Početna stranicaPretraľnikizrada slova na rezervoaru 610RegistracijaLogin

 

 izrada slova na rezervoaru

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitimened 13 stu 2011, 09:56

Pozdrav svima artistima!

Htio bih na rezervoaru od dragstara 1100 izraditi natpis odnosno personalizirati malo svoju dragicu Very Happy

Da li bi mogao sa nekom kvalitetnom bojom, direktno na zavrsni sloj koji je original, ispisati 2 riječi bijelom, odnosno srebrnom bojom. a da ne gulim boju?

Mislio sam na karton isprintati ono sto zelim i prenijeti olovkom na rezervoar i baciti se na posao direktnog bojanja...svi savjeti dobrodosli i hvala unaprijed.

Pozdrav!
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: Re: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitimened 13 stu 2011, 12:03

...to ide ovim redosljedom .Rezervar skineš , temeljito izšamponiraš zatim matiraš sa vodobrusnim papirom granulacije 1500(paziti da je ravnomjerno matiran) Otići sa predloškom kod nekog grafičkog studia da izrežu samoljepivu foliju ali u negativu koju zatim naljepiš na rezervar.
Špricanje preporučam sa pištoljem manjih promjera dizne(0,5).
Isto tako koristiti bazne boje jer dolaze u tanjem sloju i brže se suše,zatim nakon ušpricavanja odnijeti rezervar kod nekog auto-lakirera
da ti izlakira kompletan rezervar sa bezbojnim lakom.
Korištenje kartonskih šablona ne preporučam ti jer su dosta neprecizne i isto tako ne koristiti sprejeve i obične boje jer dolazi do debljeg nanosa i grubog špricanja
što konačni rezultat uglavnom ne zadovoljava kvalitetom. pljuga pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: Re: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitimened 13 stu 2011, 12:22

Breed, to ti je najbolje otići do Požara i napraviti posao kako treba, tip je No.-1 king
[Vrh] Go down
breed
cro chopper forum
cro chopper forum
breed


Broj postova : 512
Godina imam : 45
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Kawasaki VN2000
Na forumu od : 14.08.2008

izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: Re: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitimened 13 stu 2011, 16:19

Je požar je ok, mislio sam riješiti to bez skidanja spremnika, al vidim da neće ići...

A kad skidam spremnik, moram i satove, pa se to otegne...al sto je tu je, spremnik ide dolje--- roker

A mozda ipak probam metodu sa brus papirom i lakirerom Twisted Evil
[Vrh] Go down
https://www.linkedin.com/in/dahren/
Emil
man
man
Emil


Broj postova : 416
Godina imam : 54
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Aquila GV 650 SE L.E. No.-331 & Vespa PX150E
Na forumu od : 24.08.2009

izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: Re: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitimepon 14 stu 2011, 18:52

Provaj pa vidi a na kraju uvijek možeš do Požara na popravni, sretno i nadam se da ću sresti negdje po Rijeci i vidjeti tvojih ruku remek djelo !!! dobar4
[Vrh] Go down
Sponsored content





izrada slova na rezervoaru Empty
PostajNaslov: Re: izrada slova na rezervoaru   izrada slova na rezervoaru Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
izrada slova na rezervoaru
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kawasaki VN 1500 Drifter
» izrada vjetrobrana
» Izrada aluminijskih kofera
» Izrada plamenova-airbrush

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: