Početna stranicaPretraľnikNe tako stara, ali dobra CCF vremena 610RegistracijaLogin

 

 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena

Go down 
+16
Safet(y)
Free Spirit
swileni
ica
Domagoj
merla
klesoo
rocky 61
ronin1
dragger
Zmija
lukylipik
cro.chopper
zanotti
magna
asy
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 14:32

..puno smo sve više vozili... Sad recesija? nešto drugo ili treće?... neznam, ali znam da mi fali ovakvih prizora... pljuga

foto by Saba (10.05.2009. 13,30h)

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Radvs0

s nickovima..

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Xptqgm

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 14:43

meni nije jasno kako ti može faliti nešto di mene nema

a vidi ove tovarske jedne
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 160og85

ili druge
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 29qmvt3

a kad si vidija ovu trojicu skupa zadnji put
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Dxy6c4
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 14:51

Ko je ovaj zadnji desno? scratch

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 14:54

jedan lik iz splita, prije je visija na forumu, a sad visi na fejsu (neš ti face da je na face-booku), možda ga i znaš svira je kontrabas u nekom folkloru
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 18:51

Ajde šta cvilite još koji dan pa počinje sezona Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 587466 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 214252 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 587466 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 214252
MK Vadimast ima spremne motore za điradu Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 20iugqoNe tako stara, ali dobra CCF vremena 20iugqoNe tako stara, ali dobra CCF vremena 20iugqo
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 18:59

super ova panoramska fotka

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 19:13

Ova mi je isto cool Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293 Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 382293
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena 1fzkig
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 19:38

pa nije ovo ibor za fotografiju nego vapaj za ne tako davnim vremenima kad smo se vozili i družili. uvik je bio jedan koji je vukao a drugi su se priključivali ovisno o mogućnostima. danas više niko ne zove niko se ne voza.....
saba je za sobom uvik vuka kolonu, zmija je bio sve prisutan..... danas te yamahe virago 1100 miruju, ili se barem meni tako čini
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 20:26

... aj pošalji mi na e-mail panoramiku s nickovim i bez njih u što boljoj rezoluciji (iako mi se čini da je ti Sabahudin fotkao)!

... lijepi nostalgični ugriz Asy!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 20:51

je, malo je zaštekalo svima...ni ja nisam iznimka iako sam dugo odolijevao ovim čudnim vremenima...
ali, neće još dugo proći and we will be back
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 21:17

......TEŠKA VRIMENA....PRIJATELJU MOJ...................

Jednim djelom recesija je sigurno uzela svoj danak, drugim dijelom svakodnevne obaveze.........treče: borba za goli život...............................ali u ciloj toj gunguli, bog mi JOŠ UVIJEK daje snage ..........da ipak mogu uživati u onome do čega mi je stalo.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 21:31

dragger je napisao/la:
......TEŠKA VRIMENA....PRIJATELJU MOJ...................

Jednim djelom recesija je sigurno uzela svoj danak, drugim dijelom svakodnevne obaveze.........treče: borba za goli život...............................ali u ciloj toj gunguli, bog mi JOŠ UVIJEK daje snage ..........da ipak mogu uživati u onome do čega mi je stalo.

... lijepo napisano Dragger;
imam zahvaliti samo
svom Burkeu
i opet recesiji
što se barem malo ove godine vozim
- KLE forever !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimeuto 21 ruj 2010, 22:04

Zmija je napisao/la:
je, malo je zaštekalo svima...ni ja nisam iznimka iako sam dugo odolijevao ovim čudnim vremenima...
ali, neće još dugo proći and we will be back

pomoc palipilu

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 08:45

[quote]
asy je napisao/la:
..puno smo sve više vozili... Sad recesija? nešto drugo ili treće?... neznam, ali znam da mi fali ovakvih prizora... pljuga

možda su ljudi okolo u raznim klubovima ( kao što je to sad popularno ) pa imaju klupske obaveze pa sada nemaju vremena ni za svoj gušt ili što drugo ,ili im se je jednostavno malo omaklo
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 09:06

[quote="ronin1"]
asy je napisao/la:
..puno smo sve više vozili... Sad recesija? nešto drugo ili treće?... neznam, ali znam da mi fali ovakvih prizora... pljuga

možda su ljudi okolo u raznim klubovima ( kao što je to sad popularno ) pa imaju kluoske obaveze pa sada nemaju vremena ni za svoj gušt ili što drugo ,ili im se je jednostavno malo omaklo


u ovoj izjavi cak ima i malo istine ali nedovoljno da situacija bude kakva jeste
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 09:20

[quote="magna"]
ronin1 je napisao/la:
asy je napisao/la:
..puno smo sve više vozili... Sad recesija? nešto drugo ili treće?... neznam, ali znam da mi fali ovakvih prizora... pljuga

možda su ljudi okolo u raznim klubovima ( kao što je to sad popularno ) pa imaju kluoske obaveze pa sada nemaju vremena ni za svoj gušt ili što drugo ,ili im se je jednostavno malo omaklo


u ovoj izjavi cak ima i malo istine ali nedovoljno da situacija bude kakva jeste

izjava je kontradiktorna, ako se podrazumijeva moto klub a ne klub kukičanja paških stolnjaka: nemaju vremena za gušt?? ne voze motore?? baj d vej, jedan od standardnih "obveza" u klubovima je zajednička VOŽNJA... ajmo, malo koncentracije...
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 22:05

Recesija je bila i prije dvije , tri godine,borba za goli život je od postanka čovjeka,posao ,obaveze , sve je to svakidašnjica
ali je nepobitno da se u posljednje vrijeme neki vrag uvukao u ljude , ja to neznam objasniti ali nešto ne štima,neka masovna apatija i nezainteresiranost za sve,ko' roboti jbte,valjda se bliži 1012-ta što li. No
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 22:13

ronin1 je napisao/la:

možda su ljudi okolo u raznim klubovima ( kao što je to sad popularno ) pa imaju klupske obaveze pa sada nemaju vremena ni za svoj gušt ili što drugo ,ili im se je jednostavno malo omaklo

... jednako popularno je i ne kenjati na javnim mjestima!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 23:49

rocky 61 je napisao/la:
Recesija je bila i prije dvije , tri godine,borba za goli život je od postanka čovjeka,posao ,obaveze , sve je to svakidašnjica
ali je nepobitno da se u posljednje vrijeme neki vrag uvukao u ljude , ja to neznam objasniti ali nešto ne štima,neka masovna apatija i nezainteresiranost za sve,ko' roboti jbte,valjda se bliži 1012-ta što li. No

netocno. Provjeri (bar za RH) koliko je kostala "kosarica". Benzin je bio bar 20% jeftiniji, a kava je bila 5kn. O ostalim troskovima ne bih...
Ja nemam novaca za opiciti 2 soma km mjesecno! + odrzavanje, rega, kave.... ipak je recesija Sad
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimečet 23 ruj 2010, 21:36

Aj' dobro,malkice sam pretjero'sa recesijom.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 00:00

rocky 61 je napisao/la:
Aj' dobro,malkice sam pretjero'sa recesijom.

???
sto je tu pretjerano???
Jednostavno se nema k'o prije i adio. Ili su mi se prohtjevi opako povecali???
U protekla 3 mj. sam kupio nove gume za auto (1000), popravio sjebani plin (3040), opicio 6 puta ZG -ST -ZG (bar 2000), provozao se u A i jos par puta u VZ (gradske necu brojati), registrirao motor (1300)...... jutarnje kave i cigareta se ne odricem! A treba i rezije platiti, zivjeti.... Ne znam otkud mi lova!!!
Krstarenja motorom su trenutno u drugom planu.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 09:28

lukylipik je napisao/la:
ronin1 je napisao/la:

možda su ljudi okolo u raznim klubovima ( kao što je to sad popularno ) pa imaju klupske obaveze pa sada nemaju vremena ni za svoj gušt ili što drugo ,ili im se je jednostavno malo omaklo

... jednako popularno je i ne kenjati na javnim mjestima!

a što si se ti našao pogođen.????....nikom ne smeta ,i niko ne prigovara osim tebe ,,jbg sorry
otkad si u klubu nešto si mi opak ...a i nema te , vidim nisi više ni admin ili moderator,šta li si već bio ,razlog su možda klubske obaveze,recesija,kriza srednjih godina,jesen stigla.. ili neki osobni ???nije ni važno .
moj komentar je veliš kenjanje , pa objasni zašto ,možeš i na PM da ne odemo off topic.....
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 09:49

[quote="ronin1"][quote="lukylipik"]
ronin1 je napisao/la:


otkad si u klubu nešto si mi opak ...a i nema te , vidim nisi više ni admin ili moderator,šta li si već bio ,razlog su možda klubske obaveze,recesija,kriza srednjih godina,jesen stigla.. ili neki osobni ???nije ni važno .
.

Većina ljudi ipak razmisli prije nego nešto kaže/napiše. Nažalost, vidim to nije svima ušlo u naviku...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 10:27

Ljudi, a zašto se prepirete? Pa čovjek se samo prisjetio lijepih vremena. Kada bi svaki dan bio takav, vjerojatno ga se ne bi nitko sjetio. Pa svima je jasno da su vremena postala teža, a bit će još teža. Ne treba taj trenutak kvariti sa svakodnevnim pi*****ama. Nigdar ni bilo da nekak ni bilo. Very Happy
[Vrh] Go down
ronin1
banned
banned
ronin1


Broj postova : 163
Godina imam : 1015
Prebivalište : kad je žena doma--doma,kad je nema - svugdje
Vozim : trenutno svašta
Na forumu od : 04.11.2008

Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitimepet 24 ruj 2010, 11:45

Domagoj je napisao/la:
Ljudi, a zašto se prepirete? Pa čovjek se samo prisjetio lijepih vremena. Kada bi svaki dan bio takav, vjerojatno ga se ne bi nitko sjetio. Pa svima je jasno da su vremena postala teža, a bit će još teža. Ne treba taj trenutak kvariti sa svakodnevnim pi*****ama. Nigdar ni bilo da nekak ni bilo. Very Happy

mudro zboriš... " i nigdar nebu da nam nekak nebu "
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Empty
PostajNaslov: Re: Ne tako stara, ali dobra CCF vremena   Ne tako stara, ali dobra CCF vremena Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne tako stara, ali dobra CCF vremena
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» tako je dobro......
» tako to izgleda u naked/chopper verziji
» Tako je dobro sjetiti se opet....chopper forever
» Evo i mog stroja (Hyosung aqila 250)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: