Početna stranicaPretraľnikcca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja 610RegistracijaLogin

 

 cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Empty
PostajNaslov: cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja   cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Icon_minitimepet 12 kol 2011, 15:07

Davne 2009 god, odlučili smo Doli i ja, motorima kao i uvijek (ona na Kawasakiju EN 500, ja na Guzziju Brevi 750) otići na moto susrete Umag i Slavonski Brod.
U Umag idemo svake godine, u Slavonski Brod još nismo išli ali s obzirom da su gosti rock sastav Uriah Heep (stariji ih se sjećaju iz 70-tih i 80-tih g prošlog stoljeća)...
Nekome bi bio problem to što se susreti održavaju isti vikend, 08-10.05. ali mi smo staari rockeri i bikeri (naravno ne mislim na godine Evil or Very Mad ) pa smo ipak krenuli.
U petak sam radio (tetovirao) do 18h, doma na večeru i iz Rijeke pokret za Umag.
Kao i uvijek (bespotrebno opisivati) u Umagu je bilo super. Klopa, cuga, muzika, prepuno - par tisuća ljudi.


Uploaded with ImageShack.us
Partijali smo do jutra, u jutro natrag za Rijeku ukupno oko +200km.
Radio sam od 10-14h, doma na ručak i oko 15h pokret za Slavonski Brod.
Kako bi uštedjeli koju kunu na gorivu i autocesti, sjeli smo oboje na moj bajk.
Oko 19h smo stigli u Slavonski Brod. Neopisivo! Onaj tko je bio zna. Priča se o oko 30-tak tisuća ljudi.
Organizacija super, kamp super, klopa i cuga po pristupačnim cijenama, Uriah Heep bez premca. Rokačina, vatro igrokaz, sve super!
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]

Do jutra, naravno. Predah uz pakiranje sat vremena i pokret doma.
Napravio sam grešku pa sam popio 2 tablete Claritine-a (protiv alergije) i tri puta zaspao (na sekundu) u vožnji.
Razz raz1
Srećom, tu je bila suvozačica koja je stvar uzela u svoje ruke a ja bajk i sebe prepustio njoj, vezao se natezačem oko sanduka, nakljukao sa 3 dupla expresa i dvije čokolade
i kunjao do G.Kotara gdje me je svježina vratila među žive...
Petak ujutro - nedjelja navečer, cca 900 - 950 km, 60 sati bez prestanka i spavanja.
KREPAT MA NE MOLAT!
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Empty
PostajNaslov: Re: cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja   cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Icon_minitimepet 12 kol 2011, 21:07

Svaka čast vozačici dobar ,lijep đir također Laughing roker
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Empty
PostajNaslov: Re: cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja   cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Icon_minitimesub 13 kol 2011, 09:47

Ti si Supermen . dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Empty
PostajNaslov: Re: cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja   cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Icon_minitimened 14 kol 2011, 07:11

odlično Very Happy

bio sam kao klinac na koncertu Uriah Heep u Zagrebu, i kada je bubnjar na kraju bacio palicu ulovio sam ju Very Happy

frend ( dosta veći od mene ) ju je spremio jer ih je deset odmah nagrnulo da ju ' hoće vidjeti ', i nakon neke blesave svađe je ostala kod njega...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Sponsored content





cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Empty
PostajNaslov: Re: cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja   cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cca 900 i kusur km, 3 dana uz partijanje i rad, bez spavanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 1070 km u 3 dana
» pet dana u Istri

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: