Početna stranicaPretraľnikPetrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.

Go down 
+25
sasa divjakinja
huš
KekoWaspnation
Zli.Gusar
tamigo
Piva
vstarrider
wild_horse
Zmija
Yzzy
dragger
skullseek
lukylipik
Kum
Rocker
lavica
Kamikaza
Dr.Ma$$a
Munja
cro.chopper
StarRider
Safet(y)
stain
magna
chinaski
29 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 09:33

Yzzy je napisao/la:
Moto susrete biram po nekom unutarnjem filingu;
Sisak, kojem je Petrinja tako reči predgrađe, ima nešto što nema ni jedan grad u Hr.: Bajkersku kuću!

nije samo sisak, ima je, vjerovali ili ne, i medulin Wink a ta je ideja najgenijalnija bajkerska akcija ikad. vjerujem da će se s vremenom proširiti diljem hrvatske, ako ne i dalje. ukoliko bilo gdje u hrv ostaneš u kvaru ti će dečki doći po tebe kombijem i naplatiti ti samo teroškove prijevoza, tj.benzin, čime radiš ogromnu uštedu jer ne moraš zvati vučno vozilo
[Vrh] Go down
tamigo
man
man
tamigo


Broj postova : 135
Godina imam : 64
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha VIRAGO 750 / 94g
Na forumu od : 29.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 18:49

Bio sam u Petrinji, vidio i otišao. Na "motorijadi" cijela Petrinja, nemreš do šanka ni do klope a bogme ni do motora. Jedino kaj mi se je svidjelo, bile su jako dobre majce po 40kn, a ostalo.....Dogodine?NEEEEE!
[Vrh] Go down
Zli.Gusar
man
man
Zli.Gusar


Broj postova : 17
Godina imam : 42
Prebivalište : Istra
Vozim : Dragstar 1100 (dok ne stigne HD)
Na forumu od : 23.05.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 20:16

kako se zove taj "klub"?

edit: nasao sam www.mk-bigchief.com
[Vrh] Go down
KekoWaspnation
cro chopper forum
cro chopper forum
KekoWaspnation


Broj postova : 1546
Godina imam : 46
Prebivalište : Kreuzlingen
Vozim : Honda CS Shadow 600 VT
Na forumu od : 04.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 21:10

Sramota da postoje takvi idioti
[Vrh] Go down
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 22:15

evo ćitam i nisam se htio prije javiti samo mogu reći svaka škola s plaća i ja sam platio svoju usprkos upozorenju .
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimepon 26 svi 2008, 22:26

chinaski je napisao/la:
Yzzy je napisao/la:
Moto susrete biram po nekom unutarnjem filingu;
Sisak, kojem je Petrinja tako reči predgrađe, ima nešto što nema ni jedan grad u Hr.: Bajkersku kuću!

nije samo sisak, ima je, vjerovali ili ne, i medulin Wink a ta je ideja najgenijalnija bajkerska akcija ikad. vjerujem da će se s vremenom proširiti diljem hrvatske, ako ne i dalje. ukoliko bilo gdje u hrv ostaneš u kvaru ti će dečki doći po tebe kombijem i naplatiti ti samo teroškove prijevoza, tj.benzin, čime radiš ogromnu uštedu jer ne moraš zvati vučno vozilo
Upravo biker bradersi propagiraju to da se razgrana mreža po cijeloj državi mislim i u nekim djelovima BiH,bitno ti je da imaš njihov broj mob-a i to je to. Čak postoje bonovi za besplatnu cugu koji se mogu koristit i izvan RH u dogovorenim lokalima. cheers
[Vrh] Go down
sasa divjakinja
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 48
Prebivalište : petrinja
Vozim : transalp
Na forumu od : 10.06.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 12:02

pozdrav svima
moje ime je umjesto nicka napisano iz razloga sto vidim da ste doticnom gospodinu kojemu su kacige otuđene sa motora u petrinji povjerovali na prvu i niste se potrudili procitati nigdje drugdje o tom događaju . pišete kojekakve gluposti o petrinji i njenim bajkerima i veijeđate ih a nemate pojma o čemu je rijec ako nekoga zanima sta je bilo i kako će se to sve zavrsit neka se registrirs na forumu mk bigchief ili neka meni pošalje pp pa ce dobiti broj mobitela od covjeka zaduzenog za to i informirajte se ubuduće .
lijep pozdrav
sasa divjakinja

Štovana Divljakinjo!
Nikada nije niti će u ovome forumu netko nekoga vrijeđati!!!!
Svatko ima pravo iznijeti svoje viđenje događaja i svatko ima pravo navode demantirati, odnosno napisati svoju stranu medalje. Prije negoli išta iznosiš kao odgovor na bilo čiji post, MORAŠ se lijepo pristojno predstaviti. To nalažu pravila foruma a i uljudno ponašanje!
Nakon toga ćemo rado svi skupa pročitati to što imaš za reći o događaju s Vašeg susreta. Naglašavam svi skupa, jer to se ne tiće pojedinaca, več svih bikera koji su logirani na naš forum!
[Vrh] Go down
oracle
girl
girl
oracle


Broj postova : 80
Godina imam : 51
Prebivalište : Istra
Vozim : VTR SP 01
Na forumu od : 09.06.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 12:33

sasa divjakinja je napisao/la:
pozdrav svima
moje ime je umjesto nicka napisano iz razloga sto vidim da ste doticnom gospodinu kojemu su kacige otuđene sa motora u petrinji povjerovali na prvu i niste se potrudili procitati nigdje drugdje o tom događaju . pišete kojekakve gluposti o petrinji i njenim bajkerima i veijeđate ih a nemate pojma o čemu je rijec ako nekoga zanima sta je bilo i kako će se to sve zavrsit neka se registrirs na forumu mk bigchief ili neka meni pošalje pp pa ce dobiti broj mobitela od covjeka zaduzenog za to i informirajte se ubuduće .
lijep pozdrav
sasa divjakinja
i ja sam nova ovdje ali mislim da bi se ipak trebao predstaviti u topicu određenom za to pa onda pisati po forumu ....možda te ljudi ozbiljnije shvate
[Vrh] Go down
sasa divjakinja
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 48
Prebivalište : petrinja
Vozim : transalp
Na forumu od : 10.06.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 14:13

ispričavam se za početnu pogresku
ja sam musko a ne zensko al nema veze nisam se predstavio pa niste mogli znat
[Vrh] Go down
cityn
man
man
cityn


Broj postova : 326
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo-Dubrovnik
Vozim : HD u pripremi
Na forumu od : 09.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 14:49

e, može li se čuti ta druga strana priče ?
[Vrh] Go down
http://www.mirzak.com.ba
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 15:00

svaka škola se plaća ja sam svoju platio već sam to napiso - bez ljutnje ali radi gluposti pojedinaca nikad nisam osuđivao cjelu grupu ljudi pa ne želim to nitti ubuduće.
pa svima je škola umag i zastava pojedinci dolaze mažnjavati a ne družit se i uživat.
mislim da niko ne osuđeje mk iz petrinje ali isto tako nema potrebe da se osuđuju ljudi sa ovog foruma.
eeeeeeeeee a sad fakad ljudi bez uvrede ali nikako da mi sjedne ono sa sajkama ili se veli cajkama ....pa videl sam gopca na slikama u petrinji na mk.
e ko koga i zašto i zanima me a nemrem vjerovat da nije bilo bikerske solidarnosti u vezi nestale opreme .
ajde fino da ćujemo i drugu stranu - gospodo bez ljutnje i vrijeđanja pa ponekad nas cesta može spojiti,ako ne cesta a onda dobra hladna piva pri šanku. cuga
[Vrh] Go down
darius
man
man
darius


Broj postova : 59
Godina imam : 47
Prebivalište : Tuzla
Vozim : nadam se uskoro
Na forumu od : 01.06.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 15:20

ako je pola od ovoga što je napisano istina, onda je to doista sramota za ljude koji su organizatori tog susreta, a ja kao da gledam sve te "bajkere" sa onim plastikama ( čast izuzetcima )
Već sam nekad rekao da bih volio otići na motorijadu gdje nema onih krkanskih turiranja i mirisa spaljene gume, ali teško je to izvest, svugdje postoje ljudi koji će upropastiti nečiji trud ili pokušati da upropaste..
Možda su i ovdje zaista u pitanju samo pojedinci, pa eto neka neko odbrani petrinju od tog zlog glasa, i ja bih volio da znam o čemu je riječ..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 15:35

Uvjeren sam da stvar nije crno bijela. Takovih i sličnih ispada ima i pojavljuju se na nekom susretima . Oprema i stvari nestaju , ali sam siguran da svaki organizator čini sve da se to ne desi baš kod njega. A i ako se kojim slučajem desi verujem da se sve poduzima kako bi se oštečenome pomoglo .

Priču koju smo imali priliku pročitati je malo uznemirujuća i ne uklapa se u neke standardne okvire . I zato nebi bilo na odmet da svi i poslušamo drugu stranu i njihovu istinu .
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitimeuto 10 lip 2008, 16:50

huš je napisao/la:

pa svima je škola umag i zastava pojedinci dolaze mažnjavati a ne družit se i uživat.

pa jel raspisana nagrada za, hm, prste kradljivca zastave? Trazi li se to ili smo zaboravili???

I mene zanima druga strana medalje glede dogadjaja u Petrinji.
Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: