnije zvati šlepu.
Kit inekcija
"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Rrus6s
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:47

lord je napisao/la:
magna je napisao/la:
mislim da guma od tri godine starosti nije toliko stara da je se mora zamjeniti, a krpaju se i veće gume. na skuteru sam krpao gumu koju je probila velika brokva. vulkanizer je stvio nešto kao konop u rupu i namazao ljepilom i stvar riješena. pretpostavljam da guma nije spaljena na autoputu te da nije ćelava a u tri godine neće sama od sebe propasti

Ja sam sabio taj sprej u nju, vulkanizer je spominjao da sam s tim zajebo stvar, al nije rekao da zbog toga nemože zakrpati, nego zbog sigurnosti.
Nisam još odlučio.

Zovem, gledan cijene, i Metzeler kod Pađena je 1100kn s ugradnjom, a na Criuser Customizing je 160$, što je 800kn. Kakvih davanja još imam na to?

PS Kaj je BROKVA?

Ni ne pomišljaj uzimati gume preko bare,poštarina bi te koštala više nego sama guma
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:52

OK.

Shadow: tnx

A koliko košta taj repair kit? I gdjhe ga ima za nabavit?
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 16:54

lord je napisao/la:
OK.

Shadow: tnx

A koliko košta taj repair kit? I gdjhe ga ima za nabavit?

A di drugdje nego u Louisa
http://www.louis.de/_3078eb71baef80dc095d4f6bd1a5ed66ae/index.php?topic=artnr_gr&article_context=detail&grwgr=370&wgr=468&list_total=27&anzeige=0&artnr_gr=10032076
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 17:29

A po meni je sprej odradio super posao, a puno je dostupniji od tog repair kita. Jedino kaj je on jednokratan, a ovo možešn koristit i više puta (ako baš imaš ti ili netko od tvojih peh). Neznam omjer cijena.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 18:15

... negdje u 6. mjesecu dan prije odlaska s motorom u Istru, kod Kamikaze mi je Burke ugledao "BROKVU" u zadnjoj gumi, petak oko 17.00 - ne može gore!
... ali može susretljivo i dobro: Savski gaj, vulkanizacija preko puta Lije (Lisičića), sve odrađeno odmah za razliku od Šurine koji je odgovorio da mu završava radno vrijeme....
...uglavnom guma je zakrpana s tehnikom i opremom iz kompleta koji je prikazan na slici, gume sa zračnicama se ne krpaju na taj način...
... istu gumu još uvijek vozim bez straha i problema, čak i na rijetkim autoput relacijama!
... žao mi je što se ne mogu sjetiti imena majstora odnosno radionice, ali kad klikeri prorade onda ću objaviti....ili neka napiše netko tko zna , pa ćemo ga staviti i u pois majstora!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 18:33

lukylipik je napisao/la:
... negdje u 6. mjesecu dan prije odlaska s motorom u Istru, kod Kamikaze mi je Burke ugledao "BROKVU" u zadnjoj gumi, petak oko 17.00 - ne može gore!
... ali može susretljivo i dobro: Savski gaj, vulkanizacija preko puta Lije (Lisičića), sve odrađeno odmah za razliku od Šurine koji je odgovorio da mu završava radno vrijeme....
...uglavnom guma je zakrpana s tehnikom i opremom iz kompleta koji je prikazan na slici, gume sa zračnicama se ne krpaju na taj način...
... istu gumu još uvijek vozim bez straha i problema, čak i na rijetkim autoput relacijama!
... žao mi je što se ne mogu sjetiti imena majstora odnosno radionice, ali kad klikeri prorade onda ću objaviti....ili neka napiše netko tko zna , pa ćemo ga staviti i u pois majstora!

Ma prijatelju...
Krpat ću ja tu gumu. Ajd kad se sjetiš napiš...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimesub 31 sij 2009, 20:08

sad sam se sitija da je tvoja goma prošla 3000 + ono što ti je na celeru što bi značilo da je guma već negdi blizu 20000 km što je za moto gumu već pozna starost, pa se spremi do sezone na novu gumu. inače montirana je u šestom misecu 2007 god na motor
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitimened 01 vel 2009, 16:01

magna je napisao/la:
sad sam se sitija da je tvoja goma prošla 3000 + ono što ti je na celeru što bi značilo da je guma već negdi blizu 20000 km što je za moto gumu već pozna starost, pa se spremi do sezone na novu gumu. inače montirana je u šestom misecu 2007 god na motor

Na celeru mi je 13000. A neznam, nisam spreman na taj izdatak, a i nije guma to,liko stara da je moram pod hitno mjenjat. Mislim da če izdržat još jednu sezonu..
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Sponsored content





"Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: "Stara dama" (Honda Magna 750)   "Stara dama" (Honda Magna 750) - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Stara dama" (Honda Magna 750)
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» honda magna vf 45 - stara verzija
» Honda Magna,godina gospodnja 1983
» Honda Magna VF750C
» old lady-honda vf 45 magna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: