Početna stranicaPretraľnikKupujem motor 610RegistracijaLogin

 

 Kupujem motor

Go down 
+14
Free Spirit
merla
Saba
swileni
GIBO56
jebiki
Safet(y)
rocky 61
Zlac
ica
Hedo
nyll
medo
Ivan27
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Ivan27
man
man
Ivan27


Broj postova : 80
Godina imam : 40
Prebivalište : St.Pet.Selo
Vozim : Yamaha dragstar xvs 650
Na forumu od : 08.03.2011

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 14:57

Pozz ljudi..trebam pomoć!? Kupio bih Yamahu virago. pošto će mi to biti prvi motor više mi se sviđa opcija s 250 ccm, nego 535..Trebam savjete...hvala!!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 15:47

ček,jel kupuješ motor ili virago? lol! lol!
sorry nisam izdrž'o ,sad će ti majstori sve reć ,samo da vide post,ode ja dok sam živ lol! bok
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Ivan27
man
man
Ivan27


Broj postova : 80
Godina imam : 40
Prebivalište : St.Pet.Selo
Vozim : Yamaha dragstar xvs 650
Na forumu od : 08.03.2011

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 16:56

Haha....ipak kupujem Virago..za sada!!
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 17:40

medo je napisao/la:
ček,jel kupuješ motor ili virago? lol! lol!
ček, a šta su oni iz Jinluna kopirali ?? glup


P.S.: Druže Quirin, nisam mu ja to šapto!
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 18:03

na tvom mjestu bi uzeo 535, i ja i ćaća se kajemo što nismo uzeli nešta od 500 cc umjesto 250
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 18:06

Ivan27 je napisao/la:
Pozz ljudi..trebam pomoć!? Kupio bih Yamahu virago. pošto će mi to biti prvi motor više mi se sviđa opcija s 250 ccm, nego 535..Trebam savjete...hvala!!


drž se teme
...moje mišljenje(a puno njih će se složit) 250 ćeš prerast nakon prve sezone zato uzmi 535 neće ti bit žao, i jedan bitan detalj...
...s kojom svotom raspolažeš???
...obavezno moraš računat na opremu, bez minimalne opreme nesjedaj na motor dobar Sretno!!!
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
Gost
Gost




Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 19:04

Imač milijon tema o tome kako je bolje uzet iznad 500 ccm nego 250..

90 % forumaša će ti reći da ćeš ga brzo prerasti, sa čime se i ja djelomično slažem.
Ako nikada nisi vozio veći motor , možda 250 i nije tako loše rješenje..ali to znači isključivo polovni sa dužim stažom jer ćeš na novom ispušiti ko žuti ako ti dojadi za sezonu.

[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 19:50

ZIGGY je napisao/la:
Imač milijon tema o tome kako je bolje uzet iznad 500 ccm nego 250..

90 % forumaša će ti reći da ćeš ga brzo prerasti, sa čime se i ja djelomično slažem.
Ako nikada nisi vozio veći motor , možda 250 i nije tako loše rješenje..ali to znači isključivo polovni sa dužim stažom jer ćeš na novom ispušiti ko žuti ako ti dojadi za sezonu.


slušam ove gluposti več par godina izgubit ćeš na kupovini polovnog motora u rangu do 20 000 kuna,pa jel motor kupuješ za vožnju ili si nakupac pajceka,pa ne kupujem jahtu of 100 000 eura pa kalkuliram,uvijek je bolji novi kinez nego neka krama stara 10-20 godina koja je tri put pala,ne znaš koju je vozio ni što je prošla .ako se misliš voziti par godina bez brige daš 300 kuna svakih 3-4000 i mir,a ako misliš kupit staro stavit nove žmigavce,resice i preprodat za 100 eura više onda kupi polovnu kramu,a ako se hoćeš voziti par godina bez brige za puno manje para onda kupi novog kineza, Ziggy NHF
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 20:09

mala dopuna ,prerastaju se bratove hlače koje ti je ostavio sa 12 ,po toj logici svi bi kao prvi auto kupovali peglice pa dalje,danas najslabiji auto ima 70 konja koje je prije 30 godina imao neki GTi,a cestw iste ,ljudi isti...isti k...c bio ti prvi motor jinlun ili busa,ili prva žena 50 kg ,druga 110 kg,šta ovu drugu neš znat j....
itako u auto školi voziš prossječan motor...
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 20:33

medo je napisao/la:
mala dopuna ,prerastaju se bratove hlače koje ti je ostavio sa 12 ,po toj logici svi bi kao prvi auto kupovali peglice pa dalje,danas najslabiji auto ima 70 konja koje je prije 30 godina imao neki GTi,a cestw iste ,ljudi isti...isti k...c bio ti prvi motor jinlun ili busa,ili prva žena 50 kg ,druga 110 kg,šta ovu drugu neš znat j....
itako u auto školi voziš prossječan motor...
iagree nemoj me nemoj me glup
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 20:41

nyll je napisao/la:
medo je napisao/la:
ček,jel kupuješ motor ili virago? lol! lol!
ček, a šta su oni iz Jinluna kopirali ?? glup


P.S.: Druže Quirin, nisam mu ja to šapto!

Hondu rebel 250 , redni dvocilindraš , a viragova kopija ti je kiwi.
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 21:26

Medi je netko izgleda danas dobro nagazio na sapu... lol!

...osim toga, citaj pazljivije:

Ivan27 je napisao/la:
Pozz ljudi..trebam pomoć!? Kupio bih Yamahu virago. pošto će mi to biti prvi motor više mi se sviđa opcija s 250 ccm, nego 535..Trebam savjete...hvala!!

... dakle, covjek je vec postavio dosta kriterija... odnosno, dvoumi se.


Moj savjet ti je, idi pogledati i jedno i drugog (po mogucnosti vise primjeraka), nastoj barem sjesti na njih, ako ne i provozati... i tek onda odluci. Oba su dobra i pouzdana.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 21:33

Što se tiče tvog izbora, virago 250 drži veliku cijenu i za malo više novaca naći ćeš 535-icu (što bih preporučio), a u istom rangu cijene novoga kineza s identičnim motorom.


Citat :
medo isti k...c bio ti prvi motor jinlun ili busa,ili prva žena 50 kg ,druga 110 kg,šta ovu drugu neš znat j....

...motor je za gušt, a ako ti je isti gušt s ženom od 50 ili 110 kg. onda ne krevet redovito
...a da manji motor ima svojih prednosti sjetim se i sam, pogotovo pred tehnički pljuga
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 23:11

jebiki je napisao/la:
Što se tiče tvog izbora, virago 250 drži veliku cijenu i za malo više novaca naći ćeš 535-icu (što bih preporučio), a u istom rangu cijene novoga kineza s identičnim motorom.


Citat :
medo isti k...c bio ti prvi motor jinlun ili busa,ili prva žena 50 kg ,druga 110 kg,šta ovu drugu neš znat j....

...motor je za gušt, a ako ti je isti gušt s ženom od 50 ili 110 kg. onda ne krevet redovito
...a da manji motor ima svojih prednosti sjetim se i sam, pogotovo pred tehnički pljuga


iagree dobar
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 23:49

meni ce na krmku sad 3 sezona i ja sam sasvim zadovoljan,ne patim za jacim,bar ne jos(jedno me vrijeme drzalo da si kupim KTM 690,al drago mi je da nisam,jaja bi si pojeo,iz vise razloga)...30-ak konja mi je za sad dosta

promijenit cu i ja svoj za jaci,al ne uskoro,za sad se samo stede pare...bit ces zadovoljan i sa 250ccm,ako ih budes znao koristit i ako ti hrpa ljudi kasnije ne napuni glavu glupostima da si trebao uzet jaci...ima ljudi koji na 250-icama uzivaju vise nego ovi na "iljadarkama" Very Happy ,a imas ih i dosta ovdje na forumu

safet(y) ti je dobro napisao,pogledaj oba motora pa se odluci...manji motor ima prednosti nad vecim,a to su izmedu ostalog rega i potrosnja,mana im je snaga,to ces vidjet pri prvim pretjecanjima,.-tu ti je vecem motoru prednost,..al ti uzimas choppera,dakle,nemas se namjeru ganjat Very Happy ...sretno sa odabirom
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimepet 11 oľu 2011, 23:56

Poslusaj mene i neces falit (jer sam ja najpametniji ajd tko ce sta rec odma ga baniram hehehehe) jasam tija kupit slabiji motor, pa prvi mi je kud cu ja na nesto veliko i naleti mi virago 1100, i nisam se zajebo. Uzmi 535, jako vozan motor, odlicn za pocetnika, a za put u dvoje je vise nego dovoljan, naravno sve to moze i 250, ali viruj mi falit ce ti i konja i kubika na kraju. Iznedju ostalog kako je vec netko rekao, 250 je preskup u odnosu na 535. Uglvnom,uzmi 535
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 00:41

za šta će ti služiti motor?


samo po gradu i cca 150 km okolo?
sam?

uzmi 250

misliš ići malo dalje na 2-3 dana? (prtljaga)
sa suvozačem?

uzmi 535


misliš se voziti u društvu drugih motora?

uzmi 535



itd....
itd...


_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 14:49

uzmi 535 !!!
lako je medi svirati ku...uvjek se vozi sam (bez suvozača)i ima 50 kg tjelesne mase (mišića Wink )
neka proba natovariti stvari i suvozača,pa zapizditi za Umag,sa recimo 5-6 motora preko 500 ccm Question Question
ako imaš mogućnosti kupi 535 Twisted Evil

pljuga
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 18:00

Free Spirit je napisao/la:
uzmi 535 !!!
lako je medi svirati ku...uvjek se vozi sam (bez suvozača)i ima 50 kg tjelesne mase (mišića Wink )
neka proba natovariti stvari i suvozača,pa zapizditi za Umag,sa recimo 5-6 motora preko 500 ccm Question Question
ako imaš mogućnosti kupi 535 Twisted Evil

pljuga
naravno da treba što jači ,ako može 2000 ccm,ali činjnica je da sam ja svake godine u Umagu sa 50 mišiča + još 25kg sala +30 kg stvari ,a svaki s Jinlunom za razliku od onih s Viragom nađe neku "suspavačicu" da ne moras vuć od kuče "teret" za krevet lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Ivan27
man
man
Ivan27


Broj postova : 80
Godina imam : 40
Prebivalište : St.Pet.Selo
Vozim : Yamaha dragstar xvs 650
Na forumu od : 08.03.2011

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 19:26

Bok ljudi,prije svega hvala na ovoj raspravi...dobro je čuti druga mišljenja:

Ovako,raspolažem sa cca 16000 do nategnutih 20000 kn.Nije puno ali vidim da se može svašta naći za te pare.
Uopće neznam koliko ću se vozit na njemu,dali do birtije na cugu ili na more na 5 dana.Sve je moguće...slažem se da je mala razlika u cijeni između 250 i 535 ali nekako se bojim uzeti jači motor s obzirom na moje iskustvo (nema ga).

Pitanje:
Koliko je prijeđenih kilometara uopće puno za motor klase 250 i 535...i na što da obratim pozornos prilikom kupnje??

Hvala još jednom!
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 20:16

Moj ti je savijet da od ta dva uzmesh 535-icu, neka te ne brine neiskustvo,
znam dosta ljudi koji su odma pocheli sa vechim motorima i stekli su iskustvo
isto kao i oni shta su ishli stepenicu po stepenicu, jedina je razlika shta su ovi sa manjim kubikazma
poslije zalili shta odma nisu uzeli neshto jache.
Uzmi najjache shta mozesh za pare s kojima raspolazesh, pamet u glavu i neche ti bit zhao dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 20:26

Swileni ti je dobro napisa: Ako ćeš se vozat sam 250 ccm ti je sasvim dovoljno u protivnom kupi kavu trkaćicu ...
Merla kaže da ti je slab motor 250 zato jer ćeš negdje na litovanje , ne zamaraj se s time , ja sam prošle god. s kymcom u đakovo sa menom 100kg , ženom 85kg i prtljage bar još 35kg putem preko bosne bez ikakvih problema jer je motor za gušt ne za trku, a da nije nigdje išao ispod 70 -80 km/h.
Ako ćeš se uglavnom vozat sam 250 ti je sasvim ok ... naravno na tebi je da odlučiš ja ti samo dajem savjet ...
Ja sam sa svojim prošao dosta bez ikakvih problema i nije me nigdi ostavija ...


Laughing Laughing Laughing

Još da ti kažem prema đakovu je išlo nas devet (moj motor najslabiji ) ali ja se ne sekiram jer ja imam motor za uživanje a ne za trku...
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 20:29

Ivan27 je napisao/la:
Bok ljudi,prije svega hvala na ovoj raspravi...dobro je čuti druga mišljenja:

Ovako,raspolažem sa cca 16000 do nategnutih 20000 kn.Nije puno ali vidim da se može svašta naći za te pare.
Uopće neznam koliko ću se vozit na njemu,dali do birtije na cugu ili na more na 5 dana.Sve je moguće...slažem se da je mala razlika u cijeni između 250 i 535 ali nekako se bojim uzeti jači motor s obzirom na moje iskustvo (nema ga).

Pitanje:
Koliko je prijeđenih kilometara uopće puno za motor klase 250 i 535...i na što da obratim pozornos prilikom kupnje??

Hvala još jednom!

na ovom tipu motora to i nije ogromna razlika u brzini tako da neiskustvo ne bi trebao biti problem...
inače, zbog neiskustva u frkovite situacije možeš uletiti i sa jednim i sa drugim, ali te jači motor može puno lakše izvući iz te iste frke...
primjer:
prije par godina jedna grupa je isla na malo duži put (umag). jednom iz grupe (250 ccm, najslabiji motor u grupi) je dosadilo što ne može preteći šleper u gorskom kotaru i što ga mi čekamo, pa je nakon 10 min. vožnje iza šlepera krenuo na sve ili ništa... vozio se dva zavoja paralelno sa sleperom... affraid


moj 1. motor je bio shadow 750. učenje voznje bez ikakvih problema...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 20:49

Merla: Ja sam sa svojim ful natovaren pretjecao i kamione i šlepere samo šta mi treba sigurnija destinacija a ne ka vi u po ćoše - kome je do trke neka ide na grobnik a za mene je stoja skroz uredna ... roker roker roker


Zadnja promjena: mbani83; sub 12 oľu 2011, 22:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitimesub 12 oľu 2011, 21:04

Ivan27 je napisao/la:
Pozz ljudi..trebam pomoć!? Kupio bih Yamahu virago. pošto će mi to biti prvi motor više mi se sviđa opcija s 250 ccm, nego 535..Trebam savjete...hvala!!


Svega se načitah u ovoj temi.. No ...Pošto u opciji stoji samo VIRAGO i niti jedan drugi motor,največa glupost koju bi uradio je da izabereš 250 ccm a za neznatnu razliku možeš kupiti 535-icu: U cijeni je razlika mala ali u motorima ogromna.
Ovo nema veze sa raspravom 'novi kinez' ili 'polovni japanac' jer dječko traži isključivo virago a njih na žalost koliko ja znam ima samo polovnih.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kupujem motor Empty
PostajNaslov: Re: Kupujem motor   Kupujem motor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kupujem motor
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kupujem motor!
» Kupujem motor
» Kupujem motor (Yamaha Dragstar 650)
» Kupujem

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: