Početna stranicaPretraľniknolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 610RegistracijaLogin

 

 SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 00:03

eh sad....pitanje za mene laika:

- da li se to može uopće staviti na dvije suprotne strane?
- mogu li jedna drugoj parirati u kvaliteti?

ajde molio bih vas da mi kažete svoja mišljenja/iskustva vezano za ove kacige pa da mi pomognete u odabiru


hvalax hvalax hvalax
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 04:25

..sto se kvalitete tice, mislim da su blizu, a i u cijenovnom razredu su tu negdje... manje-vise mislim da je tu u pitanju osobna naklonost ka jednom ili drugom proizvodjacu i naravno kako nam kaciga 'sjedi' na glavi...

...a i vidim da novema nova ima 50% popusta na shark kacige... mislim da je ovo jako dobar adut... dobar
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Dr.Tin
man
man



Broj postova : 38
Godina imam : 34
Prebivalište : Turopolje
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 14.03.2008

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 12:54

definitvno Shark.......
[Vrh] Go down
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 14:12

Safet(y) je napisao/la:
..sto se kvalitete tice, mislim da su blizu, a i u cijenovnom razredu su tu negdje... manje-vise mislim da je tu u pitanju osobna naklonost ka jednom ili drugom proizvodjacu i naravno kako nam kaciga 'sjedi' na glavi...

...a i vidim da novema nova ima 50% popusta na shark kacige... mislim da je ovo jako dobar adut... dobar


e upravo zbog te akcije 50% mi se i učinilo da bi se sad moglo nešto dobro kupiti, samo me zanimala kvaliteta te marke (jer što se toga tiče nemam pojma o ničemu) Rolling Eyes

volio bih čuti i ostala mišljenja što se tiče sharka jer mi se čini da ću se za nju odlučiti, osim ako ne čujem nešto loše o njoj
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 18:25

... mozda ti pomognu neke stare teme... https://cro-chopper.forumcroatian.com/t276p30-izbor-kacige ili https://cro-chopper.forumcroatian.com/t3813-shark-evoline?highlight=shark


...shark kacige su definitivno kvalitetne... o tome nema govora... ali vec sam i gore naglasio - sve je to vrlo individualno... meni je neka kaciga dobra, drugome ne i obratno... kacigu OBAVEZNO ISPROBATI NA VLASTITOJ GLAVI - STO DUZE TO BOLJE... a po mogucnosti i u voznji, sto ce znam, biti jako tesko izvedivo...
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitimened 31 srp 2011, 18:35

Dr.Tin je napisao/la:
definitvno Shark.......

...vrlo jasno i jezgrovito objasnjenje Evil or Very Mad ...bilo bi jako lijepo od tebe kada bi ga i obrazlozio pljuga ...doduse, kada pogledam tvoje godine, puno mi je jasnije... shark je uvijek imao lijepe i sarene kacige modernog dizajna privlacne prvenstveno mladjoj populaciji...
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Empty
PostajNaslov: Re: SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103   nolan - SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
SHARK OpenLine Tip vs. nolan n103
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Shark Evoline
» Akcija HJC i SHARK kaciga
» nolan N43 air
» Nolan N 90
» Danas sam se malo ponovio, SHARK S600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: