Početna stranicaPretraľnikNatjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' 610RegistracijaLogin

 

 Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'

Go down 
+2
Karlo
maximiliandeangelis
6 posters
Autor/icaPoruka
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimečet 21 srp 2011, 16:18

Izazivam na dvoboj svakog bikera koji smatra da ima na sebi dovoljan broj tetovaža (min 15 osim ako se nisu spojile u jednu roker ), neka objavi slike.
Bikerice slike mogu poslati na moj mail: maximiliandeangelis@yahoo.com Twisted Evil

POBJEDNIK SA NAJVIŠE TETOVAŽA DOBIJA KOD MENE U STUDIJU BESPLATNU TETOVAŽU PO VLASTITOM IZBORU A SVI KOJI SU SUDJELOVALI
ALI NISU POBJEDILI, ČASTE GA CUGOM KOLIKO GOD MOŽE POPITI.

Evo i par slikica mojih tetovaža.
Ako kog zanima (ne moje, osim ako nisi žensko, op.aut.) tetovaža nek navrati. Kao što sam već i napisao,
bikerima poseban popust a bikericama još i trljam. Mast. Besplatno. dobar3
[url] Uploaded[/url]
[url][/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]

[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]
[url] Uploaded with ImageShack.us[/url]

ostale tetovaže su samo za ženske oči Rolling Eyes

sve ostalo na http://www.urbantribe-tattoo.net/

Ajmo CURICE, ajmo dječaci... Laughing [url] Uploaded with ImageShack.us[/url]


Zadnja promjena: maximiliandeangelis; čet 21 srp 2011, 16:35; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimečet 21 srp 2011, 16:31

dobar king
[Vrh] Go down
argon5
girl
girl
argon5


Broj postova : 220
Godina imam : 54
Prebivalište : Virje
Vozim : yamaha dragstar 125
Na forumu od : 10.07.2011

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimečet 21 srp 2011, 23:02

sad ne kužim, jesu to sve tvoje (na/po tebi ) tetovaže ili si ih to ti radio?
pljuga
[Vrh] Go down
Sos
man
man
Sos


Broj postova : 268
Godina imam : 52
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : Kawasaki VN 800
Na forumu od : 16.06.2011

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimečet 21 srp 2011, 23:30

[quote="maximiliandeangelis"]Izazivam na dvoboj svakog bikera koji smatra da ima na sebi dovoljan broj tetovaža (min 15 osim ako se nisu spojile u jednu roker ), neka objavi slike.
Bikerice slike mogu poslati na moj mail: maximiliandeangelis@yahoo.com Twisted Evil

POBJEDNIK SA NAJVIŠE TETOVAŽA DOBIJA KOD MENE U STUDIJU BESPLATNU TETOVAŽU PO VLASTITOM IZBORU A SVI KOJI SU SUDJELOVALI
ALI NISU POBJEDILI, ČASTE GA CUGOM KOLIKO GOD MOŽE POPITI.

ja mislim da bi poštenije bilo da gubitniku sa najmanje tetovaža daš besplatno tetoviranje jer pobjednik ih ima i tak preveč Very Happy
[Vrh] Go down
argon5
girl
girl
argon5


Broj postova : 220
Godina imam : 54
Prebivalište : Virje
Vozim : yamaha dragstar 125
Na forumu od : 10.07.2011

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimepet 22 srp 2011, 06:07

[quote="Šoš"]
maximiliandeangelis je napisao/la:
Izazivam na dvoboj svakog bikera koji smatra da ima na sebi dovoljan broj tetovaža (min 15 osim ako se nisu spojile u jednu roker ), neka objavi slike.
Bikerice slike mogu poslati na moj mail: maximiliandeangelis@yahoo.com Twisted Evil

POBJEDNIK SA NAJVIŠE TETOVAŽA DOBIJA KOD MENE U STUDIJU BESPLATNU TETOVAŽU PO VLASTITOM IZBORU A SVI KOJI SU SUDJELOVALI
ALI NISU POBJEDILI, ČASTE GA CUGOM KOLIKO GOD MOŽE POPITI.

ja mislim da bi poštenije bilo da gubitniku sa najmanje tetovaža daš besplatno tetoviranje jer pobjednik ih ima i tak preveč Very Happy


iagree
dobar
[Vrh] Go down
Dukes of hazzard
cro chopper forum
cro chopper forum
Dukes of hazzard


Broj postova : 982
Godina imam : 42
Prebivalište : Karlovac
Vozim : Yamaha XVS 1100
Na forumu od : 15.12.2010

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimepet 22 srp 2011, 07:44

Volio bi još jednu stavit na sebe, al mislim da se ja sa svojih 5 komada teško mogu mjerit s tobom Cool
[Vrh] Go down
v-twin
man
man
v-twin


Broj postova : 162
Godina imam : 49
Prebivalište : split
Vozim : xvs 1100 classic
Na forumu od : 21.11.2007

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimesub 23 srp 2011, 09:26

super stvar ali moj prijatelju mi ih plaćamo dok su tebi mukte
bez obzira na sve ako se nađemo u rijeci vrlo rado stavim još jednu od tebe roker[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Brunatattoo [/img]
ime moje djevojćice BRUNA



[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Fjakanoga [/img]
moj klub


[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Pavi2632 [/img] [img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Pavi2631 [/img]
grb obitelji

ovj bik je prva slika i to sa improviziranm mašinicom
[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Pleterbik [/img]

ovo je jedina šta mogu naći na prsima radi se o onome šta mi je pri srcu[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Prsa [/img]

na jesen idemo dalje...[img]Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Plaa [/img]
[Vrh] Go down
maximiliandeangelis
man
man
maximiliandeangelis


Broj postova : 134
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : Harley Davidson V Rod
Na forumu od : 28.06.2011

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Naslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My bod   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimesub 23 srp 2011, 12:49

Bravo v-twin! roker
To se traži! Dok postoji i najmanji dio kože bez ičega, treba ga customizirati dancingbanana
Od sada nadalje si prvi na mojoj ljestvici i dobijaš nadimak FJAKA
cuga
[Vrh] Go down
http://www.urbantribe-tattoo.net
v-twin
man
man
v-twin


Broj postova : 162
Godina imam : 49
Prebivalište : split
Vozim : xvs 1100 classic
Na forumu od : 21.11.2007

Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitimened 24 srp 2011, 10:27

maximiliandeangelis je napisao/la:
Bravo v-twin! roker
To se traži! Dok postoji i najmanji dio kože bez ičega, treba ga customizirati dancingbanana
Od sada nadalje si prvi na mojoj ljestvici i dobijaš nadimak FJAKA
cuga

važi!

uskoro mi motor izlazi iz garaže jer sam ima udes a kako mi sve gori jer se ne vozim dva miseca jedva ćekam negdi odjurit na pivu
sliku možemo na jesen nije sada vrime o slikanja roker
[Vrh] Go down
Sponsored content





Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Empty
PostajNaslov: Re: Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'   Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art' Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Natjecanje za najistetoviranjijeg bikera 'My body is my art'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Posao bikera za bikera
» Pozdrav od novog, ali starog bikera
» MK Fjaka organizira prihvat bikera za koncert Iron Maiden

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Airbrush & Pinstriping & Tattoo & Stripovi-ilustracije-
Forum(o)Bir: