Početna stranicaPretraľnikYamaha WildStar 1600 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Yamaha WildStar 1600

Go down 
+17
Hedo
učo_sb
Bosqeto
webrider
breed
Dr.Ma$$a
Rocker
asy
pinky
swileni
medo
emirharley
black rain
GIBO56
dragger
Vilko
Ragga
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimesub 27 stu 2010, 10:20

Rocker je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Eh, sad ce ti se javiti dobri covjek "blizanac po motoru" - Rocker....ajmo....uporedni test Ragga motor vs Rocker motor..... nemoj me glup cuga
Nema se tu sta usporedjivati, treba sjest na motor, odvoziti turicu pa dati sud....Ko nije imao "bestiju" od 1602 ccm medju nogama ne moze si docarati sta znaci voziti Wildstara . Moram priznati da u zadnje vrijeme vise vozim K1300R ali svaki put kad sjednem na Wildstara shvatim da mi je potreban i da ga nikako ne trebam prodati (misljenje moje supruge:" sta ce ti 2 motora, prodaj 1..." dok ja potajno razmisljam o trecem....) U svakom slucaju Wildstar je ovdje u njemackoj kultni motor vrlo cesto preradjivan...neki zlobnici kazu harley za siromasne no necemo biti zlobni :-)


Doobra... dobar
[Vrh] Go down
učo_sb
man
man
učo_sb


Broj postova : 235
Godina imam : 44
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : Kymco Venox 250
Na forumu od : 13.03.2009

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 28 stu 2010, 22:07

ovo zadnje me podsjeća na pitanja...a zašto je auto stalno prljav, a motor blista?? auto je prijevozno sredstvo od A do B, a motor, eeeee...
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 28 stu 2010, 23:40

učo_sb je napisao/la:
ovo zadnje me podsjeća na pitanja...a zašto je auto stalno prljav, a motor blista?? auto je prijevozno sredstvo od A do B, a motor, eeeee...

dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 00:08

Jebate to je motor.... king eh kad narastem....
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimepon 29 stu 2010, 09:02

Svaka čast na mrcini dobar4 vidi se kolika je ljubav ...

Samo tako dalje biker2
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimeuto 30 stu 2010, 22:04

Predivan i premochan motor, definitivno jedan od ljepshih king
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
DrVetmed
man
man
DrVetmed


Broj postova : 11
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Suzuki Intruder M800
Na forumu od : 06.04.2009

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimesub 10 pro 2011, 19:25

motor je vrh vrhova svaka cast i sam već dulje vrijeme razmišljam o kupovini istog. Trenutno vozim Intrudera M800 i fali mi još malo snage i okretnog ali taj sam motor i kupio kao "početnički" pa je sad već vrijeme da se nabaci nešto ozbiljnije Very Happy
zanima me samo kako je sa zračnim hlađenjem, odnosno kako podnosi ljeto i gužvancije po gradu?? nije da bih ga baš po gradu vozao ali kad sam na putu ponekad ne možeš zaobići grad i gužve
i još pitanje za članove koji su ugradili supercharger-koliko se dobije na snagi i koliko je potrošnja-veća ili manja??
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 11 pro 2011, 11:41

DrVetmed je napisao/la:
motor je vrh vrhova svaka cast i sam već dulje vrijeme razmišljam o kupovini istog. Trenutno vozim Intrudera M800 i fali mi još malo snage i okretnog ali taj sam motor i kupio kao "početnički" pa je sad već vrijeme da se nabaci nešto ozbiljnije Very Happy
zanima me samo kako je sa zračnim hlađenjem, odnosno kako podnosi ljeto i gužvancije po gradu?? nije da bih ga baš po gradu vozao ali kad sam na putu ponekad ne možeš zaobići grad i gužve
i još pitanje za članove koji su ugradili supercharger-koliko se dobije na snagi i koliko je potrošnja-veća ili manja??

jedna mala ispravka,nije supercharger vec hypercharger,
od motora do motora,govore da se dobije vise na okretnom momentu,na finalnoj brzini vrlo malo,
samo ga je bitno pravilno instalirati,naravno da potrosnja ide malo gore!
iako ga osobno nemam,razmisljao sam o njemu i dosta istrazivao,
a kolege ovdje obiluju informacijama

imas ovdje dosta o tome,potrazi na search-u
[Vrh] Go down
DrVetmed
man
man
DrVetmed


Broj postova : 11
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Suzuki Intruder M800
Na forumu od : 06.04.2009

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 11 pro 2011, 12:54

Bosqeto je napisao/la:
DrVetmed je napisao/la:
motor je vrh vrhova svaka cast i sam već dulje vrijeme razmišljam o kupovini istog. Trenutno vozim Intrudera M800 i fali mi još malo snage i okretnog ali taj sam motor i kupio kao "početnički" pa je sad već vrijeme da se nabaci nešto ozbiljnije Very Happy
zanima me samo kako je sa zračnim hlađenjem, odnosno kako podnosi ljeto i gužvancije po gradu?? nije da bih ga baš po gradu vozao ali kad sam na putu ponekad ne možeš zaobići grad i gužve
i još pitanje za članove koji su ugradili supercharger-koliko se dobije na snagi i koliko je potrošnja-veća ili manja??

jedna mala ispravka,nije supercharger vec hypercharger,
od motora do motora,govore da se dobije vise na okretnom momentu,na finalnoj brzini vrlo malo,
samo ga je bitno pravilno instalirati,naravno da potrosnja ide malo gore!
iako ga osobno nemam,razmisljao sam o njemu i dosta istrazivao,
a kolege ovdje obiluju informacijama

imas ovdje dosta o tome,potrazi na search-u

hvala na odgovoru, kakva su tvoja iskustva sa Drag Starom i zračnim hlađenjem?? da li se po ljeti osjeti da se pregrijava ili to nema veze?? dobrodošla su i druga iskustva dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 11 pro 2011, 14:28

DrVetmed je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
DrVetmed je napisao/la:
motor je vrh vrhova svaka cast i sam već dulje vrijeme razmišljam o kupovini istog. Trenutno vozim Intrudera M800 i fali mi još malo snage i okretnog ali taj sam motor i kupio kao "početnički" pa je sad već vrijeme da se nabaci nešto ozbiljnije Very Happy
zanima me samo kako je sa zračnim hlađenjem, odnosno kako podnosi ljeto i gužvancije po gradu?? nije da bih ga baš po gradu vozao ali kad sam na putu ponekad ne možeš zaobići grad i gužve
i još pitanje za članove koji su ugradili supercharger-koliko se dobije na snagi i koliko je potrošnja-veća ili manja??

jedna mala ispravka,nije supercharger vec hypercharger,
od motora do motora,govore da se dobije vise na okretnom momentu,na finalnoj brzini vrlo malo,
samo ga je bitno pravilno instalirati,naravno da potrosnja ide malo gore!
iako ga osobno nemam,razmisljao sam o njemu i dosta istrazivao,
a kolege ovdje obiluju informacijama

imas ovdje dosta o tome,potrazi na search-u

hvala na odgovoru, kakva su tvoja iskustva sa Drag Starom i zračnim hlađenjem?? da li se po ljeti osjeti da se pregrijava ili to nema veze?? dobrodošla su i druga iskustva dobar

nema na cemu,
sto se tice zracnog hlađenja-nema tu vecih problema ali se moze desiti pregrijavanje ako ne pazis,
u principu kao sto i znas on ne smije vise od par 2,3 minute raditi na mjestu,mislim nije preporucljivo,
tako da ljeti moras izbjegavati zastoje,ako vidis da ce biti dulje zadrzavanje jednostavno ga ugasi,
bar ja tako radim,
negdje sam cuo,da kada se pregrije,motor se samo ugasi,a prethodno promijeni zvuk i to je kao upozorenje,
ali opet ti kazem tako sam cuo,ja do toga nisam dosao,
iz iskustva kolega prvi znak pregrijavanja ce ti biti promjena boje ili diskolorizacija prednjih grana auspuha,
do toga ne smije doci,iako ne mora znaciti,nekada do toga dođe zbog losih ispusnih cijevi,
ima razlicitih varijanti,ali u biti to je to,

takodjer i prvo dnevno paljenje,ljeti bez coka,1.5 minuta i polako kreces,laganim obrtajima,
4-5 kilometara dok se postigne radna temperatura i podigne ulje,
zimi uz dodatak coka koji spustas cim u 2 presaltas Very Happy

nije to nesto sto te treba plasiti ili odbiti od nekog modela motora,bar je to moje misljenje dobar
[Vrh] Go down
cuki1
man
man
cuki1


Broj postova : 141
Godina imam : 48
Na forumu od : 25.07.2009

Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitimened 11 pro 2011, 14:36

prekrasan biker2
[Vrh] Go down
Sponsored content





Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Yamaha WildStar 1600   Yamaha WildStar 1600 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Yamaha WildStar 1600
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Yamaha XV 1600 Wildstar
» Yamaha Wildstar za kravare !
» My Bike Wildstar XV-1600 "the LIzz"
» YAMAHA WILD STAR 1600
» Black&Gold-Yamaha XV 1600

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: