Početna stranicaPretraľnikBIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU

Go down 
+31
Kuma
mih@
Jack
učo_sb
Kingman
Kum
Free Spirit
klesoo
freddie
HD Biker
DavorS
Beatnik
magna
Karlo
One Night Stand
Vjerna Učiteljica
asy
kuna
maxart
merla
GreatJumbo
palomas
Danijel
Deckardcain
Dukes of hazzard
Suhi
Vladek
custom rider
anto
Rocker-C
krampus13
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 09:47

zakone u EU donose birokrati koji su pod utjecajem oko 300injak prijavljenih lobističkih firmi u bruxellesu koje su uglavnom plaćene od velikih tvrtki---znači direktno zakone podređuju velikim igračima, ZA NITI JEDAN ZAKON SE NE raspravlja, samo se potvrdi, toliko o demokraciji!!!

zemlja koja odbije ustav eu(irska) dovede se na rub bankrota i tjera se toliko puta na referendum dok ne prihvati.

...onaj prvi tekst veliki je star oko 2 godine, kad sam prvi put čitao nisam u sve vjerovao, no nakon malo istraživanja shvatio sam da je čovjek u pravu...
FUCK EU! sex

[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 11:31

uco prijatelju. U pravu si da to nije Demokracija jer je podredjena kapitalu, a ne ljudima. Ali reci mi samo jednu demokratsku drzavu ili ustrojstvo gdje to nije tako. Nije li kod nas tako i bez EU? Dakle to ti nije valjan razlog da budes protiv EU (niti da budes ZA). To uopce nije kriterij na kojem trebas graditi svoje misljenje. Tvoj revolt i ogorcenje je ispravno i opravdano, ali sve sto iz toga proizlazi nije rezultat pravilnog razmisljanja jer ..... koji klinac onda jos uvijek radis u ovoj drzavi???? Isto tako, revolt i ogorcenje zbog toga sto ce se nekom tamo sasvim trecem time puniti džepovi je opravdano ali to opet nema veze sa tvojim zivotom i nije razlog da budes niti ZA niti PROTIV EU. Tvoj novac svakako odlazi, kako jucer, tako danas, a tako ce i sutra. Samo je pitanje kome ce on otici. Kako god okrenes otici ce nekome sa kime ti nemas apsolutno nikakve veze. Ako ne ode jednima, otici ce drugima. Tako da ni to nije kriterij na kome treba graditi svoje misljenje. Trebas gledati sta TI osobno imas od toga, a ne graditi stavove tako da se temeljis kako nekome vise ili manje napakostiti, makar uzimanje jednom zlu guras u džepove drugom zlu i opet se sve svodi na isto.Tvoji stavovi, revolt i misljenja (kao i vecine vas u ovoj temi) su podloga, materijal i povod za ove aktualne prosvjede za razdvajanje svijeta politike od svijeta financija, a ne za pitanje ulaska u EU jer se direktno ne doticu EU nego cijeloga svijeta i ne donose nikakve promjene bilo ulaskom ili ne ulaskom u EU.
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 13:36

Kum je napisao/la:
Tice me se i politika secera jer radim u takvoj firmi, a nepobitna je cinjenica da su zaista mnoge secerane u EU zatvorene. OK, nitko nije nigdje spomenuo da je jos vise secerana u istom periodu zatvoreno i izvan EU jer tada ne bi mogli plasiti ljude. Isto tako nije EU zatvorila secerane, nego njihovi vlasnici koji nisu mogli biti konkurentni u pomanjkanju poticaja .... i bla, bla.

O šećeranama konkretno je bilo riječ u jednoj emisiji "Plodovi zemlje" gdje je između ostalog utvrđeno da se šećer proizvodi prema nekim kvotama scratch . I prema tim kvotama bi se kod nas trebale zatvoriti jedna ili dvije šećerane. Rečeno je da to ovisi o pregovaračima znači više politika a manje ekonomija, ali da EU već ima dovoljno šećerana te da ima hrvatske nisu potrebne. Samo mi nije jasno zašto kod šećera onda ne važi tržišno natjecanje? Uglavnom zatvaranje prije ulaska u EU. Razlog: ulazak u EU.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 14:19

mislim da je u svemu važan stav ljudi prema drugim državama i strancima...

recimo, konkretno znam stanje u Španjolskoj...

osamdesetih su Njemci i neki drugi pokupovali masu kuća i vikendica...
i kada je lokalnima bilo dosta stranaca koji se bahate jednostavno su im počeli sustavno pljačkati kuće...
i svako proljeće bi Njemce dočekala provaljena vrata, a neke stvari ih i ne bi dočekale...

također, imam frendove koji su se preselili u Španjolsku, i pokušali tamo naći posao...
dočekao ih je isti odgovor ' A zašto bih ja dao posao tebi, a ne nekom svojem Španjolcu ? '

dakle, strancima se jednostavno pokaže da su dobro došli kada su gosti i turisti...
ali ako misle da se mogu doseliti i pokupiti vrhnje - to ne radi dobar

[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 17:24

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/eu/hrvatska_postaje_provincija_posrnulog_carstva_s_cetiri_haska_suda/383503.html
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 20:24

GreatJumbo je napisao/la:

O šećeranama konkretno je bilo riječ u jednoj emisiji "Plodovi zemlje" gdje je između ostalog utvrđeno da se šećer proizvodi prema nekim kvotama scratch . I prema tim kvotama bi se kod nas trebale zatvoriti jedna ili dvije šećerane. Rečeno je da to ovisi o pregovaračima znači više politika a manje ekonomija, ali da EU već ima dovoljno šećerana te da ima hrvatske nisu potrebne. Samo mi nije jasno zašto kod šećera onda ne važi tržišno natjecanje? Uglavnom zatvaranje prije ulaska u EU. Razlog: ulazak u EU.

Secer se ne proizvodi po kvotama nego se izvozi u EU po kvotama cime se stite europske secerane koje su jos u sustavima drzavnih poticaja. Radi se o seceru dobivenom iz secerne repe jer je to strateska i poticajna grana privrede u EU. Proizvesti mozemo koliko god zelimo ali izvesti u EU smijemo 180000 t godisnje. Sve ostalo sto proizvedemo smijemo plasirati na vlastito ili neko neeuropsko trziste. Isto tako zabranjen je uvoz sek. secera u EU (to je secer proizveden iz drugih sirovina kao sto je npr. secerna trska). Na taj nacin takodjer EU stiti svoje secerane. Mi takodjer rafiniramo secer iz secerne trske ali ga ne izvozimo u EU nego ga plasiramo samo na domace i okolna neeuropska trzista. Svako zrno "bijelog" secera (od repe) koje proizvedemo mi izvezemo u EU. Ono cega se bojimo je to da ce se kvote ulaskom u EU jos vise smanjiti i da ce nam proizvodni kapaciteti biti veci nego ce EU norma dozvoljavati plasman, a proizvodnja ce biti preskupa da bi se plasirao u drzave 3. svijeta sto znaci neisplativost.

Zatvaranje secerana kao uvijet ulaska u EU (gledao sam i ja istu emisiju) je budalastina. To moze biti posljedica odredjenih normi ili kvota, a ne uvjet. Ali kao sto sam napisao u nekom prijasnjem postu. Sve sto nam se servira servira nam se na nacin kako to netko drugi zeli, a mi to onda shvacamo tako kako shvacamo ....... sve pogresno, krivo i iz krivih pobuda. Dakle ulaskom u EU moguce je da bismo mozda usli u sustav poticaja kao ostale clanice, a recimo poticaj bi dobijale jedna ili 2 najbolje secerane. Isto tako kvota bi limitirala plasman, a time i proizvodnju pa "Ostale secerane" zbog toga ne bi mogle odrzati konkurentnost i vjerovatno bi se zatvorile. I to je taj bauk EU nad kojim strepimo i koji je nama "malima" predstavljen kao "uvjet za ulazak je zatvaranje secerana". Nazalost, nitko nije spomenuo da nas slican scenarij ceka ako i ne udjemo u EU jer onda cijela prica o zastrasivanju pada u vodu, a od naroda se prave budale (kao i sada, ali onako puno ociglednije).
[Vrh] Go down
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 21:08

"...jedno od ključnih pitanja na predmetnoj debati koje je ostalo neodgovoreno bilo je usmjereno na činjenicu da Hrvatski sabor ne posjeduje prijevod Lisabonskog sporazuma....." tako nazivaju ustav EU jer ljepše zvuči jer kao ne napad ustav pojedinih zemalja

po cijeloj RH vise zastave EU, a mi nismo dio EU, a tko je donio odluku da se te zastave izvjese-- mili nam IVEK K(s)ANADER za tko zna koliko milijunčića provizije neke lobističke agencije ... a zapravo je protuzakonito bilo izvjesiti bilo kakvu zastavu na zgradu bilo koje državne institucije osim nacionalne!---i sve ovo veli član euro parlamenta koji je prokuljio kako nas hebu u mali mozak
jooooj mila majko kaki glupi ljudi nas vode!!!! puca1 puca1 puca1
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimepet 28 lis 2011, 23:04

Kum je napisao/la:
GreatJumbo je napisao/la:

O šećeranama konkretno je bilo riječ u jednoj emisiji "Plodovi zemlje" gdje je između ostalog utvrđeno da se šećer proizvodi prema nekim kvotama scratch . I prema tim kvotama bi se kod nas trebale zatvoriti jedna ili dvije šećerane. Rečeno je da to ovisi o pregovaračima znači više politika a manje ekonomija, ali da EU već ima dovoljno šećerana te da ima hrvatske nisu potrebne. Samo mi nije jasno zašto kod šećera onda ne važi tržišno natjecanje? Uglavnom zatvaranje prije ulaska u EU. Razlog: ulazak u EU.

Secer se ne proizvodi po kvotama nego se izvozi u EU po kvotama cime se stite europske secerane koje su jos u sustavima drzavnih poticaja. Radi se o seceru dobivenom iz secerne repe jer je to strateska i poticajna grana privrede u EU. Proizvesti mozemo koliko god zelimo ali izvesti u EU smijemo 180000 t godisnje. Sve ostalo sto proizvedemo smijemo plasirati na vlastito ili neko neeuropsko trziste. Isto tako zabranjen je uvoz sek. secera u EU (to je secer proizveden iz drugih sirovina kao sto je npr. secerna trska). Na taj nacin takodjer EU stiti svoje secerane. Mi takodjer rafiniramo secer iz secerne trske ali ga ne izvozimo u EU nego ga plasiramo samo na domace i okolna neeuropska trzista. Svako zrno "bijelog" secera (od repe) koje proizvedemo mi izvezemo u EU. Ono cega se bojimo je to da ce se kvote ulaskom u EU jos vise smanjiti i da ce nam proizvodni kapaciteti biti veci nego ce EU norma dozvoljavati plasman, a proizvodnja ce biti preskupa da bi se plasirao u drzave 3. svijeta sto znaci neisplativost.

Zatvaranje secerana kao uvijet ulaska u EU (gledao sam i ja istu emisiju) je budalastina. To moze biti posljedica odredjenih normi ili kvota, a ne uvjet. Ali kao sto sam napisao u nekom prijasnjem postu. Sve sto nam se servira servira nam se na nacin kako to netko drugi zeli, a mi to onda shvacamo tako kako shvacamo ....... sve pogresno, krivo i iz krivih pobuda. Dakle ulaskom u EU moguce je da bismo mozda usli u sustav poticaja kao ostale clanice, a recimo poticaj bi dobijale jedna ili 2 najbolje secerane. Isto tako kvota bi limitirala plasman, a time i proizvodnju pa "Ostale secerane" zbog toga ne bi mogle odrzati konkurentnost i vjerovatno bi se zatvorile. I to je taj bauk EU nad kojim strepimo i koji je nama "malima" predstavljen kao "uvjet za ulazak je zatvaranje secerana". Nazalost, nitko nije spomenuo da nas slican scenarij ceka ako i ne udjemo u EU jer onda cijela prica o zastrasivanju pada u vodu, a od naroda se prave budale (kao i sada, ali onako puno ociglednije).

i toliko otkupa nam garantiraju, ukoliko ne raspolazem krivim informacijama...

učo_sb je napisao/la:

jooooj mila majko kaki glupi ljudi nas vode!!!! puca1 puca1 puca1

pa ne znam bas tko je tu lud????
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
mih@
man
man
mih@


Broj postova : 389
Godina imam : 40
Prebivalište : Zagreb
Vozim : KLE 500
Na forumu od : 06.03.2009

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 00:10

klesoo je napisao/la:
prvi i mozda najjaci razlog zasto NE u EU je to sto nam je "socijalisticko samoupravljanje" duboko u kostanoj srzi. Jednostavno smo nauceni nista ne raditi, a imati, pa mozda i ukrasti.... Slicno je u svim bivsim socijalistickim zemljama.

Ja osobno ne vidim razliku kad me "izrabljuje" npr. Austrijanac koji mi je zaposlio zenu, ili neki nas covjek. Uostalom, pekari, cevapdzije, burekari, nakupci na trznicama, zlatari i sl. isto tako nisu "domaci" ljudi, pa o njima ne pricamo nista lose. Cak stovise, i oni cesto zaposljavaju (pokraj svojih "zemi") i nas zivalj.

Kada Hrvati ne bi bili picke, pizde, gnjide i smradovi, ja bih se borio protiv ulaska u EU, ali obzirom da smo tako jadni i jalni, onda cu gledati da moja djeca budu u nekoj izrabljivackoj "konfederaciji" s postenim i sposobnim ljudima.

btw. ulazak u EU nikako ne odgovara lezilebovicima, ali sposobnim, obrazovanim i vrijednim ljudima odgovara.

ajd, zivjeli vi meni i dao vam Bog da svi vozite HD kupljen u EU!



dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 00:14

"][quote="klesoo"]

Kada Hrvati ne bi bili picke, pizde, gnjide i smradovi, ja bih se borio protiv ulaska u EU, ali obzirom da smo tako jadni i jalni, onda cu gledati da moja djeca budu u nekoj izrabljivackoj "konfederaciji" s postenim i sposobnim ljudima.

btw. ulazak u EU nikako ne odgovara lezilebovicima, ali sposobnim, obrazovanim i vrijednim ljudima odgovara.

Cijela ljudska rasa je ovo kaj ti inputiraš Hrvatima samo u razvijenom svijetu postoji ajmo reć pravedan i učinkovit sustav kazni pa se to tamo far far away ne osjeti kao tu kod nas jer tamo nema po babi i po stričevima ko kod nas. A najjače mi je to da smo mi kao nacija jalni na nečiji uspjeh,demagogija samo tako.

[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 03:22

Kum je napisao/la:
GreatJumbo je napisao/la:

O šećeranama konkretno je bilo riječ u jednoj emisiji "Plodovi zemlje" gdje je između ostalog utvrđeno da se šećer proizvodi prema nekim kvotama scratch . I prema tim kvotama bi se kod nas trebale zatvoriti jedna ili dvije šećerane. Rečeno je da to ovisi o pregovaračima znači više politika a manje ekonomija, ali da EU već ima dovoljno šećerana te da ima hrvatske nisu potrebne. Samo mi nije jasno zašto kod šećera onda ne važi tržišno natjecanje? Uglavnom zatvaranje prije ulaska u EU. Razlog: ulazak u EU.

Secer se ne proizvodi po kvotama nego se izvozi u EU po kvotama cime se stite europske secerane koje su jos u sustavima drzavnih poticaja. Radi se o seceru dobivenom iz secerne repe jer je to strateska i poticajna grana privrede u EU. Proizvesti mozemo koliko god zelimo ali izvesti u EU smijemo 180000 t godisnje. Sve ostalo sto proizvedemo smijemo plasirati na vlastito ili neko neeuropsko trziste. Isto tako zabranjen je uvoz sek. secera u EU (to je secer proizveden iz drugih sirovina kao sto je npr. secerna trska). Na taj nacin takodjer EU stiti svoje secerane. Mi takodjer rafiniramo secer iz secerne trske ali ga ne izvozimo u EU nego ga plasiramo samo na domace i okolna neeuropska trzista. Svako zrno "bijelog" secera (od repe) koje proizvedemo mi izvezemo u EU. Ono cega se bojimo je to da ce se kvote ulaskom u EU jos vise smanjiti i da ce nam proizvodni kapaciteti biti veci nego ce EU norma dozvoljavati plasman, a proizvodnja ce biti preskupa da bi se plasirao u drzave 3. svijeta sto znaci neisplativost.

Zatvaranje secerana kao uvijet ulaska u EU (gledao sam i ja istu emisiju) je budalastina. To moze biti posljedica odredjenih normi ili kvota, a ne uvjet. Ali kao sto sam napisao u nekom prijasnjem postu. Sve sto nam se servira servira nam se na nacin kako to netko drugi zeli, a mi to onda shvacamo tako kako shvacamo ....... sve pogresno, krivo i iz krivih pobuda. Dakle ulaskom u EU moguce je da bismo mozda usli u sustav poticaja kao ostale clanice, a recimo poticaj bi dobijale jedna ili 2 najbolje secerane. Isto tako kvota bi limitirala plasman, a time i proizvodnju pa "Ostale secerane" zbog toga ne bi mogle odrzati konkurentnost i vjerovatno bi se zatvorile. I to je taj bauk EU nad kojim strepimo i koji je nama "malima" predstavljen kao "uvjet za ulazak je zatvaranje secerana". Nazalost, nitko nije spomenuo da nas slican scenarij ceka ako i ne udjemo u EU jer onda cijela prica o zastrasivanju pada u vodu, a od naroda se prave budale (kao i sada, ali onako puno ociglednije).

Evo da imamo i konkretan primjer na kojemu možemo pokazati kako se plaše ljudi! To spada u kategoriju "moj prijatelj meni reko" i sl.! Bohmann Bohmann
Eto, prvo je napisano nešto što je naizgled vrlo slično istini al dijametralno suprotno od prave istine! A onda pročitamo i istinu (vrlo rijetko) koja je nešto sasvim drugo!

P.S. Kume, ti te sve postove napisao na mobitelu? affraid
[Vrh] Go down
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 11:07

Ima se para,mob sa dvije tipkovnice..
Eh Kumeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy slinim
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 12:48

freddie je napisao/la:

Cijela ljudska rasa je ovo kaj ti inputiraš Hrvatima samo u razvijenom svijetu postoji ajmo reć pravedan i učinkovit sustav kazni pa se to tamo far far away ne osjeti kao tu kod nas jer tamo nema po babi i po stričevima ko kod nas. A najjače mi je to da smo mi kao nacija jalni na nečiji uspjeh,demagogija samo tako.

k vragu, pa nije sve crno-bijelo. Postoji i bezbroj sivih nijansi....
Nema te nacije ili rase bez sljama, a isto tako ni bez finih ljudi!
Ali, ali... kada gledas neku naciju u cijelosti i usporedis s nekom drugom, onda se uocavaju razlike. I to bitne. Jednostavno nisu svi jednako imucni, jednako obrazovani, religiozni, vrijedni, jalni, skrti ...

Iako ZNAM da je ulazak u EU "prvo zobi, onda bic", iako ni ja bas ne zelim uletiti grlom u jagode, moram razmisljati o buducim narastajima. Hoce li biti uz civilizirani svijet (iako ni to vise nije kao sto je bilo) ili ce ostati izolirani na rubu civilizacije.

Pogledaj npr. Austrijance, ljudi generacijama drze neki pansion ili ducan i cijela obitelj radi i to drze kao stoljetni obiteljski biznis. Kod nas lik sazida stracaru (bez gradjevinske dozvole, znaci bez placanja pristojbi za siru drusvenu zajednicu) i u nezavrsenom objektu nabija cijene turistima, sve u zelji za brzom zaradom.
Da se kojim slucajem nisu pojavili trgovacki megacentri i samoposluge, pitao bih te gdje i koliko bi placao kojekakve stvarcice.

Jedan prekrasan primjer nam stize iz Bistre (iza Sljemena): sjedi lik u birtiji, komentira dotepene Bosance i izmedu ostalog kaze: "Jebal im vrak mater, kaj su se nakotili..."
Nisam mogao sutiti, pa sam ga pitao tko je tim bosancima prodao zemlju, kuce...??? Bili su dobri dok su placali, a sada, kada se lova popila kroz gemiste i pivu, sada bosancima jebal vrag mater...!

[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 12:52

Ovo sa zatvaranjaem šećerana je samo jedna stvar u nizu koje će se pozatvarati...fora je da se mi nećemo ravnopravno tržišno natjecati s ostalim zemljama članicama EU, uostalom, nismo dovoljno gospodarski jaki da to možemo, a koliko možemo odredit će nam netko drugi pa će se dogoditi da ćemo prislino uvoziti europsko smeće, dok će naša proizvodnja svega/bilo čega propadati.

[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 12:54

Odgovorno tvrdim da su na cijeom svijetu ljudi zapravo ovce za sisanje!!!
jedina razlika je u pastiru! Brizni pastir pomuze ovcu, osisa do gole koze i onda spremi u topu stalu, nahrani napoji....
Koda nas pastir (bolje reci coban) pomuze, osisa do gole koze i baci na livadi, u snijeg, na milost i nemilost - vukovima!
Wink


Zadnja promjena: klesoo; sub 29 lis 2011, 13:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 12:59

Vjerna Učiteljica je napisao/la:
Ovo sa zatvaranjaem šećerana je samo jedna stvar u nizu koje će se pozatvarati...fora je da se mi nećemo ravnopravno tržišno natjecati s ostalim zemljama članicama EU, uostalom, nismo dovoljno gospodarski jaki da to možemo, a koliko možemo odredit će nam netko drugi pa će se dogoditi da ćemo prislino uvoziti europsko smeće, dok će naša proizvodnja svega/bilo čega propadati.


micek, kome cemo prodati secer ako nas EU odjebe? Mislis da ce hrvatski trgovinski lobi odustati od uvoza kineskog smeca, samo da bi u RH opstala proizvodnja - preskupih gluparija???

btw. secerana je macji kasalj u odnosu na brodogradnju, pa nasi papci opet nemaju i ne znaju kako zadrzati posao!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 13:23

....sve mi se cini da sam neke svoje stavove vec napisao ovdje What a Face ... https://cro-chopper.forumcroatian.com/t11083-pitanje-eu-da-ili-ne
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 16:20

Kum je napisao/la:
GreatJumbo je napisao/la:

O šećeranama konkretno je bilo riječ u jednoj emisiji "Plodovi zemlje" gdje je između ostalog utvrđeno da se šećer proizvodi prema nekim kvotama scratch . I prema tim kvotama bi se kod nas trebale zatvoriti jedna ili dvije šećerane. Rečeno je da to ovisi o pregovaračima znači više politika a manje ekonomija, ali da EU već ima dovoljno šećerana te da ima hrvatske nisu potrebne. Samo mi nije jasno zašto kod šećera onda ne važi tržišno natjecanje? Uglavnom zatvaranje prije ulaska u EU. Razlog: ulazak u EU.

Secer se ne proizvodi po kvotama nego se izvozi u EU po kvotama cime se stite europske secerane koje su jos u sustavima drzavnih poticaja. Radi se o seceru dobivenom iz secerne repe jer je to strateska i poticajna grana privrede u EU. Proizvesti mozemo koliko god zelimo ali izvesti u EU smijemo 180000 t godisnje. Sve ostalo sto proizvedemo smijemo plasirati na vlastito ili neko neeuropsko trziste. Isto tako zabranjen je uvoz sek. secera u EU (to je secer proizveden iz drugih sirovina kao sto je npr. secerna trska). Na taj nacin takodjer EU stiti svoje secerane. Mi takodjer rafiniramo secer iz secerne trske ali ga ne izvozimo u EU nego ga plasiramo samo na domace i okolna neeuropska trzista. Svako zrno "bijelog" secera (od repe) koje proizvedemo mi izvezemo u EU. Ono cega se bojimo je to da ce se kvote ulaskom u EU jos vise smanjiti i da ce nam proizvodni kapaciteti biti veci nego ce EU norma dozvoljavati plasman, a proizvodnja ce biti preskupa da bi se plasirao u drzave 3. svijeta sto znaci neisplativost.

Zatvaranje secerana kao uvijet ulaska u EU (gledao sam i ja istu emisiju) je budalastina. To moze biti posljedica odredjenih normi ili kvota, a ne uvjet. Ali kao sto sam napisao u nekom prijasnjem postu. Sve sto nam se servira servira nam se na nacin kako to netko drugi zeli, a mi to onda shvacamo tako kako shvacamo ....... sve pogresno, krivo i iz krivih pobuda. Dakle ulaskom u EU moguce je da bismo mozda usli u sustav poticaja kao ostale clanice, a recimo poticaj bi dobijale jedna ili 2 najbolje secerane. Isto tako kvota bi limitirala plasman, a time i proizvodnju pa "Ostale secerane" zbog toga ne bi mogle odrzati konkurentnost i vjerovatno bi se zatvorile. I to je taj bauk EU nad kojim strepimo i koji je nama "malima" predstavljen kao "uvjet za ulazak je zatvaranje secerana". Nazalost, nitko nije spomenuo da nas slican scenarij ceka ako i ne udjemo u EU jer onda cijela prica o zastrasivanju pada u vodu, a od naroda se prave budale (kao i sada, ali onako puno ociglednije).

Onda, ako sam dobro shvatio zatvaranje nam prijeti bez obzira na ulazak u EU? Neke stvari su mi sad jasnije. dobar

Inače moram priznati da zasad ja osobno nisam niti protiv ulaska u EU niti za ulazak. Mišljenje o svemu tome mi se tek treba formirati.
[Vrh] Go down
Lenči
man
man
Lenči


Broj postova : 187
Godina imam : 36
Prebivalište : Čakovec
Vozim : Harley Davidson 883 low
Na forumu od : 19.09.2010

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 18:20

danijel slazem se s tobom,uzeo sam si vremena i pročitao sve!
baš sam neki dan pričao s šefom, i priča mi on o jednom zanimljivom zakonu kojeg je RH morala potpisati ,a o kojem se ništa ne priča, a to je da svi strani ulagači koji dolaze iz eu u RH ako propadnu hrvati će morati vratiti uloženi novac! to je kako sam ja zapamtio taj zakon ako neko zna bolje objasniti bilo bi mi drago! al opčenito sam protiv eu od prvog trena al sad je gotovo sad nemožemo ništa drugo nego ući u eu jer su nas skinuli do kraja ,sad smo njihovi! jedino ak se unija raspadne!

https://www.youtube.com/watch?v=z9nVvi1oAR8 nemoj me
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 18:28

Meni je ova rasprava malo bez veze, tak i onak kad uđemo u EU u roku od 6 mj. unija se raspada , a kao glavni krivac za raspad jednoglasno će biti RH.
Nema toga kaj mi ne možemo raz sex na brzinu.
dancingbanana
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 18:29

GreatJumbo je napisao/la:

Onda, ako sam dobro shvatio zatvaranje nam prijeti bez obzira na ulazak u EU? Neke stvari su mi sad jasnije. dobar

U sustini, da. EU otvara jedna, a zatvara druga vrata. Neke procese moze ubrzati, a neke usporiti. Moje je misljenje da ce EU rastucoj i zdravoj indistriji ubrzati rast (otvoriti vrata za tu mogucnost), a truloj i posrnuloj ubrzati slom (zatvoriti vrata za produljenje agonije). Sve to figurativno receno. Nazalost, kod nas je puno trulezi i zbog toga se nesto vise bojimo tog ulaska u EU. Opravdano.

[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimesub 29 lis 2011, 18:42

zed12 je napisao/la:
Meni je ova rasprava malo bez veze, tak i onak kad uđemo u EU u roku od 6 mj. unija se raspada , a kao glavni krivac za raspad jednoglasno će biti RH.
Nema toga kaj mi ne možemo raz sex na brzinu.
dancingbanana

dobar
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitimened 30 lis 2011, 05:10


Hrvatska, Italija,Portugal i Grčka --- cili EU ZBRČKA glup glup glup
[Vrh] Go down
Sponsored content





BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU   BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BIKERSKA POTPORA EKIPI PROSVJEDNIKA NE U EU
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» David Mann - bikerska legenda
» pozdrav ekipi
» pozdrav ekipi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: