Početna stranicaPretraľnikLouis dodatna oprema? 610RegistracijaLogin

 

 Louis dodatna oprema?

Go down 
+4
cro.chopper
Saba
dragger
stain
8 posters
Autor/icaPoruka
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 08:00

Dakle ovako, VN900 Custom je pred vratima, a ja osim sto sam lud od isčekivanja, tražim dodatnu opremu i savjete. Naime kupio bih u Louisu par stvari: nosače za bisage, sisy bar i gepek. tu počinju moje dileme, u katalogu ne postoji ni jedno od tih stvari za custom, vec samo za classic. Ok, to cu provjerit u servisu i predpostavljam da su rupe na oba motora na istom mijestu. Međutim na servisu su mi rekli da kod artikala iz louisa jako cesto rupe ne pašu i da ima puno pripasavanja, širenja rupa, pa i bušenja novih po motoru da bi stvar legla na svoje mijesto? To mi naravno radi probleme, jer sam planirao otići s motorom u Graz, sve sam montirat i nazad.
Kakva su vaša iskustva sa Louisom, i dali postoji mogučnost da ti sve što kupiš tamo i montiraju, pa ako ne odgovara vratiš i uzmeš lovu?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 09:54

stain je napisao/la:
Dakle ovako, VN900 Custom je pred vratima, a ja osim sto sam lud od isčekivanja, tražim dodatnu opremu i savjete. Naime kupio bih u Louisu par stvari: nosače za bisage, sisy bar i gepek. tu počinju moje dileme, u katalogu ne postoji ni jedno od tih stvari za custom, vec samo za classic. Ok, to cu provjerit u servisu i predpostavljam da su rupe na oba motora na istom mijestu. Međutim na servisu su mi rekli da kod artikala iz louisa jako cesto rupe ne pašu i da ima puno pripasavanja, širenja rupa, pa i bušenja novih po motoru da bi stvar legla na svoje mijesto? To mi naravno radi probleme, jer sam planirao otići s motorom u Graz, sve sam montirat i nazad.
Kakva su vaša iskustva sa Louisom, i dali postoji mogučnost da ti sve što kupiš tamo i montiraju, pa ako ne odgovara vratiš i uzmeš lovu?

Dobro su ti rekli u servisu. Zna se desiti samo vrlo rjetko da i neki originalan dio malo odstupa. Zamjenski je ipak zamjenski a i cjena je ne baš uvjek pretjerano niska. Preporuka; original kawasaki i ne boj se ničega. Ono što misliš kupiti u godinu dana kupit ćeš u godinu i pol i biti pre zadovoljan kvalitetom i izgledom. Mislim da ono šta kupiš u(Louis-Graz) nitko ti neće montirati, jedino ti sam ili neki servis.
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 09:58

Ili ako baš hoćeš, daj nekom da ti napravi i imaj svoj originalni i jedan jedini.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 10:23

nemoj u luis po to ni za boga, prvo ne znaš jel imaju to na lageru jer sam ja popušio par puta, i naručeno kad dođeš nekad prodaju i uzalud vam trud svirači.
- sve kaj si nabrojao je tanko željezo i onda kromirano i nakon par godina počne hrđati , a i zgleda fakat jeftino........ iz luisa.

moj prijedlog daj to napravit , malo buš više platio ali imaš kvalitetu,unikat,inox i onak bu izgledalo kak ti to hočeš.

imaš tu par primjera izrađenih sisya, linkova majstora ..... samo treba malo listat forum, sve buš našel.-

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 11:59

za te stvari tu može pomoći i highway hawk (motormanija) ili givi. nije kvaliteta kao original ali je bolje nego iz louisa. naručivanje je najbolje preko bare. renomirane marke dosta jeftinije. probrčkaj malo po forumu naći češ svega
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 12:36

Ok, zahvaljujem svima na savjetima. Potvrđeno je ono čega sam se bojao, Louis nikako. Eventualno dati napraviti, ili original. Original je toliko bezobrazno skup da se osjećaš ko budala kad plaćaš, a i čeka se predugo za moje potrebe. Motor stize ili 9-og ili 12-tog, a ja to moram na njemu imati najdalje 16-tog ovog mjeseca.
Idem pregledat pod majstorima tko sta moze napravit. Ako nekog preporučate za sisy, nosače i gepek, oči i uši su širom otvorene....

hvala
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 12:45

kamba ili kucelj. kvalitete imaju samo je pitanje vremena ,"vremena" i blizine
[Vrh] Go down
rus
man
man



Broj postova : 158
Na forumu od : 24.03.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 13:49

...joj na custrom model stavljati bisage... koma
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 14:12

stain je napisao/la:
Ok, zahvaljujem svima na savjetima. Potvrđeno je ono čega sam se bojao, Louis nikako. Eventualno dati napraviti, ili original. Original je toliko bezobrazno skup da se osjećaš ko budala kad plaćaš, a i čeka se predugo za moje potrebe. Motor stize ili 9-og ili 12-tog, a ja to moram na njemu imati najdalje 16-tog ovog mjeseca.
Idem pregledat pod majstorima tko sta moze napravit. Ako nekog preporučate za sisy, nosače i gepek, oči i uši su širom otvorene....

hvala
Nosač za Dragstara original mi je bio premali i izgledao je bijedno. Dao sam frendu napraviti jedan (imaš sliku na forumu u "predtsvite svoju pilu) od prochroma (bar mislim) i super sam zadovoljan.
Ako ti netko radi syssy bar neka ti odmah uz njega napravi i nosač prtljage. Što se tiće bisaga, ako se mekane, tu hebenu zaštitu platiš kao zlato a to su samo 2 štangice koje ti svaki bravar napravi. Zakon (tojest stanica za T.Pregled) još kod nas dozvoljava takve dodatke. U njemačkoj za svako sranje moraš imati atest.Zato iskoristi dok možeš. Inače Syssy koji nešto vrijedi košta jako puno. Ja sam svog u Krškom platio 400 US $ 2000. godine. Yes da je dobar...ali !!!! Košta.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 14:14

rus je napisao/la:
...joj na custrom model stavljati bisage... koma

A znam sve, ali za 10-tak dana puta treba nositi i nesto prtljage, a gradska vožnja nije problem, skineš i bisage i nosače i sve ok.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 15:24

Sissy bar i nosać, Kucelj 1400 kn. Sissy moš staviti na customa kako tako ali nosać prtljage mislim da ne (estetski).

https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-f2/vn-900-classic-t897.htm
[Vrh] Go down
rus
man
man



Broj postova : 158
Na forumu od : 24.03.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 16:14

stain je napisao/la:
rus je napisao/la:
...joj na custrom model stavljati bisage... koma

A znam sve, ali za 10-tak dana puta treba nositi i nesto prtljage, a gradska vožnja nije problem, skineš i bisage i nosače i sve ok.

Tako bi i ja uradio! Za put da ali ovako naruzniti motor nikada!! Very Happy znam da su ukusi razliciti ali bisage su mi najodvratnije sta sam na motoru ikada vidio u povjesti od kada gledam svih vremena! Bez zamjere bisagoljupci! :sunny:
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 16:28

rus je napisao/la:
stain je napisao/la:
rus je napisao/la:
...joj na custrom model stavljati bisage... koma

A znam sve, ali za 10-tak dana puta treba nositi i nesto prtljage, a gradska vožnja nije problem, skineš i bisage i nosače i sve ok.

Tako bi i ja uradio! Za put da ali ovako naruzniti motor nikada!! Very Happy znam da su ukusi razliciti ali bisage su mi najodvratnije sta sam na motoru ikada vidio u povjesti od kada gledam svih vremena! Bez zamjere bisagoljupci! :sunny:
Nema zamjerke....ali bisage (mekane) u kao neka kaubojština a i kad u nedjelju idem po kruh i mlijeko ne nosi mi se u vrečici....čista praktičnost....ali...ukusi su različiti...kao i uvijek...i to je to.....Znaš..skineš bisage pa staviš pa skineš pa staviš i onda ti je pun k.... i ostaviš ih gore...
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
dibidus
man
man
dibidus


Broj postova : 374
Godina imam : 47
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha Dragstar 650XVS
Na forumu od : 05.03.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 16:32

rus je napisao/la:
Tako bi i ja uradio! Za put da ali ovako naruzniti motor nikada!! Very Happy znam da su ukusi razliciti ali bisage su mi najodvratnije sta sam na motoru ikada vidio u povjesti od kada gledam svih vremena! Bez zamjere bisagoljupci! :sunny:

a čuj nekad praktičnost mora biti ispred estetike... u bisage s dvije strane stane brdo stvari bez kojih se na duži put ne ide...
[Vrh] Go down
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 16:36

dibidus je napisao/la:
rus je napisao/la:
Tako bi i ja uradio! Za put da ali ovako naruzniti motor nikada!! Very Happy znam da su ukusi razliciti ali bisage su mi najodvratnije sta sam na motoru ikada vidio u povjesti od kada gledam svih vremena! Bez zamjere bisagoljupci! :sunny:

a čuj nekad praktičnost mora biti ispred estetike... u bisage s dvije strane stane brdo stvari bez kojih se na duži put ne ide...
Ma daj...kad sam išel sa ženom na put nabila mi je vreću od 75 l otraga na bike. Uzela je sve osim televizora sa sobom. Jebate, kupila je šator gje je stal luftmadrac od 2x2 metra i motor pored njega.
Kad smo se vozili motor je s nama i prtljagom bil pol tone teški.
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 20:37

dragger je napisao/la:
Sissy bar i nosać, Kucelj 1400 kn. Sissy moš staviti na customa kako tako ali nosać prtljage mislim da ne (estetski).

https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-f2/vn-900-classic-t897.htm

Svidja mi se i sisy i nosać, znam da ne ide bas na custom, al hebi ga, treba mi i jedno i drugo. Kucelj je radio i kožu na naslonu?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 23:24

stain je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Sissy bar i nosać, Kucelj 1400 kn. Sissy moš staviti na customa kako tako ali nosać prtljage mislim da ne (estetski).

https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-f2/vn-900-classic-t897.htm

Svidja mi se i sisy i nosać, znam da ne ide bas na custom, al hebi ga, treba mi i jedno i drugo. Kucelj je radio i kožu na naslonu?

Da, u cijenu je uračunata i spužvica naslona koju radi neki tip za njega. To je jako loše napravljeno ali ako odlučiš raditi kod njega malo ga pritisni da to bude kvalitetnije. Neka ti stavi neku tvrđu spužvu ili 2 cm stiropora i 2 cm spušve ali neka dobro nategne skaj (jastućić je prekriven skajem). Kuceljova kvaliteta izrade je za svaku pohvalu. Inaće je cjena 1200 kn ali bile su neki posebni zahtjevi i izašlo je 1400 kn.
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimesri 07 svi 2008, 23:36

dragger je napisao/la:

Da, u cijenu je uračunata i spužvica naslona koju radi neki tip za njega. To je jako loše napravljeno ali ako odlučiš raditi kod njega malo ga pritisni da to bude kvalitetnije. Neka ti stavi neku tvrđu spužvu ili 2 cm stiropora i 2 cm spušve ali neka dobro nategne skaj (jastućić je prekriven skajem). Kuceljova kvaliteta izrade je za svaku pohvalu. Inaće je cjena 1200 kn ali bile su neki posebni zahtjevi i izašlo je 1400 kn.

Meni se cijena čini sasvim pristojna, za koliko ti je vremena izradio. Znam da ovisi o trenutnoj guzvi, al onako otprilike?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimečet 08 svi 2008, 11:19

stain je napisao/la:
dragger je napisao/la:

Da, u cijenu je uračunata i spužvica naslona koju radi neki tip za njega. To je jako loše napravljeno ali ako odlučiš raditi kod njega malo ga pritisni da to bude kvalitetnije. Neka ti stavi neku tvrđu spužvu ili 2 cm stiropora i 2 cm spušve ali neka dobro nategne skaj (jastućić je prekriven skajem). Kuceljova kvaliteta izrade je za svaku pohvalu. Inaće je cjena 1200 kn ali bile su neki posebni zahtjevi i izašlo je 1400 kn.

Meni se cijena čini sasvim pristojna, za koliko ti je vremena izradio. Znam da ovisi o trenutnoj guzvi, al onako otprilike?

Sissy je kopija dragice 1100 A i rađen je po šablonu koji sam mu poslao. Znaći ili motor kod njega ili šablon. Preporuka je da bude motor jer tada nema odstupanja. Čekalo se na izradu cc 15 dana ali bila je zima tako da nije bilo tolikio bitno. Probaj ga kontaktirati pa ćeš imati info iz prve ruke.
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitimečet 08 svi 2008, 19:22

Hvala, nazvat cu ga sutra da se dogovorimo...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Louis dodatna oprema? Empty
PostajNaslov: Re: Louis dodatna oprema?   Louis dodatna oprema? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Louis dodatna oprema?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dodatna oprema
» dodatna oprema kawasaki vn 800
» dodatna oprema za venox-a
» ovo pod obavezno (dodatna oprema)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: