Početna stranicaPretraľnikPetrinjska sramotorijada 23.,24.5. 610RegistracijaLogin

 

 Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.

Go down 
+25
sasa divjakinja
huš
KekoWaspnation
Zli.Gusar
tamigo
Piva
vstarrider
wild_horse
Zmija
Yzzy
dragger
skullseek
lukylipik
Kum
Rocker
lavica
Kamikaza
Dr.Ma$$a
Munja
cro.chopper
StarRider
Safet(y)
stain
magna
chinaski
29 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 13:36

Prvo da pojasnim jednu stvar - ovim naslovom ne želim uvrijediti nijednog stanovnika Petrinje. Samo želim upozoriti ljude na njihov klub, susret i''bajkere'' koji ga čine.

Iako sam od mnogih bio upozoren na dotični susret , pa su me tako i mnogi pokušavali odvratiti od istog tvrdeći da je to ''selska zabava u kojem caruju sportski motor, cajke i nabrijani ćelavi mladići sa svojim nabrijanim sportskim jurilicama'', ipak nisam, na svoju nesreću, poslušao njihov savjet.
Naime, moja je cura rodom iz Petrinje pa smo uz familijski ručak eto odlučili ''obaviti'' i tu motorijadu. motorijadu moj ku.ac!!

Nisam čangrizalo i nisam im zamjerio što je nas 5-ero bajkera na jedne ćevape čekalo punih sat i pol, jer su preko reda dobivali lokalni jebači. niti sam im zamjerio što nije bilo dovoljno mjesta za sjedenje, niti što me zalutala raketa pogodila kad sam praznio razvodnjene pive koje su točili. a na kraju krajeva ne bih im niti zamjerio to što su mi na tom susretu, na samom ulazu ukrali 2 kacige, lancem svezane na motor. ne, ništa od navedenoga.
Zamjerio sam im tek jednu sitnicu - to što se jedan njihov takozvani ''bajker'' , nakon što ga je moja cura zamolila za pomoć stao derati na nju kriveći NAS što su nam ukrali kacige riječima ''da ih niste vezali ne bi vam ih ni uzeli''. pošto mi je do tada bilo već pun ku.ac svega i nije mi se dalo natezati s još jednom lokalnom seljačinom, rekao sam da je sve u redu, dodao kako sam shvatio kako to sve ovdje funkcionira i da je zadnji put da me ovdje vide. na to je spomenuti ''bajker'' i ''zaštitar'' po.izdio i stao se derati na mene ''da što si ja umišljam i da će mi pič.u razbiti''.

ebemti život. i cajke i ''bajkere'' koji se tako nazivaju jer su kupili neku nabrijanu pilu kojoj na svakoj motorijadi uzimaju dušu turiranjem. i ebemti ''bajkere'' koji nemaju nikoga na ulazu i koji svojim gostima u nevolji ne nude pomoć već batine. i ebemti bajkere koji o nama koji smo došli na njihovu malu zabavicu čak iz čakovca, govore ''vidi budale od kud su došli, ko ih ebe'' (ta je izjava bila šećer na kraj, objašnjenje bratiću od moje cure koji je doveo spomenutog ''bajkera'' u pomoć.)

inače nisam zlopamtilo, ali ovako seljačkom ponašanju dugo nisam svjedočio. i ebe mi se hoće li to neko njihov pročitati jer je kasnije prijatelj zvao predsjednika kluba i on nas je također neslužbeno poslao da se gonimo u 3 materine.

moje skromno mišljenje je da na pravoj MOTORIJADI do ovakve krađe ne bi ni došlo, jer bajker bajkeru nikad ne krade stvari. i drugo, da su oni pravi bajkeri pomogli bi nekome ko ih je došao podržati iz udaljenih krajeva tako da bi barem stavili na razglas spomenutu pljačku i ponudili kacige az posuditi da se mogu vratiti doma. ali ne, oni su samo ljubazno ponudili da nam razbiju pi.ku.

hvala i doviđenja.

btw, ima ko da prodaje kacigu? Sad(
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 14:29

neznam zašto me to ništa ne čudi. kao što sam već rekao nisam baš čest gost moto susreta iz puno razloga, a jedan od njih je i taj da i nisam baš imao ekipu za takav tip provoda, a nasuprot tome znam masu ljudi koje bih tamo našao a mislim da bi se dobro snašli u petrinji
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 15:32

Katastrofa!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 15:37

A koji te k... tjerao tamo kad su ti lijepo rekli da NE ides?! Evil or Very Mad

Ma sto reci, to ne vrijedi niti komentirati.
Ali sada barem svi znaju: DALJE OD PETRINJE I PETRINJSKIH "BAJKERA"!

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 15:51

U zadnjih 2-3 godine ne odlazim više na susrete. Razlozi su između ostalog da svaka grupica tojest klub misli da može orgnizirati susret. Kao prvo, kada sam organizirao susrete nikada nisam dozvolio da članovi našeg kluba piju. Kao drugo bili smo si sami security. Ima više razloga za to.
Bajker nije onaj tko si stavi motor među noge i prdi okolo. Bajker je stil života koji većina takvih takozvanih motorista uopće ne kuži.
U zadnje 2-3 godine se događaju i kojekave šore i razbijanja, krađe i.t.d.
Toga će nažalost biti sve više i više jer smo dozvolili da nam prdonje iz vanjskog svijeta kroje politiku klubova u hrvatskoj.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 16:36

upravo zbog takvih događaja, biram kud idem Evil or Very Mad Twisted Evil .
Baš mi se ne da na svaki kakti moto susret ić, ali ima kod nas par susreta i po organizaciji i po svemu kaj su super , a ovo ostalo ko voli nek izvoli.

Upravo je i ovdje mjesto gdje se možemo dogovoriti i vidjeti gdje možemo ići , biti super dočekani a gdje izbjegavat.
iskreno mi je žao kaj ti se je dogodilo i fakat je bed ostati bez skupe opreme i još k tome biti izvrjeđan

koma :srednji: wc

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 17:00

mikogo je napisao/la:
U zadnjih 2-3 godine ne odlazim više na susrete. Razlozi su između ostalog da svaka grupica tojest klub misli da može orgnizirati susret. Kao prvo, kada sam organizirao susrete nikada nisam dozvolio da članovi našeg kluba piju. Kao drugo bili smo si sami security. Ima više razloga za to.
Bajker nije onaj tko si stavi motor među noge i prdi okolo. Bajker je stil života koji većina takvih takozvanih motorista uopće ne kuži.
U zadnje 2-3 godine se događaju i kojekave šore i razbijanja, krađe i.t.d.
Toga će nažalost biti sve više i više jer smo dozvolili da nam prdonje iz vanjskog svijeta kroje politiku klubova u hrvatskoj.

i onda se otkrije nešto što se zove NO RULES RIDERS pa ideš tamo di želiš a ne di ti se kaže
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 17:58

nije tolko stvar u skupoj opremi (jedna kaciga je bila nolanova 5god stara), druga heldova jeftinija, stvar je u razočaranju tzv ''bajkerskom'' solidarnošću. ali zajebi, ne može svaki mk klub organizirati susret, no oni misle da mogu -jer imaju gavrilovića iza sebe (mislim da je on predsjednik), pa imaju para. ali ovo je dokaz da pare nisu jedini preduvjet za dobru motorijadu. što drugo reći nego - na greškama se uči i nikad više.
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 18:30

mikogo je napisao/la:

Bajker nije onaj tko si stavi motor među noge i prdi okolo. Bajker je stil života koji većina takvih takozvanih motorista uopće ne kuži.
U zadnje 2-3 godine se događaju i kojekave šore i razbijanja, krađe i.t.d.
Toga će nažalost biti sve više i više jer smo dozvolili da nam prdonje iz vanjskog svijeta kroje politiku klubova u hrvatskoj.
Podržavam
došlo je do toga da na neke susrete nisi dobro došao.Zovu te da ti uzmu lovu ili da te istuku zato što nemaš oznake kave oni smatraju da moraju biti.
Još čemo prije susreta morati slušati strane himne i paliti svijeće za Američke pilote.
[Vrh] Go down
Dr.Ma$$a
cro chopper forum
cro chopper forum
Dr.Ma$$a


Broj postova : 1270
Godina imam : 36
Prebivalište : zagreb
Vozim : dragstar 1100
Na forumu od : 24.04.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 18:48

katastrofa....mislim, kaj rec!!!
pa kaj nije svrha susreta, okupljanje u miru, druzenje, upoznavanje, razmjene iskustava i prije svega dobronamjerna zabava????!!!!
pa ocito da na nekim mjestima to i nije....

koja onda svrha da takvi organiziraju takve susrete??
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 19:01

mikogo je napisao/la:
U zadnjih 2-3 godine ne odlazim više na susrete. Razlozi su između ostalog da svaka grupica tojest klub misli da može orgnizirati susret. Kao prvo, kada sam organizirao susrete nikada nisam dozvolio da članovi našeg kluba piju. Kao drugo bili smo si sami security. Ima više razloga za to.
Bajker nije onaj tko si stavi motor među noge i prdi okolo. Bajker je stil života koji većina takvih takozvanih motorista uopće ne kuži.
U zadnje 2-3 godine se događaju i kojekave šore i razbijanja, krađe i.t.d.
Toga će nažalost biti sve više i više jer smo dozvolili da nam prdonje iz vanjskog svijeta kroje politiku klubova u hrvatskoj.

svaka cast
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
lavica
cro chopper forum
cro chopper forum
lavica


Broj postova : 791
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb-Stenjevec
Vozim : više ništa
Na forumu od : 13.05.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 19:11

E moj Chinaski, neopisivo mi je žao kaj si proživio to kaj jesi. Sad
I neopisivo mi je drago kaj si to preživio. Smile
Jer i za jedno i za drugo trebalo ti je puno živaca, a vjerujem i samokontrole.
No to je ono: ima ljudi sa velikim LJ i sa malim lj, ima bajkera sa velikim B i sa malim b. Vjerujem da je onih s velikim slovima više, oni su tu uvijek i za njih se sve isplati, a na one s malim naletiš, preskočiš ili zaobiđeš i brzo zaboraviš gorak okus u mislima.
Pozdrav
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 19:37

Upravo sam se vratio sa susreta Wildstara u Thale - Njemacka. Bilo je oko 400 motora, iz Njemacke, Belgije, Nizozemske, Luxemburga,Austrije Svicarske i naravno ja (hr)trajalo je 3 dana. Kacige su stalno bile na motorima, kao i rukavice, jakne itd.... supruga od jednog bajkera ostavila tasnicu sa novcanikom i dokumentima , sve uredno vraceno, nikom nista nije nestalo... Ovo sto se u Petrinji desilo je stvarno sramota, isto tako citao sam da su negdje zastitari pretukli bajkera jer se rukovao sa bendom i tako presao traku koja je bila postavljena oko bine (nisam siguran ali mislim u Brodu).... Sramota!!!! unaprijed znam da necu nikada otici u Petrinju na Moto-susret , srecom postoje forumi gdje se moze procitati kako negativno , tako i pozitivno o klubovima i susretima.
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 20:02

Za ovo nemam jednostavno komentara. Sramota!!!

_________________
Kako da sanjam o budućnosti, kad svi oko mene hrču?!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 20:07

....stvarno mi je žao što si to "preživio", a sada mi je još draže što sam odustao od Petrinje i s pravom ekipom bio dragi gost kod pravih bikera:

MK RĐAVA ŠKLJOCA


Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. B293D5A7-9D50-5C44-BBD4-4C31A7D8C048_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
skullseek
man
man
skullseek


Broj postova : 45
Godina imam : 49
Prebivalište : Slav. Brod
Vozim : Suzuki GS500
Na forumu od : 06.03.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 20:14

Rocker je napisao/la:
Ovo sto se u Petrinji desilo je stvarno sramota, isto tako citao sam da su negdje zastitari pretukli bajkera jer se rukovao sa bendom i tako presao traku koja je bila postavljena oko bine (nisam siguran ali mislim u Brodu).... Sramota!!!!
U Brodu. Ali u Brodu članovi nisu u zaštiti nego drugi ljudi. I u Brodu su pokrali sa mnogo skutera i motora sa kojih je lako nešto skinuti. Najviše štop svjetla.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 20:14

Kamikaza je napisao/la:
mikogo je napisao/la:
U zadnjih 2-3 godine ne odlazim više na susrete. Razlozi su između ostalog da svaka grupica tojest klub misli da može orgnizirati susret. Kao prvo, kada sam organizirao susrete nikada nisam dozvolio da članovi našeg kluba piju. Kao drugo bili smo si sami security. Ima više razloga za to.
Bajker nije onaj tko si stavi motor među noge i prdi okolo. Bajker je stil života koji većina takvih takozvanih motorista uopće ne kuži.
U zadnje 2-3 godine se događaju i kojekave šore i razbijanja, krađe i.t.d.
Toga će nažalost biti sve više i više jer smo dozvolili da nam prdonje iz vanjskog svijeta kroje politiku klubova u hrvatskoj.

svaka cast

Podržavam !!!
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 20:22

Dr.Ma$$a je napisao/la:
katastrofa....mislim, kaj rec!!!
pa kaj nije svrha susreta, okupljanje u miru, druzenje, upoznavanje, razmjene iskustava i prije svega dobronamjerna zabava????!!!!
pa ocito da na nekim mjestima to i nije....

koja onda svrha da takvi organiziraju takve susrete??
E VIŠE NIJE !!!
Većina susreta se radi da neki klubovi dokažu da i oni to mogu i da drpe čim veću lovu.
Na susretima u zadnjih nekoliko godina najviše me zabavljala vožnja, a sami susreti su bili
puni proseravanja nekih koji su se došli šminkati ili dokazivati kako su opaki motoristi.
Valjda su gledali previše filmova i misle da takvi moraju biti. Ja volim motor, škvadru koja se sa užitkom vozi, škvadru koja ne gleda na to tko kakav motor vozi. Glavno da vozi i ako stane stanu svi da mu pomognu.Mašina i ljudskost !!!! To je ono u što vjerujem.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 22:32

Moto susrete biram po nekom unutarnjem filingu;
Do sada se još nisam razočarao, dapače bilo je uvijek u granicama :dobro-odlično! Tamo gdje me se baš nije dojmilo, nakon pola sata sam otišao, a gdje mi je bilo super, ostao sam tri dana.
Ima jedna zanimljivost: Sisak, kojem je Petrinja tako reči predgrađe, ima nešto što nema ni jedan grad u Hr.: Bajkersku kuću! Ljudi koji su je osnovali i koji je vode su u mojim očima veliki kao planine! Čine čuda i velika djela, pomažu bajkerima u nevolji, popreave im motor ako treba, nahrane ih smjeste na nočenje...i to sve za dobrovoljni prilog (osim popravka motora, naravno). Dok Petrinja ...jad i sramota!
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 22:51

[/quote]
Ja volim motor, škvadru koja se sa užitkom vozi, škvadru koja ne gleda na to tko kakav motor vozi. Glavno da vozi i ako stane stanu svi da mu pomognu.Mašina i ljudskost !!!! To je ono u što vjerujem.[/quote]

2mikogo
...ponovno si dokazao što si!!! svaka cast
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 23:27

Kad se negdje ne osjećam ugodno i/ili dobrodošao odem. Dobro je znati unaprijed za takva mjesta.
Možda stoji stajalište da neki klubovi rade susrete da se dokažu. Ali, ako se dokazuju u dobrom svjetlu u tome ne vidim ništa loše, dapače.
Za ovo u Petrinji, nemam riječi Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
wild_horse
man
man
wild_horse


Broj postova : 110
Godina imam : 53
Prebivalište : požega
Vozim : napokon hyosung aquila 250
Na forumu od : 19.04.2008

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimened 25 svi 2008, 23:43

isprva mi je bilo puno zao sto nisam mogao otici u petrinju jer imam tamo iz siska dosta prijatelja koje sam htjeo usput posjetit pa tako i BIKER BROTHERS iz safe housa ali sada kada citam ovo siguran sam da nikada necu otici u petrinju na njihov takozvani susret ......
[Vrh] Go down
vstarrider
man
man
vstarrider


Broj postova : 353
Godina imam : 47
Prebivalište : Sarajevo - Rajvosa
Vozim : VStar 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimepon 26 svi 2008, 00:30

treba ovekve stvari reći javno

sramota
[Vrh] Go down
http://www.rajvosa-mc.com
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimepon 26 svi 2008, 06:10

Naravno, niti rijeci o nemilom dogadjaju! Evil or Very Mad
http://www.vecernji.hr/newsroom/zanimljivosti/3089340/showPhotoSerie.do

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Piva
girl
girl
Piva


Broj postova : 395
Vozim : suzuki marauder 250
Na forumu od : 08.11.2007

Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitimepon 26 svi 2008, 08:58

katastrofalna priča Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
volim ići po susretima,al Petrinja me sigurno neće vidjeti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Empty
PostajNaslov: Re: Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.   Petrinjska sramotorijada 23.,24.5. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Petrinjska sramotorijada 23.,24.5.
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Moto susreti-
Forum(o)Bir: