Početna stranicaPretraľnikMuke po Intruderu 610RegistracijaLogin

 

 Muke po Intruderu

Go down 
+7
klesoo
BADE
gusgus
asy
Suhi
cro.chopper
Harry
11 posters
Autor/icaPoruka
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepet 20 kol 2010, 17:58

Bok svima trebam malu pomoć; tjednima tražim bezuspješno par dijelova za moj udareni Suzuki. Od Eurorenta očito ništa, pa me zanima da li netko zna kako nabaviti far, prednju felgu i disk, te filter zraka za Intruder M800 (2005.-'09.)? Polovnih dijelova baš i nema u izobilju za taj motor. Igra mi nabavka iz SAD-a bez carine najesen, al ne znam kako se onda pomiriti s tim da ga ove godine više ne vozim... Šta mislite o alternativnim dijelovima, dal bi to držalo vodu, poput slične felge (16 cola, trokraka) ili npr. filtera od Shadowice? Hvala unapred na svim savjetima!
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepet 20 kol 2010, 18:09

bok i tebi,lijepo bi bilo da se prije ukratko predstaviš u knjizi ccf članova .........
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepet 20 kol 2010, 18:19

cro.chopper je napisao/la:
bok i tebi,lijepo bi bilo da se prije ukratko predstaviš u knjizi ccf članova .........

da lijepo! To se MORA!!! Twisted Evil Very Happy
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepet 20 kol 2010, 18:21

[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepet 20 kol 2010, 19:13

eurorent nabavlja dijelove i to poprilično brzo Wink
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesub 21 kol 2010, 02:07

Moja greška, do sad sam samo čitao postove, i pomalo odlagao predstavljanje dok ne steknem neke ozbiljnije dojmove jer taj chopper vozim tek odnedavno... Nažalost, prvi post je izazvan nepažnjom jedne penzionerke zbog koje ga već nakon par tjedana moram popravljatii. Evo, žurim na predstavljanje!
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
BADE
man
man
BADE


Broj postova : 16
Godina imam : 60
Prebivalište : rijeka
Vozim : suzuki intruder 800
Na forumu od : 18.08.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesub 21 kol 2010, 18:09

Bok , i ja sam novi ovdje, vozim intruder vec 5 godina i servisiram u servisu na Preluku ovdje u Rijeci, firma se zove " TRANZIT d.o.o.,nadji broj preko 988 i trazi GORANA (vlasnik) ili MARIA(sin),
nisu skupi i ako postoji bilo kakva mogucnost da ti osposobe motor i sa zamjenskim dijelovima to ce i uciniti, jedini problem za tebe je sto ces morati doci nekako do Rijeke,mene su spasili mnogo puta a pogotovo kad sam se razbio sa mojom starom aquila 250, sada na intruderu imam i zamjenskih dijelova koji kostaju pola cijene od originalnih i nema razlike
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesub 21 kol 2010, 23:21

http://www.cmsnl.com/
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesub 21 kol 2010, 23:27

Hvala puno, Bade, provjerit ću te iz Rijeke u pon. Što si ti to mijenjao na svom?
Izgleda da sam našao filter na E Bayu, no i dalje me muče felga i disk, preko Eurorenta su cca 1000 eura...! Far vjerojatno mogu stavit i zamjenski bez velike frke.
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesub 21 kol 2010, 23:29

Taj CMSNL je, sudeć po domeni, nizozemska firma? Kako to izgleda onda s carinom negdje?
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 22 kol 2010, 00:17

ja bih izabrao nesto kod dragih nam susjeda:

http://www.suzuki-odar.si/sl/storitve.html

pristojno odradis povrat ddv-ja i svi sretni...

Wink
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 22 kol 2010, 12:28

Hmm, shebana alu felga i disk, dobar udarac odnapreda...

A gdje si i da li si provjerio prednju vilicu i trokute, ležaj u trnu ili glavi rame... Exclamation Question
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 22 kol 2010, 19:51

calc69 je napisao/la:
Hmm, shebana alu felga i disk, dobar udarac odnapreda...

A gdje si i da li si provjerio prednju vilicu i trokute, ležaj u trnu ili glavi rame... Exclamation Question

Na felgi je pukao jedan krak, a disk se malo spigao, no ne vjerujem da je to za krpanje ili ravnanje.
Za
sad izgleda da je sa vilicom i geometrijom sve u redu, na donjem je
trokutu doduše odvaljen s te strane onaj graničnik, al on se valjda može
dolemiti il tako nešto...? Limariju sutra nosim na lakiranje.
Inače, tu sam u Dugom Selu.
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 22 kol 2010, 21:21

Odvaljen komad sa donjeg trokuta i tebi to izgleda O.K.... Shocked

Taj ti je prednji kraj definitivno u banani...

Spigan disk... Shocked

Ono što čini motor to je njegov prednji kraj, koji mora biti
besprijekoran, odozada možeš imati i samo krute cijevi... Smile

Meni to sve skupa izgleda šteta od 30.000 kuna originalnih dijelova...
Ako je motor bio nov onda je sad pun ogrebotina a to ti se sve mijenja
ako nisi skrivio udes...

A ko zna kaj se još sve može pronaći od štete s vremenom a gdje još
da ga stave na stol i izmjere ramu...

Taj ti prednji trokut drži cijeli motor i sad zamisli 160 km na sat, rupa u cesti
poslije zime, udarac, amortizacija, šššprung, vareni alu trokut puca, motor
se zanosi a tebi cijeli život u jednoj sekundi prođe u glavi... Evil or Very Mad

Ja se ne bi s tim tako olako zezao, nije to auto, četiri kotača i lim oko tebe... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 22 kol 2010, 22:37

Možda se nisam dobro izrazio jer ne poznajem terminologiju; napukao je kod trzaja onaj mali stoper s gornje desne strane trokuta koji ograničava kut kretanja vilice, kasnije sam ga samo maknuo. Inače, detaljno smo pregledavali i isprobavali vilicu i čini se stvarno neoštećenom, no sve to ćemo prije neke ozbiljnije vožnje ionako još provjeriti.
Na svu sreću svega je par komada limarije (plastike) štrajfano, pa ne vidim zašto se to ne bi dalo riješiti. Dijelovi, s izuzetkom možda fara, ionako idu originalni.
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 20:05

drivica je napisao/la:
Moja greška, do sad sam samo čitao postove, i pomalo odlagao predstavljanje dok ne steknem neke ozbiljnije dojmove jer taj chopper vozim tek odnedavno... Nažalost, prvi post je izazvan nepažnjom jedne penzionerke zbog koje ga već nakon par tjedana moram popravljatii. Evo, žurim na predstavljanje!
Ček!! Jesi ti kriv ili ona? Ako se možeš naplatiti preko osiguranja onda u ovlašteni servis! Ako ne nemoj u Eurorent jer su skupi u vražju mater (moderatori, to nije psovka Very Happy )!

Dakle, ako sam moraš platiti popravak, probaj na 098/9078-036! To je jedan dečko iz Zaprešića, prodavao je djelove za našeg intrudera po 1/3 cijene novih... njemu je riknula mašina pa je povoljno nabavio cijelog negdje vani, pa ima ostale djelove! dobar
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 20:13

One Night Stand je napisao/la:

Dakle, ako sam moraš platiti popravak, probaj na 098/9078-036! To je jedan dečko iz Zaprešića, prodavao je djelove za našeg intrudera po 1/3 cijene novih... njemu je riknula mašina pa je povoljno nabavio cijelog negdje vani, pa ima ostale djelove! dobar
of sory .....kako?
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 20:20

jebiki je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:

Dakle, ako sam moraš platiti popravak, probaj na 098/9078-036! To je jedan dečko iz Zaprešića, prodavao je djelove za našeg intrudera po 1/3 cijene novih... njemu je riknula mašina pa je povoljno nabavio cijelog negdje vani, pa ima ostale djelove! dobar
of sory .....kako?
Ostala bez ulja, a nije primjetio!
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 20:22

One Night Stand je napisao/la:
Ostala bez ulja, a nije primjetio!
Bohmann
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimeuto 24 kol 2010, 23:04

Muke po Intruderu 592957 puno na možda spasonosnoj informaciji, zovem ga ujutro!
Inače, ovo s osiguranjem će izgleda proć jer je ona izazvala sudar, al će se i vjerojatno razvuć po sudu za prekršaje.
Uostalom, ionako su mi procijenili iz CO totalku zbog preskupih novih dijelova preko Eurorenta, tak da mi neće plaćat dijelove.
Što je najbolje, na crno će se motor najvećim dijelom dat popravit možda i za ispod 10000kn, polovnim dijelovima (ak konačno nađem felgu i disk) i lakiranjem.
Što se tog dečka iz Zaprešića tiče, jebiki je sve rekao!
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimened 12 ruj 2010, 11:34

Update za one koje koje možda zanima ovaj slučaj - zahvaljujući One Night Standu u Zaprešiću su pronađeni felga i disk, filter zraka stigao iz Amerike (E-Bay), far stiže iz Suzuki Ljubljane, a limarija prelakirana u novu, j..enu plavu boju! No stvari su se dodatno zakomplicirale kako je calc69 i sugerirao; proradila na jednom mjestu rama za kojih 1 cm, i sad to u mikrometar riješava lik u Zadru sa posebnim stolom za podešavanje rama i vilica, jer želim da bude 100 % kao prije..
Dakle, odiseja se bliži kraju i nadam se još kojoj jesenskoj vožnji kroz tjedan dana Muke po Intruderu Icon_smile
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepon 13 ruj 2010, 04:55

Ajd super da se sve dovodi u red cheers cheers

jebiki je napisao/la:
One Night Stand je napisao/la:
Ostala bez ulja, a nije primjetio!
Bohmann
Skoro sam i ja ostao bez ulja prije kojih tjedan dana Rolling Eyes (taman na granici za novi servis, nakon 6k km)... nisam se htio igrati pa sam odmah kupio litru ulja da dosipam i utočio-LITRU! ...nije za salatu ostalo! Evil or Very Mad
Lupaj glavom, lupaj, i provjeravaj ulje redovito dobar
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepon 13 ruj 2010, 19:14

Cijelu litru na 6k kilometri si potrošil a nigdje ne curi... scratch
Meni je to nekak čudno a motor hlađen vodom...
Kod mene nakon 5 k kilometri ne fali "ni kapi" sintetike... scratch
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimepon 13 ruj 2010, 22:15

da al on vozi suzuki. u subotu pricam sa likom koji vozi shadow iz 98 i ima 275000 km na satu ali ne trosi ni kap uljai
[Vrh] Go down
Harry
man
man
Harry


Broj postova : 60
Godina imam : 44
Prebivalište : Dugo Selo
Vozim : pametno
Na forumu od : 07.05.2010

Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitimesri 22 ruj 2010, 07:58

Evo, sinoć sam se vratio s motorom iz Zadra... Svaka čast dečkima iz "Serdarevića", dali su si truda, motor je tip-top! Muke po Intruderu 318619
[Vrh] Go down
http://mk-sveti-martin.forumotion.com/
Sponsored content





Muke po Intruderu Empty
PostajNaslov: Re: Muke po Intruderu   Muke po Intruderu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Muke po Intruderu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muke po tipkovnici
» Muke po kupnji motora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: