Početna stranicaPretraľnikMajstor za Yamahu Virago 610RegistracijaLogin

 

 Majstor za Yamahu Virago

Go down 
+4
freshman
dragger
medo
Bezec
8 posters
Autor/icaPoruka
Bezec
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 39
Prebivalište : KR
Vozim : Kawa KE 125
Na forumu od : 16.09.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimepon 23 svi 2011, 15:55

Pozdravljam, dakle, kolega mi ima problema sa svojim Viragom. Konkretno radi se o modelu 535, izgubio je snagu, (slabo vuče), i trebalo bi poštelati ventile (zvečkaju), poštelati/očistiti rasplinjače...

Inače, bio je u jednom cijenjenom servisu gdje su mu pobrali lovu (1200 kn), a nisu napravili ništa...

Uglavnom, neki majstor sa preporukom, bio bi poželjan, pa ako netko zna, može napisati... Dakle, Zagreb i okolica...

Hvala
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimepon 23 svi 2011, 17:49

doktor za yamahe majstor Babo 0915050 694 i reci da sam te ja posl'o dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimepon 23 svi 2011, 19:32

Bezec je napisao/la:
Pozdravljam, dakle, kolega mi ima problema sa svojim Viragom. Konkretno radi se o modelu 535, izgubio je snagu, (slabo vuče), i trebalo bi poštelati ventile (zvečkaju), poštelati/očistiti rasplinjače...

Inače, bio je u jednom cijenjenom servisu gdje su mu pobrali lovu (1200 kn), a nisu napravili ništa...

Uglavnom, neki majstor sa preporukom, bio bi poželjan, pa ako netko zna, može napisati... Dakle, Zagreb i okolica...

Hvala


....mislim da ćeš najrelevantniji odgovor dobiti od člana našeg foruma, a nick mu je "Kamikaza". Pošalji mu PM....
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimepon 23 svi 2011, 19:54

medo je napisao/la:
doktor za yamahe majstor Babo 0915050 694 i reci da sam te ja posl'o dobar

da..apsolutni doktor za yamahe...provjereno
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 09:17

... eto imaš dva ponuđena genijalca, ja sam ti također htio preporučiti javljanje Babi u Javorje (Brdovec)!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 11:23

imaš i prkleca u jaski, ali neznam kak ti je to usput .....

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
duba
man
man
duba


Broj postova : 203
Godina imam : 45
Prebivalište : zg istok
Vozim : yamaha virago 535
Na forumu od : 22.12.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 12:28

Znam ti ja jednog ak ti Ivanja Reka nije daleko.. Zg istok... Meni je to isto radio prosli tjedan...al je na kraju ispalo da nije do ventila i fergazera nego mi je kompresija totalno slaba..

[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 15:12

babo je naravno ovlašteni yamahin serviser ako ti treba zbog papira
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Bezec
man
man



Broj postova : 10
Godina imam : 39
Prebivalište : KR
Vozim : Kawa KE 125
Na forumu od : 16.09.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 15:16

papiri mu ne znače, više mu je da se posel obavi i da se isprave greške...

Motor je inače 94.g al je vrlo malo vožen, ima 12 000 km original i tek se prošlu godinu počel malo jače vozit i odma je počeo zajebavat
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 20:30

Bezec je napisao/la:
papiri mu ne znače, više mu je da se posel obavi i da se isprave greške...

Motor je inače 94.g al je vrlo malo vožen, ima 12 000 km original i tek se prošlu godinu počel malo jače vozit i odma je počeo zajebavat

Ja baš nepušum ovakve priče..al nastavi. Čitam sa uživanjem.. :kava:
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimeuto 24 svi 2011, 22:32

Bezec je napisao/la:
Motor je inače 94.g al je vrlo malo vožen, ima 12 000 km original i tek se prošlu godinu počel malo jače vozit i odma je počeo zajebavat

....pa na toj km je triba sam prominit ulje, filtere i svičice, i ono u kardanu (al´mislim da ta godina ima lanac) i biker2 ...kakav karburator...ventili i slićne pi*darije? ...nema potrebe za tim...a to je motor koje inaće da živo vozit bez ikakvih posljedica.....nešto mi tu ne štima Question
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimesri 25 svi 2011, 16:56

dragger je napisao/la:
Bezec je napisao/la:
Motor je inače 94.g al je vrlo malo vožen, ima 12 000 km original i tek se prošlu godinu počel malo jače vozit i odma je počeo zajebavat

....pa na toj km je triba sam prominit ulje, filtere i svičice, i ono u kardanu (al´mislim da ta godina ima lanac) i biker2 ...kakav karburator...ventili i slićne pi*darije? ...nema potrebe za tim...a to je motor koje inaće da živo vozit bez ikakvih posljedica.....nešto mi tu ne štima Question

Pa da..uz nemar prema mašini na takvoj koncepciji , samo ako ljevaš ulje i filtere stubline moraju biti ko nove nakon 60 000 km..ovaj propuvo nakon 12 000.. nema šanse ! scratch
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitimesri 25 svi 2011, 17:51

ZIGGY je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Bezec je napisao/la:
Motor je inače 94.g al je vrlo malo vožen, ima 12 000 km original i tek se prošlu godinu počel malo jače vozit i odma je počeo zajebavat

....pa na toj km je triba sam prominit ulje, filtere i svičice, i ono u kardanu (al´mislim da ta godina ima lanac) i Majstor za Yamahu Virago 587466 ...kakav karburator...ventili i slićne pi*darije? ...nema potrebe za tim...a to je motor koje inaće da živo vozit bez ikakvih posljedica.....nešto mi tu ne štima Question

Pa da..uz nemar prema mašini na takvoj koncepciji , samo ako ljevaš ulje i filtere stubline moraju biti ko nove nakon 60 000 km..ovaj propuvo nakon 12 000.. nema šanse ! scratch

Znam jednu gospodičnu iz USA ... uzela renta car auto CLIO ... mislila da su sva auta automatic....ubacila u prvu i pičila put Dubrovnika . Stigli su a auto za cca 300 km izgledalo kao da je napravio 300 000 km.... prolupaloooooMajstor za Yamahu Virago 60728 Majstor za Yamahu Virago 182712
[Vrh] Go down
Sponsored content





Majstor za Yamahu Virago Empty
PostajNaslov: Re: Majstor za Yamahu Virago   Majstor za Yamahu Virago Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Majstor za Yamahu Virago
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KOJE ULJE u Yamahu Virago XV 1100 ???
» Majstor Brum Vstrom
» Yamaha Virago 750, Virago 125
» GUME ZA YAMAHU DRAGSTAR 1100!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: