Početna stranicaPretraľnik99% regal raptor spyder - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 99% regal raptor spyder

Go down 
+29
ica
freshman
asy
ninek
mbani83
Hedo
Grofsubocki
bero73
jsimic
Piva
Bosqeto
maxart
Munja
Safet(y)
dragger
Felix
Acyd
webrider
Emil
rocky 61
pinky
Zlac
Eagle
wragec33
Karlo
cro.chopper
Zmija
Rocker-C
nikomil1
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesub 02 tra 2011, 15:32

Oyeyeye je napisao/la:


rezervoar ti je 6 litara i u njega ne stane vise od 6 l.
sto se tice vibracija , hmm pa ako je ovo 50 ccm a ti ides preko 90km sa jos nekim nazad mada ne znam kako ide 90 ako mu je 30MPH max. , a njemu jako fino kad je na maximumu gas .Izmeri mu potrosnju goriva.

freshman je napisao/la:
nikomil ima spydera 350..i ima rezervar od 12 L....moj od 250ccm ide 130-140 tak da i njegov mora iči sasvim ok sa dvoje na njemu..

Izgleda nisi citao pazljivo Oyeyeye Shocked imam oba dva motora ...onaj od 50cc mi uopste ne zadaje glabolje kupio sam ga proslog ljeta i vec prosao 2000 km bez nikakvih problema osim poskupljenje cena benzina What a Face

zbog njega sam se i odlucio za ovaj od 320cc kome je oznaka dd350e-6 i kojeg svi zovu spyder. mislim da su kinezi jako zajebali stvar sto masina nije na bufer gumama ili selenima ili kako se to vec kaze. malog vozim preko 50 ,,, malo drma ali ipak njegova majena je da ide do 50 znaci sve preko toga je tortura mashine.

ovog veceg sam do sad vozio maks 100 na sat i tu pocinje crveno i jaaaako drma ... cudim se da ga ozezim preko 120 hoce li izdrzati ili ce se raspasti u komade... ali za to cu morati da pricekam bar jos jedno 500-600 km da se malo razradi pa onda ide test u crvenoj zoni

za sad nemam bas najbolje mishljenje kad spydera uporedim s njegovim rodjakom od 50cc
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesub 02 tra 2011, 16:53

neznam sta da kazem , steta , najbolje kod majstora da ga pregleda i konstatuje sta mu je .
Ja znam da kad sam imao cross 90 , isao je 140km i nije nikakvu vibraciju pravio . Friziran bio do jaja , i supalj rezonator bio na njemu bez ijednog prigusivaca .

Nisam ja za kineze . Ma menjaj , prodaj , kupi nesto jace i vozis ga 100 - 120 i Bog da te vidi , milina .A kad triba dati gas onda da ga primi . No lako reci .
Eto bar kuckamo malo da nam nije dosadno Very Happy
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 09:02

Oyeyeye je napisao/la:


Nisam ja za kineze . Ma menjaj , prodaj , kupi nesto jace i vozis ga 100 - 120 i Bog da te vidi , milina .A kad triba dati gas onda da ga primi . No lako reci .
Eto bar kuckamo malo da nam nije dosadno Very Happy

Žugaš protiv kineza a voziš biciklo lol! bolje vrabac u ruci nego golub na grani ...
Bolje bi bilo da čovjeku daš savjet kako da riješi problem jer vozi ono šta mu se sviđa i prema mogućnostima ...
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 10:15

Citat :
@mbani83

Žugaš protiv kineza a voziš biciklo lol! bolje vrabac u ruci nego golub na grani ...
Bolje bi bilo da čovjeku daš savjet kako da riješi problem jer vozi ono šta mu se sviđa i prema mogućnostima ...

Ma malo palim vatru da bi se diskusija rasplamsa lol! da vidim kolko je ljubitelja kineza lol! nekako mi kinezi ne deluju ziheraski ( od kako su napravili pirinac od krompira i plastike i pustili ga u prodaju ) ko zna mozda su i motor napravili ok nekog materijala kojem nema pomoci , dignu lovu i sta nji briga za nas koji jedva i biciklo mozemo da kupimo . lol!
Ono moze da bude i neko vakuum crevo , jbmliga ovako napamet ali da treba proveriti karburator to je sigurno .Ali opet kazem najbolje je slikovito iznositi neke probleme lakse je doci do resenja.
e da , sledeci projekat ako mi zdravlje dopusti bit ce trike na nozni pogon , nema atesta nema zajebancije sa kojekakvim zakonima , i da te bog vidi .nema prelivnog benzina , nema svecica lol!
ma jurim ja po netu za ovaj spyder ali nemam bas neki izbor .
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
Gost
Gost




99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 12:47

rezervar ti ima.... negdje je točan podatak u mojim prijašnjem postu.. negdje.
to što ti curi je odušak rezervoara - napunio si ga previše. Problem je što je motor nagnut kad puniš benz pa kad ga ispraviš curi. Crijevo je pre-kratko pa u vožnji šprica po amortizeru u i lancu. Jadnostavno pogledaj dolje gdje je crijevo i produži ga, što duže to bolje. Niti ovako ne smeta, ali -- može doći do zapaljenja jer je u blizini regler i što ti opere mast sa lanca...



upgrade:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t9385-veae-je-bolje

[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 15:09

.koshchall. je napisao/la:
rezervar ti ima.... negdje je točan podatak u mojim prijašnjem postu.. negdje.
to što ti curi je odušak rezervoara - napunio si ga previše. Problem je što je motor nagnut kad puniš benz pa kad ga ispraviš curi. Crijevo je pre-kratko pa u vožnji šprica po amortizeru u i lancu. Jadnostavno pogledaj dolje gdje je crijevo i produži ga, što duže to bolje. Niti ovako ne smeta, ali -- može doći do zapaljenja jer je u blizini regler i što ti opere mast sa lanca...



upgrade:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t9385-veae-je-bolje


ma u redu ako je bilo previse benzina onda necu sledeci put da tankam toliko i resena stvar... nego mene brine sto je poceo da curi (do duse jako malo) i kad je imao skoro prazam rezervoar sa nekih 4 litra benzina u njemu. nije valjda da iz odduska rezervoara curi uvek osim ako je rezervoar prazan.

sto se tice produzivanja i slicno... kako sam cepidlaka (za sad) ili cu mu produziti rep pa nek curi iza mene ili cu mu samo naci bolje mesto za flasicu pa svakih 500 km proveriti dokle se flasica napunila. videcu koliko ce da curi nakon 100 km. do sad sam presao samo 60 posle tankanja benzina sto bi (ako je prepun od 13-14litra) sad dovelo na 11-12... ako i nakon sledecih 50 km curi i dalje onda nesto nije ok
[Vrh] Go down
Gost
Gost




99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 20:53

i mislio sam na kraj crijeva.

JBG-a. Ako curi i kad je malo benze... to nije dobro.

bolje ti je da sam otkriješ di curi i pravac - servis. Ima jamstvo pa ne šarafaj puno po njemu. Pitanje je koliko dugo traje jamstvo jer kažeš da je godinu stajao u prodavaoni. Iako je tvornički rečeno da jamstvo traje 2 godine (barem u HR) veliko je pitanje kakvo jamstvo je na relaciji prodavač-uvoznik-proizvođač. I ako jamstvo počinje teći od dana kada bike stigao kod prodavača (iz prve ruke znam takve slučajeve) tada ćeš imati dosta muka da ti poprave kvar jer je to njihov trošak...

no...
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 20:59

moze li mi netko opisati to jbno crevo , kolko sam svatio to crevo ulazi u rezervoar i kolko je dugacko u rezervoaru i od cega je napravljeno to crevo .Kada izlazi iz rezervoara gde onda on ide da bi visak benzina akumulirao .Da li postoji mogucnost da je to crevo osteceno u rezervoaru ?I sumnjam ja da mu se vibracije prave zbog tog benzina koji otice van.
Nesto je tu drugo u pitanju. kavica1
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 03 tra 2011, 23:10

Ako ti nije mrsko . uslikaj to crijevo da riješimo i taj problem......
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 04 tra 2011, 00:27

rocky 61 je napisao/la:
Ako ti nije mrsko . uslikaj to crijevo da riješimo i taj problem......

hocu ali kad stignem... preko celog dana sam na poslu, a garazu nemam pa spydera cuvam na poslu da mi ga neko ne zalomi i prisvoji Shocked .

ovih dana radim na to da spremim limenu garazu pa kad bude gotova fino postavim iza zgrade pa da bude bar kakva takva sigurnost. tek onda cu se j.bavati sa crevima do tad ostaje workaround sa plasticnom bocicom od pola litra
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 04 tra 2011, 09:05

Ma uzmi godisnji odmor , za slikanje ce ti trebati bar jedno 3-4 dana , ujedno ces se i odmoriti malo od posla . Very Happy
ko je za kavicu ? Very Happy
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: prvi odpali straf!   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesri 06 tra 2011, 00:15

pogodite odakle upravo dolazim??? ... ma neeee... nije voznja nego sa strafenje i pritezanje strafova. ali dobro to je i normalno kad do sad nisam nista sredjivao. konacno proslo slikanje za vozacku dozvolu i koacno sam mogao da legalno vozim oko grada, pa sam izveo motor u probnu voznju na zaobilaznicu oko grada.

impresije su sledece:

- onakav kakav je jadan krut i neugodan u gradsku guzvu, skroz me iznenadio u sto se pretvori na autoputu (narocito kad autoput nema rupa)...dakle ide i ide i iidiiideeee ...

- uspeo sam dici 140km/h bez problema sto se masine tice i ima jos snage da povuce, ali ili je bio pre jak vetar ili sam ja malo bojazljiv jer mi je bila prva voznja. nekako mi se chinilo da ce me svakog trena odvejati vetar. dobro bilo kako bilo znam sad da moze da ide 140 i necu ga vise muciti do prvih 1000km. sto se vibracija tice kod velikih brzina jedino mi smetaju vibracije koje osetim u stopala kad idem od 90 do 110 preko 110 ili nestanu ili se ja priviknem ali mi voznja na 120 izgleda lezernija nego na 95.

- mislim da bi bilo odlicno kad bi napred umesto 80/90-21 kakva je sada, bila guma 100/80-21 ili cak 120/70-21 jer sad mi se cini da ona prednja guma vise lici na klizaljku nego na pravu gumu

- gume u globali nisu lose za suvo vreme kako je danas bilo ali su daleeeeko od toga da su dobre. prosto ne osecam da se guma bas lepi za asfalt nego mi deluje kao da proklizava i kao da je plasticna

- odpao onaj jedan straf (od ukupno 2) koji drzi ventilator na hladnjaku, pa sam pod hitno dosao doma da zastrafim dok se ventilator nije razpao. zamjenio one strafcice koje se strafe strafcigerom za masinskim strafovima koje se strafe kljucem (M4x20mm) (kljuc racvasti 8mm) i dodao sam na one fabrice gumice jos ulozak od unutrasnje gume bicikla... ako i sad ne drzi onda nesto nije ok s vibracijama... ventilator je pritegnut do maksimum.

- ah da i ne baca mi vise benzina ...izgleda da sam nalio ipak previse... mada mi je to malo glupo imati rezervoar od 13l u kome nikad ne sipas vise od 10l.

- sutra ide jos jedna voznjica od 100-njak km da se motorchic jos malo razradi pa do petka planiram da ih bude bar 300km i idemo na promenu ulja i nulti servis (ako ga u opste bude). a petak zdravje boze idem doma (poteklom sam iz kavadarci ali zivim i radim u skopjlu)
pa to bi bilo to ...ajde sad spavanac
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesri 06 tra 2011, 20:31

Plastičn veliš , ne daj Bože da se voziš po mokroj i blatnoj cesti ,tek ćeš onda vidjeti šta je Kineska guma , toliko su tvrde i plastične da mogu proč odnosno 'proklizat' milion kilometara. nemoj me nemoj me Ako imaš love mijenjaj to odmah,i garantiram ti da će se vibracije smanjit za 50%.
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesri 06 tra 2011, 20:32

Plastične veliš , ne daj Bože da se voziš po mokroj i blatnoj cesti ,tek ćeš onda vidjeti šta je Kineska guma , toliko su tvrde i plastične da mogu proč odnosno 'proklizat' milion kilometara. nemoj me nemoj me Ako imaš love mijenjaj to odmah,i garantiram ti da će se vibracije smanjit za 50%.
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesri 06 tra 2011, 21:37

E jbg , mi ti skoro generalku uradili zbog one cevcice , ccc .
Menjaj te gume pod hitno , citaj ( obavezno Hitno ) dobar kebab1
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimečet 07 tra 2011, 01:23

Oyeyeye je napisao/la:
E jbg , mi ti skoro generalku uradili zbog one cevcice , ccc .
Menjaj te gume pod hitno , citaj ( obavezno Hitno ) dobar kebab1

haha slobodno vi radite generalku danas sam opet nalio benzin i opet malo procurilo... nije bog zna koliko mozda pola soljice za kafu i to one male soljice ... ali ide mi na nerve jer se prlja. produzetak creva ce ipak sacekati malo vise slobodnog vremena za sad ostaje plasticna flasica.

kad smo kod benzina nalio sam 11.1litar za one 250km kad mi je motor ugasio pre nego sam prebacio na rezervu i kad se uradi matematika izadje da trosi nekih 4.45litra na 100 sto nije bas malo ali dobro nije ni mnogo ako se uzme rezim u koji je prosao te 250km. 80km je bilo gradske voznje sa gasom do daske pa koci izpred semafora pa opet gas kreni stani. ostali 170 km su na autoputu sa brzinom nikako manjom od 95-100 a po nekad i preko 120.

nadam se da nakon 1000km kad se razradi i sa ne tako ludjackom jurnjavom kao u ova zadnja 2 dana da ce potrosnja pasti na nekih 4 do 4.1 litar. (samo kao uporedba mali motorcic od 50cc sa 2.4 pao je na 2.1 litra nakon ste se razradio tako da ocekujem nesto slicno i kod ovog)

scratch scratch KOLIKO VAMA TROSE SPYDERI??? scratch scratch I PRI KOJIH BRZINA???

inace da se pohvalim .. ili da njega pohvalim ... ne znam ... ali danas sam "odradio" 170km na stazi od 40km i nije nista odpalo. do sad je predjeno ukupno 300 km i sutra (nadam se da ce biti slobodnog vremena kod servisera) je na redu nulti servis (ili prvi kako god se uzme).

sto se tice guma za sad ostaje status kvo do daljnjeg jer se nema para, a u medjuvremenu sve vise i vise razmisljam da ubacim automobilsku gumu (na zapadu poznato kao RIDING ON THE DARK SIDE) puno je tu kontra misljenja neki kazu da je to opasno i ne razumno a neki kazu da su automobilske gume cak i bolje nego moto gume. viedet cemo kad dodje neka para vishka

hvala lepo i laku noc! spavanje
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimečet 07 tra 2011, 20:57

To o auto gumi smatram šalom ili ludom idejom koja je samo onako proletila kroz glavu,za auto gumu trebaš paklenjaka od bar 40-50 Kw a ne od 15-ak koliko ih ima raptor. A što se tiče vožnje da nisi malo pretjerao sa novom mašinom......... No
[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimečet 07 tra 2011, 21:57

On to forsira da mu se masina ne ulenji slucajno Very Happy biker2
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Oprez   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepet 08 tra 2011, 21:19

Te mašine nemaju filter za ulje i svi odpadci su u karteru. Obavezno nulti srvis i na 1000 km obaviti zatezanje glave i opet promjena ulja. Nakon toga zamjena ulja svake 3000 km. Do 1000 km ne prelaziti preko 110 km/h, a i tu brzinu ne držati dugo. Maksimalno koristiti 2/3 gasa. Paziti na lanac. Što se tiće guma, sa ovima ti nikad neće biti dosadno. Stalno radi i bacaka se.Kontroliraj šarafe kada radiš servis i obavezno dotegni. Ne doteži šarafe na nosaču auspuha previše jer češ kasnije morati variti. Šarafi na šelni za auspuh kod cilindara, šaraf na nogaru, šarafi na auspuhu i šarafi na vodenoj pumpi se moraju provjeriti i na 1000 km dobro dotegnuti i kasnije sa njima nema problema.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimesub 09 tra 2011, 09:39

moj spyder troši 4.12L...auspusi skroz otvoreni (nema ni katalizatora) izmjereno na putu od zagreba do zadra,voženo starom cestom brzinom od 120-130km/h..opterečen do maksimuma (moja bolja polovica,pune velike bisage,pretovaren kofer..koji je nekad bio kofer za vodoinstalaterski alat) ..sve u svemu..mojih 95kg,dražesna 65kg i otprilike 50kg stvari..
ah da..i jučer mi je nakon godinu dana opet otpao šaraf cheers ..od pedale mjenjača,tog do sad nisam izgubio dobar3 ..
niko..dok ga razrađuješ nemoj ga forsirati..nek si sam polako nakuplja brzinu..ali poslje 1500km..slobodno ga stisni,nek se vrti..i nečeš imat problema s mašinom..osim otpalih šarafa Wink ...servisi redovno na 3000km ...i čim dođeš do para mjenjaj gume..i prednja slobodno nek ostane istih dimenzija jer kad su dobre gume drži odlično..vibracije su normalne između 90-110-120km/h..poslje nestanu..a za otvorenu cestu je odličan za vožnju,za grad baš i ne jer mu je nisko težište i dugačak je
samo se opusti i uživaj i ne sekiraj se previše zbog čudnih stvari na njemu..to je sve ok i normalno Wink
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimened 10 tra 2011, 23:09

ponovo me spydercek razocaral ... puko je levi gornji drzac od hladnjaka ... sad gde i kako da se to zavari. jel to aluminiumski drzac il chelichni???

chudi me da je chelik a da pukne sam po sebi. ovog puta nisam ga gonio ko lud ... autoputom sam isao iz skopje do kacadarci nikad brze od 100 na sat, mada vecinom 80-90, al kad sam stigao doma imao sam sto da vidim ... puko drzac. danas sam se vratio opet u skoplje vozeci motor 70-80 samo da ne popucaju i ostali drzaci.

@fresh!!! kazes da ti zena i bagaz 95+65+50=200kg/ kako si resio amortizaciju sa toliko tereta?? meni motor propadne skroz do dole kad sednemo ja i brat sto mu dodje negde oko 170kg i onda uopste nema mesta za amortizaciju nego kad udari u rupu udara pravo u guzicu i bubrege/ jesi li mozda dodao neki teci feder osim ona 2 originalna amortizera ili imas meku drugu fintu?

[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 11 tra 2011, 08:33

samo sam dotegnuo zadnje amortizere do kraja..kad uletim u veču rupu pošteno udari po dupetu..ali ostale rupe i neravnine amortizira sasvim pristojno..to i nije udobni motor,jednostavno tak to mora biti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 11 tra 2011, 09:27

iduće što će pući je zadnji donji nosač dekla/pokrova lanca, zatim gornji, pa seleni na rezervoaru, pa kopča plastičnog dekla.....
I dok to ne preradiš - nema mira


[Vrh] Go down
Oyeyeye
man
man
Oyeyeye


Broj postova : 301
Godina imam : 64
Prebivalište : tu negde
Vozim : biciklo
Na forumu od : 05.07.2010

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 11 tra 2011, 10:32

a to su vibracije . Very Happy
[Vrh] Go down
http://trikes.serbianforum.info
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2151
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitimepon 11 tra 2011, 10:43

o daaa Very Happy ..sve su to slatka mala zadovoljstva spydera Wink
al ako se čovik ne sikira oko toga pruža puuuuunooo gušta cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





99% regal raptor spyder - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: 99% regal raptor spyder   99% regal raptor spyder - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
99% regal raptor spyder
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Regal Raptor Spyder
» Regal Raptor Spyder 250
» REGAL RAPTOR - Spyder
» regal raptor spyder
» Regal Raptor Spyder No.2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: