Početna stranicaPretraľnikOEM PARTS YAMAHA 610RegistracijaLogin

 

 OEM PARTS YAMAHA

Go down 
+2
aero
dragger
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimepon 21 tra 2008, 13:05

Pozdrav!
Kao što piše u naslovu, trebam neke djelove za dragicu. Ne nije ništa u kvaru već mi trebaju neke sitnice koje idu na bikeove za USA tržište. Zna li tko koju pouzdanu firmu koja prodaje preko neta?

Zahvaljujem,
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimepon 21 tra 2008, 17:24

Ako trebaš OEM parts, dakle originalne dijelove za prvu ugradnju, na bikebandit.com imaš sve do najmanjeg vijka, kao i cijenu svakog dijela.

Izabereš proizvođača, godinu i model, te pogledaš na shemi šta ti treba , a ispod je tablica sa cijenom dijelova.

Npr. za dragstar 1100 classic 2005. god.:

http://www.bikebandit.com/houseofmotorcycles/yamaha-motorcycle-xvs11awt-v-star-1100-classic-2005/o/m8486
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimepon 21 tra 2008, 18:53

aero je napisao/la:
Ako trebaš OEM parts, dakle originalne dijelove za prvu ugradnju, na bikebandit.com imaš sve do najmanjeg vijka, kao i cijenu svakog dijela.

Izabereš proizvođača, godinu i model, te pogledaš na shemi šta ti treba , a ispod je tablica sa cijenom dijelova.

Npr. za dragstar 1100 classic 2005. god.:

http://www.bikebandit.com/houseofmotorcycles/yamaha-motorcycle-xvs11awt-v-star-1100-classic-2005/o/m8486

...hvala i u ime nas ostalih na infu!!!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimepon 21 tra 2008, 21:01

Zahvaljujem aero!
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimeuto 22 tra 2008, 22:16

dragger je napisao/la:
Pozdrav!
Kao što piše u naslovu, trebam neke djelove za dragicu. Ne nije ništa u kvaru već mi trebaju neke sitnice koje idu na bikeove za USA tržište. Zna li tko koju pouzdanu firmu koja prodaje preko neta?

Zahvaljujem,

Vidim da je Aero već odgovorio, al možda mogu pomoć vlastitim iskustvom.
Ukratko, ja sam naručivao preko Cruiser Customizing http://www.cruisercustomizing.com/ pokazali su se pouzdani za plaćanje i narudžbu. Pošalju ti robu UPS-om, koji vrši carinjenje u tvoje ime. Ti samo pljuneš lovu i dobiješ djelove kući. Ako imaju djelove na skladištu rok isporuke oko 7 dana, ako ne, onda i više od mjesec dana, ali sve ti piše na web-u. Transportni troškovi su uglavnom isti koliko i dio koji kupuješ, njihova početna kalkulacija troškova odnosi se na transport USA i CA.
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimeuto 22 tra 2008, 23:00

Easy-R je napisao/la:
dragger je napisao/la:
Pozdrav!
Kao što piše u naslovu, trebam neke djelove za dragicu. Ne nije ništa u kvaru već mi trebaju neke sitnice koje idu na bikeove za USA tržište. Zna li tko koju pouzdanu firmu koja prodaje preko neta?

Zahvaljujem,

Vidim da je Aero već odgovorio, al možda mogu pomoć vlastitim iskustvom.
Ukratko, ja sam naručivao preko Cruiser Customizing http://www.cruisercustomizing.com/ pokazali su se pouzdani za plaćanje i narudžbu. Pošalju ti robu UPS-om, koji vrši carinjenje u tvoje ime. Ti samo pljuneš lovu i dobiješ djelove kući. Ako imaju djelove na skladištu rok isporuke oko 7 dana, ako ne, onda i više od mjesec dana, ali sve ti piše na web-u. Transportni troškovi su uglavnom isti koliko i dio koji kupuješ, njihova početna kalkulacija troškova odnosi se na transport USA i CA.


Narudžba preko CC http://216.37.204.206/Cruisercustomizing/Yamaha_OEM/YamahaMC.asp
dalje
http://216.37.204.206/Cruisercustomizing/Yamaha_OEM/YamahaMC.asp?Type=13&A=376&B=27 odabereš potrebne djelove i klikneš na "Add Items to Cart" a dalje te vodi te na stranicu
https://www.onlinemicrofiche.com/WPS/shoppingcart/CheckOut/Viewcart.asp
od
http://www.worldofpowersports.com
a o istoj je bilo rasprave na Forumu u "Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema i dr." Tema: On Line kupovina ( kupovanje preko interneta).

Prema mišljenju pojedinih članova Foruma ista je nesigurna za kupovinu. Ako sam fulao/li, bilo bi dobro da nam to pojasniš.
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimeuto 22 tra 2008, 23:55

Ja sam više puta kupovao preko CC-a (auspuhe, crash bar, ručke, i još neke sitnice) i uvijek me postupak (da sad ne nabrajam) sa stranice http://www.cruisercustomizing.com/ doveo do stranice CC-a https://www.cruisercustomizing.com/checkout.) preko koje sam vršio plaćanje karticom i nisam navodio brojeve s poleđine kartice.

Ako sada klikneš direktno na gornju adresu pokazati će ti se greška jer nisi napravio narudžbu.

Svaki put su me kontaktirali e-mailom dali mogu teretiti karticu dodatnim transportnim troškovima (već sam rekao da njihov sistem kalkulira za USA i CAN). Nakon potvrde, dobiješ obavijest da je roba poslana, robu sam dobio za nekoliko dana, a račun mi je normalno terećen krajem mjeseca (barem do sada u posljednjih godinu dana nisam imao problema). Za svaki slučaj sačuvao sam sve njihove mailove i moje potvrde narudžbi, ako se naknadno pojavi nešto sumnjivo na računu kartice.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 08:53

mene su sad na CC zeznuli jer su mi htjeli naplatiti postarinu za jednu gumu 320 dolara!!! affraid
javio sam im da mi je previse i da otkazujem narudzbu, a kod njih pise da je poslano scratch

placam preko paypala, pa me bas interesira ko ce platiti tu postarinu :P

Easy, koliko si platio postarinu za auspuhe?

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 09:28

merla je napisao/la:
mene su sad na CC zeznuli jer su mi htjeli naplatiti postarinu za jednu gumu 320 dolara!!! affraid
javio sam im da mi je previse i da otkazujem narudzbu, a kod njih pise da je poslano scratch

placam preko paypala, pa me bas interesira ko ce platiti tu postarinu :P

Easy, koliko si platio postarinu za auspuhe?

E moj Merla, bojim se.... neće biti dobro. Ako je poslano.... Ja sam tako otkazao kofere od Tsukaya (poslali e-mail za doplatu) prije isporuke, stornirao pyPal i sve u redu. DHL očito ima istu tarifu za "ne"evropske zemlje od 330 dolara. Za Italiju sam platio 26 $ uz talijanske dadžbine od 125 eura. Ukupno ipak manje od 330$ DHL-u plus hrvatske dadžbine 10% carine i 22% PDV-a na iznos od 900$.

Poštarina na CC-u se mora dogovoriti e-mailom prije plaćanja.

Na CC-u ti piše da za velike i teške pošiljke koje prelaze standardni paket (to ti je ona avionska mjera za manji-srednji kofer) plaća dodatna poštarina koja se provjerava prije.

Želim ti sreću u otkazivanju. Exclamation Question
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 10:27

naručio sam neke sitnice na CC uračunali su mi poštarinu od cca 50 $, jeli to sad gotovo ili ima još. stvari bi trebale stati u kutiju cipela br 45
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 11:06

Easy-R je napisao/la:
Ja sam više puta kupovao preko CC-a (auspuhe, crash bar, ručke, i još neke sitnice) i uvijek me postupak (da sad ne nabrajam) sa stranice http://www.cruisercustomizing.com/ doveo do stranice CC-a https://www.cruisercustomizing.com/checkout.) preko koje sam vršio plaćanje karticom i nisam navodio brojeve s poleđine kartice.

Ako sada klikneš direktno na gornju adresu pokazati će ti se greška jer nisi napravio narudžbu.

Svaki put su me kontaktirali e-mailom dali mogu teretiti karticu dodatnim transportnim troškovima (već sam rekao da njihov sistem kalkulira za USA i CAN). Nakon potvrde, dobiješ obavijest da je roba poslana, robu sam dobio za nekoliko dana, a račun mi je normalno terećen krajem mjeseca (barem do sada u posljednjih godinu dana nisam imao problema). Za svaki slučaj sačuvao sam sve njihove mailove i moje potvrde narudžbi, ako se naknadno pojavi nešto sumnjivo na računu kartice.

Sve je ok, ti si kupovao opremu preko CC, ali kad kupuješ rezervne djelove prebacuje te na www.worldofpowersports.com
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 11:55

merla je napisao/la:
mene su sad na CC zeznuli jer su mi htjeli naplatiti postarinu za jednu gumu 320 dolara!!! affraid
javio sam im da mi je previse i da otkazujem narudzbu, a kod njih pise da je poslano scratch

placam preko paypala, pa me bas interesira ko ce platiti tu postarinu :P

Easy, koliko si platio postarinu za auspuhe?

Poštarina me došla $ 455.95. Istina puno je al ako pogledaš UPS tarife za pošiljku iz USA volumetričke težine 15kg to ti oko 403 eur, znači nije neka velika razlika.
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 13:24

Nisam naručio ništa zadnjih 6 mjeseci, ali prije toga onih 11-12 puta uvijek mi je poštarina 20% od vrijednosti pošiljke. Samo za bisage (veliki paket) sam doplatio dodatnih 50$.

Za svaku narudžbu od 300 do 350$, veličine 3-4 kutije za cipele, težine 3-4 kg, sam platio 60-70$, dakle točno 20%.

Nikada mi nisu slali UPS-om, nego normalnom poštom.

UPS i DHL ima tarife za Hrvatsku za pakete normalne-srednje veličine oko 300$ i one su značajno veće od obične pošte.

A roba mi je uvijek došla 10-12 dana od slanja.
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 13:27

magna je napisao/la:
naručio sam neke sitnice na CC uračunali su mi poštarinu od cca 50 $, jeli to sad gotovo ili ima još. stvari bi trebale stati u kutiju cipela br 45

Znači da si naručio robe za cca 250$, i to je to - 20%.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 13:37

rode za 150$ i 50 poštarina
[Vrh] Go down
Easy-R
man
man
Easy-R


Broj postova : 171
Godina imam : 55
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Velikog bijelog - Suzuki Intruder M 1800 R
Na forumu od : 20.04.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 14:07

aero je napisao/la:
Nisam naručio ništa zadnjih 6 mjeseci, ali prije toga onih 11-12 puta uvijek mi je poštarina 20% od vrijednosti pošiljke. Samo za bisage (veliki paket) sam doplatio dodatnih 50$.

Za svaku narudžbu od 300 do 350$, veličine 3-4 kutije za cipele, težine 3-4 kg, sam platio 60-70$, dakle točno 20%.

Nikada mi nisu slali UPS-om, nego normalnom poštom.

UPS i DHL ima tarife za Hrvatsku za pakete normalne-srednje veličine oko 300$ i one su značajno veće od obične pošte.

A roba mi je uvijek došla 10-12 dana od slanja.

Aero hvala na informaciji moja slijedeća narudžba (torbe i sicevi) ide redovnom poštom.

_________________
Easy Rider con la fiacca - Vrag odnija prišu
GORI UŠI-RIDE FREE
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 14:24

magna je napisao/la:
rode za 150$ i 50 poštarina

Ispričavam se jer nisam u pravu. Naime sada sam simulirao jednu kupovinu za 300$ i oni zaračunaše bez srama 30% poštarine.

Prije je u pravilima pisalo 20% za internacionalne kupce, a za USA preko 100$ besplatno. Očito je i tamo velika frka za svaki dolar kada dižu poštarinu. Dolar slab itd...

Dakle to se je jako pokvarilo, vjerojatno su zaposlili nekog našeg.

Prije su kod narudžbe zaračunavali fiksno 20%, a za gume, auspuhe ili bisage e-mailom tražili odobrenje da zaračunaju dodtnu poštarinu. Ako ne pristaneš nikom ništa, narudžba se otkazuje.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 14:29

aero je napisao/la:
magna je napisao/la:
rode za 150$ i 50 poštarina

Ispričavam se jer nisam u pravu. Naime sada sam simulirao jednu kupovinu za 300$ i oni zaračunaše bez srama 30% poštarine.

Prije je u pravilima pisalo 20% za internacionalne kupce, a za USA preko 100$ besplatno. Očito je i tamo velika frka za svaki dolar kada dižu poštarinu. Dolar slab itd...

Dakle to se je jako pokvarilo, vjerojatno su zaposlili nekog našeg.

Prije su kod narudžbe zaračunavali fiksno 20%, a za gume, auspuhe ili bisage e-mailom tražili odobrenje da zaračunaju dodtnu poštarinu. Ako ne pristaneš nikom ništa, narudžba se otkazuje.

ha, to i je fora kod moje narudzbe! ja nisam pristao na dodatne troskove, a oni su svejedno poslali??? scratch

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 14:44

merla je napisao/la:
ha, to i je fora kod moje narudzbe! ja nisam pristao na dodatne troskove, a oni su svejedno poslali??? scratch

Ne znam Merla. Ako možeš odmah im šalji e-mail sa otkazivanjem narudžbe i otkaži PayPal uplatu koju su izvršio, ako je u slučaju kada roba ode to uopće moguće. U svakom slučaju pošalji im e-mail s upitom šta se dogodilo.

Ako paket ipak stigne u Lijepu našu sa tvojom adresom, dodatni problem ti je naša carina. Oni ti čitaju konačni iznos na računu i za njih će guma biti 400$ (100 +300) na koju će htjeti zaračunati 10% carine i 22% PDV-a. Ako ne platiš oni šalju robu nazad na trošak pošiljatelja, a to je onda dodatna koma, tko će platiti 600$ za let preko Atlantika jedne gume koja vrijedi 100-120$.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 14:46

i onda naši još opale pdv i carinu, ali ipak gledam jedan vjetrobran na CC košta 150$ a u njemačkoj 300eura?!

znači u startu tj u finalu kod CC košta 250 $ ili 1200 kn a u njemačkoj 3000kn za istu stvar (national)
[Vrh] Go down
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 15:04

magna je napisao/la:
i onda naši još opale pdv i carinu, ali ipak gledam jedan vjetrobran na CC košta 150$ a u njemačkoj 300eura?!

znači u startu tj u finalu kod CC košta 250 $ ili 1200 kn a u njemačkoj 3000kn za istu stvar (national)

U pravu si! Čak i sa ovim novim poštarinama, roba može biti jeftijija nego što sam ja kupovao prije kada je $ bio 5,6 - 5,7 kn, a danas je 4,54. Dolar jeftniiji 20%, a poštarina skuplja 10%, za nas je opet povoljnije.

2006..... 100$ (po 5,5 kn) + 20% poštarine = 120 * 5,50 = 660,0 kn
2007..... 100$ (po 5,0 kn) + 20% poštarine = 120 * 5,00 = 600,0 kn

2008..... 100$ (po 4,54 kn) + 30% poštarine = 130 * 4,54= 590,2 kn

Kupovina gotovo svega sa CC-a i dalje je neuporedivo povoljnija ,odnosno više ili manje isplativa.
Izuzetak su gume, uglavnom zbog poštarine koja je pak visoka zbog veličine paketa.

A za gume sam vam i prije rekao - samo DEŽELA i to kod Furlana - dvije whitewall za 200 eurića.
U Unikomercu su cijene (1200-1300 kn po komadu) kao da svaku pojedinačno naručuju DHL-om iz USA.
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 15:30

aero je napisao/la:
merla je napisao/la:
ha, to i je fora kod moje narudzbe! ja nisam pristao na dodatne troskove, a oni su svejedno poslali??? scratch

Ne znam Merla. Ako možeš odmah im šalji e-mail sa otkazivanjem narudžbe i otkaži PayPal uplatu koju su izvršio, ako je u slučaju kada roba ode to uopće moguće. U svakom slučaju pošalji im e-mail s upitom šta se dogodilo.

Ako paket ipak stigne u Lijepu našu sa tvojom adresom, dodatni problem ti je naša carina. Oni ti čitaju konačni iznos na računu i za njih će guma biti 400$ (100 +300) na koju će htjeti zaračunati 10% carine i 22% PDV-a. Ako ne platiš oni šalju robu nazad na trošak pošiljatelja, a to je onda dodatna koma, tko će platiti 600$ za let preko Atlantika jedne gume koja vrijedi 100-120$.

oni su meni poslali mail sa dodatnim troskovima nakon sto sam ja platio narudzbu u kojoj je bila kalkulacija od 40 dolara za postarinu. nakon dva tjedna cekanja, javljaju mi da je postarina 320 dolara. ja zovem preko skypa i otkazujem narudzbu. cura preko telefona kaze nema problema, otkazujemo narudzbu i vracamo vam novce na paypal. nakon par dana pogledam na order status i pise shipped, a meni lovu ne vracaju. poslao sam e-mail da je otkazano, i sta se dogadja, ali nema odgovora...
danas cu zvati ponovo da vidim sta je bilo...

poanta je da ja nisam platio dodatne troskove, i nisam odobrio naplatu dodatnih troskova, a kako placam paypalom oni ne mogu sami naplatiti.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 15:38

merla je napisao/la:
aero je napisao/la:
merla je napisao/la:
ha, to i je fora kod moje narudzbe! ja nisam pristao na dodatne troskove, a oni su svejedno poslali??? scratch

Ne znam Merla. Ako možeš odmah im šalji e-mail sa otkazivanjem narudžbe i otkaži PayPal uplatu koju su izvršio, ako je u slučaju kada roba ode to uopće moguće. U svakom slučaju pošalji im e-mail s upitom šta se dogodilo.

Ako paket ipak stigne u Lijepu našu sa tvojom adresom, dodatni problem ti je naša carina. Oni ti čitaju konačni iznos na računu i za njih će guma biti 400$ (100 +300) na koju će htjeti zaračunati 10% carine i 22% PDV-a. Ako ne platiš oni šalju robu nazad na trošak pošiljatelja, a to je onda dodatna koma, tko će platiti 600$ za let preko Atlantika jedne gume koja vrijedi 100-120$.
oni su meni poslali mail sa dodatnim troskovima nakon sto sam ja platio narudzbu u kojoj je bila kalkulacija od 40 dolara za postarinu. nakon dva tjedna cekanja, javljaju mi da je postarina 320 dolara. ja zovem preko skypa i otkazujem narudzbu. cura preko telefona kaze nema problema, otkazujemo narudzbu i vracamo vam novce na paypal. nakon par dana pogledam na order status i pise shipped, a meni lovu ne vracaju. poslao sam e-mail da je otkazano, i sta se dogadja, ali nema odgovora...
danas cu zvati ponovo da vidim sta je bilo...
poanta je da ja nisam platio dodatne troskove, i nisam odobrio naplatu dodatnih troskova, a kako placam paypalom oni ne mogu sami naplatiti.


...e, a koliko je to preračunato u
OEM PARTS YAMAHA 07B9C210-12E6-F54C-A6A3-D2E63FBFF614_thumb

OEM PARTS YAMAHA 2B46B5D3-D78C-FE4E-B629-E20733A8DCC7_thumb

(Powered by frubar.net)
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 15:52

luky
:krv:
:krv:
:krv:
:krv:

sory

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
aero
man
man
aero


Broj postova : 97
Godina imam : 64
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Shadow VT750, GS500E
Na forumu od : 10.02.2008

OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitimesri 23 tra 2008, 16:02

Na PayPalu se zna malo čekati za povrat. Kada sam otkazivao svoju uplatu vidio sam na PayPalu da mi je vraćena lova na Mastercard, ali na netbankingu nisam vidio da se stornirala uplata nekoliko dana. Bilo mi je malo frka u čekanju, ali na kraju sve OK.
[Vrh] Go down
Sponsored content





OEM PARTS YAMAHA Empty
PostajNaslov: Re: OEM PARTS YAMAHA   OEM PARTS YAMAHA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
OEM PARTS YAMAHA
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Motorcycle Spare Parts - MSP - Iskustva
» Yamaha XJ 500
» -Yamaha XS 650
» yamaha xvs 650
» Yamaha fz1

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: