Početna stranicaPretraľnikmoje prvo brdo 610RegistracijaLogin

 

 moje prvo brdo

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimesub 01 lis 2011, 21:42

napokon je svanija i taj dan kad san triba probiti njufer na makadamu. i to mi se desilo baš na rođendan. osjeća san se ka curica kad nakon godina čekanja dobije barbiku.
nije to nikakvo putovanje i nema se tu šta pisati, ali se bome ima šta osjetiti. dan možda i prevruć, a ja u kožnoj jaketi u strahu od pada
krenija san na krtolin , brdo poviše šibenika, s tim da nisam znao cestu niti di se cesta nalazi. krenija sa "po sluhu" i uspija od prve. u početku je bilo sve ok, penjanje uzbrdo do dobro utabanom makadamu koji svakodnevno prolaze kamioni. vrlo brzo sam došao i do treće brzine. čak sam i na nogama vozio kad bi prolazio neravniji teren. međutim kad sam prošao kamenolom , makadam je postao malo "dublji" a uzbrdica veća. tu sam se prvi put i ukopao. bez nervoze, malonaprid malo natrag uspija sam se izvuči. pri povratku sam lako vidio taj trag. da se nebi opet desilo ukapanje , podiga san za nokat brzinu. malo je valjalo, par puta san se odgurnija nogon , ali san uspija bez pada doći do vrha.
na putu natrag , nikako da se sitim kojom se kočnicom nesmi kočiti , pa sam lagano kočio s obje. par klizanja, par odgurivanja i sašao sam s makadam bez pada. bravo ja.

više nikad neće biti prvi put, ostaju mi samo sjećanja i fotke

moje prvo brdo 13z33it

moje prvo brdo 2z71ye0

moje prvo brdo Qy9yy1

moje prvo brdo 21m5f6u

moje prvo brdo 1znvabo

moje prvo brdo Kcjipy

moje prvo brdo 2ef8bjo
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimesub 01 lis 2011, 22:47

Što sve čovik neče učinit da izbjegne platit cuga za ročkaš tongue

[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimesub 01 lis 2011, 23:07

Izdajico! nemoj me glup chopper rules
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Brzi
man
man
Brzi


Broj postova : 367
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki ZR-7
Na forumu od : 12.05.2008

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimesub 01 lis 2011, 23:12

Bravo Magna, tako se to radi! dobar


Fotke su odlične, samo čini mi se kao da imaš neku sjenu na desnoj polovici fotki pa provjeri da nemaš prašine na objektivu ili senzoru.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimesub 01 lis 2011, 23:45

...ajde nek' si i to probao dobar ...ali sve mi se cini da bi ti se moglo svidjeti... dobar3
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimened 02 lis 2011, 08:09

Brzi je napisao/la:
Bravo Magna, tako se to radi! dobar


Fotke su odlične, samo čini mi se kao da imaš neku sjenu na desnoj polovici fotki pa provjeri da nemaš prašine na objektivu ili senzoru.

dobro oko, u unutrašnjosti objektiva je izgleda zrno prašine, trebao bi aparat poslatu u zagren na servis , a uvijek ima nešto za slikati, i to tako već 4 godine. najviše se vidi obako kad se slikaje nebo ili druga jednobojna površina, kad slikajem druge stvari tu mrlju uklopim u nešto pa se ne vidi toliko
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimened 02 lis 2011, 08:10

zanotti je napisao/la:
Što sve čovik neče učinit da izbjegne platit cuga za ročkaš tongue


nakon brda sam se družio sa čak 3 VNa (asy, vedran i antonio)
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitimened 02 lis 2011, 08:12

Safet(y) je napisao/la:
...ajde nek' si i to probao dobar ...ali sve mi se cini da bi ti se moglo svidjeti... dobar3

neće , neboj se












mene to odavno privlači, a sad sam napokon i ispunio tu želju, pa pričao sam ti priču o BMW F800 GS. vrć se vidim na velebitu ako vrijeme dozvoli čak i ubrzo
[Vrh] Go down
Sponsored content





moje prvo brdo Empty
PostajNaslov: Re: moje prvo brdo   moje prvo brdo Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
moje prvo brdo
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moje prvo predstavljanje!
» prvo predstavljanje
» Unos motora iz EU - prvo CoC, onda sve ostalo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: