Početna stranicaPretraľnikebayovci molim pomoć - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 ebayovci molim pomoć

Go down 
+14
HD Biker
magna
buralee
Beatnik
One Night Stand
Safet(y)
Zlac
Cube
Karlo
cuki1
poč85
Quirin
Bosqeto
mavo
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 13:20

narucivao sam gajde iz pakistana, 70 usd su kostale i sve je doslo kako je napisano bilo, zadovoljan.
pogledaj na carina.hr dali koza pada pod carinu, jer meni nisu naplatili nista, niti pdv niti carinu, samo sam morao po njih doci u zg
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 14:15

magna je napisao/la:
kažu da je pakistanska koža dobra,

..slazem se, iako zna ovisiti u koje doba godine se prozivodilo.. za vrijeme kisnih monsuna ili suhog perioda.. Twisted Evil

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 15:58

Cijena 100 euro + poštarina 30 euro = 130 euro + carina recimo 11% (npr. u BiH) = 144,30 euro + PDV 17 % (primjera radi, ovo je za BiH, u HR mislim da je 23%) = 168,83 euro

Ovo je uobicajena shema u Europi, tj. sabiraju se cijena robe i postarina, na to se obracunava i dodaje carina i na sve se to opali PDV. Vjerovatno ima jos otvaranje paketa cca 5 euro, barem u BiH su to izmislili. Shocked
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 16:29

emirharley je napisao/la:
Cijena 100 euro + poštarina 30 euro = 130 euro + carina recimo 11% (npr. u BiH) = 144,30 euro + PDV 17 % (primjera radi, ovo je za BiH, u HR mislim da je 23%) = 168,83 euro

Ovo je uobicajena shema u Europi, tj. sabiraju se cijena robe i postarina, na to se obracunava i dodaje carina i na sve se to opali PDV. Vjerovatno ima jos otvaranje paketa cca 5 euro, barem u BiH su to izmislili. Shocked
U Hrvatskoj je otvaranje paketa besplatno , plaća se samo zatvaranje . lol!
[Vrh] Go down
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 17:22

Evo s obzirom da je netko gore gledao robu iz Pakistana preko eBaya ,pogledajte onda i na alibaba.com ,stranica je nešto kao istok eBay a roba je direktno od proizvođača. Tj. likovi na eB. naručuju na vaše ime sa alibabe,daju vašu adresu i uzimaju razliku u cijeni.
Isto funkcioniraju i naše kopije eB kao npr aukcije.hr....
Eto pa tko voli, neka se zabavi ali upozorenje! : sjemenke marice nebi trebali naručivati, bez obzira na cijenu! ebayovci molim pomoć - Page 2 344692 ebayovci molim pomoć - Page 2 344692 ebayovci molim pomoć - Page 2 344692
ebayovci molim pomoć - Page 2 231422 ebayovci molim pomoć - Page 2 231422
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 17:35

Zar alibaba nije za vece kolicine robe i koliko ja znam salju samo DHL-om, FedEx-om i slicno, sto znaci, shipping - žara! Ne isplati se. Nadalje, barem ono sto sam ja gledao, sve - dupljak. Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 18:44

Ovisi o proizvođaču...kontaktiraš ga mailom i uglavnom se sve da dogovoriti.Ažurni su ,to se mora priznati,odgovore za nekoliko sati a ako su online onda odmah!!!!Naravno da neće slati neku sitnicu od 2 e jer kod velikog broja prodavača je poštarina besplatna pa je logično neisplativo( i to jedan način zarade kod preprodavača koji krajnjem kupcu naplati poštarinu).
Roba je kvalitetom jaaaako šarena ,ima svega kao i na eB!
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitimečet 05 sij 2012, 21:57

Kuma je napisao/la:
Ovisi o proizvođaču...kontaktiraš ga mailom i uglavnom se sve da dogovoriti.Ažurni su ,to se mora priznati,odgovore za nekoliko sati a ako su online onda odmah!!!!Naravno da neće slati neku sitnicu od 2 e jer kod velikog broja prodavača je poštarina besplatna pa je logično neisplativo( i to jedan način zarade kod preprodavača koji krajnjem kupcu naplati poštarinu).
Roba je kvalitetom jaaaako šarena ,ima svega kao i na eB!

alibaba je B2B, na nasem jeziku biznis to biznis Very Happy
malo njih salje pojedinacno stvari, sretan si ako nađes takve. vecinom su to firme veleprodaje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





ebayovci molim pomoć - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: ebayovci molim pomoć   ebayovci molim pomoć - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ebayovci molim pomoć
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Molim savjet
» Molim savjet
» Par savjeta molim

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Internet trgovina za motocikle-
Forum(o)Bir: