Početna stranicaPretraľnikhermes - Hermes V MAX 610RegistracijaLogin

 

 Hermes V MAX

Go down 
+7
peckoni-negotin
dragger
Felix
Krišo
Hedo
zed12
StarRider
11 posters
Autor/icaPoruka
StarRider
cro chopper forum
cro chopper forum
StarRider


Broj postova : 925
Godina imam : 72
Prebivalište : Hrvatska
Na forumu od : 17.11.2007

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 12:42

Perverzija u koži. Više na stranici http://www.automotosvijet.com/noviteti/motocikli/2662-hermes-yamaha-vmax-
hermes - Hermes V MAX 316n692
[Vrh] Go down
http://drivenikcroatia.com
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 12:49

Samo da je crna koža. :hapy2:
[Vrh] Go down
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 13:37

Ma jel mu to koža i na auspuhu??
[Vrh] Go down
Krišo
cro chopper forum
cro chopper forum
Krišo


Broj postova : 849
Godina imam : 31
Prebivalište : SLAVONSKI BROD
Vozim : sila 250 Virago
Na forumu od : 06.01.2009

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 15:54

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 16:25

-Retko perfektno skockan Motocikl, svaki je detalj na mestu, tri puta se vraćao da pogledam i svaki put mi se sve više sviđa.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 16:35

.....to je ipak yamaha..... dobar
[Vrh] Go down
peckoni-negotin
man
man
peckoni-negotin


Broj postova : 10
Godina imam : 53
Prebivalište : Negotin, Srbija
Vozim : Yamaha Virago xv 535
Na forumu od : 19.10.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 18:46

Moj davnašnji sam, a verujem i većine bajkera,ja nažalost mogu samo vizuelno da uživam.
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 18:48

Felix je napisao/la:
-Retko perfektno skockan Motocikl, svaki je detalj na mestu, tri puta se vraćao da pogledam i svaki put mi se sve više sviđa.

I meni i umjesto polir paste krema za cipele i mekana četka i piči dobar
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 19:56

dragger je napisao/la:
.....to je ipak yamaha..... dobar

-Drugačiji se komentar i nije očekivao roker
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 20:27

A uh brate šta nam to radiš, ovo ti je kao da nas žedne tjeraš sa izvora ili preko vode....... dobar dobar dobar cuga geek
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 21:21

............Ovakav motor bez obzira što nije svačiji ukus zaslužuje malo više od jedne slike i linka, @StarRider hvala na inspiraciji.
............Video svašta ali kad neko nešto perfektno i od čega mi oči vlaže od kad je izašlo iz fabrike negde početkom ili sredinom devedesetih ( tako bar mislim) restilizuje i dovede na najnovijiu i najmoderniju tačku današnje tehnologije i sa najkvalitetnijim materijalima i kompronentama usavrši, ostanem bez teksta i šta reći .........

...............Radi se o preteči svih DRAG-ova o legendi sa četiri cilindra u V bloku, u otvorenoj fabričkoj varianti STO ČETRDESET PET konjića bez ikakve elektronske pomoći, čista sirova snaga izvučena klasičnom mehanikom, pravi iskonski brutalni Fajter sa šmekom ''Čopera'', moj, za sada neispunjeni san.


V MAX

.............Krajem prošle godine se pojavio i već se svetski Tjuneri ili kako ih ja od milošte zovem ''Budžatori'' već uradiše nekoliko zavidnih primeraka, evo jednog po meni najlepšeg jer je akcenat stavljen na estetiku više nego na tehniku.

.............Concept motocikl Yamaha V MAX koji je presvučen u kožu (dobro ste pročitali, slike u nastavku to odlično prikazuju) je nastao u saradnji sa francuskom modnom kućom Hermes. Hermes je inače već radila u svetu vozila - sa automobilima i helikopterima, a ovo je prvi put da su se "upetljali" sa motociklima. Rezulat pokazuje nekoliko slika koje slede!...

...........Inače Hermes je kuća sa 180 godina tradicije, koja je nekada bila specijalizovana za sedla (i ovo ste dobro pročitali), pa je dakle usko specijalizovana za obradu kože, i otuda ovakva saradnja.

...........Koža kojom je obložena Yamaha je od bizona. Obložen je čak i izduvni sistem, u stvari njegov završetak, i istina i pored sveg poverenja u Yamahu i Hermes, nekako nisam siguran koliko je ovo pametno!

...........Pored kože ima nemali broj površina od brušenog aluminijuma.

..........Ovo sve do sada sam pisao iz glave i sećanja a ovo sad iskopao na netu i to tačne karakteristike.

..........A evo nešto i o novom V MAX-u: motor radne zapremine 1.679cm3, četiri cilindra u V rasporedu gde je ugao između njih 65o. Integrisana je YYC-I tehnologija. Gasom se upravlja elektronskim putem što znači da nema mehaničke veze između pokretnih elemenata i ručice gasa. Podesivo ogibljenje napred i nazad, "valoviti" diskovi kočnica, ABS,....

........Još jednom morao sam možda neki podatak i nije tačan neke stvari pis'o iz glave, šta se seti'o @ StarRider dobar motor i još jednom hvala na inspiraciji
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 21:51

Hedo je napisao/la:
Ma jel mu to koža i na auspuhu??
Na uspuhu je kožica nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitimeuto 09 stu 2010, 22:33

peckoni-negotin je napisao/la:
Moj davnašnji sam, a verujem i većine bajkera,ja nažalost mogu samo vizuelno da uživam.



Rolling Eyes Sad

... a da probamo hermes - Hermes V MAX 595835 zlatnu ribicu Exclamation Question
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Sponsored content





hermes - Hermes V MAX Empty
PostajNaslov: Re: Hermes V MAX   hermes - Hermes V MAX Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hermes V MAX
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: foto blic kutak-
Forum(o)Bir: