Početna stranicaPretraľnikS&S agregati 610RegistracijaLogin

 

 S&S agregati

Go down 
+4
Safet(y)
inferus
biker
cro.chopper
8 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: S & S mašine - pitanje   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 15:44

sigurno su svi čuli za S&S agregate ili ti mašine, posebno da se koristi kod prerada.
ko proizvodi,gdje za kupiti,kakvi su,koje jačine,servis,cijena,održavanje.. itd., nešto o njima možete ovdje pisati i raspravljati.... ????
zato pucajte !!
na žalost malo sam i sam guglao ali sve je na fucking engleskom.... tak da nisam niš obavio..

ali zato imam sliku

S&S agregati Vza5jt

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 17:34

mislim da bi o ovoj temi najviše imao za reči "el toro" ali koliko sam ja to shvatio S&S je kod Harlya nešto kao M kod BMW-a ?!?
[Vrh] Go down
inferus
man
man
inferus


Broj postova : 12
Godina imam : 44
Prebivalište : rijeka
Vozim : custom klr 650
Na forumu od : 23.03.2008

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 18:05

ALOHA neznam kako bi vam mogao stavit jedan katalog od tih motora ima 29 mb.i u pdf formatu ako neko zna neka posanje instrukcije

Uglavnom sad su izašli novi euro 3 od 800 - 1100 cm3 cijene su im od 4800 E pa na više ovisi o kubikaži materijalu dali je poliran, crni ili mat .
Čak mislim da ima u Zagrebu jedan distributer(još ću provjerit)
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 20:36

biker je napisao/la:
mislim da bi o ovoj temi najviše imao za reči "el toro" ali koliko sam ja to shvatio S&S je kod Harlya nešto kao M kod BMW-a ?!?

a njega ulovit je zgoditak..... a još da piše !!!!

vjerujem da ima još netko tu,a da zna nekaj više !!!!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 20:39

cro.chopper je napisao/la:

vjerujem da ima još netko tu,a da zna nekaj više !!!!

Ima, ima, ali su neki prekinuli diplomatske odnose s njim! Evil or Very Mad

Hajde javi se!! Znas vec tko! scratch cheers

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
robo
man
man
robo


Broj postova : 137
Godina imam : 59
Prebivalište : djakovo
Vozim : HD-883-chopper
Na forumu od : 28.03.2008

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 20:49

Mislim da možeš dobiti više informacija kod onog lika iz Lučkog, Jambo prerade ili tako nešto
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 20:55

robo je napisao/la:
Mislim da možeš dobiti više informacija kod onog lika iz Lučkog, Jambo prerade ili tako nešto

ma nisam mislio da mene zanima taj agregat.
već općenito spika o tome, onako među nama.

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:06

kako misliš mene za uloviti pa tu sam ali neznam o čemu da pišem hehehehehe o s&s motorima ti mogu reći dosta ali neznam šta te zanima

diler za RH je moja firma ,

Motori Super Stock počinju od (u ccm) 1600,1800,2030,itd itd ima ih još nekoliko modela,ok imaš i Jammera od 88¨ Shovelhead pa imaš Pandemonium isto 88¨ pa imaš Panhead mašine od 93¨ i 103¨ inca to su sve retro mašine neznam koja tebe baš zanima
Što se tiče cijene ako postoji ona navedena od 4800 eura kupujem koliko ima na zalihi i plaćam odmah ako treba i kredit dižem (šala ,šala) cijene su ti od 5000 pa do 12000 eura naravno plus transport,carina i pdv.
Transport ti je po cijeniku od firme s kojom šalju paket,carina je 5% jer je roba izvan eu a pdv i sam znaš

Ako pitaš za pouzdanost S&S motora sama činjenica da ti daju tj ja ti dajem 2 godine garancije ako ima IST elektroniku
Inače što se mene osobno tiče i mog iskustva s S&S mogu ih samo hvaliti a pogotovo njihov buckup kad nešta treba uvije se rado odazovu i pomognu

Sory ako ti nisam pomogo ili ako te odgovor ne zadovoljava ako mogu još nešta odgovoriti slobodno me pitaj, hvala
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:36

hvala el
hvala

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:37

nema frke ali vidiš da sam tu hehehehehehehe da me se može naći
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:43

eltoro je napisao/la:
kako misliš mene za uloviti pa tu sam ali neznam o čemu da pišem hehehehehe o s&s motorima ti mogu reći dosta ali neznam šta te zanima

diler za RH je moja firma ,

Motori Super Stock počinju od (u ccm) 1600,1800,2030,itd itd ima ih još nekoliko modela,ok imaš i Jammera od 88¨ Shovelhead pa imaš Pandemonium isto 88¨ pa imaš Panhead mašine od 93¨ i 103¨ inca to su sve retro mašine neznam koja tebe baš zanima
Što se tiče cijene ako postoji ona navedena od 4800 eura kupujem koliko ima na zalihi i plaćam odmah ako treba i kredit dižem (šala ,šala) cijene su ti od 5000 pa do 12000 eura naravno plus transport,carina i pdv.
Transport ti je po cijeniku od firme s kojom šalju paket,carina je 5% jer je roba izvan eu a pdv i sam znaš

Ako pitaš za pouzdanost S&S motora sama činjenica da ti daju tj ja ti dajem 2 godine garancije ako ima IST elektroniku
Inače što se mene osobno tiče i mog iskustva s S&S mogu ih samo hvaliti a pogotovo njihov buckup kad nešta treba uvije se rado odazovu i pomognu

Sory ako ti nisam pomogo ili ako te odgovor ne zadovoljava ako mogu još nešta odgovoriti slobodno me pitaj, hvala

mogu li ja namontirat to na svog Viraga Very Happy ispalo bi da imak skuplju mašinu nego što je sam motor, ali onda bi se ti mora uvatit posla i sve skupa dovest u red lol! bila bi me žena ad iden još šta radit oko motora, samo grinta koliko para sam usuo u njega
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 56
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:45

hahahahahahah saba " ZNAM KAKO VAM JE " hahahahahahaha
[Vrh] Go down
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimepon 31 oľu 2008, 21:50

eltoro je napisao/la:
hahahahahahah saba " ZNAM KAKO VAM JE " hahahahahahaha

Ma sve bi bilo super, da nisam potrošio lovu, razbio se i potrošio ponovno Very Happy
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimeuto 01 tra 2008, 07:22

kako pravdati troškove od motora ženi:
1. moraš imati bilo kakav poslić u fušu
2. prijaviš manji dohodak
3. kad žena pita za dijelove odgovor je: ljudi preko interneta pomažu skoro besplatno, cijena prava sitnica

zaključak: vuk sit i ovce na broju

ps. nesmiješ ženi prigovarati za torbice i cipele jer bi se mogla raspitati za cijene dijelova
tišina u kući je zlato
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

S&S agregati Empty
PostajNaslov: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitimened 12 pro 2010, 22:36

Evo sto smo naucili u zadnje dvije godine... Very Happy
Safet(y)



Godine 1958 George Smith i njegova supruga Marjorije osnovali su malu tvrtku koju su nazvali S&S Cycle.Tvornica je bila smještena u Blue Island,Illionis,SAD i počeli su sa prodajom agregata vrhunskih karakteristika za Harley Davidson motocikle.

Vizija osnivača Georga Smitha je bila jasna i jednostavna "Želim postiči da motocikli budu brži.." Tom cilju su težili do kraja života.I nakon smrti Georga i Marjorije Smith tvrtka S&S dalje slijedi njihovu viziju, te postaju najcjenjeniji svjetski proizvođača vrhunskih agregata i djelova za V-Twin.
Godine 1969 tvrtka S&S seli u Viola,Wisconsin gdje i danas proizvodi, a godine 2004 otvaraju novi pogon u La Crosse Wisconsin.
U lipnju 2008 godine tvrtka je proslavila 50 godišnjicu postojanja, a prema pisanju La Crosse Tribune proslavi je bilo nazočno 28000 moto entuzijasta.
Sadašnji direktor tvrtke S&S je Brett Smith, unuk osnivača Georga Smitha, koji je počeo raditi za tvrtku S&S 2002 godine.

S&S agregati CEP00069a

izvor: http://www.sscycle.com/

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





S&S agregati Empty
PostajNaslov: Re: S&S agregati   S&S agregati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S&S agregati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Chopperpedija-
Forum(o)Bir: