Početna stranicaPretraľnikServiseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? 610RegistracijaLogin

 

 Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Aphelion
man
man
Aphelion


Broj postova : 11
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bicikl
Na forumu od : 27.05.2011

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimesri 01 lip 2011, 22:00

Zanima me kakva je pokrivenost dijelovima na području Zg-a za ovaj motorček i jel ima servisa?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimesri 01 lip 2011, 22:49

Aphelion je napisao/la:
Zanima me kakva je pokrivenost dijelovima na području Zg-a za ovaj motorček i jel ima servisa?

Eurorent zaobići Razz

Dijelovi hyosungsource.Pazi da ne naručuješ pred blagdane zbog par loših iskustava nekih članova sa foruma.

Majstor..hm za Zagreb.. ne znam al da si bliže Slavonskom Brodu evo ja bi ti se ponudio oko nabave i ostalog.
dobar
[Vrh] Go down
Aphelion
man
man
Aphelion


Broj postova : 11
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bicikl
Na forumu od : 27.05.2011

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimečet 02 lip 2011, 14:34

ZIGGY je napisao/la:
Aphelion je napisao/la:
Zanima me kakva je pokrivenost dijelovima na području Zg-a za ovaj motorček i jel ima servisa?

Eurorent zaobići Razz

Dijelovi hyosungsource.Pazi da ne naručuješ pred blagdane zbog par loših iskustava nekih članova sa foruma.

Majstor..hm za Zagreb.. ne znam al da si bliže Slavonskom Brodu evo ja bi ti se ponudio oko nabave i ostalog.
dobar
Zašto zaobiči Eurorent?
Btw. možemo nekaj skombinirat u vezi dijelova Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimečet 02 lip 2011, 20:22

Aphelion je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Aphelion je napisao/la:
Zanima me kakva je pokrivenost dijelovima na području Zg-a za ovaj motorček i jel ima servisa?

Eurorent zaobići Razz

Dijelovi hyosungsource.Pazi da ne naručuješ pred blagdane zbog par loših iskustava nekih članova sa foruma.

Majstor..hm za Zagreb.. ne znam al da si bliže Slavonskom Brodu evo ja bi ti se ponudio oko nabave i ostalog.
dobar
Zašto zaobiči Eurorent?
Btw. možemo nekaj skombinirat u vezi dijelova Very Happy

Jbg bajo moj ..guglaj. Probaj sa Eurorent, smeće,nezadovoljstvo,deračina..
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimepon 06 lip 2011, 22:56

kompić je platio redovan servis, ulje, filter ulja, 4 svječice i lanac i lančanike, 3000 kn pa ti računaj. dali ti se isplati.
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Aphelion
man
man
Aphelion


Broj postova : 11
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bicikl
Na forumu od : 27.05.2011

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimepon 06 lip 2011, 23:21

mustra je napisao/la:
kompić je platio redovan servis, ulje, filter ulja, 4 svječice i lanac i lančanike, 3000 kn pa ti računaj. dali ti se isplati.
auu.. pa u tom je stvar kaj bi ja sebi sam htio nabavit i ugradit dijelove jer nisam konj koji si ne zna dio na motoru promjenit.. al problem je gdje nać dijelove. lako za ugradnju
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimepon 06 lip 2011, 23:52

Aphelion je napisao/la:
mustra je napisao/la:
kompić je platio redovan servis, ulje, filter ulja, 4 svječice i lanac i lančanike, 3000 kn pa ti računaj. dali ti se isplati.
auu.. pa u tom je stvar kaj bi ja sebi sam htio nabavit i ugradit dijelove jer nisam konj koji si ne zna dio na motoru promjenit.. al problem je gdje nać dijelove. lako za ugradnju


a naj bolje ti je kontaktirati palomasa on ti sveeeeee zna o hyosungu Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
Aphelion
man
man
Aphelion


Broj postova : 11
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bicikl
Na forumu od : 27.05.2011

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 00:22

mustra je napisao/la:
Aphelion je napisao/la:
mustra je napisao/la:
kompić je platio redovan servis, ulje, filter ulja, 4 svječice i lanac i lančanike, 3000 kn pa ti računaj. dali ti se isplati.
auu.. pa u tom je stvar kaj bi ja sebi sam htio nabavit i ugradit dijelove jer nisam konj koji si ne zna dio na motoru promjenit.. al problem je gdje nać dijelove. lako za ugradnju


a naj bolje ti je kontaktirati palomasa on ti sveeeeee zna o hyosungu Very Happy
može, fala za info! Smile
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 00:40

mustra je napisao/la:
kompić je platio redovan servis, ulje, filter ulja, 4 svječice i lanac i lančanike, 3000 kn pa ti računaj. dali ti se isplati.

stvarno mi nije jasno čemu takovi bezobrazni komentari Razz
mislim, da li je tebi jasno koliko treba za skinuti filter ulja, i sagnuti se ( ajde, probaj a da se ne sagneš ), i otšarafiti šaraf za ispuštanje ulja...
i opet, staviti drugi, i naliti ulje...
a ne, ne, ne jedna svjećca, niti dvije... niti tri, dobiješ čak četiri svjećice...
i to nije sve...
i lanac, i lančanici, ajde, napravi ih sam doma, probaj Razz
i još se buniš, pa šta ti je osrednja hr plaća za sve to, dobro je i prošaooo...

bacit ću cifrebrojkenambrz otprilike...

ulje - 2 l - 140 kn
svjećice x 4 - 120 kn
filter - 50 kn
lanac i lančanici - 750 kn

posao 300 - 500 kn...

takav sličan servis kod Lije se plaća oko 1500 kn, i možda sam puno rekao...

ja imam samo jednu svjećicu, i sa lancem i lančanicima, i litrom ulja - mislim da je oko 1000 kn...

[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 07:03

http://www.hyosungsource.com/

Već sam dosadan i sam sebi s tim linkom, ali novim članovima očito se ne da čitati starije postove.. Rolling Eyes Very Happy Inače, dovoljno je otvoriti Google stranicu, i napisati čarobne riječi Hyosung parts.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 07:39

palomas je napisao/la:
http://www.hyosungsource.com/

Već sam dosadan i sam sebi s tim linkom, ali novim članovima očito se ne da čitati starije postove.. Rolling Eyes Very Happy Inače, dovoljno je otvoriti Google stranicu, i napisati čarobne riječi Hyosung parts.

iagree

Evo malo tuđih iskustava sa susjednog nam foruma ukoliko se moderatori slažu..

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,212879.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,186528.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,118470.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,100296.0.html

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,211663.0.html


Evo ti materijala za cijelodnevno čitanje..



Zadnja promjena: ZIGGY; uto 07 lip 2011, 08:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 07:56

Da se nadovežem.. Ne sraćkam bez veze , već zato što sam na vlastitoj koži ( kao i Palomas) osjetio nesposobnost dotičnog servisa.
Sve što sam naručio bilo je krivo i čekao sam po 4-6 mjeseci.
Na reklamacije nećeš dobiti odgovor , pa makar dolazio i iz odvjetničkog ureda.
Kada bih ti stavio ovdje kopije mailova, bilo bi ti jasno zašto ih je potrebno obilaziti.
A ovo za servis od 3000 kuna.Kada zbrojim sve za moju 650-cu možeš dobiti na ruke u hyosung source..

Shopping Cart Contents

Qty. Item Name Total
1 x Drive Belt GV650 ST7 kn1,421.47
1 x Clutch Cable GV650 kn113.72
1 x Air Filter GV650 EFI kn165.84
3 x Ceramic brake pads GT125-GT650 GV125-GV650 kn398.01
2 x Spark Plug CR8E Hyosung Various Models kn56.86
1 x Oil Filter GT650R GT650 GV650 "OEM" kn52.12
kn2,208.02Sub-Total:
kn246.86Zone Rates (Shipping to HR (1 x 2.70kg(s))):
kn2,454.88Total:


Pa si sad ti računaj Mustra..
[Vrh] Go down
Aphelion
man
man
Aphelion


Broj postova : 11
Godina imam : 31
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bicikl
Na forumu od : 27.05.2011

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 10:37

Istina, preskupi su definitivno. Onaj ko ne želi ili ne zna šerafit po motorima, za njega motor nije jer će ga svatko oderat za 5x više neg normanlo. Uglavnom hvala vam, pomogli ste mi! Smile
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 11:10

Aphelion je napisao/la:
Istina, preskupi su definitivno. Onaj ko ne želi ili ne zna šerafit po motorima, za njega motor nije jer će ga svatko oderat za 5x više neg normanlo. Uglavnom hvala vam, pomogli ste mi! Smile

još jednom, preporučio bih ti Zlatka Lisića, zvanog Lija...
posao napravi odlično, i naplati ti realno...

a broj telefona će te koštati 3000 kn tongue
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Gost
Gost




Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitimeuto 07 lip 2011, 18:56

Jack je napisao/la:
Aphelion je napisao/la:
Istina, preskupi su definitivno. Onaj ko ne želi ili ne zna šerafit po motorima, za njega motor nije jer će ga svatko oderat za 5x više neg normanlo. Uglavnom hvala vam, pomogli ste mi! Smile

još jednom, preporučio bih ti Zlatka Lisića, zvanog Lija...
posao napravi odlično, i naplati ti realno...

a broj telefona će te koštati 3000 kn tongue

Reci mu broj, alu ubij ga poslje toga.. glup
[Vrh] Go down
Sponsored content





Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Empty
PostajNaslov: Re: Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??   Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ?? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Serviseri i rezervni dijelovi za Aquilu 125 ??
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dijelovi za Aquilu 250
» Keeway - servis i serviseri
» Rezervni djelovi
» Servis za Aquilu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: