Početna stranicaPretraľnikPravila ponašanja u ovom dijelu foruma 610RegistracijaLogin

 

 Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma Empty
PostajNaslov: Re: Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma   Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma Icon_minitimened 19 pro 2010, 22:52

Cijenjeni forumaši!

Tehnički dio foruma, obuhvaća kao što i vidite sedam novooformljenih zasebnih podforuma sa pobližim opisom navedene problematike radi boljeg snalaženja.
Stoga vas molimo da prije svakog otvaranja nove teme, dobro pogledate kojoj od navedenih podforuma pripada, te kratko i jasno naznačite naslov teme iz koje će jasno biti prepoznatljiva predmetna diskusija.
Ako niste sigurni ili mislite da je tema otvorena u pogrešnom podforumu, naznačite to na kraju svog izlaganja, a mi ćemo se potruditi prebaciti je tamo gdje ona pripada.
Na taj način bit će puno jednostavnija i brža pretraga do željenog cilja.
Isto tako, molimo da se pridržavate naslovne tematike, a sve šaljive komentare ostavite za podforum "R&R". Svi neprimjereni odgovori, kao i odgovori nevezani za naslovnu tematiku, bit će pobrisani, a autor istog upozoren.

Hvala na razumijevanju!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma Empty
PostajNaslov: Re: Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma   Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma Icon_minitimečet 04 kol 2011, 21:08

Već duže vremena me smetaju poneki naslovi tema, posebno u ovoj rubrici, iz kojih se ne može vidjeti o čemu se radi sve dok se sama tema i ne otvori. Iz tog razloga pišem ovu nadopunu pravila (bez prethodne konzultacije s ostatkom tima, ali vjerujem da će se složiti sa mnom):

Naslovi tema poput: "pomoć", "Help!!!", "Tražim savjet...", "Vilice", "Saraf ulja" i slični, koji ne govore o čemu se konkretno u temi radi ili o kojem motoru, nisu poželjni, dapače, trebali bi biti obrisani. Pitati cete se „Zasto?“... Iz takvih naslova se nikako ne može zaključiti o kakvom se problemu radi, a ako netko i odgovori na problem, takav savjet neće biti odgovarajuće katalogiziran i dobit ćemo situacije ponavljanja istih problema, jer među gomilom "trazim pomoć" naslova nije moguće pronaći točno određeni problem. Uz to, to vodi generiranju većega broja tema iste ili jako slične tematike, te onemogućuje brzo i efikasno traženje rješenja problema korisnicima foruma. Navedeni naslovi "search" također čine besmislenim. Odgovarajući odabir naslova omogućava efikasno pretraživanje tema pomoću tražilice (kakva god ona bila, ali ipak pomaže) - kad netko upiše "Dragstar ...." poželjno je da dobije sve postove tipa "Dragstar + nešto", što neće dobiti ako se recimo spominje „Dragica“ ili „Zvjezdica“ i sl.

Primjeri prikladno odabranih naslova:
• Regler za Virago 1100;
• Koje ulje u Harley 883 2001 godiste;
• Passenger Footboard za VN 900;
• Dodatna oprema Kawasaki VN 800;
itd... itd...


Mislim da ste shvatili poantu – dakle naslov bi trebao izgledati "Problem + tip motora".

Hvala na razumijevanju i suradnji.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
 
Pravila ponašanja u ovom dijelu foruma
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Evo da i moj VN osvane na ovom forumu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr.-
Forum(o)Bir: