Početna stranicaPretraľnikV-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012

Go down 
+10
Bosqeto
Vladek
maximiliandeangelis
freshman
maxart
zed12
Beatnik
emirharley
merla
cro.chopper
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitimesri 24 kol 2011, 20:52

maxart je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:
merla je napisao/la:
onaj crveni dyna switchback - isti medin jinlun Very Happy Very Happy Very Happy
Ne mogu vjerovati... upravo to sam pomislio kad sam ga prvi put vidio! Very Happy
Malo mi je previše dosadan i sterilan taj model, al pričekat ću da ga uživo vidim jer su sve Dyna na slikama vrlo slične, a uživo potpuno različite!
Dragi bikeri i bikerice kad će te svatiti da nov motor je samo poluprozvod koji vlasnik mora doraditi po svojoj želji bio to i MZ ili H-D .Sterilan i dosadan mi je svaki motor koji i nakon dužeg vremena izgleda kao kad je bio odvezen iz trgovine ćak ni okvir tablice nije zamjenjen Twisted Evil
Vjeruj mi da tako, i samo tako, gledam na motore! Recimo moj bivši M800, onda V-Rod, Dyna Street Bob, Iron 883, Intruder 1400... su mi prekrasni upravo zato jer imam viziju kako bi izgledali da su moji! I na svakom svom motoru ću nešto dodati i nešto skinuti, al s nekim modelima jednostavno ne znam šta bi napravio (a nisu mi sami po sebi lijepi)! Stavimo to u kategoriju ukusa, ne može nam se sviđati svaki model! dobar
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitimečet 25 kol 2011, 00:02

Ljudi oko čega se prepucavate... neko voli žene a neko jbg... zastranio Exclamation Wink

Tako je i po ovom pitanju nekome se svidja a nekome izaziva povračanje!
Meni su dobra oba dva modela, al ipak mi je moj najdraži Exclamation
Svako svoga konja fali Exclamation What a Face
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitimečet 25 kol 2011, 07:34

One Night Stand je napisao/la:
maxart je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:
merla je napisao/la:
onaj crveni dyna switchback - isti medin jinlun Very Happy Very Happy Very Happy
Ne mogu vjerovati... upravo to sam pomislio kad sam ga prvi put vidio! Very Happy
Malo mi je previše dosadan i sterilan taj model, al pričekat ću da ga uživo vidim jer su sve Dyna na slikama vrlo slične, a uživo potpuno različite!
Dragi bikeri i bikerice kad će te svatiti da nov motor je samo poluprozvod koji vlasnik mora doraditi po svojoj želji bio to i MZ ili H-D .Sterilan i dosadan mi je svaki motor koji i nakon dužeg vremena izgleda kao kad je bio odvezen iz trgovine ćak ni okvir tablice nije zamjenjen Twisted Evil
Vjeruj mi da tako, i samo tako, gledam na motore! Recimo moj bivši M800, onda V-Rod, Dyna Street Bob, Iron 883, Intruder 1400... su mi prekrasni upravo zato jer imam viziju kako bi izgledali da su moji! I na svakom svom motoru ću nešto dodati i nešto skinuti, al s nekim modelima jednostavno ne znam šta bi napravio (a nisu mi sami po sebi lijepi)! Stavimo to u kategoriju ukusa, ne može nam se sviđati svaki model! dobar
svaki motor je ljep ako baš nije po ukusu ondapila i metar u ruku i opleti Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitimepet 26 kol 2011, 16:19

Rocker-C je napisao/la:
Ljudi oko čega se prepucavate... neko voli žene a neko jbg... zastranio Exclamation Wink

Tako je i po ovom pitanju nekome se svidja a nekome izaziva povračanje!
Meni su dobra oba dva modela, al ipak mi je moj najdraži Exclamation
Svako svoga konja fali Exclamation What a Face

dobar
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitimepon 19 ruj 2011, 13:41

Ma meni je V-rod jedan od nailjepših motora ,nije čista klasika,malo ima modernog štiha al ne pretjerano
[Vrh] Go down
Sponsored content





V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012   V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
V-Rod 10th Anniversary i Dyna Switchback 2012
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» 10th FJAKA BIKERS PARTY 18-20.05.2012
» 10th Fjaka Bikers Party 18.-20.05.2012 (nova lokacija)
» Dyna Performance Dyna 3000
» HD Dyna Street bob
» Novi H-D Dyna Street Bob

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Novosti iz svijeta..-
Forum(o)Bir: