Početna stranicaPretraľnikOvako je moj Virago izgledao - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Ovako je moj Virago izgledao

Go down 
+7
maxart
Vladek
swileni
klesoo
Zmija
nikomil1
emirharley
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 13:32

vidim Emir je opet uspio zakuhati glup glup glup

ovaj put ću se složiti sa Klessom Wink

Ako se svjesno idu utrkivati vrhunski vozač na Viragu i jako dobar vozač na R1, na cesti koja ima bar malo pravaca (100 - 150 m) virago nema šanse.
Zašto sam podvukao svjesno?
Skoro svaki dan viđam vozače na motorima tipa er5 koji na semaforu stisnu gas i odjure, i vjerojatno, bar neki od njih misle "neka ovaj čoperaš/resičar vidi kako ide pravi motor"... kad bi se išao utrkivati s njim, (na warrioru) ga semafor-semafor ostavljam par dužina motora... znači za utrku je potrebno (bar) dvojica. Wink


_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 13:51

kakvi ste vi likovi,o cem vi brijete..?meni je smijesno uopce usporedivat ta 2 motora,R1 ima i bolji ovjes,ciklistiku,kocnice,okretni moment,snagu,ma sve...sa viragom ces u zavoju vrlo brzo dosegnut svoj limit,dok je ulazak u zavoje sa R-om obicna zajebancija...ne kazem da je virago los motor,to nitko ovdje nije rekao,nego je jednostavno besmisleno usporedivat chopper sa R-om...chopper ima svojih prednosti nad R-om,al to nikako nije brzina i vozne osobine...uostalom,netko je spomenuo okladu,ja se zelim kladit Very Happy Wink


i da,neki dan se vracam ja iz Siska,autom,vozim iza tipa sa R-om 600ccm,neki suzuki...tip vozi trebu,laganini 50,meni se kosa dize na glavi puca1 ,al ajde,naseljeno je,mozda se boji policija ...izmedu 53nje i Siska ima jedna fina ravnica di mozes pricepit i 200 ak os,no tip se i dalje vozi 50,ja gledam i ne vjerujem,laganini zmigavac i po plinu...kasnije cujem da je decko kupio motor prije dan-dva i da se tek uci vozit,jos nema ni vozacku Shocked ...sad,takvoga bi ja i sa Venox-om oprao a di sa viragom...no nisu svi takvi,u 53nji najvise i ima R-ova i Naked-a,najaktualniji su koliko sam skuzio,i ima tipova koji se stvarno voze,tako da R nije samo za od kuce do birtije Wink ,kako za koga
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 13:52

Ne znam sta ste se uhvatili ovoga k'o pijani plota, od nevazne teme ispade esej, nisam isao dokazivati da je Virago brzi od R1, samo sam zelio naglasiti pokretljivost, ciklistiku i kvalitetu ovoga motora u odnosu na neke druge prosjecne. A u rukama dobrog vozaca, los motor svakako ne daje dobar odaziv, jer - ne moze, a u rukama dobrog vozaca, dobar motor moze nesto i da ponudi, a zelio sam naglasiti da je Virago dobar motor. Nista senzacionalno.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 13:56

Emire, tko je shvatio, shvatio je od prve - ko nije, taj ni neće.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 13:57

emirharley je napisao/la:
Ne znam sta ste se uhvatili ovoga k'o pijani plota, .

Šta se sad žališ????
jesi li htio zakuhati forum ili ne?

Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 14:02

Virago------"ipak je to Yamaha",rekla bi jedna nasa forumska legenda dobar Very Happy

sta ste se uhvatili covjeka,on je nostalgican,sjeca se stare masine i naravno da ce ga pohvaliti,a vi nagarili Evil or Very Mad

[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimeuto 11 lis 2011, 14:44

btw emire,Yamaha je lijepa,samo,mogao si stavit jos koju sliku,s prednje strane da se ako imas dobar
[Vrh] Go down
viba
man
man
viba


Broj postova : 11
Godina imam : 72
Prebivalište : BiH Tuzla
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 06.10.2011

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimečet 13 lis 2011, 22:06

Bosqeto je napisao/la:
Virago------"ipak je to Yamaha",rekla bi jedna nasa forumska legenda dobar Very Happy

sta ste se uhvatili covjeka,on je nostalgican,sjeca se stare masine i naravno da ce ga pohvaliti,a vi nagarili Evil or Very Mad

Konačno, smanjiste gas, , već ste svi bili u crvenom ili ja dok sam čitao.
Nije mi jasno, zašto poredite nešto što nema smisla,
eRa-pilu i Chopera-cruisera-nikeda.
Razlika između njih je očita, kao i između nas koji ih vozima.
Brzaneri "kako ih nazivate već" su ok momci, ali znam i da smo i mi koji nismo "brzaneri", sasvim OK momci "il starci-kako nas neki nazivaju"
Jedna je stvar ćinjenica od 2008 su moji prodali 15 pila (eRova) Suzuki 1 x 750, 1x 600 i 13 x 1000.
Vjerovali ili ne, samo jedna GSX R 1000 se nije vratila, kako vratila.
Pa svi su došli po: oklope, ručke. plastike, vilice,rezervare itd.........
Isto tako prodano 12 Bking-ova, do danas se jedan (1) razbio..../ velika šteta 3000€
Intrudera, nemam pojima do ove sezone 12-15 kom i samo je jedan polupan, bubno ga "Golf dvojka". /štete 1000€ cca.
V-strom, ni jedan još nema pad, GSR ni jedan još nema pad, Burgman isto ni jedan itd.......br. prodanih je ne bitan.
Eto možda Vam ovo nešto govori.
"ja nemam pojima što neki lete, a neki ne lete"
Da su skuteri i pile jedini na cesti, moja raja ne bi bili motoristi.
viba
[Vrh] Go down
http://www.autoplin-viba.ba
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimesri 19 lis 2011, 20:30

swileni je napisao/la:
btw emire,Yamaha je lijepa,samo,mogao si stavit jos koju sliku,s prednje strane da se ako imas dobar

Evo je jos jedna slicica, ovaj put bez "tovara":

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Virago1


P.S.
Nagradno pitanje: da li netko prepoznaje lokaciju gdje je ovo snimljeno (ovo je jedna zaista sentimentalna lokacija za sve bikere iz regije), pa ako prepozna, a uz to zna i serijski broj CD-a koji upravo slusam, ima besplatno nagradno putovanje za dvoje u London!
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimesri 19 lis 2011, 21:19

eee stvarno je London............daleko nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimesri 19 lis 2011, 21:37

emirharley je napisao/la:

P.S.
Nagradno pitanje: da li netko prepoznaje lokaciju gdje je ovo snimljeno (ovo je jedna zaista sentimentalna lokacija za sve bikere iz regije), pa ako prepozna, a uz to zna i serijski broj CD-a koji upravo slusam, ima besplatno nagradno putovanje za dvoje u London!

Bosna!

jel idem u London? pliz pliz pliz!!!!!!!!

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimesri 19 lis 2011, 21:39

Idemo odlucno: "legendarni" bungalovi u pozadini sa "legendarnim" griljama/vratima.......... Question Question Question
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimečet 20 lis 2011, 00:01

emirharley je napisao/la:


Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Virago1


svidja mi se sofersajbna. windshield ili kako vec. jel to original od jamahe ili si napasirao neki XY... kako da ga trazim i koliko bi takvo nesto kostalo?

stavio bi to na spydera ako je finansiski i tehnicki moguce
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitimečet 20 lis 2011, 09:41

Prijatelju, ovo je motocikl i vjetrobran iz proslog stoljeca, a taj vjetrobran sam kupio - sjecam se - u jednoj maloj prodavnici u jednom selu pokraj Frankfurta (M) u Njemackoj, pa samim time, ovaj podatak ti nista ne znaci. Danas na trzistu postoji veliki broj aftermarket vjetrobrana, pa vjerujem da ne bi trebalo biti problem nabaviti jedan za tvoj motor, ako ne preko Louisa ili Hein Gericke, onda svakako putem e-Baya.

Sretno.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sponsored content





Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovako je moj Virago izgledao   Ovako je moj Virago izgledao - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovako je moj Virago izgledao
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yamaha Virago 750, Virago 125
» Ovako "disu" bikeri u Brazilu
» virago 250
» virago 535

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: